0

Tez nie kibicuje jedynie Barcelonie, ale bez przesady. Smialo mozna powiedziec, ze Chelsea i Barcelona to wrogowie, prawie jak Real i my.

0

Kurtula to pewna marka ale raczej nie do wyjecia

0

Negredo co brama z wolnego... miazdzy system

0

Jakim cudem mozna kibicowac Chelsea i Barcelonie? Nie rozumiem, to sie wyklucza po walku w 2009

0

smerfy hahaha

0

Jak 3:0 chyba przegramy to dopiero wtedy przestajemy byc liderami. Gorzej bedzie z Villarreal (zakladajac ze dzis przegramy). Wtedy do nas przyjezdza Zolta Lodz a Atletico pewnie pocisnie Valencie (kto wie ile moga wbic im bramek)

0

Szkoda ze Inter i Liverpool traca punkty, chcialbym by powrocili do LM

0

Roma puchnie..

0

komentarze tego konesera powinny byc brane pod uwage jako spam, bysmy mieli chociaz spokoj

0

z czy bez, i tak beda go objezdzali

0

Pelle z Feyenoordu znow laduje bramki. Specjalnie dla niego ogladam ich mecze, genialna "9".

0

Przy Bernabeu i Vicente Calderon to najciezszy wyjazd i boje sie jak cholera

0

n00stress, miales takich banowac. Czekam wiec az slowa przemienia sie w czyny :)
Wytepic trzeba wreszcie te nedzne mierdy

0

Kaka kolejna swietna bramka w Milanie, fajnie ze sie odbudowal / uje.

0

Lubisz go, bo jestes dziewczyna i pewnie ci sie podoba, brawo.

0

Whatis, to podaj, chciałbym zobaczyć wypowiedzi Barcelony na temat Realu i ploteczki na temat twojego klubu. Przypominam, ze po jednym meczu pojawilo sie chyba z 4 artykuly u was ze slowami zawodnikow Barcelony.
Tak, bol dupy :(

0

co mnie to, i tak nie mam canal+

0

fioletowa nie przepusci okazji by wrzucic jakas ploteczke dot. Barcelony i zaczac napinke genialnymi tekstami "steryd" i "uefalona" :)

0

ja tam tej parodii nawet nie ogladam, slyszeli o czyms takim jak taktyka?

0

Boje sie pressingu Athleticu, nie wiedzialem jeszcze meczu zebysmy dobrze grali gdy nas ktos przycisnie. Rayo to inna bajka, na poczatku mieli dwie setki i tylko santa Victor nas uratowal a pozniej z gorki.

0

Mniejsza z tym jakim jest trenerem, mial sluszne pretensje. Jak do cholery mozna nie odgwizdac czegos takiego?

0

Jest jednak pare roznic.
Messi: kilkakrotny zwyciezca Zlotych Pilek, poprowadzil nas do zwyciestw, prawdopodobnie najwiekszych w historii, mozliwe ze bedzie najlepszym graczem w historii
Sanabria: ma 17 lat, strzelil kilka bramek w Juvenilu i chce grac w pierwszej druzynie a jak nie to straszy ze odejdzie.

Nie ma roznicy co? :)

0

Sanabra nie trafil sam na sam? Przeciez on juz chce grac w pierwszej druzynie... gwiazda jedna...

0

Nad Barca Guardioli kazdy by sie rozplywal. A przy Realu? Hehe, nie smieszne

0

zaraz bedziesz pisal, ze bramki z dupy bo chcesz przykoksic :)

0

czytelnik, ogladales dzisiejszy mecz Al Sailiya - Qatar SC 1:2? Swietny mecz!!!!

0

2:1 po karniaczku, 90 min
Oliwa sprawiedliwa, co nie zmienia zdania ze styl fatalny

0

barcaelona b 1:1
rany boskie, nigdy wiecej juz nie obejrze ich meczu pod wodza eusoebio. To co oni graja to w ekstraklasie by sie nie utrzymali.
PS Mniejsza z tym, ze sedzia nas wwych****. Ale co moze dziwic w tej skorumpowanej lidze? Jak mozna nie odgwizdac klarownego faulu?

0

ale za to gra juz bardzo slaba

0

tez tego nie rozumiem, pod tym wzgledem ta strona jest za rm.pl, tam adminowie pilnuja troche, przede wszystkim kibicow barcelony co trolluja, a u nas wchodzi hala dziecko, dostanie bana po pieciu dniach i tak zaklada sobie nowe konto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?