0

jaki zarzad? lekarze mu nie pozwolili mlotku

0

nie rozmawiam z kolesiem ktory ma serduszka w nicku...

0

FALCAOOOOOO 2:0
Monaco 3pkty na rozpoczacie ligi :)))) a w P$G -2.

0

Bo lekarze nie pozwolili, przeoczyles poprzednie 3 miesiace ze takie pytania?

0

MONACOOOOOOOOO 1:0 :))) PSG NIECH SIE BOI

0

fajnie gra, duzo spokoju

0

Panie i Panowie, David Villa strzelił pierwszą bramkę dla Atletico :)

0

Aminowie, pytam sie: CZY NIE UMIECIE DAWAC BANOW NA IP DLA SPAMEROW?

0

Dla ciebie zaszczytem jest siedzenie na stronie mistrza hiszpanii

0

czemu minusy? nie znacie sie i ladujecie minusami

0

potwiedzone info mlotku

0

moze dadza mu zagrac w la liga

0

0

0

0

Napisz komentarz...Official: Cesc has sprained his left ankle, more tests later #fcblive

0

Official: Cesc has sprained his left ankle, more tests later #fcblive

0

120min

0

goooooooooooooooooooooooolllllllllllllllllllllllllll

0

bartra na 7:2, jeszcze 1 i hattrick!

0

karny!

0

Zaraz jeszcze zaczniecie pisac, ze Cesc doznal kontuzji przez to ze gral na '9'

0

ida za ciosem 5:2!

0

Cesc left the pitch injured, ankle got hit #fcblive

Przetlumacz sobie

0

Cesc left the pitch injured, ankle got hit #fcblive
Dobrze, że dostał, gorzej jakby było skręcenie. Do Levante powinien się wykurować, tylko niech VdB nie bierze go na kadre, pewnie wezmie kogos z Barcy,.........

0

ej i jak tam oceniasz dzis pique? zapisales mnie do tej listy, pisz

0

WYJEZDZAC Z TEGO BAGNA. JESZCZE ADRIANO ZARAZ KONTUZJA

0

jeszcze zmiany omg zeby mogli sie pochwalic tatom - arabom

0

zlazic z tego bagna i wyjezdzac jak najszybciej zeby kontuzji nie bylo wiecej

0

Ktos widzial co z Fabsem? Kto go uderzyl w staw czy sam skrecil czy zle stanal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?