AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to sparing przescieradle
0
O Tomek Hajto komentuje - będzie co posluchac
0
gerard pique - najlepszy obronca na swiecie!
0
Pique trzeba zniesc do juvenilu z taka gra
0
Ladny gol Neymara, co nie zmienia zdania, ze potrzebny obronca swiatowej klasy a Pique nie nadaje sie nawet do Barcelony B
0
BRAWO PIQUE, DLA WAS TO NADAL NAJLEPSZY OBRONCA
0
JUZ BIENIUK JEST LEPSZY OD PIQUE
0
ale zaje***** gra ten wasz drewniak pique
0
wezcie ich banujcie za spam
0
te ciapate mogly juz 2 gole strzelic
0
83-10
0
uu xavi brzydka strata
0
dziecko wwe
0
jak widac na '9' nie umrze jak trzeba grac
0
Zmiany na druga polowe bo predzej beda kontuzje niz bramki. ciapate sie kopia
0
w srode wyjezdzaja na reprezentacje a w niedziel gramy z levante
0
co tlumaczyc, jak jest 0-0 to nikt nie trafil do siatki
0
co znaczy pokarze?
0
to mecz presezonu, gdzies musi grac mlotku
0
chyba cie barcelona za bardzo rozpiescila
0
27-23
0
wiedzialem zawsze ze cesc szybko biega..
0
Nie moge czytac co piszecie. No i co z tego ze murawa jest zalosna? Wszystkie mecze gramy na CN? Nie. Wiec trzeb sie przygotowac a nie jedziemy do Osasuny (11/12) i dostajemy 3:2 bo murawa zla, bez przesady...
0
Pique trzyma forme
0
Jak tam sie spisal najlepszy obronca na swiecie - pique? niezle nie?
0
5-0 dla malezji
0
przeciazenie uda
0
Ja na Pique
0
Alexis juz szaleje :)
0
Wiesz co to jest mózg? Więc zacznij go używać i nie spamuj