AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie napiszecie nic o genialnym Abidalu? Przeciez chcieliscie go zostawic kosztem Bartry.. A kolesia wczoraj objezdzali jak amatora..
0
Placz i zebranie Zlotej Pilki dla Ronaldo ciag dalszy... Trzymaja forme mierdy :)
0
Moze i nawet na nasze mecze. Zadna strata.
0
Po meczu Argentyny na fioletowej hasla "gdzie messi"? Czyli jak dla plebsu przystalo, trzymaja poziom :)
0
TRUE, zero szacunku
0
Nie ma szans
0
ROnaldo 1:0, a teraz placz na stronie i minusowanie.
0
Dlaczego minusy? Boli was to?
0
Tak, gra nawet dobrze
0
null null
0
Gol Alexisa:
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/large/821988566.gif?1384546095
0
Ale Chile robi akcje fenomenalne... Kolejna swietna ekipa szykuje sie na MS
0
do pieca z tymi zalosnymi i kompromitujacymi nas obronczykami. Kaminski i inne jodlowce? WON
0
co ty pierdzielisz? w eliminacjach grali bardzo dobrze w ofensywie (brakowalo jedynie wykonczenia), potrzebni sa obroncy z prawdziwego zdarzenia
0
Alexis - Anglia 1:0
0
Juz 2:1
0
W setach 2:1 Szwecja. Teraz byl jeszcze bardzo grozny wolny. Fajny mecz + dwa cracki
0
0
Ktos oglada Ukraina - Francja?
0
Dajcie spokoj, jak byl zdrowy to byl na glowe Tello. Za Guardioli zdarzalo mu sie wychodzic w pierwszej '11' jak np z Chelsea a biegacz Tello co robi? Biega i biega.... i nic
0
rosel juz chce zniszczyc cn... co za czlowiek...
0
roselek juz leci po qatar i zniszczy klub
0
I na cholere... trzecia liga wita a tu nowy stadion..
0
Pewnie ktos go szurnal i juz xaviego boli nozka, bez charakteru czlowiek
0
Bierzcie sobie Alexisa i doplacimy
0
A Puyol oczywiscie z podwinietymi spodenkami... jakie to irytuajace. Co on chce nam pokazac? Ze ma umiesnione uda?...
0
Haha dzieci jaraja sie Mikim ...
0
Nie czepiaj sie, wierny kibic zapomnial tylko jak ma na imie zawodnik.
0
a mi od twojej ortografii
0
JAKI ZARZAD LUDZIE. NIE CZYTALISCIE NEWSA ZE LEKARZE NIE DALI ZGODY?