AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Deulofeu na boisku
0
portowiec, taki z ciebie koneser ze wolisz wykopywanie pilki w pole karne (jak w tym meczu) niz granie po ziemi, rozumiemy :)
0
wchodzi wyprostowana noga w noge suareza, temu leci krew a pajac mu daje tylko zolta kartke, gratulacje...
0
czerwona powinna byc dla tego pajaca belgijskiego
0
a niech prowadza nawet do mistrza, byle nie smerfy
0
a co like nie mozesz dac? jak mi przykro :(
0
Wracaj na rm,pl zebrac pilke dla Ronaldo
0
SUAREZ GENIUSZ
0
Ze Messi ma kontuzje a Ribery nie dorsta pietami tej dwojce?
0
ehh szkoda juz 1:1
0
ludzie nie rozumieja ironii julek :)
btw. alexisowi by siadla psycha przy takim strzale i poszla by pilka w trybuny
0
Karnych i wolnych nie wykonuje ten kto jest w najlepszej formie tylko ten co sie najlepiej czuje danego dnia. Ale nie dziwi mnie twoje myslenie - nie grales w pilke to nie wiesz :)
0
Co innego pewnie mowiles q 85 minucie poprzedniego meczu Barcelona-Granada na Camp Nou
0
Gra na tej pozycji co CR wiec co ty sapiesz? A Messi to w ogole cofa sie do rozgrywania, wiec brain ON wreszcie.
0
Nie znosze Francuza za jego styl bycia... Ciagle wymachiwanie rekoma, jakies miny i jeszcze jego ostatnie teksty, ze jest najlepszy...
0
NIE BYLO JESZCZE KONCA GLOSOWANIA. WEJDZCIE NA TWITTER BARCELONY!
""FIFA has decided to re-open the Ballon d'Or vote, that was initially closed on 15 Nov, until 29 Nov. Votes can be submitted or changed." [md]
0
"FIFA has decided to re-open the Ballon d'Or vote, that was initially closed on 15 Nov, until 29 Nov. Votes can be submitted or changed." [md]
Yyyy, dalej nie wierzycie ze Ronaldo zgarnie ZP?
0
Chcialbym zlozyc kondolencje narodowi Szwedzkiemu jak i Zlatanowi, ze musi grac z takimi ci**** w ataku. Mieli akcje na 3:1, nie poszla kontra i 2:2. Gratulacje imbecyle
0
Haha cieszy sie z kontuzji graczy Barcelony... Typowy hala dzieciak, i jak normalnie traktowac? Was nie powinno sie zaliczac do grupy ludzi
0
Zlota pilka przyznana... Ronaldo.
0
co ty gadasz? opuscil boisko na noszach?
0
benzema na 2:0
0
Hhahahaha a teraz ze spalonego strzelili, SEDZIOWIE TO PARODIA WE WSPOLCZESNYM FUTBOLU
0
Ale zabrali bramke Francuzom hahahahah, ale oliwa sprawiedliwa, pamietamy slynna bramke Henry'ego "ręką" :)
0
Hiszpanie gorzej sie juz oglada niz Barcelone Titroury. Nawet nie kwapia sie podejsc do przodu.. a niech przegraja ten mecz.
Francja niezle cisnie Ukraincow. Juz 1:0 a moglo byc 2,3.
Chorwacja grajac w 10 strzela druga bramke... i dobrze, mameje nie potrafia wykorzystac gry w przewadze to niech siedza w domu zamiast jechac na MS.
0
Nie, sprawdz pan sobie sam, panie koneserze.
0
Dawac to na cytat tygodnia.
0
Uff, bez niego ten klub nie mogl by istniec...
0
Tak apropo sondy. Wypadaloby zabrac 3 ostatnie nazwiska, bo smiesznie to wyglada. Ci panowie nawet nie graja w pierwszym skladzie.
0
Widzieliscie co sie dzieje pod newsem o wolnych Ronaldo? Masakra... pisalem , ze to bardziej kibice CR niz Realu. Bardziej sie ciesza niz z bramek swojego zespolu.