3

Jak mozna kibicowac Brazolom? Takie rzeczy tylko na tej stronie...

1

Zostawmy Pedro bo... walczy i biega. No fajnie ze takich cech szukasz u zawodnikow BARCELONY. A ze strzelic czy podac nie potrafi to co tam, nie?

0

Co za roznica? I tak juz nasz wizerunek jest tak spieprzony ze ciezko go pogorszyc... Dziekujemy Ro$$el i spolka!

4

Pierwsze okienko w ktorym nie mozna miec do Zubiego pretensji. Tfu, dopiero jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie, moze znow jakies walki zrobili pod stolem.

0

Daily Mail? Odpowiednik onetu? Dziennikarze pokroju Pola? Ci nedzarze powinni miec zakaz wypowiadania sie. Jedynymi oszukancami sa oni sami czestujac nas codziennie porcja zmyslonych, wzietych prosto z tylka plotek.

6

Hahahahahaha, co za propaganda. Idealnie pasujaca do tego zarzadu, lebki jak MarioVeb to lykna i uznaja ze Suarez przyszedl za 38mln a jak odejmiemy jeszcze Fabregasa to prawie za darmo...

5

Webb to jedyny ktory ma jaja, odwaznie podejmuje decyzje i tepi symulantow. On jest najlepszym sedzia a nie jakas pipka wielkiego konesera Iramtov.

5

Lepszy on niz Pedro

4

Ty w zyciu nic nie osiagnales i nawet do pisania komentarzy sie nie nadajesz.

1

Pedro to juz nawet nikt nie chce hahahahahah...

1

Jeśli wyrzucili Alexisa to Pedro powinien wylecieć na zbity pysk. Koniec biadolenia, że wychowanek.

0

Fcbarca.com jak zwykle ogarniete, nie wiedza ze juz poszla oficjalka.

0

Noo, czekam na nowe odcinki z El Pistolero :D

3

Bez komentarza pozostawie ta zenujaca konwersacje.

7

Brazylia to banda cpunow i narkomanow. Kolejny argument aby im nie kibicowac.

19

Valdés, grudzień 2013: "Ostatnim, który starał się przekonać mnie do pozostania w FCB był Txema. Wpadliśmy sobie w ramiona i płakaliśmy..."

Valdés: "...Txema jest dla mnie jak ojciec. Dbał o mnie i chronił od pierwszego dnia w pierwszej drużynie"

Xavi: "Szatni bez Txemy nie jestem w stanie sobie wyobrazić".

Unzué: "Dzięki zdolności obserwacji i swojemu charakterowi Txema jest kluczowy w szatni. Ma wielkie serce i tworzy cudowną atmosferę".

Luis Enrique, 2013: "Miałem szczęście pracować z Txemą 8 lat. Zawsze ułatwia ci pracę. Łączą mnie z nim znakomite relacje".

Ale dla niektórych i tak gość do wywalenia, bo...? Rewolucja? I mamy wywalić również ludzi odpowiedzialnych za koszenie trawy? No bo przecież rewolucja dotyczy wszystkich (co za beznadziejne myślenie)...
MarioVeb, jeśli nie widzisz nic podejrzanego w działaniu tego zakłamanego, Ro$$elowskiego zarządu to nie wiem co masz w głowie. A jeśli ostatni rok nie zmienił Twojego zdania to nie wiem co Cie przekona. Sprzedaż Messiego? I nie pisz mi tutaj, że trzeba mieć wgląd w szatnie by widzieć o się dzieje. Nie trzeba, ostatnio działo się źle co odbijało się na wynikach. Narazie też nie jest kolorowo. Jak w ogóle można być rosellistą? Cieszysz się, że będzie nowy stadion, a następnie ci oszuści zostawią klub tonący w długach,- po raz kolejny - robiąc wałki żeby coś zgarnąć do kieszeni? A spisków nie szukam, tu nie trzeba szukać, nie w tym przypadku. Ci idioci już dawno sami się zdemaskowali.

4

Bo Zubi to dupojryjka Bartomeu a wczesniej Ro$$ela. Co lepsze polglowki jak MarioVeb mysla ze to odpowiedni ludzie na odpowiednich miejscach. Taki to wlasnie skutek patrzenia na swiat przez rozowe okulary.

11

Rozwala ten klub od srodka...

0

Dopiero zauwazylem jak fatalny mamy sklad, zero zmiennikow.

2

Rozmowny ten nasz Pedro.

1

A kto bedzie grał podczas nieobecnosci Suareza i Neymara? Nieopierzony Deulofeu i pół-kaleka Pedro?

0

Palnal glupote jednak nie zmienia zdania ze symulanci sa zalosni.

0

Fatlny poziom komentowania, zero argumentacji o ktora prosilem, estetyki ni chuya. Generalnie poziom komentowania na tej stronie spadl tak ze moze byc porownywany do rm.pl. Ale wy dalej patrzcie na swiat przez rozowe okulary. Koniec nedznej dyskusji z banda mentalnych (wiekowych moze i nie) dzieci.

0

Mario kolejny ktory moglby pisac rozprawki. Nie wie nawet co napisac wiec rzuci tradycyjnym haslem "zamknij sie" tudziez inne plytkie teksty.

1

Argument godny tych najlepszych fcbarca.com. Niesamowicie tu spadl poziom a taki pleb jak Manager86 mi to tylko uswiadamia.

3

Czy wy naprawde popieracie te zalosne symulki, wywracanie sie i turlanie Neymara po boisku? Szkoda chlopa przez ta kontuzje ale nie o tym teraz mowa. Jestem jedynym kibicem Barcelony ktory jest poirytowany i wstydzi sie za jego zachowanie? Mam nadzieje ze ktos przedstawi wasz punkt widzenia, bo kompletnie nie rozumiem jak mozna przechodzic obok tego obojetnie, tym bardziej ze psuje reputacje CAŁEJ Barcelonie.

0

I po co bylo symulowac? Karma go dopadla..

0

Prawda boli?

0

Juz oberwalem

0

Jak wy gimby nie widzicie jego symulek to ja nie mam pytan...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?