Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie Silva nie chce przejść do Barcy i powiedział już to 3 razy.
0
Silva nic nie powie bo Barcy na zakup nie stać na warunkach PSG :*
0
Mnie nie interesują losy RM ale twoja wypowiedź potwierdza to że Ty masz ból d****
0
Ale macie widzę podwójny ból d*****
1. T. Silva tu nie przejdzie
2. Ktoś ma kasę i może sobie kupować zawodników i zaczyna do Was docierać że pieniądz rządzi obecną piłką :)
Witamy w realnym świecie.
Czego można być pewnym to tego że Barca klauzuli za Silvę nie zapłaci bo jej nie stać. A szejk to może klauzulę za Messiego zapłacić i dać mu taką pensję że różnie by to mogło być. Także nie ma co kozaczyć bo tylko byście się mogli na tym ostro przejechać.
0
Bezczelność to odwala Tito gadając w kółko o T. Silvie a nikt z PSG łącznie z samym zawodnikiem nie chce tego transferu. Tito to taki mały smród. Widocznie mają już go dość.
0
Wreszcie bardzo dobre informacje. Mam nadzieje że Marquinhos dołączy do PSG jeszcze dziś i się skończy spamowanie na jego temat. Do tego cukierek w którym szejk się wkurzył na próby wyciągnięcia Silvy. Bajeczka.
Niech się Barca zajmie realnym jakimś transferem
0
Bardzo ładnie pojechał. Barca myśli że może sobie każdego ściągnąć. Ja na jego miejscu bym się też wkurzył na tego osła Tito. Już Tito wszyscy wytłumaczyli że T. Silva nie odchodzi.
0
Nie. To realista
0
Nie Twoja kieszeń to co Cię boli...
To jest reakcja Monaco na Cavaniego w PSG.
Wyścig Szejków, Ibra-Cavani vs. Falcao-Hulk.
Jak to w 2 lata ładnie można ligę wypromować i zwiększyć jej atrakcyjność.
Ciekawe kogo Monaco dalej do środka pola kupi i na stoperów. Klauzula Mangali ich trochę odstraszyła. Ale na chwile tylko prawdopodobnie.
0
Przecież problemem nie są pieniądze tylko bezmózgowy zarząd i przede wszystkim trener.
Jakoś na Neymara była "ciężarówka pieniędzy". Na Fabregasa czy innych środkowych pomocników też (a tych sobie Barca samych wychowa). Gdyby nie robili najgorszych interesów w historii piłki nożnej jak ten z Ibrą to na stoperach można by mieć 2 gości po 100 mln .
0
Przyjdzie... ale do PSG.
0
To bym się spierał czy jednak nie Lukaku. Bo to co Torres grał to mocno średnie było...
0
Ale ci najlepsi będą właśnie u szejków.
0
No też tam w MC. Jako nr 4 :)
0
Ale Bayern się doczekał więc po co kozaczyć skoro to jest żałosne?
0
Zapomnieliście dodać że do MC razem z Negredo dojdzie Jovetic.
0
To już był taki Malouda co się stawiał :)
0
Marquinhos dogadał się w sprawie kontraktu z PSG. I teraz negocjują już tylko kluby. Więc nie ma co spamować że Marquinhos tu może przejdzie bo PSG raczej się z Romą dogada bo $$$ mają.
0
Te czasy już minęły że zawodnicy dopłacali aby grać w Barcy. Teraz jest Tito i to się skończyło.
0
Moja lista stale się skraca. Inne kluby są rozgarnięte i kupują za uczciwe pieniądze.
Papadopulos (nie ten z BVB)
Subotic,
Höwedes,
Mangala Eliaquim,
Sakho (mało realny)
Lovren Dejan (już niemożliwy w tym sezonie)
Alderweireld,
Vertonghen,
Dede,
Ogbonna (już niemożliwy w tym sezonie)
Bonucci,
Na Luizie świat się nie kończy. Luiz nie jest dobry defensywnie. Ale i tak lepszy o milion lat od wszystkiego co teraz w Barcy gra. Razem z Pique przynajmniej by mieli szansę w powietrzu powalczyć. Luiz jest do tego szybki i spokojnie wyprowadza piłkę będąc pod presją. ŚO/DM ale na ŚO lepszy od Sergio i Songa. To nie byłoby złe. Ale... 35-40 baniek jak nic. T. Silva to byłaby najgorsza opcja. 45 baniek i 29 lat i za 2 lata znowu nowego bo Silva za stary. Błędne koło.
Papadopulos co jest tragiczne nawet ani razu się nie przewinął a to najlepszy stoper młodego pokolenia (razem z nieosiągalnym Varane i Mangalą).
Juventus kupił Ogbonnę za 13 mln i Teveza również za jakieś grosze. Oczywiście Barca nawet by ich nie rozważała.
0
BVB ma lepszą drużynę niż Barcelona. Barca nie posiada defensywy i jest nieproporcjonalnie zbudowana. Karykatura straszna. Wcale się nie dziwię że nie chcą BVB opuścić bo ta drużyna jest bardzo silna i zajdzie dalej niż Barca w LM (podobnie jak w tym sezonie). Co by miało skłonić Mattsa do gry w Barcelonie? Bo przecież nie ambicje sportowe a już na bank nie pensja.
0
*prawie komplet punktów
0
Najlepsza defensywa... W lidze BBVA. To w sumie nie znaczy nic. Wystarczy powiedzieć że Barca nie posiadająca defensywy nabiła w tej lidze komplet punktów a od nowego sezonu poza Barcą i Realem w całej lidze nie będzie gracza światowego formatu.
Barcelona ma kupić defensora klasy światowej aby móc w LM jakoś konkurować. A na La Ligę to Bartra wystarczy i nie trzeba szrotów z tej ligi sprowadzać bo to już jest kompletnie bez sensu.
0
W normalnym zespole (takim który ma trenera a nie Tito). To właśnie trener decyduje kto jak gra, gdzie wychodzi i na jaką wysokość. Wiem że dla większości to abstrakcja bo zaczęli kibicować Barcy po odejściu Guardioli ale jednak. Tak więc u darmozjada Tito który nic nie robi w klubie tylko grac ciągle to samo 4-3-3 od roku pewnie i Luiz by latał gdzie chciał. U Mou na pewno tego nie będzie.
0
To było wiadome że Luiz z Chelasea nie odejdzie. To samo Mata. Silva, Luiz, Kompany, Vertonghen i Sakho są poza jakimikolwiek możliwościami sprowadzenia. Można powalczyć o Hummelsa lub Mangale ale niestety o transferach decyduje Tito więc będą kolejne 0:7.
0
Kasa na stopera jest w sumie każdego. Biorąc pod uwagę to że wcześniej niby było to 30 mln i teraz 25 mln za Thiago. Można Mangale nawet wykupić za klauzule a nie czaić się jak noob na 30 latków. Bo sprowadzenie Silvy to nie jest żadna filozofia i sztuka. Każdy to widzi że jest dobry ale trzeba zapłacić kosmiczną cenę i do tego gracz jest na 2-3 lata i do wymiany. W sumie biznes w stylu Barcy...
Dobre interesy na rynku transferowym to robi przede wszystkim Juventus i Bayern. A jak ktoś pisze że Leonardo jest świetny bo sprowadził Cavaniego to aż łzy śmiechu w oczach można mieć. Bo co to za sukces w negocjacjach jak się klauzulę zapłaciło?
0
Heh a Thiago w Barcy też już przecież nie zagra to nie wiem czego tu się cieszyć? Że niby taki sukces Barcy że Bayern go zgarnął?
0
Dokładnie tak. A dodatkowo ŚP jakoś od 2 lat nie mogą sprowadzić kiedy to polowali na Snejdera.
0
I tak u Titka będzie grał cały czas Iniesta-Sergio-Xavi i będzie tym klepał we wszystkich meczach z uporem maniaka a inni pomocnicy o graniu na poważnie nie mogą myśleć. Fabregas jakoś niczego wielkiego nie grał w tym sezonie. Jakby go sprzedali to już na wzmocnienia by było ze 100 mln jakby podliczyć Thiago i te 30-35 mln co niby na stopera "miało być"
Jak Fabregas by poprosił o transfer to i tak by musieli go puścić bo jak to się mówi z niewolnika nie ma pracownika.
0
Biorąc pod uwagę że w Barcy gra takie zero jak Mascherano które strzela bramki własnemu zespołowi to rzeczywiście Hummels by musiał walczyć o pierwszą 11...