0

Dopóki ten gość będzie to puchary będzie można na zdjęciu sobie obejrzeć.

0

tristan87 chyba nie wie ilu bramkarzy nazywano młodym Kahnem. Np. Adler to jak w banku miał być najlepszy.

ter Stegen jest perspektywiczny i coraz lepszy warty zakupu/zaryzykowania z te 10 mln. ale wypisywanie bzdur że to bramkarz na dekadę? Epic Fail.

0

za 45 min koniec kariery

0

Fanboye Barcy to w większości powinni nie wypowiadać się podczas okienka transferowego bo nie znają się na piłce nożnej a innych klubów i meczy w ogóle nie oglądają. Powtarzają tylko w kółko że Barca jest najlepsza i La Liga jest najlepsza na świecie. A defensorów na świecie jest 4: Silva, Kompany, Hummels, Luiz. Inni nie istnieją bo nie pisano o nich na tej stronie.

0

Ile gier ter Stegena widziałeś że go na całą następną dekadę prognozujesz? Pewno 0 i youtube.

0

Bonano to był gość dopiero. Chyba najgorszy bramkarz w dziejach.
Pamiętam jak komentator mówił: "Tam jest ten śmieszny człowiek Bonano" a ten nie mógł wybronić łatwej piłki.

0

Właśnie sprzedałeś pół drużyny.

0

A za 1,5h Puyol kończy karierę.

0

Na bank do Liverpoolu nie pójdzie bo nikt go tam nie chce.

0

Ze strony Valdesa to znakomity ruch. Jako wolny agent dostanie dużo atrakcyjniejszy finansowo kontrakt. A kolejny sezon w Barcelonie to jakoś zagryzie zęby i wytrzyma. To tylko rok. Rok nie wyrok.

0

A jednak. Kończy się kontrakt, każdy może odejść za free. Takie jest prawo

0

Też uważam że rok z Oierem zaryzykować, sprzedać Mascherano do Napoli (bo gorszego "stopera" na świecie to nie ma a Napoli zwariowało i nie wiadomo dlaczego ale go chcą), Valdesa za 8 mln, Ville za 12, dołożyć kasę i kupić wreszcie stopera bo ta drużyna jest tragicznie zbudowana. Defensywa nie istnieje

0

To zostaje na rok dłużej czy nie?

0

Ale tutaj wszyscy kłamią...

Luiz powiedział że nic nie wie o zainteresowaniu Barcy a nie że go Mou nie sprzeda

Tito za granie kolejnym sezonem Mascheranem powinien na zbity pysk wylecieć.

0

To o której jutro Puyol kończy karierę dokładnie?

0

na pudelku

0

oby!!

0

Przy odrobinie szczęścia tylko Xavi zostanie z dinozaurów.

0

Byłoby dobrze jakby Puyol zakończył karierę bo i tak nic nie gra, stary już jest, kontuzja za kontuzją a wtedy stopera na 100% by sprowadzili. Same plusy! Koniec Abidala i Puyola to byłyby świetne wiadomości a i tak o rok spóźnione.

0

Pierwsza rozsądna wypowiedź jaką dziś przeczytałem na tej stronie (poza moimi oczywiście). Od początku do końca.

0

No tak bo przecież w Barcy grają sami kulturalni gracze i godni naśladowania:

1. Alba który jak przegrywa to mu słoma z butów zaczyna wychodzić. A i tak w defensywie jest bezradny w starciu z klasowym rywalem
2. Mascherano - ten to wręcz strzela własnemu zespołowi
3. Alves - ma gdzieś grę defensywną.

W sumie mogą sprowadzić i Pepe będzie jak ulał.

0

Najlepsza pomoc na świecie jest w Bayernie.

0

Na miejscu Thiago bym zarządał od Barcy 10 mln pod stołem za przeczekanie do sierpnia. Zadośćuczynienie za brak gry i zrobienie grzeczności i nie odchodzenie za 18 mln.

0

= kasa rozkradana jest przez Barcoreal

A konkurencyjność w tej lidze nie spadnie bo nie istnieje od jakichś 3-4 lat.

0

Pewnie 90% nawet nie widziało jaką kaszanę gra ten gość na stoperze. A właśnie stopera Barca szuka. Ale paradoksalnie niech przychodzi. Nikt nie będzie gorszy niż Mascherano.

0

Tak bo na pewno po tym 0:7 sezonowcy się zlecą kibicować Barcy.

0

Hahahaha wszyscy to wiedzą od dwóch tygodni.

0

100% racji. Tyle że jak mają nikogo nie kupić (a jakimś cudem Luiz jest dla nich dobry). To niech przyjdzie bo młody jest i na bank lepszy do żenującego Mascherano czy Adriano. Gorzej i tak nie będzie a główki ma szanse wygrywać.

0

Taka jest niestety prawda.

0

Hipokryzja. Symulantów nie lubi a Barcy kibicuje. Połowa składu tak to OUT. Z Albą i Alvesem na czele

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?