0

Sory, to byl Nieto

0

wczoraj byl, 2:0 bilbao

0

Barca B prowadzi 1:0, jakis blondyn strzelil, bodaj Espinosa.
Ale gra nadal bez ladu, skladu. Same przebitki, watpie zeby talenty wychodzily pod wodza Eusebio...

0

Ma kto link do Barcelony B? Nie moge nigdzie znalezc

0

Bardzo dobrze wiem jak gral gdy nie mial kontuzji i jak gral Bayern z nim, niebo a ziemia.
PS Pewnie ci sie podoba tez jego zalosne zachowanie, co?

0

czytelnik, no rzeczywiscie to Ribery ciagnie Bayern (haha...). Robben polowe roboty tam odwala, statystyki pewnie bedzie mial podobne (gdyby nie kontuzje to by go zjadl). Kolejne 2 brameczki dzisiaj dorzuca, a Bayern o wiele lepiej gra bez frąka "dajcie mi zlota pilke" riberiego.

0

ahahahahahah
Ten koneserek czytelnik czy jak tam mu co reklamuje derby Kairu siedzi na stronie Bayernu i znowu cos wypisuje. Nawet na stronie jego ulubionego klubu go cisna ahhhahha

0

Szkoda, ja bym wolal jak bysmy grali z najsilniejszym skladem Athleticu. To by zweryfikowalo nasza forme

0

Ok Adi, tylko pozniej sie nie czepiaj dlaczego bedziemy na niego nadawac.
A tak w ogole trening to nie to co normalna praca. Mylisz pojecia

0

A Pique na grzybach z Shakira?

0

Pan celebryta nie zjawil sie na treningu?

0

TO SIE PRZELAMAL HAHAHAH

KOMPROMITACJA

0

I tak Neymar by tego nie trafil

0

pedro lajdaku wstawiaj sie nie przewracaj

0

Dlaczego nie przyznaja zlotych pilek obroncom? pique w tym roku najlepszy indywidualnie!!

0

TRAOREEEEEEEEEEEE

0

ja tam sie przyzwyczailem

0

Sergi Roberto kozak, wszedl i od razu podanie otwierajace

0

Pique do jedenastki roku!!!

0

terazniejszego

0

Pedro Rodriguez ballon d'Or!

0

ciekawe ile Alvis bierze za korepetycje dla Patryczka

0

Pedro placze sie pilka pod nogami... co za zenada

0

HAHAHAHA NARESZCIE XAVI SIADAJ NA LAWE CZLOWIEKU

0

Patric nauczyl sie od Alvisa!

0

NEYMAR NAJGORSZY NA BOISKU

ale dalej minusujcie

0

masche jest jakis niedorozwiniety. najpierw fauluje a pozniej raczki do gory i sie klocic

0

aa to tak wyglada patric

0

Nie, jest swietny, ale jego wykonczenie jest dramatyczne

0

Ale ten Neymar ma wykonczenie... jakie to zalosne walenie tylu setek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?