AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory, to byl Nieto
0
wczoraj byl, 2:0 bilbao
0
Barca B prowadzi 1:0, jakis blondyn strzelil, bodaj Espinosa.
Ale gra nadal bez ladu, skladu. Same przebitki, watpie zeby talenty wychodzily pod wodza Eusebio...
0
Ma kto link do Barcelony B? Nie moge nigdzie znalezc
0
Bardzo dobrze wiem jak gral gdy nie mial kontuzji i jak gral Bayern z nim, niebo a ziemia.
PS Pewnie ci sie podoba tez jego zalosne zachowanie, co?
0
czytelnik, no rzeczywiscie to Ribery ciagnie Bayern (haha...). Robben polowe roboty tam odwala, statystyki pewnie bedzie mial podobne (gdyby nie kontuzje to by go zjadl). Kolejne 2 brameczki dzisiaj dorzuca, a Bayern o wiele lepiej gra bez frąka "dajcie mi zlota pilke" riberiego.
0
ahahahahahah
Ten koneserek czytelnik czy jak tam mu co reklamuje derby Kairu siedzi na stronie Bayernu i znowu cos wypisuje. Nawet na stronie jego ulubionego klubu go cisna ahhhahha
0
Szkoda, ja bym wolal jak bysmy grali z najsilniejszym skladem Athleticu. To by zweryfikowalo nasza forme
0
Ok Adi, tylko pozniej sie nie czepiaj dlaczego bedziemy na niego nadawac.
A tak w ogole trening to nie to co normalna praca. Mylisz pojecia
0
A Pique na grzybach z Shakira?
0
Pan celebryta nie zjawil sie na treningu?
0
TO SIE PRZELAMAL HAHAHAH
KOMPROMITACJA
0
I tak Neymar by tego nie trafil
0
pedro lajdaku wstawiaj sie nie przewracaj
0
Dlaczego nie przyznaja zlotych pilek obroncom? pique w tym roku najlepszy indywidualnie!!
0
TRAOREEEEEEEEEEEE
0
ja tam sie przyzwyczailem
0
Sergi Roberto kozak, wszedl i od razu podanie otwierajace
0
Pique do jedenastki roku!!!
0
terazniejszego
0
Pedro Rodriguez ballon d'Or!
0
ciekawe ile Alvis bierze za korepetycje dla Patryczka
0
Pedro placze sie pilka pod nogami... co za zenada
0
HAHAHAHA NARESZCIE XAVI SIADAJ NA LAWE CZLOWIEKU
0
Patric nauczyl sie od Alvisa!
0
NEYMAR NAJGORSZY NA BOISKU
ale dalej minusujcie
0
masche jest jakis niedorozwiniety. najpierw fauluje a pozniej raczki do gory i sie klocic
0
aa to tak wyglada patric
0
Nie, jest swietny, ale jego wykonczenie jest dramatyczne
0
Ale ten Neymar ma wykonczenie... jakie to zalosne walenie tylu setek