AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaki zarzad? lekarze mu nie pozwolili mlotku
0
nie rozmawiam z kolesiem ktory ma serduszka w nicku...
0
FALCAOOOOOO 2:0
Monaco 3pkty na rozpoczacie ligi :)))) a w P$G -2.
0
Bo lekarze nie pozwolili, przeoczyles poprzednie 3 miesiace ze takie pytania?
0
MONACOOOOOOOOO 1:0 :))) PSG NIECH SIE BOI
0
fajnie gra, duzo spokoju
0
Panie i Panowie, David Villa strzelił pierwszą bramkę dla Atletico :)
0
Aminowie, pytam sie: CZY NIE UMIECIE DAWAC BANOW NA IP DLA SPAMEROW?
0
Dla ciebie zaszczytem jest siedzenie na stronie mistrza hiszpanii
0
czemu minusy? nie znacie sie i ladujecie minusami
0
potwiedzone info mlotku
0
moze dadza mu zagrac w la liga
0
0
0
0
Napisz komentarz...Official: Cesc has sprained his left ankle, more tests later #fcblive
0
Official: Cesc has sprained his left ankle, more tests later #fcblive
0
120min
0
goooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll
0
bartra na 7:2, jeszcze 1 i hattrick!
0
karny!
0
Zaraz jeszcze zaczniecie pisac, ze Cesc doznal kontuzji przez to ze gral na '9'
0
ida za ciosem 5:2!
0
Cesc left the pitch injured, ankle got hit #fcblive
Przetlumacz sobie
0
Cesc left the pitch injured, ankle got hit #fcblive
Dobrze, że dostał, gorzej jakby było skręcenie. Do Levante powinien się wykurować, tylko niech VdB nie bierze go na kadre, pewnie wezmie kogos z Barcy,.........
0
ej i jak tam oceniasz dzis pique? zapisales mnie do tej listy, pisz
0
WYJEZDZAC Z TEGO BAGNA. JESZCZE ADRIANO ZARAZ KONTUZJA
0
jeszcze zmiany omg zeby mogli sie pochwalic tatom - arabom
0
zlazic z tego bagna i wyjezdzac jak najszybciej zeby kontuzji nie bylo wiecej
0
Ktos widzial co z Fabsem? Kto go uderzyl w staw czy sam skrecil czy zle stanal?