AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ci idioci z zarządu muszą jak najszybciej wylecieć. Do czego to doszło, że niedługo będziemy się zastanawiać czy Messi nas nie opuści?
0
Makaj, wiesz co to prywatnosc osobista?
0
Zero zaangazowania, sluszne gwizdy.
0
Pod skrzydłami Eusebio każdy stoi w miejscu / cofa się w rozwoju. Mam nadzieję, że kiedyś to zauważycie. Najlepiej oglądając spotkanie i mecząc się poprzez patrzenie na naszą grę. Zero kultury gry, pała do przodu to jedyna taktyka co ma do zaoferowania ten paralityk. I nie przekonuje mnie gadanie, że w lato odeszli ważni zawodnicy.
0
Mam nadzieje, ze Arsenal, United czy inne ekipy czym predzej zglosza sie po Songa i swoj festiwal mody bedzie urzadzal jak najdalej od Barcelony. Precz z nim.
0
Ci to chociaz potrafia sie przyznac, a nie jak pilkarz-celebryta udaje, ze wszystko jest ok.
0
Co sie dziwicie? Takie wypowiedzi to czysta szkola mierdy.
0
INIESTA MOTM, ale dziciarnia na Messiego :D
0
Super zawodnik
0
Komplels? Przeciez fioletowi to 3 druzyna Hiszpanii.
0
Oby dymisja zubiego, to bylaby jego najlepsza decyzja i transfer zarazem
0
Co sie dzieje,..
0
Mam nadzieje, ze obala Rosella, zasluguje na to, klamca.
0
Caly Rosell
0
On jest ograniczony umyslowo
0
Nie ma Alvesa... czyli powinnismy wygrac.
0
Wyjdz zalosny halowco-smietankowy-trolu
0
Torres kiedys wymiatal i to jest prawda, szkoda ze poszedl do smerfow i sie zmarnowal
0
Najlepsze statystyki Cesc osiaga tam gdzie gra teraz. Boli was to? I przypominam, ze nie gra w ataku a cofa sie glebiej a wtedy do srodka czesto schodzi Pedro/Alexis. No ale fachowcy z fcbarcy.com wiedza lepiej. Szkonczcie plakac
0
0
dobry jest rafinha
0
Tylko mierda moze tak farcic :)
0
To jest fanatyk cfelsi wiec wszystkich bedzie wychwalal, nie wiesz?
0
z ekspertami fcbarca.com nie wygrasz :)
0
Dlaczego jestescie za Sociedad? Athletic moze zaoferowac o wiele wiecej w Europie niz Sociedad. Pograli jeden sezon i sie skonczyla sielanka. Skompromitowali troszke La Lige i ja bym wolal Bilabo w ich miejsce. W RSSS i tak pewnie odejda gwiazdy.
0
Ehhh szkoda RSSS prowadzi :(
0
Widzieliscie co robi United? to jest dopiero kompromitacja
0
Kto odegral Fabsowi taka piekna pilke przy KARNYM???
0
Kto zagral taka piekna pilke do Fabsa przy karnym?
0
Affelay ma wiecej do zaoferowania niz biegacz Tello wiec darujcie sobie