AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tez nie kibicuje jedynie Barcelonie, ale bez przesady. Smialo mozna powiedziec, ze Chelsea i Barcelona to wrogowie, prawie jak Real i my.
0
Kurtula to pewna marka ale raczej nie do wyjecia
0
Negredo co brama z wolnego... miazdzy system
0
Jakim cudem mozna kibicowac Chelsea i Barcelonie? Nie rozumiem, to sie wyklucza po walku w 2009
0
smerfy hahaha
0
Jak 3:0 chyba przegramy to dopiero wtedy przestajemy byc liderami. Gorzej bedzie z Villarreal (zakladajac ze dzis przegramy). Wtedy do nas przyjezdza Zolta Lodz a Atletico pewnie pocisnie Valencie (kto wie ile moga wbic im bramek)
0
Szkoda ze Inter i Liverpool traca punkty, chcialbym by powrocili do LM
0
Roma puchnie..
0
komentarze tego konesera powinny byc brane pod uwage jako spam, bysmy mieli chociaz spokoj
0
z czy bez, i tak beda go objezdzali
0
Pelle z Feyenoordu znow laduje bramki. Specjalnie dla niego ogladam ich mecze, genialna "9".
0
Przy Bernabeu i Vicente Calderon to najciezszy wyjazd i boje sie jak cholera
0
n00stress, miales takich banowac. Czekam wiec az slowa przemienia sie w czyny :)
Wytepic trzeba wreszcie te nedzne mierdy
0
Kaka kolejna swietna bramka w Milanie, fajnie ze sie odbudowal / uje.
0
Lubisz go, bo jestes dziewczyna i pewnie ci sie podoba, brawo.
0
Whatis, to podaj, chciałbym zobaczyć wypowiedzi Barcelony na temat Realu i ploteczki na temat twojego klubu. Przypominam, ze po jednym meczu pojawilo sie chyba z 4 artykuly u was ze slowami zawodnikow Barcelony.
Tak, bol dupy :(
0
co mnie to, i tak nie mam canal+
0
fioletowa nie przepusci okazji by wrzucic jakas ploteczke dot. Barcelony i zaczac napinke genialnymi tekstami "steryd" i "uefalona" :)
0
ja tam tej parodii nawet nie ogladam, slyszeli o czyms takim jak taktyka?
0
Boje sie pressingu Athleticu, nie wiedzialem jeszcze meczu zebysmy dobrze grali gdy nas ktos przycisnie. Rayo to inna bajka, na poczatku mieli dwie setki i tylko santa Victor nas uratowal a pozniej z gorki.
0
Mniejsza z tym jakim jest trenerem, mial sluszne pretensje. Jak do cholery mozna nie odgwizdac czegos takiego?
0
Jest jednak pare roznic.
Messi: kilkakrotny zwyciezca Zlotych Pilek, poprowadzil nas do zwyciestw, prawdopodobnie najwiekszych w historii, mozliwe ze bedzie najlepszym graczem w historii
Sanabria: ma 17 lat, strzelil kilka bramek w Juvenilu i chce grac w pierwszej druzynie a jak nie to straszy ze odejdzie.
Nie ma roznicy co? :)
0
Sanabra nie trafil sam na sam? Przeciez on juz chce grac w pierwszej druzynie... gwiazda jedna...
0
Nad Barca Guardioli kazdy by sie rozplywal. A przy Realu? Hehe, nie smieszne
0
zaraz bedziesz pisal, ze bramki z dupy bo chcesz przykoksic :)
0
czytelnik, ogladales dzisiejszy mecz Al Sailiya - Qatar SC 1:2? Swietny mecz!!!!
0
2:1 po karniaczku, 90 min
Oliwa sprawiedliwa, co nie zmienia zdania ze styl fatalny
0
barcaelona b 1:1
rany boskie, nigdy wiecej juz nie obejrze ich meczu pod wodza eusoebio. To co oni graja to w ekstraklasie by sie nie utrzymali.
PS Mniejsza z tym, ze sedzia nas wwych****. Ale co moze dziwic w tej skorumpowanej lidze? Jak mozna nie odgwizdac klarownego faulu?
0
ale za to gra juz bardzo slaba
0
tez tego nie rozumiem, pod tym wzgledem ta strona jest za rm.pl, tam adminowie pilnuja troche, przede wszystkim kibicow barcelony co trolluja, a u nas wchodzi hala dziecko, dostanie bana po pieciu dniach i tak zaklada sobie nowe konto