0

Ze smiesznie i zalosnie symuluje.

1

Nalezy sie za zalosne symulki.

2

Brazylia znow na farcie

1

Gracies Laporta, puta Sandro.

2

Przecież każda groźna akcja idzie prawą stroną Brazylii. Chyba te dwa strzały Alvesa z dystansu zamknęły Ci oczy. W defensywie jest nadal fatalny.

1

hce XD

0

Już od dwóch lat tak piszemy.

0

I poczytać komentarze kibiców Nietoperzy, którzy modlą sie by odszedł za takie pieniądze.

0

Roberto to nie talent tylko szrot.

0

Bajecznie to im sedziowie pomagaja

0

Sanllehi to patrzę jedyny ogarnięty gość w tym zarządzie.

0

No i było blisko kolejnego 'genialnego' pomysłu obecnego zarządu. Wybory!

2

Sprzedać.

0

Dlaczego nie ma żadnego newsa o awansie Cordoby do Primera?

4

Hehe, no tak. Najlepiej blamaż nazwać "wypadkiem przy pracy" :)

3

Ten zarząd robi sobie żarty...

1

Nie przepraszam, bo teraz jest lepiej gdy kupujemy Neymara na ~100 baniek, a trofeów jak nie ma, tak nie ma. Na dodatek złodzieje w zarządzie. Hala Rosell i jego świta!

0

JEE :D

0

Jak tu nie kibicować Kolumbii? Świetni kibice, ciary po hymnie i cały stadion nimi wypełniony. Vamos :)

0

Pedro to już dziękujemy...

0

Wypad Pedro

1

Ramos, Pique i Silva to dramat.

0

Silva leszcz zwalil

3

Pro-ro$ellowska gazeta milczy, a to ci nowosc.

0

KOMPROMITACJA.

2

Hhahaha, co oni zrobili?!!! Jak mozna tak roztwonic przewage???

0

Rzeczywiscie, dzieki :)

1

Ale remontada!!! I Savic jak broni wow :)

0

Ale kpina, sedziowie juz swoich pupilkow (THV Kiel) faworyzuja. Mam nadzieje ze awansujemy dzisiaj i zlejemy im dupska.

3

O nim to juz nie chce sluchac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?