0

Z jednym się zgodzę, że z lepszym. Dongou nic nie pokazuje poki co, a zachwyty nad nim ze to drugi Etoo. A resztao czym wspomiales juz niemozliwa, Sanabria na pewno odejdzie (Roma lub Arsenal). A mi jest obojetne czy zostanie czy nie, malo mamy talentow? Co on, primadonna? wielki krol swiata? W wieku 17 lat chce grac w pierwszej druzynie, chyba cos mu sie w glowce poprzewracalo.

0

Ten pacan Eusebio chce kolejnego zawodnika nam zmarnowac? Dlaczego wystawia Dongou na skrzydle? Zeby zadowolic jakiegos sanabrie aby zostal w klubie? Co to ma byc?

0

Lelaki z Barcelony B stracili 3 bramki w 8 minut a prowadzili do 81 min, castilla jeszcze nas wyprzedzi

0

tottenham jest zalosny, najwiecej wydac w europie - najgorzej grac

0

LIVER MIAZDZY TEN BEZNADZIEJNY TOTTENHAM :))
ACB poleci ?

0

Madryt, caly swiat przeciwko wam :(

0

Zubi leci do Argentyny? One way ticket....

0

Na srodku ataku musi zagrac Roberto a w pomocy Cesc i nie boje sie o 3 punkty

0

Za co Neymar MVP meczu? Dajcie argumenty.

0

zabierzcie tego sedziego bo nie wytrzymam

0

Za Inieste musi wejsc S.Roberto lub Pedro. W obu przypadkach Cesc wraca do srodka, a my zgarniamy trzy punkty.

0

ZDEJMIJCIE TEGO FABSA Z ATAKU BO NIE MOGE PATRZEC JAK SIE MARNUJE I KALECZY, DAWAC GO DO POMOCY

0

Tradycyjnie, zamiast szukac teraz strzalu to chce gdzies podac, dlaczego takie rzeczy tylko w Barcelonie?

0

alexis demony z przeszlosci, taka sytuacje zwalic....

0

Matko swieta... co ten iniesta gra to patrzec sie nie da

0

montoya tradycyjnie

0

Montoya jest taki statyczny, ze wiem co zrobi przed podaniem...

0

Zolty autobus podwodny

0

Prawdziwy sprawdzian dla Songa, zobaczymy dzis ile naprawde jest warty w naszej druzynie.

0

dobrze tak putom, niech sie ciesza ze maja w ogole jeden punkt

0

Ale dali dupy, jakby nie stracili bramki przed przerwa to juz remis nie bylby w zasiegu realku. a teraz poleca na farta i bedziedopiero

0

w 10 wygraja, mierdy cale zycie na farcie

0

Sory to glupio zabrzmi, ale jaka nie bedzie 3:0 to bedzie 2:3

0

Sedzia odgwizduje juz nawet zle rzuty z autu Osasuny...

... no Real szlifuje forme na najwazniejsze mecze

0

Co ty, graja wysoko i pressingiem, Real mial juz sytuacje ale zmarnowali.

0

no, rozsmieszyl mnie modric ktory ma 1,50 w kapeluszu a skacze do innych i mysli ze jest fighterem

0

Garet zle dosrodkowal... ale najwazniejsze ze pozniej przyczesal wlosa

0

Dajcie spokoj z Realem. I tak bedzie 1:0 do 80 min i zacznie sie LUCKTIME mierdy. Koniec koncow Osa dostanie 1:2

0

co sie dziwicie? bylo wiadomo ze to bedzie genialny mecz. Dlaczego? Bo to sa jedyne dwie ekipy ktore potrafia grac w pilke, reszte druzyn przemilcze

0

CITYYTYYYYY BRAWO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?