AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ze smiesznie i zalosnie symuluje.
1
Nalezy sie za zalosne symulki.
2
Brazylia znow na farcie
1
Gracies Laporta, puta Sandro.
2
Przecież każda groźna akcja idzie prawą stroną Brazylii. Chyba te dwa strzały Alvesa z dystansu zamknęły Ci oczy. W defensywie jest nadal fatalny.
1
hce XD
0
Już od dwóch lat tak piszemy.
0
I poczytać komentarze kibiców Nietoperzy, którzy modlą sie by odszedł za takie pieniądze.
0
Roberto to nie talent tylko szrot.
0
Bajecznie to im sedziowie pomagaja
0
Sanllehi to patrzę jedyny ogarnięty gość w tym zarządzie.
0
No i było blisko kolejnego 'genialnego' pomysłu obecnego zarządu. Wybory!
2
Sprzedać.
0
Dlaczego nie ma żadnego newsa o awansie Cordoby do Primera?
4
Hehe, no tak. Najlepiej blamaż nazwać "wypadkiem przy pracy" :)
3
Ten zarząd robi sobie żarty...
1
Nie przepraszam, bo teraz jest lepiej gdy kupujemy Neymara na ~100 baniek, a trofeów jak nie ma, tak nie ma. Na dodatek złodzieje w zarządzie. Hala Rosell i jego świta!
0
JEE :D
0
Jak tu nie kibicować Kolumbii? Świetni kibice, ciary po hymnie i cały stadion nimi wypełniony. Vamos :)
0
Pedro to już dziękujemy...
0
Wypad Pedro
1
Ramos, Pique i Silva to dramat.
0
Silva leszcz zwalil
3
Pro-ro$ellowska gazeta milczy, a to ci nowosc.
0
KOMPROMITACJA.
2
Hhahaha, co oni zrobili?!!! Jak mozna tak roztwonic przewage???
0
Rzeczywiscie, dzieki :)
1
Ale remontada!!! I Savic jak broni wow :)
0
Ale kpina, sedziowie juz swoich pupilkow (THV Kiel) faworyzuja. Mam nadzieje ze awansujemy dzisiaj i zlejemy im dupska.
3
O nim to juz nie chce sluchac.