AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To fabs na pewno nie pojedzie na reprezentacje. Oby doszedl do siebie, za tydzien gramy 1 mecz.
0
CIAPATE KU***
0
FABS LEZY, LEKARZE PODCHODZA A TEN PIKET SIE CIESZY. TO POKAZUJE JAKI Z NIEGO PROFESJONALISTA. PEWNIE NAJCHETNIEJ BY SIEDZIAL DALEJ W LA I GRAL W POKERKA AMATOR
0
ja pierd****
0
Czego sie cieszyscie ze Pique gola strzelil? Poszla by kontra i znow zagrozenie. Niech on sie zajmie obrona a nie strzelaniem. Oczywiscie to sparing wiec nie zabraniam ale on w normalnych meczach tez to robi..
0
jonatan to juz z 6 metrow nie umie strzelic
0
dalej drewno
0
stillbusta, nic mi nie zamknal niestety
0
czekam na hejty na mnie zebym odwolal swoje glosy hahah
0
haahahahahahahahahah pique
0
nie, tylko pique
0
tylko my tak umiemy rozgrywac rzuty rozne
0
City-Arsenal 0:1
0
ta w tancu z gwiazdami
0
Ale macie szacunek. Koles byl pierwszo planowa postacia w najlepszym okresie historii Barcy a Wy cisniecie po nim jak mozna.
0
bo moze lubi pokazywac udo jak cr7
0
Dlaczego nie gra Bagnack? Dawac go juz na taki sparing, trzeba go sprawdzac
0
nic dodac, nic ujac
0
bym ich nie kopal chociaz
0
borussia augsburg 1:0 aubameyang
0
no nareszcie, dzieki ze ktos mnie zrozumial juz skonczylem
0
czemu te zgredy ciapate sie tak fauluja
0
pique trzyma beznadziejna forme jak zwykle
0
Second half line-up Barcelona: Valdes - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Tello #fcblive
0
nie ma co gadac, oni uwazaja ze pique to najlepszy obronca na swiecie
0
rozumiem, ze bierzecie to za ironie ze plusujecie?
0
gerard pique jest najlepszym obronca na swiecie
0
pique nominowany do zlotej pilki
0
pique to nasz najlepszy zawodnik w sezonach 11-13
0
Jak tam podoba się Pique?