0

To jest wasz caly Alexis. I nie hejtuje gdy gra zle tylko ciagle. Chlop ma problemy z psycha, dzisiaj zwalil 3 setki, ale dalej go glaszczcie po dupce

0

Nie wiem jak wam, ale dla mnie strasznie podoba sie Roberto. Wszystkie akcje przechodza przez niego, jedyny minus to zmarnowana setka ale i tak odkupil winy swoimi podaniami. Mozna sprobowac z nim na '9' z Villarreal?

0

A co za roznica na jakiej pozycji zagra? Niby ze atak jest wazniejszy anizeli pomoc? Hahahah, pomoc to mozg zespolu i tam graja najwazniejsi pilkarze.

0

Dlaczego sadzicie ze bedziemy sie bronic czy cos w tym stylu? Busi jak i Song moga zagrac wyzej, zaden problem, potrafia zagrac prostopadle pilki. Nie macie tez pewnosci, ze Fabs bedzie gral w ataku, rownie dobrze moze byc to Sergi Roberto. Zaufajcie troche Martino a nie ciagle beczycie.

0

W sumie co ja pisze, Cesc na 9? Skad ja moge wiedziec. Tak jak wy... skad wiecie ze bedzie tam gral? Skad wiecie ze Sergi Roberto nie zagra na 9? Ze nie beda sie wymieniac? Przestancie krytykowac, moze komus sie nie podobac, ale nie podwazac warsztatu trenerskiego Papy. Przed meczem z mierda tez byl bek na stronie ze to ze tamto a wyszlismy i ich pyknelismy. Poczekajcie do zakoczenia meczu. CZESIEK WCALE NIE MUSI GRAC NA 9.

0

Sklad bardzo mi sie podoba. Jedyne zastrzezenia to Adriano prawda obrona (dlaczego nie monotoya? chociaz po dluzszym zastanowieniu moze i dobry wybor) oraz Cesc na 9.

0

za takie cos powinny byc kary, koles specjalnie prowokuje

0

nie sadze, nikogo lepszego teraz nie znajdziemy

0

Hodson po losowaniu?
http://i.imgur.com/R6KjrXo.jpg

0

A, B, D, G - najciekawsze

0

No to Belgia moze na luzie wyjsc :)

0

.......

0

Haha, przyblizenie na karteczke a kazdy wzrokiem wiadomo gdzie... ;p

0

Nasi pewnie ogladaja w hotelu losowanie :)
P.S Wie ktos jak sie nazywa ta prezenterka?

0

no pomachajcie nozkami, pomachajcie...

0

tak... jeszcze jakies wygibasy robia na scenie, to szopka nie losowanie

0

na losowaniu grup lm (jakies ostatnie losowanie) byla najlepsza... nigdy sie nie dowiem jak sie nazywala :(

0

dlugo beda jeszcze spiewac?....

0

co za pytanie... oczywiste ze na tvp 1

0

Aguero ma to czego nie ma Neymar... Kuna wywalaja, przepychaja a ten dalej biegnie, jak Messi. U Neymara jest to denerwujace, ze ktos go lekko dotknie i on juz daje na glebe... No ale tu warunki fizyczne tez robia swoje, nie ma co porownywac Argentynczyka do Brazylijczyka, ten drugi to chucherko, a pierwszy jakby sie przyjrzec - prawdziwy byk

0

Potrzebuje bramkarza, srodkowego obronce i moga namieszac nie tylko w Anglii ale i w Europie, jakby jeszcze zaczeli regularnie punktowac na wyjazdach...

0

City kolejna ladna akcja, yaya strzelil :)

0

Nie mam, ale bylo zagranie ze srodka do boku, juz w polu karnym to byl Zabaleta ktory zagral wzdluz na 3 metr do Aguero a ten pod poprzeczke. Na dailymotion.com pewnie juz jest bramka

0

Nie odwieziono go do szpitala tylko lekarze opatruja go w szatni. Wiec pewnie to nic strasznego, stluczenie czy cos takiego.

0

Aguero strzela, a City niech wygrywa, chociaz ladnie graja

0

SUAREZ :OOOO
HATTRICK I TO JAKI!!!

0

Suarez... matko boska co za bramka..

0

Off top: Robben opuscil boiskuo juz w 15 min. Nie pisalbym gdyby nie fatalnie wygladajacy uraz. Na noge nawet nie dal rady stanac a dostal w kolano, oby tylko nie cos z wiezadlami, bo akurat Arjena to bardziej lubie niz innych szwabow bawarskich.

0

Sory, ale po tej wypowiedzi stwierdzam, ze w naszej druzynie nie jest za dobrze. Montoya czy Tello wyznaja prawde a panowie ktorym juz sie nie chce biegac maja prawo ich krytykowac? Co to ma byc?

0

jak ja nie lubie tych troli madryckich, czlowieku myslisz ze nikt cie nie rozgryzl ze jestes fanem mierdy? widac po twoich wpisach gdzie chcesz spieprzyc opinie fanow barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?