0

Zegnam, gwiazdko.

0

Czyli zostanie, bo i tak nikt nie wylozy na niego 25mln, bez przesady...

0

Nie przesadzacie z tym Dongou? Jak ogladam mecze naszych rezerw to koles nawet sie nie wyroznia a Wy go chcecie wrzucac do pierwszej druzyny bo jest '9'?

0

Nie wspomnial o Realu? Przeciez to obraza dla portugalskiego narodu

0

Obacz, a na plebowej.pl juz nas ustawiaja na 4 miejscu na koniec sezonu, ci to maja wyobraznie :)

0

Racjonalny, ciezko gra sie z kontuzja.
A tak w ogole to jak mozna pokrownywac Ronaldo do Messiego? CR ma najwieksze szanse na zdobycie ZP jak Leo pol roku leczy sie z kontuzji, to tylko pokazuje o ile jest lepszy od waszego madryckiego boga

0

to by oznaczalo masowe samobojstwa w hala madridzie

0

Mam nadzieje ze przegramy i przestaniecie spamowac

0

placz

0

.....

0

Kibic cfelsakow? Chyba mnie z kims pomyliles. Ale to troche denerwuje, zamiast wejsc i poczytac komentarze to wszedzie reklamujecie ten konkursik

0

Czego tak sie jaracie tym glosowaniem? Cos wam sie stanie jak obejrzycie jeden mecz na internecie? Ja ogladam wszystkie i mi jakos nie przeszkadza

0

roznica jest taka ze mierda przez swoje przezywczajenia do zlodziejstw gdy przegra mecz wydaje im sie sedzia nie kradnac z nimi ich oszukal. busquets natomiast mowi o rzeczy oczywistej.

0

montoya i pique za slabi na castille

0

Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Neymar #fcblive

DRA-MAT

0

Trzeba przyznac, ze jak dokoncza budowac obiekt to bedzie jednym z najnowoczesniejszych w Europie, super sie prezentuje.

0

Szatnia Barcy na nowym San Mames:

0

misiaty, w Chelsea? Bo cos o takim jednym slyszalem..

0

Valencia prowadzi 1:0 po bardzo ladnej akcji

0

Jesli jest cos takiego w regulaminie, to przepraszam.

0

Nie raz pisalem, ze tam jest wesoly futbol. Trenerzy nie wiedza co to taktyka, wszystko zeby zadowolic kibicow. Potwierdza to Cesc i Song jak do nas przyszli, obaj kuleli. I danie glowne to oczywiscie bramki w PL - z roznych, mmmm emocje. Te emocje.. ja ogladam piekno futbolu opierajacego sie na podaniach czy emocje? Bez jaj.

0

Jak ktos nie czuje atmosfery przed meczem Barcelony to polecam przeczytac te zapowiedzi:
http://www.blaugrana.pl/news/15027/wielka_gra_w_malym_kraju.html
http://athleticbilbao.pl/?id=1176

0

oszukali system, a tak na powaznie to niezasluzone zwyciestwo w lm. bardziej smiesznie szczesliwego triumfu w lm chyba jeszcze nikt nie odniosl. Poprzez Napoli, gdzie powinni byli odpasc po pierwszym meczu (maggio nie trafa na pusta..), Benfica cisnela w 1/4, w 90' meirelesowi sie udalo. Final i polfinal przemilcze bo to byla hanba dla takiego "wielkiego" klubu jak cfelsaki. Motto na mecz "stoimy w polu karnym i dluga pila"

0

w 87, jeszcze moga stracic, ale oby nie

0

Jak mam wybierac miedzy ruskimi bogaczami a katarskimi to wole kibicowac City. I tak graja o wiele ladniej niz cfelsaki "zagrajmy na rozny, ktos wysoki strzeli" londyn.

0

Nie dziwi mnie to, smieszny klubik nie moze po ziemi nic wykreowac to kupuja najwiekszych drwali i graja na rozne, brawo.

0

Jak padly bramki dla smerfow?

0

W emocjach tak, ale taktyka czyli rzecz ujmujac sama gra lezy i kwiczy.

0

A ja licze na zwyciestwo, byle jakie, szczesliwe czy nie. Bo Atletico czy Real na pewno zgubia tam punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?