AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby nie patrzec to jest to prawda. Na butach widac napis Elena (dziewczyna Busiego):
http://img.bleacherreport.net/img/images/photos/002/631/935/hi-res-452117519-thulani-serero-of-ajax-gets-past-alex-song-of-barcelona_crop_exact.jpg?w=1500&h=1500&q=85
0
Zegnam, gwiazdko.
0
Czyli zostanie, bo i tak nikt nie wylozy na niego 25mln, bez przesady...
0
Nie przesadzacie z tym Dongou? Jak ogladam mecze naszych rezerw to koles nawet sie nie wyroznia a Wy go chcecie wrzucac do pierwszej druzyny bo jest '9'?
0
Nie wspomnial o Realu? Przeciez to obraza dla portugalskiego narodu
0
Obacz, a na plebowej.pl juz nas ustawiaja na 4 miejscu na koniec sezonu, ci to maja wyobraznie :)
0
Racjonalny, ciezko gra sie z kontuzja.
A tak w ogole to jak mozna pokrownywac Ronaldo do Messiego? CR ma najwieksze szanse na zdobycie ZP jak Leo pol roku leczy sie z kontuzji, to tylko pokazuje o ile jest lepszy od waszego madryckiego boga
0
to by oznaczalo masowe samobojstwa w hala madridzie
0
Mam nadzieje ze przegramy i przestaniecie spamowac
0
placz
0
.....
0
Kibic cfelsakow? Chyba mnie z kims pomyliles. Ale to troche denerwuje, zamiast wejsc i poczytac komentarze to wszedzie reklamujecie ten konkursik
0
Czego tak sie jaracie tym glosowaniem? Cos wam sie stanie jak obejrzycie jeden mecz na internecie? Ja ogladam wszystkie i mi jakos nie przeszkadza
0
roznica jest taka ze mierda przez swoje przezywczajenia do zlodziejstw gdy przegra mecz wydaje im sie sedzia nie kradnac z nimi ich oszukal. busquets natomiast mowi o rzeczy oczywistej.
0
montoya i pique za slabi na castille
0
Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Neymar #fcblive
DRA-MAT
0
Trzeba przyznac, ze jak dokoncza budowac obiekt to bedzie jednym z najnowoczesniejszych w Europie, super sie prezentuje.
0
Szatnia Barcy na nowym San Mames:
0
misiaty, w Chelsea? Bo cos o takim jednym slyszalem..
0
Valencia prowadzi 1:0 po bardzo ladnej akcji
0
Jesli jest cos takiego w regulaminie, to przepraszam.
0
Nie raz pisalem, ze tam jest wesoly futbol. Trenerzy nie wiedza co to taktyka, wszystko zeby zadowolic kibicow. Potwierdza to Cesc i Song jak do nas przyszli, obaj kuleli. I danie glowne to oczywiscie bramki w PL - z roznych, mmmm emocje. Te emocje.. ja ogladam piekno futbolu opierajacego sie na podaniach czy emocje? Bez jaj.
0
Jak ktos nie czuje atmosfery przed meczem Barcelony to polecam przeczytac te zapowiedzi:
http://www.blaugrana.pl/news/15027/wielka_gra_w_malym_kraju.html
http://athleticbilbao.pl/?id=1176
0
oszukali system, a tak na powaznie to niezasluzone zwyciestwo w lm. bardziej smiesznie szczesliwego triumfu w lm chyba jeszcze nikt nie odniosl. Poprzez Napoli, gdzie powinni byli odpasc po pierwszym meczu (maggio nie trafa na pusta..), Benfica cisnela w 1/4, w 90' meirelesowi sie udalo. Final i polfinal przemilcze bo to byla hanba dla takiego "wielkiego" klubu jak cfelsaki. Motto na mecz "stoimy w polu karnym i dluga pila"
0
w 87, jeszcze moga stracic, ale oby nie
0
Jak mam wybierac miedzy ruskimi bogaczami a katarskimi to wole kibicowac City. I tak graja o wiele ladniej niz cfelsaki "zagrajmy na rozny, ktos wysoki strzeli" londyn.
0
Nie dziwi mnie to, smieszny klubik nie moze po ziemi nic wykreowac to kupuja najwiekszych drwali i graja na rozne, brawo.
0
Jak padly bramki dla smerfow?
0
W emocjach tak, ale taktyka czyli rzecz ujmujac sama gra lezy i kwiczy.
0
A ja licze na zwyciestwo, byle jakie, szczesliwe czy nie. Bo Atletico czy Real na pewno zgubia tam punkty.