0

A najgorsze sa te pajace podszywajace sie pod kibicow Barcelony jak Neymar da Silva Juniior czy jak sie tam nazywa. Ciagle prowokacje w strone Realu i taka Agunia (to chlop, po prostu ma poprzestawiane w glowie) mysli, ze naprawde nasi wyzywaja Real.

0

Portal jest doprawdy swietny i wiadomo, ze niestety najwiecej sezonowcow jest wlasnie tutaj. Jesli chcesz podyskutowac to lepiej wybrac sie na blaugrana.pl, tam nie ma takiej dzieciarni i normalnie mozna wymieniac sie opiniami.

0

gdy panowal gen . Franco? a nie sory to lata 2002, najgorsze w historii klubu. Najlepsze Realu? Jakby inaczej, te za franco :)

0

ehh grubas strzelil

0

Ronaldo kontuzja... szkoda, nienawidze kontuzji, najgorsze cholerstwo w pilce noznej :(

0

Eusebio szacun

0

Ronaldo obkiwial pieciu i nie strzelil gola... nie wierze :O
btw. co gra to nie ma slow na niego

0

koneserek, lec pomajtaj gruche po zwyciestwie twoich idoli (niemieckich...)

0

I niech mi ktos powie, ze ten smieszny Ribery byl lepszy od Robbena. Zdobyli tyle samo a Arjen byl kluczowy i zdobywal najwazniejsze bramki. I nie drze mordy w wywiadach, ze ma juz miejsce na ZP.

Teraz kolejna bramka, znow kluczowy Robben a jakis Franck zbierze i tak pochwaly... za ten sezon

0

4:3 RSSS!!!!!! No ale ciekawe mecze przeciez tylko w PL ahhahah

0

VELA HATTRICK!! 3:3 CO ZA MECZ

0

Ktos wychodzil na czysta pozycje, prawie sam na sam a ten go trzymal i zasluzona druga.

0

Nasz super zawodnik Fontas czerwo hahhaha... No to niech RSSS wygra

0

pique i pedro sa zalosnymi zawodnikami

0

Moses mudzin glupi na pusta bramke nie trafia...

0

portowiec, kolejna piekna bramka w najlepszej lidze na swiecie, co? Staly fragment gry, jakby inaczej... :)

0

To nie ogladaj i najlepiej usun konto

0

Te wykopywanie w pole karne przeciwnika czy kwintesencja angielskiej pilki (patrz pudlo Allena) to piekno? Nie sadze.

0

Najciekawsza nie znaczy najlepsza geniuszu

0

Najciekawsza, nie najlepsza, nie myl pojec koneserku

0

ale ich robi Deulo... jeszcze zeby nauczyl sie podawac byloby genialnie

i 3:2.... Allen kaleka, smierdzace smerfy sie ciesza

0

W Liverpoolu brak jest jednego dobrego pomocnika. Lucas jako typowy przecinak jest dobry, ale juz Allen i Henderson (20mln wtf?) to juz kompletne porazki i niezrozumiale transfery.

0

dziekuje JOE ALLEN, NAJWIEKSZY ZGRED ROKU

0

Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Bartra Adriano - Cesc Busquets Iniesta - Pedro Neymar Alexis

0

Mignolet przekot!

0

bo Barcelony jeszcze nie ma inteligenty czlowieku

0

JOE ALLEN PATALACH ROKU!!!

0

Ma ale dopoty bedzie gral sam dla siebie nie ma czego szukac w Barcelonie

0

Ale Deulofeu traci glupio pilki.. niech go naucza tam podawac albo niech siedzi na lawie

0

Deulo sam na sam zwalil :) Fajnie gra, ale sie ciesze ze nie trafil bo jestem za The Reds

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?