Anty Titek
Dołączył/a: maj 2013
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No stało sporo czynników:
1. Brak defensywy Barcelony
2. Trener kategorii D Barcelony
3. Większa szybkość graczy Bayernu
4. Większa siła fizyczna graczy Bayernu
Tylko że to właśnie można by podsumować tak że "Bayern jest lepszy" bo to są ogromne różnice w czynnikach decydujących.
0
Powiedział to żeby zdjąć presję a i tak wszyscy wiedzą że Barca z nieistniejącą defensywą to na bank numerem jeden nie jest.
0
No bo Hiszpanie to zbyt inteligentni nie są. Ale jeszcze do grona ludzi wiedzących co mówią można by dodać Puyola, Pique i Messiego.
0
nie mija tylko minął
0
Bo taka jest prawda. Xavi wychodzi przed kamery i kłamie.
0
Iniesta się wydaje jedyny rozsądny w tym całym gronie.
Najważniejszy był środkowy obrońca. Oczywiście go nie kupili
0
Oczywiście wszystko jest winą Tito bo już w tym sezonie Xavi powinien iść w odstawkę i coraz więcej Fabregas grać. Na zakup stopera powinni być sprzedani tacy gracze jak Mascherano, Villa, Sanchez a nie Fabregas który ma stanowić o sile zespołu przez lata.
0
Za wsparcie jakie udzieliła Barca Abidal nie ma prawa się teraz wypowiadać.
0
To S04 ma stopera świetnego a darmozjady z zarządu Barcelony chcą kasę za Tello? Oby tylko do następnych wyborów jakoś przeczekać.
0
Barcelona po prostu nic nie wygra. A Mascherano :) Każdy widział co ten gość odwalał przez cały sezon także nakłamanie w komentarzu że jest inaczej raczej tego nie zmieni.
0
Gość nie ogląda meczy Barcelony. Co Mscherano gra to upokorzenie. Taki typ plują mu w twarz a on mówi że deszcz pada. Fanbystwo 100% jak PS3 czy innego badziewia. Mascherano to najgorszy "obrońca"na świecie a on nawet obrońcą nie jest.
0
Wybijcie sobie z głowy Mangale za mniej niż 30 mln.
0
Kto zrobił z Mascherano obrońcę :) świetne.
Nikt
To zero nigdy nie było obrońcą i nie będzie, strzela bramki własnemu zespołowi nie wie co się dzieje. Ustawianie go na stoperze to strzał w kolano.
Cesc na 9 to drugi strzał w kolano i szukanie ty jakiegoś geniuszu to śmiech na sali bo po prostu nie ma gdzie ten gość grać i wtykają go gdzie popadnie bo Xavi się stołka na CM będzie trzymał do 40.
Tito jest totalnym beztalenciem trenerskim i mamy milion powodów na krytykę a największe to:
1. Nieistniejąca defensywa
2. Brak możliwości wygrania LM takim składem
3. Gra która była miła dla oka teraz powoduje wymioty.
Niech się Tito lepiej zajmie czymś innym.
0
na 40 bańkach się zakończy pewnie
0
W FM grają nieudacznicy
0
Ja jestem za tym żeby ludzie którzy piszą "kupywała" najpierw kupili słownik a później korzystała z forum
0
Chelsea chce go kupić i Potro oczekuje 35. 20 to żart
0
o nie nie nie. To jak tak to napastników też za grosze a nie wszystko kosztem defensywy.
0
gów***o a nie dobrze powiedziane. Z Celticem i Bayernem to może też Roura przy linii stal jak worek kartofli?
Tito jest w klubie rok i jest totalnym darmozjadem i nie robi nic. Żadnego opracowania taktyki ani decyzji personalnych dobrych.
0
Monaco to się musi wzmacniać wieloma zawodnikami aby być silne i ma pracowite lato przed sobą więc składają super oferty bo im się spieszy. A że klasy jak lodu to i sprawnie idzie. Bo mogliby oczywiście się pieścić jak Barca i proponować po 20 baniek ale tak się nikogo nie kupi. Zwłaszcza do klubu który jest dopiero budowany. A tak poleciało na 2 graczy 70 mln + zarobki kosmos do tego Radamel za 60 + zarobki kosmiczne i jest jasny sygnał dla najemników: Tu jest kasa i tu się zarabia. Następni przyjdą niebawem.
0
Trudny negocjator?
Mangala, Papadopulos i Varane to 3 najlepszych stoperów młodego pokolenia. Po prostu takich graczy się nie sprzedaje za bezcen a nie "trudny negocjator"
0
Kiriakos Papadopulos,
Subotic,
Höwedes,
Mangala Eliaquim,
Sakho,
Lovren Dejan,
Alderweireld,
Vertonghen,
Dede,
Ogbonna,
Bonucci,
po kolei będą odmawiali.
0
To już nie czasy Pepa gdzie każdy chciał dopłacać żeby tu grać. Teraz stoperzy kolejno odmawiają Barcy widząc jak Tito ją w dół ciągnie.
0
Marquinhos to jest taki panienkowaty jak Alby i Alvese. Nie potrzeba kolejnego aktora postury wieszaka, niech dla odmiany przyjdzie ktoś silny kto ma jakieś pojęcie o graniu w obronie bo tym szrotem co jest teraz to nie ma szans na zwojowanie czegokolwiek.
0
Znowu Barca zaoferuje połowę wartości za stopera? Wiocha na maxa. Na miejscu klubów posiadających najlepszych stoperów przekierowywałbym rozmowy przychodzące z Barcelony na pocztę głosową aby nie zawracali głowy. Chyba że chcą się pośmiać jak w przypadku 26 mln za Kompanego. Mangala z FC Porto... kiedy to Porto dobrego zawodnika puściło za niską cenę? To nie Arsenal gdzie Barca buntuje zawodników a później ich rozkrada za pół ceny. Mangala Eliaquim oraz Kiriakos Papadopulos to dwaj najlepsi stoperzy młodego pokolenia i z racji wieku i potencjału warto na nich przeznaczyć nawet 40 mln. Ale kasa została już przetracona tam gdzie nie trzeba (na Neymara) i to zapewnia kolejny sezon bez pucharów. Bo drużyna bez defensywy nic nie wygra.
0
Śmiejemy się bo to jest beznadziejny grajek. Manchestery i Arsenal go chce? Może ale na 4-5 stopera a nie do podstawowego składu.
0
No dobra zwróciliśmy uwagę oglądając większość meczy BPL. I co dalej? Bo go za mniej niż 35 nie puszczą. Nie u Levego takie coś.
0
Bo takie się w Barcy ma pojęcie o grze w defensywie.
0
Verma to dno a Agger to chyba tylko w świecie onetu LFC zostawi. Do tego wiek nie ten. 2x nie.
0
Po prostu już zaczyna się usprawiedliwianie dlaczego stopera nie kupili.
Przewalili całą kasę na skrzydłowego Neymara a najlepszych stoperów próbowali za śmieszne pół ceny wyciągnąć i wszyscy ich wyśmiali.
Cała prawda. Jeden transfer i bieda piszczy.