0

To fabs na pewno nie pojedzie na reprezentacje. Oby doszedl do siebie, za tydzien gramy 1 mecz.

0

CIAPATE KU***

0

FABS LEZY, LEKARZE PODCHODZA A TEN PIKET SIE CIESZY. TO POKAZUJE JAKI Z NIEGO PROFESJONALISTA. PEWNIE NAJCHETNIEJ BY SIEDZIAL DALEJ W LA I GRAL W POKERKA AMATOR

0

ja pierd****

0

Czego sie cieszyscie ze Pique gola strzelil? Poszla by kontra i znow zagrozenie. Niech on sie zajmie obrona a nie strzelaniem. Oczywiscie to sparing wiec nie zabraniam ale on w normalnych meczach tez to robi..

0

jonatan to juz z 6 metrow nie umie strzelic

0

dalej drewno

0

stillbusta, nic mi nie zamknal niestety

0

czekam na hejty na mnie zebym odwolal swoje glosy hahah

0

haahahahahahahahahah pique

0

nie, tylko pique

0

tylko my tak umiemy rozgrywac rzuty rozne

0

City-Arsenal 0:1

0

ta w tancu z gwiazdami

0

Ale macie szacunek. Koles byl pierwszo planowa postacia w najlepszym okresie historii Barcy a Wy cisniecie po nim jak mozna.

0

bo moze lubi pokazywac udo jak cr7

0

Dlaczego nie gra Bagnack? Dawac go juz na taki sparing, trzeba go sprawdzac

0

nic dodac, nic ujac

0

bym ich nie kopal chociaz

0

borussia augsburg 1:0 aubameyang

0

no nareszcie, dzieki ze ktos mnie zrozumial juz skonczylem

0

czemu te zgredy ciapate sie tak fauluja

0

pique trzyma beznadziejna forme jak zwykle

0

Second half line-up Barcelona: Valdes - Montoya Pique Mascherano Adriano - Xavi Busquets Iniesta - Alexis Cesc Tello #fcblive

0

nie ma co gadac, oni uwazaja ze pique to najlepszy obronca na swiecie

0

rozumiem, ze bierzecie to za ironie ze plusujecie?

0

gerard pique jest najlepszym obronca na swiecie

0

pique nominowany do zlotej pilki

0

pique to nasz najlepszy zawodnik w sezonach 11-13

0

Jak tam podoba się Pique?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?