0

Deulofeu na boisku

0

portowiec, taki z ciebie koneser ze wolisz wykopywanie pilki w pole karne (jak w tym meczu) niz granie po ziemi, rozumiemy :)

0

wchodzi wyprostowana noga w noge suareza, temu leci krew a pajac mu daje tylko zolta kartke, gratulacje...

0

czerwona powinna byc dla tego pajaca belgijskiego

0

a niech prowadza nawet do mistrza, byle nie smerfy

0

a co like nie mozesz dac? jak mi przykro :(

0

Wracaj na rm,pl zebrac pilke dla Ronaldo

0

SUAREZ GENIUSZ

0

Ze Messi ma kontuzje a Ribery nie dorsta pietami tej dwojce?

0

ehh szkoda juz 1:1

0

ludzie nie rozumieja ironii julek :)
btw. alexisowi by siadla psycha przy takim strzale i poszla by pilka w trybuny

0

Karnych i wolnych nie wykonuje ten kto jest w najlepszej formie tylko ten co sie najlepiej czuje danego dnia. Ale nie dziwi mnie twoje myslenie - nie grales w pilke to nie wiesz :)

0

Co innego pewnie mowiles q 85 minucie poprzedniego meczu Barcelona-Granada na Camp Nou

0

Gra na tej pozycji co CR wiec co ty sapiesz? A Messi to w ogole cofa sie do rozgrywania, wiec brain ON wreszcie.

0

Nie znosze Francuza za jego styl bycia... Ciagle wymachiwanie rekoma, jakies miny i jeszcze jego ostatnie teksty, ze jest najlepszy...

0

NIE BYLO JESZCZE KONCA GLOSOWANIA. WEJDZCIE NA TWITTER BARCELONY!
""FIFA has decided to re-open the Ballon d'Or vote, that was initially closed on 15 Nov, until 29 Nov. Votes can be submitted or changed." [md]

0

"FIFA has decided to re-open the Ballon d'Or vote, that was initially closed on 15 Nov, until 29 Nov. Votes can be submitted or changed." [md]
Yyyy, dalej nie wierzycie ze Ronaldo zgarnie ZP?

0

Chcialbym zlozyc kondolencje narodowi Szwedzkiemu jak i Zlatanowi, ze musi grac z takimi ci**** w ataku. Mieli akcje na 3:1, nie poszla kontra i 2:2. Gratulacje imbecyle

0

Haha cieszy sie z kontuzji graczy Barcelony... Typowy hala dzieciak, i jak normalnie traktowac? Was nie powinno sie zaliczac do grupy ludzi

0

Zlota pilka przyznana... Ronaldo.

0

co ty gadasz? opuscil boisko na noszach?

0

benzema na 2:0

0

Hhahahaha a teraz ze spalonego strzelili, SEDZIOWIE TO PARODIA WE WSPOLCZESNYM FUTBOLU

0

Ale zabrali bramke Francuzom hahahahah, ale oliwa sprawiedliwa, pamietamy slynna bramke Henry'ego "ręką" :)

0

Hiszpanie gorzej sie juz oglada niz Barcelone Titroury. Nawet nie kwapia sie podejsc do przodu.. a niech przegraja ten mecz.

Francja niezle cisnie Ukraincow. Juz 1:0 a moglo byc 2,3.

Chorwacja grajac w 10 strzela druga bramke... i dobrze, mameje nie potrafia wykorzystac gry w przewadze to niech siedza w domu zamiast jechac na MS.

0

Nie, sprawdz pan sobie sam, panie koneserze.

0

Dawac to na cytat tygodnia.

0

Uff, bez niego ten klub nie mogl by istniec...

0

Tak apropo sondy. Wypadaloby zabrac 3 ostatnie nazwiska, bo smiesznie to wyglada. Ci panowie nawet nie graja w pierwszym skladzie.

0

Widzieliscie co sie dzieje pod newsem o wolnych Ronaldo? Masakra... pisalem , ze to bardziej kibice CR niz Realu. Bardziej sie ciesza niz z bramek swojego zespolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?