AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z jednym się zgodzę, że z lepszym. Dongou nic nie pokazuje poki co, a zachwyty nad nim ze to drugi Etoo. A resztao czym wspomiales juz niemozliwa, Sanabria na pewno odejdzie (Roma lub Arsenal). A mi jest obojetne czy zostanie czy nie, malo mamy talentow? Co on, primadonna? wielki krol swiata? W wieku 17 lat chce grac w pierwszej druzynie, chyba cos mu sie w glowce poprzewracalo.
0
Ten pacan Eusebio chce kolejnego zawodnika nam zmarnowac? Dlaczego wystawia Dongou na skrzydle? Zeby zadowolic jakiegos sanabrie aby zostal w klubie? Co to ma byc?
0
Lelaki z Barcelony B stracili 3 bramki w 8 minut a prowadzili do 81 min, castilla jeszcze nas wyprzedzi
0
tottenham jest zalosny, najwiecej wydac w europie - najgorzej grac
0
LIVER MIAZDZY TEN BEZNADZIEJNY TOTTENHAM :))
ACB poleci ?
0
Madryt, caly swiat przeciwko wam :(
0
Zubi leci do Argentyny? One way ticket....
0
Na srodku ataku musi zagrac Roberto a w pomocy Cesc i nie boje sie o 3 punkty
0
Za co Neymar MVP meczu? Dajcie argumenty.
0
zabierzcie tego sedziego bo nie wytrzymam
0
Za Inieste musi wejsc S.Roberto lub Pedro. W obu przypadkach Cesc wraca do srodka, a my zgarniamy trzy punkty.
0
ZDEJMIJCIE TEGO FABSA Z ATAKU BO NIE MOGE PATRZEC JAK SIE MARNUJE I KALECZY, DAWAC GO DO POMOCY
0
Tradycyjnie, zamiast szukac teraz strzalu to chce gdzies podac, dlaczego takie rzeczy tylko w Barcelonie?
0
alexis demony z przeszlosci, taka sytuacje zwalic....
0
Matko swieta... co ten iniesta gra to patrzec sie nie da
0
montoya tradycyjnie
0
Montoya jest taki statyczny, ze wiem co zrobi przed podaniem...
0
Zolty autobus podwodny
0
Prawdziwy sprawdzian dla Songa, zobaczymy dzis ile naprawde jest warty w naszej druzynie.
0
dobrze tak putom, niech sie ciesza ze maja w ogole jeden punkt
0
Ale dali dupy, jakby nie stracili bramki przed przerwa to juz remis nie bylby w zasiegu realku. a teraz poleca na farta i bedziedopiero
0
w 10 wygraja, mierdy cale zycie na farcie
0
Sory to glupio zabrzmi, ale jaka nie bedzie 3:0 to bedzie 2:3
0
Sedzia odgwizduje juz nawet zle rzuty z autu Osasuny...
... no Real szlifuje forme na najwazniejsze mecze
0
Co ty, graja wysoko i pressingiem, Real mial juz sytuacje ale zmarnowali.
0
no, rozsmieszyl mnie modric ktory ma 1,50 w kapeluszu a skacze do innych i mysli ze jest fighterem
0
Garet zle dosrodkowal... ale najwazniejsze ze pozniej przyczesal wlosa
0
Dajcie spokoj z Realem. I tak bedzie 1:0 do 80 min i zacznie sie LUCKTIME mierdy. Koniec koncow Osa dostanie 1:2
0
co sie dziwicie? bylo wiadomo ze to bedzie genialny mecz. Dlaczego? Bo to sa jedyne dwie ekipy ktore potrafia grac w pilke, reszte druzyn przemilcze
0
CITYYTYYYYY BRAWO