Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli chodzi o Dawida Luiza z Chelsea to - 0%.
Jak jakiś inny Luiz to może szanse są.
0
Tylko u ludzi z IQ
0
Żeby nie było zbyt śmiesznie to dodam od siebie że oglądałem jakieś 90% meczów Barcy i jak widziałem jakim nieudacznikiem jest Mascherano i jak ładuje bramki swojemu zespołowi (6 w tym sezonie) to na prawdę lepiej już grać w 10.
0
A taki tam reprezentant Brazylii którego Monaco oficjalnie dziś kupiło.
0
Monaco ponowi starania o Mangale i wtedy okienko Barcy będzie pozamiatane do końca już. Teraz jak Monaco ma atak Hulk-Falcao to będzie im dużo łatwiej każdego ściągnąć.
0
"staje się"?
Przecież ta liga jest zrujnowana doszczętnie.
Poza "Barcorealem" nie ma żadnej gwiazdy nigdzie...
0
BVB nie musi nikogo sprzedawać
0
Mangala kosi od 3 lat.
0
Nieznany tobie piłkarz. Nie każdego wiedza ogranicza się do 4 stoperów.
0
Byleby to ogłosił w miarę wcześnie to będzie można abonament cyfry wypowiedzieć.
0
No w takiej lidze gdzie się wszyscy kładą by kraść faule to co Ty się dziwisz?
0
Klauzula jest za Mangale 50.
0
Odchodzi Alex. Będzie trójka: T. Silva, Marquinhos i Sakho rotować na 2 pozycjach.
0
Żadnych Ingo Martinezów czy innych szrotów z BBVA gdzie pojęcie o grze w defensywie zerowe. Na ligę to wystarczy Adriano.
0
Papadopulos (Schalke),
Subotic,
Höwedes,
Mangala,
Sakho,
Alderweireld,
Vertonghen,
Dede,
Bonucci,
Stoperów świetnych jest na świecie więcej niż włosów na głowie ale to trzeba się trochę jednak piłką interesować żeby to wiedzieć.
0
Najważniejsze to to że wreszcie nie będzie spamu o Marquinhosie (bo to że o T. Silvie będą pomimo że i tak nie przyjdzie to pewne jak w banku)
0
Najpierw się naucz mówić bo rodzice Ci kompa zabiorą.
0
Na tym nie koniec zakupów PSG w tym okienku
0
Bardzo się cieszę że Marquinhos nie zostanie graczem Barcelony bo nie takiego gracza w Barcy potrzeba.
0
Dzieje się na tym świecie niemało w to okienko: Jovetic w City, Hulk w Monaco, Cavani + Marquinhos w PSG, Tevez i Ogbonna w Juve. Tylko Barca jakoś kupiła Neymara za całą kasę i teraz siedzą cicho...
Jeszcze Chelsea i MU są niemrawe bo Bayern że się nie wzmacnia to normalne bo nawet nie ma jak.
0
Raczej jest dokładnie odwrotnie...
0
Ano niestety dla kibiców Barcy gość siedzi na ropie naftowej a pieniędzmi się może podcierać.
Niech się Titek odczepi od Silvy bo zachowuje się jak małe dziecko i będzie ok. Tito za grosz honoru nie ma.
0
Chyba jednak lepiej żebyś pograł w simsy
0
I każdy ogarnięty człowiek wie że na tym należałoby zakończyć konwersację i nie kozaczyć
0
Nie jestem rasistą jak Ty ale w ogóle nie rozumiem jednej rzeczy.
Arab jest brudasem a w Barcy to niby kto gra? Aryjscy Bracia?
Przecież to jedno i to samo.
0
Marquinhos już wyruszył do Paryża. Wszystko ustalone. Do tego kupili Cavaniego, Digne i już wiadomo że na tym się nie skończy i następny będzie pomocnik. Nice
0
O jeszcze czego? Przecież tu same głupoty są plusowane.
0
1. T. Silva jest obecnie najlepszy to prawda
2. Puyol to już śmiech na sali. Ten gość powinien być na emeryturze od 2 sezonów
3. Forma Pique jest taka że wymienianie go w gronie najlepszych to kolejna żenada
Podsumowując. Fanboystwo Barcy straszne. Gość gada bzdety.
0
Każdy kto się na piłce zna wie że należy kupić Mangalę lub Papadopulosa z Schalke. Oni będą świetni w nadchodzących latach a ryzyko niepowodzenia niskie.
0
No to mają "nieszanujących" się Cavaniego, Silvę i Ibrę i skład z którym Barca ma problem. Jakoś poza tą stroną nikt nie płacze z tego powodu że piłkarz to zawód zarobkowy a nie fanboystwo.