AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A najgorsze sa te pajace podszywajace sie pod kibicow Barcelony jak Neymar da Silva Juniior czy jak sie tam nazywa. Ciagle prowokacje w strone Realu i taka Agunia (to chlop, po prostu ma poprzestawiane w glowie) mysli, ze naprawde nasi wyzywaja Real.
0
Portal jest doprawdy swietny i wiadomo, ze niestety najwiecej sezonowcow jest wlasnie tutaj. Jesli chcesz podyskutowac to lepiej wybrac sie na blaugrana.pl, tam nie ma takiej dzieciarni i normalnie mozna wymieniac sie opiniami.
0
gdy panowal gen . Franco? a nie sory to lata 2002, najgorsze w historii klubu. Najlepsze Realu? Jakby inaczej, te za franco :)
0
ehh grubas strzelil
0
Ronaldo kontuzja... szkoda, nienawidze kontuzji, najgorsze cholerstwo w pilce noznej :(
0
Eusebio szacun
0
Ronaldo obkiwial pieciu i nie strzelil gola... nie wierze :O
btw. co gra to nie ma slow na niego
0
koneserek, lec pomajtaj gruche po zwyciestwie twoich idoli (niemieckich...)
0
I niech mi ktos powie, ze ten smieszny Ribery byl lepszy od Robbena. Zdobyli tyle samo a Arjen byl kluczowy i zdobywal najwazniejsze bramki. I nie drze mordy w wywiadach, ze ma juz miejsce na ZP.
Teraz kolejna bramka, znow kluczowy Robben a jakis Franck zbierze i tak pochwaly... za ten sezon
0
4:3 RSSS!!!!!! No ale ciekawe mecze przeciez tylko w PL ahhahah
0
VELA HATTRICK!! 3:3 CO ZA MECZ
0
Ktos wychodzil na czysta pozycje, prawie sam na sam a ten go trzymal i zasluzona druga.
0
Nasz super zawodnik Fontas czerwo hahhaha... No to niech RSSS wygra
0
pique i pedro sa zalosnymi zawodnikami
0
Moses mudzin glupi na pusta bramke nie trafia...
0
portowiec, kolejna piekna bramka w najlepszej lidze na swiecie, co? Staly fragment gry, jakby inaczej... :)
0
To nie ogladaj i najlepiej usun konto
0
Te wykopywanie w pole karne przeciwnika czy kwintesencja angielskiej pilki (patrz pudlo Allena) to piekno? Nie sadze.
0
Najciekawsza nie znaczy najlepsza geniuszu
0
Najciekawsza, nie najlepsza, nie myl pojec koneserku
0
ale ich robi Deulo... jeszcze zeby nauczyl sie podawac byloby genialnie
i 3:2.... Allen kaleka, smierdzace smerfy sie ciesza
0
W Liverpoolu brak jest jednego dobrego pomocnika. Lucas jako typowy przecinak jest dobry, ale juz Allen i Henderson (20mln wtf?) to juz kompletne porazki i niezrozumiale transfery.
0
dziekuje JOE ALLEN, NAJWIEKSZY ZGRED ROKU
0
Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Pique Bartra Adriano - Cesc Busquets Iniesta - Pedro Neymar Alexis
0
Mignolet przekot!
0
bo Barcelony jeszcze nie ma inteligenty czlowieku
0
JOE ALLEN PATALACH ROKU!!!
0
Ma ale dopoty bedzie gral sam dla siebie nie ma czego szukac w Barcelonie
0
Ale Deulofeu traci glupio pilki.. niech go naucza tam podawac albo niech siedzi na lawie
0
Deulo sam na sam zwalil :) Fajnie gra, ale sie ciesze ze nie trafil bo jestem za The Reds