AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczerze Neymar najgorszy na boisku, a wy dajecie minusy?
0
Kto sie zgadza czy Neymar najgorszy w pierwszej polowie niech da plus.
Jeszcze nie widzialem zeby tak fatalnie gral
0
geble, ten twoj fabs sie osmiesza, tylko go ktos dotknie ten na glebe i sie kloci
0
Kto podawal do Neymara?
0
Na co liczmy z taka obrona? Montoya - amator, Pique & Masche zalamka i podstarzaly Puyi. DRAMAT
0
Betis jak amatorzy... 0:3
0
2:0, koniec betis spadnie?
0
betis w 10. Chyba juz po meczu
0
AHAHAHAH CO ZA PRZEKRETY
No jak to Polak moze wygrac? Szwaby musza odebrac zwyciestwo :))
0
Nie no tak, ale dlaczego nagle zaczeli czekac na wiatr? Takie same warunki byly juz bodajze od Kofflera a dopiero teraz sie opamietali? Co raz wieksze walki sa w skokach, nie raz juz tak byla ze z nieba dawali punkty Schlierenzauerowi
0
No i nagle zaczeli czekac na wiatr kanciarze zasrani
0
Jak to Biegun wygra? Nie moze byc, juz walki chca wkrecic. Nagle zaczeli czekac na wiatr, ciekawe...
Jak czekac na wiatr to wszyscy a nie dwoch..
0
W Anglii nie wiedza co to obrona, wesoly futbol i dlatego jest najciekawiej.
0
przypaliło, a przypalone lepsze
0
Negredo jak do tej pory bije Soldado na glowe
0
Znajac City to zaraz jeszcze dolozy dwie by za tydzien przegrac na wyjezdzie ze beniaminkiem... ehh
0
Narazie nie ma potrzeby. Mamy 3 crackow i na zmiane Pedro (dobry zmiennik), Tello (trzeba dac szanse) i oczywiscie perly ze szkolki. Jakby cos nie tak to mozna wtedy sprobowac sciagnac.
0
Widac reke Pellegriniego, przychodzi z Hiszpanii i jego druzyna gra najladniej w lidze. To mowi wszystko
0
Noo biegun 142,5 to moze byc swietny rok dla naszych skoczkow!
0
Zeby mnie nikt zle nie zrozumial, nie chce uswiadomic ze jest to slaby trener, tylko nie wystarczajacy na Barcelone. Tu potrzebny byl ktos jak to sie mowi "stad". Kto zna filozofie, gra to samo ze swoim klubem, przekazuje podobne wartosci. AVB jest dobrym trenerem, ale nie na miare naszego klubu. A z polowa chciala go u nas..
0
A ze zlepka pilkarzy nie potrafi zrobic druzyny. Ile wydal na transfery? Najwiecej.
0
W ogole nie rozumiem dlaczego chcieliscie AVB w Barcelonie? Jego styl ani troche nie przypomina "barcelonskiego". Ani w Porto ani w CHelsea ani w City. Jedyne co osiagnal to LE z Porto, gdzie Falcao wymiatal.
0
Jaki nasz?
0
Jakby nie patrzec to z City tez bedzie trzeba sie liczyc w fazie pucharowej LM. Moze nie zawsze czaruja ale jak widac na najlepszych sie spinaja.
0
Ten Traore to niezlego bicka ma
0
Ja tam jestem za City. Ładnie graja i wystepuja tam pare Hiszpanow i Aguero :)
Szkoda, ze teraz nie wpadlo.
0
Ten DC19 TO JAKIS BYK. Napastnik nr1 na MS! CO to w ogole za gol? Jak Rooney z przewrotki / nozycami niegdys z CIty.
0
OOO COSTA GOL ROKU
0
4:0
Chyba juz szczerze mozemy oglosic, w La Liga nie ma dwoch hegemonow, sa trzy.
0
Co ty bierzesz? Tak jak ostatnio napisalem - kolejny gol z dupy Realu (nie pamietam w jakim to meczu bylo) a ty wziales to, ze Real tylko takie strzela i teraz jarasz sie jak normalnego gola z akcji strzelicie..