0

Ci idioci z zarządu muszą jak najszybciej wylecieć. Do czego to doszło, że niedługo będziemy się zastanawiać czy Messi nas nie opuści?

0

Makaj, wiesz co to prywatnosc osobista?

0

Zero zaangazowania, sluszne gwizdy.

0

Pod skrzydłami Eusebio każdy stoi w miejscu / cofa się w rozwoju. Mam nadzieję, że kiedyś to zauważycie. Najlepiej oglądając spotkanie i mecząc się poprzez patrzenie na naszą grę. Zero kultury gry, pała do przodu to jedyna taktyka co ma do zaoferowania ten paralityk. I nie przekonuje mnie gadanie, że w lato odeszli ważni zawodnicy.

0

Mam nadzieje, ze Arsenal, United czy inne ekipy czym predzej zglosza sie po Songa i swoj festiwal mody bedzie urzadzal jak najdalej od Barcelony. Precz z nim.

0

Ci to chociaz potrafia sie przyznac, a nie jak pilkarz-celebryta udaje, ze wszystko jest ok.

0

Co sie dziwicie? Takie wypowiedzi to czysta szkola mierdy.

0

INIESTA MOTM, ale dziciarnia na Messiego :D

0

Super zawodnik

0

Komplels? Przeciez fioletowi to 3 druzyna Hiszpanii.

0

Oby dymisja zubiego, to bylaby jego najlepsza decyzja i transfer zarazem

0

Co sie dzieje,..

0

Mam nadzieje, ze obala Rosella, zasluguje na to, klamca.

0

Caly Rosell

0

On jest ograniczony umyslowo

0

Nie ma Alvesa... czyli powinnismy wygrac.

0

Wyjdz zalosny halowco-smietankowy-trolu

0

Torres kiedys wymiatal i to jest prawda, szkoda ze poszedl do smerfow i sie zmarnowal

0

Najlepsze statystyki Cesc osiaga tam gdzie gra teraz. Boli was to? I przypominam, ze nie gra w ataku a cofa sie glebiej a wtedy do srodka czesto schodzi Pedro/Alexis. No ale fachowcy z fcbarcy.com wiedza lepiej. Szkonczcie plakac

0

0

dobry jest rafinha

0

Tylko mierda moze tak farcic :)

0

To jest fanatyk cfelsi wiec wszystkich bedzie wychwalal, nie wiesz?

0

z ekspertami fcbarca.com nie wygrasz :)

0

Dlaczego jestescie za Sociedad? Athletic moze zaoferowac o wiele wiecej w Europie niz Sociedad. Pograli jeden sezon i sie skonczyla sielanka. Skompromitowali troszke La Lige i ja bym wolal Bilabo w ich miejsce. W RSSS i tak pewnie odejda gwiazdy.

0

Ehhh szkoda RSSS prowadzi :(

0

Widzieliscie co robi United? to jest dopiero kompromitacja

0

Kto odegral Fabsowi taka piekna pilke przy KARNYM???

0

Kto zagral taka piekna pilke do Fabsa przy karnym?

0

Affelay ma wiecej do zaoferowania niz biegacz Tello wiec darujcie sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?