0

to sparing przescieradle

0

O Tomek Hajto komentuje - będzie co posluchac

0

gerard pique - najlepszy obronca na swiecie!

0

Pique trzeba zniesc do juvenilu z taka gra

0

Ladny gol Neymara, co nie zmienia zdania, ze potrzebny obronca swiatowej klasy a Pique nie nadaje sie nawet do Barcelony B

0

BRAWO PIQUE, DLA WAS TO NADAL NAJLEPSZY OBRONCA

0

JUZ BIENIUK JEST LEPSZY OD PIQUE

0

ale zaje***** gra ten wasz drewniak pique

0

wezcie ich banujcie za spam

0

te ciapate mogly juz 2 gole strzelic

0

83-10

0

uu xavi brzydka strata

0

dziecko wwe

0

jak widac na '9' nie umrze jak trzeba grac

0

Zmiany na druga polowe bo predzej beda kontuzje niz bramki. ciapate sie kopia

0

w srode wyjezdzaja na reprezentacje a w niedziel gramy z levante

0

co tlumaczyc, jak jest 0-0 to nikt nie trafil do siatki

0

co znaczy pokarze?

0

to mecz presezonu, gdzies musi grac mlotku

0

chyba cie barcelona za bardzo rozpiescila

0

27-23

0

wiedzialem zawsze ze cesc szybko biega..

0

Nie moge czytac co piszecie. No i co z tego ze murawa jest zalosna? Wszystkie mecze gramy na CN? Nie. Wiec trzeb sie przygotowac a nie jedziemy do Osasuny (11/12) i dostajemy 3:2 bo murawa zla, bez przesady...

0

Pique trzyma forme

0

Jak tam sie spisal najlepszy obronca na swiecie - pique? niezle nie?

0

5-0 dla malezji

0

przeciazenie uda

0

Ja na Pique

0

Alexis juz szaleje :)

0

Wiesz co to jest mózg? Więc zacznij go używać i nie spamuj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?