0

Chwila prawdy. Był już Tito który okazał się niewypałem. Teraz opcje są dwie. Albo przyjdzie prawdziwy trener który się zna na robocie albo znowu wezmą takie nie wiadomo co jak Luiz Enrique po znajomości który trenerem jest żadnym.

0

Tak bo jak ktoś nie jest zerem intelektualnym i powie coś logicznego co jest nie w smak fanboyom to od razu musi być sezonowcem Realu... typowe tu.

Ja się na mecz nie wybierałem

Lechia zwróci za bilety na mecz? A za dojazd? A dni wolne które ludzie z pracy pobrali to niby też Lechia pozwraca? Wystarczą 3 szare komórki żeby widzieć że coś tu jest nie tak z tym odwołaniem meczu w PL.

Oczywiście do Monachium jadą i nawet nie jest to poddane w wątpliwość.

0

Radzę sobie zobaczyć jaka teraz to jest liga, jaki ma poziom i jak się w niej gra. To jest totalne dno.

I ten "rekord punktów" akurat to potwierdza. Bo Barcelona grając 3 klasy gorzej niż za Pepa i mając nieistniejącą defensywę prawie komplet punktów tam nabiła.

W przyszłym sezonie mogą nabić nawet 105 bo przecież nawet Falcao - ostatnia gwiazda spoza Barcorealu się z tej toksycznej ligi ewakuowała.

Barca i Real rozkradają od lat pieniądze z praw telewizyjnych i przez to doprowadziły całą ligę do ruiny niczym pasożyty. Te mecze ligowe są na poziomie sparingów. Niech tak robią dalej to zobaczymy gdzie w LM zajadą.

0

Oczywiście że moment jest dobry bo Barcelona jest bez trenera. I dyskutujemy o sprawach bieżących.

0

Żal jest każdemu bo to ludzkie ale dla Barcy ze sportowego punktu widzenia nie mogło się nic lepszego przytrafić. Jakby przyszedł prawdziwy trener + np. Mangala to sytuacja by się zmieniła o 180 stopni i okno by można wreszcie uznać za udane.

0

Ja uważam dokładnie odwrotnie. Trener jest potrzebny z zewnątrz aby wprowadzić trochę nowych pomysłów i wszystko poukładać a nie kolejny asystent asystenta bo po znajomości robota. Już mieliśmy Tito i drużyna w LM powinna już odpaść na Milanie a defensywa cały sezon nie istniała. Grunt to nie zatrudniać już kolejnych partaczy bez jakichkolwiek zdolności trenerskich i charyzmy a zatrudnić specjalistę takiego jak Hiddink, Klop. Byle nie Luis Enrique bo ta Celta to już jest za dużo na to beztalencie.

0

Też nie chciałem aby przez chorobę zakończył pracę bo należało go za zasługi wywalić na bruk.

Ale zdrowia mu życzę i mam nadzieję że będzie ok!

0

Nie ma za bardzo nikogo innego. Można mu roczny kontrakt zaproponować i zobaczyć. A Hiddinki i Kloppy są niedostępne. Tak czy owak odszedł Tito więc na 100% będzie lepiej!

0

No to skoro "możemy Cię uważać" to pewnie część skorzysta z tego przywileju.

0

Klopp jest tak samo do wyciągnięcia jak T. Silva.

0

Ludzie powiadają że trzeba "być sobą"

0

Przecież Mascherano gra równą padakę cały sezon to po co tu zmianiać zdanie? 5 samobójów władował, 3 bramki zdobył plecami a kilkanaście zawalił bo się źle ustawił albo do główki nie doskoczył bo warunków nie ma.

0

Przecież odejście Tito to właśnie jest niesamowite wzmocnienie.

0

Dlaczego reinkarnacją?

0

I tak gorzej niż z Tito być nie może. W klubie darmozjad nie robił nic a decyzje kadrowe wszystkie były złe.

Przynajmniej skończy się ta dziecinada z T. Silvą (o ile przyszły trener skończył gimnazjum)

0

Przecież o to chodzi żeby miał swoje zdanie a nie kolejny pokorny baran co się nic nie odzywa

0

Ja przynajmniej równo i od początku do końca jadę po Tito i Mascherano.

Zgadzam się zatem z buselem.

0

Popieram.

Ze sportowego punktu widzenia drużyna została bardzo wzmocniona odejściem Tito.

0

Enriqie to kolejny nieudacznik. Bielsa jest dostępny za darmo. Nie wiem nad czym się tu zastanawiać?

0

Tak żeś się trochę z rok spóźnił z tym komentarzem...

0

A niby dlaczego? Choroba Tito to fakt dokonany. Życzę Tito zdrowia i tyle z mojej strony. A nie będzie mi nikt dyktował czy mogę rozmawiać o nowym trenerze czy nie. Od dawna czekałem aż do klubu wreszcie zawita ktoś kompetentny.

0

Pozdrawiam wszystkich oglądających TVP Info

0

No to dobrze. Przynajmniej coś mądrego w końcu pokazali. ;)

0

gdzie? Ja jestem? :D

0

Ja niestety wykupiłem Cyfrę Plus i cały sezon widziałem jakim nieudacznikiem jest Mascherano i jak pakuje 5 samobojczych bramek. Także sorry ale nie sprzedacie mi tej rewelacji że to jest dobry obrońca.

Może mama albo babcia czyjaś łyknie taki kit ale nie ktoś kto ogląda mecze.

0

Taka jest w 100% prawda. Trener klasy B (conajniej) i do tego obrońca pokroju Mangali i szansa na sukces w LM będzie jakieś 3 razy większa niż obecnie.

0

Benitez to byłby rewelacyjny trener ale nie chciałbym go bo on by stawiał na Mascherano.

0

A to sam nie ma własnego rozumu i nie widzi że przez półroczną nieobecność osłabi zespół? OK rozumiem.

0

Tyle że to co napisałeś to nieprawda.

0

Z milości do Barcelony to akurat powinien przy pierwszym nawrocie zrezygnować a nie z uporem maniaka trzymać się stołka i drużyną kierować zza oceanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?