AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BRAWO CITYYYYYY
0
Londyn jest stolica
0
Negredo...
0
No rzeczywiscie piekna, sami nie potrafia zrobic
0
to nie ogladaj i idz kibicowac drwalom, bo jest ciekawiej
0
no no super yaya
0
Nareszcie jakis mecz w PL, gdzie sa kombinacyjne akcje i granie dolem a nie taktyka wszyscy do przodu. Az chce sie ogladac taki mecz.
0
Brawo City :))
0
Tylko ja za City? :(
0
Czesc i czolem
0
cani i bruno to najlepsi zawodnicy lodzi w tym sezonie a ich zabraknie, wiec nie widze innego wyjscia jak zwyciestwo
0
To wolalbys nie miec Neymara i przegrywac z Celtickami? :)
0
Podobala mi sie jedna rzecz ktorej dawno u naszych wyjadaczy nie widzialem: WALKA !!!
0
i czego rozluzniaja poslady na koniec meczu, zawsze musza sie znalezc minusy ehh
0
Nie powinien byc karny?
0
Fatalny Adriano, wyglada jakby gral pierwszy raz
0
BALE WHO?
0
GOLAZO.
0
0
ale biesiada... dosiadlbym sie
0
Bo to byla liga Messiego.
0
a nie daloby sie wejsc na livesports?
0
Athletic Bilbao ma nowa odslone, prezentuje sie bardzo ladnie :))
http://athleticbilbao.pl/
0
Haha, kibice Interu smieja sie z niego a my mamy go chciec?
0
Co tak przezywacie? Mimo bardzo slabych pierwszych 20 minut gralismy niele. Jakby zawodnicy wykorzystywali swoje okazje moglo wpasc z 8 bramek i byyby zachwyty.
0
Moim zdaniem S.Roberto wczoraj zagral naprawde swietnie. Nie rozumiem ludzi krytykujacych go. Za ta setke? I tak ie sytuacji wypracowa to glowa mala (jak na czlowieka ktory w ogole nie gra). Ciagle pod pilka, otwierajace podania i nie bal sie - ciale byl pod pilka. Jak najbardziej pozytywny wystep.
0
Co jak co, ale cieszynki Pedrito zalosne :D
0
Mozemy sie nie zgadzac w wielu decyzjach, ale Fabs MOTM.
0
Pedro > Alexis
0
Nie pierdzielcie mi pozniej, ze zle gralismy. Przy dobrych lotach moglo tu byc 8:1. Ale jak mamy takich polglowkow co trafic nie potrafia to co zrobic, bedziecie gadac ze zle gralismy...