0

Nie napiszecie nic o genialnym Abidalu? Przeciez chcieliscie go zostawic kosztem Bartry.. A kolesia wczoraj objezdzali jak amatora..

0

Placz i zebranie Zlotej Pilki dla Ronaldo ciag dalszy... Trzymaja forme mierdy :)

0

Moze i nawet na nasze mecze. Zadna strata.

0

Po meczu Argentyny na fioletowej hasla "gdzie messi"? Czyli jak dla plebsu przystalo, trzymaja poziom :)

0

TRUE, zero szacunku

0

Nie ma szans

0

ROnaldo 1:0, a teraz placz na stronie i minusowanie.

0

Dlaczego minusy? Boli was to?

0

Tak, gra nawet dobrze

0

null null

0

Ale Chile robi akcje fenomenalne... Kolejna swietna ekipa szykuje sie na MS

0

do pieca z tymi zalosnymi i kompromitujacymi nas obronczykami. Kaminski i inne jodlowce? WON

0

co ty pierdzielisz? w eliminacjach grali bardzo dobrze w ofensywie (brakowalo jedynie wykonczenia), potrzebni sa obroncy z prawdziwego zdarzenia

0

Alexis - Anglia 1:0

0

Juz 2:1

0

W setach 2:1 Szwecja. Teraz byl jeszcze bardzo grozny wolny. Fajny mecz + dwa cracki

0

0

Ktos oglada Ukraina - Francja?

0

Dajcie spokoj, jak byl zdrowy to byl na glowe Tello. Za Guardioli zdarzalo mu sie wychodzic w pierwszej '11' jak np z Chelsea a biegacz Tello co robi? Biega i biega.... i nic

0

rosel juz chce zniszczyc cn... co za czlowiek...

0

roselek juz leci po qatar i zniszczy klub

0

I na cholere... trzecia liga wita a tu nowy stadion..

0

Pewnie ktos go szurnal i juz xaviego boli nozka, bez charakteru czlowiek

0

Bierzcie sobie Alexisa i doplacimy

0

A Puyol oczywiscie z podwinietymi spodenkami... jakie to irytuajace. Co on chce nam pokazac? Ze ma umiesnione uda?...

0

Haha dzieci jaraja sie Mikim ...

0

Nie czepiaj sie, wierny kibic zapomnial tylko jak ma na imie zawodnik.

0

a mi od twojej ortografii

0

JAKI ZARZAD LUDZIE. NIE CZYTALISCIE NEWSA ZE LEKARZE NIE DALI ZGODY?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?