0

BRAWO CITYYYYYY

0

Londyn jest stolica

0

Negredo...

0

No rzeczywiscie piekna, sami nie potrafia zrobic

0

to nie ogladaj i idz kibicowac drwalom, bo jest ciekawiej

0

no no super yaya

0

Nareszcie jakis mecz w PL, gdzie sa kombinacyjne akcje i granie dolem a nie taktyka wszyscy do przodu. Az chce sie ogladac taki mecz.

0

Brawo City :))

0

Tylko ja za City? :(

0

Czesc i czolem

0

cani i bruno to najlepsi zawodnicy lodzi w tym sezonie a ich zabraknie, wiec nie widze innego wyjscia jak zwyciestwo

0

To wolalbys nie miec Neymara i przegrywac z Celtickami? :)

0

Podobala mi sie jedna rzecz ktorej dawno u naszych wyjadaczy nie widzialem: WALKA !!!

0

i czego rozluzniaja poslady na koniec meczu, zawsze musza sie znalezc minusy ehh

0

Nie powinien byc karny?

0

Fatalny Adriano, wyglada jakby gral pierwszy raz

0

BALE WHO?

0

GOLAZO.

0

0

ale biesiada... dosiadlbym sie

0

Bo to byla liga Messiego.

0

a nie daloby sie wejsc na livesports?

0

Athletic Bilbao ma nowa odslone, prezentuje sie bardzo ladnie :))
http://athleticbilbao.pl/

0

Haha, kibice Interu smieja sie z niego a my mamy go chciec?

0

Co tak przezywacie? Mimo bardzo slabych pierwszych 20 minut gralismy niele. Jakby zawodnicy wykorzystywali swoje okazje moglo wpasc z 8 bramek i byyby zachwyty.

0

Moim zdaniem S.Roberto wczoraj zagral naprawde swietnie. Nie rozumiem ludzi krytykujacych go. Za ta setke? I tak ie sytuacji wypracowa to glowa mala (jak na czlowieka ktory w ogole nie gra). Ciagle pod pilka, otwierajace podania i nie bal sie - ciale byl pod pilka. Jak najbardziej pozytywny wystep.

0

Co jak co, ale cieszynki Pedrito zalosne :D

0

Mozemy sie nie zgadzac w wielu decyzjach, ale Fabs MOTM.

0

Pedro > Alexis

0

Nie pierdzielcie mi pozniej, ze zle gralismy. Przy dobrych lotach moglo tu byc 8:1. Ale jak mamy takich polglowkow co trafic nie potrafia to co zrobic, bedziecie gadac ze zle gralismy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?