AntyDavidLuiz.
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To by powstal inny felieton
0
Bez jaj, wszyscy beda chcieli zakonczyc tu kariere..
0
Dobry wybor 10 nazwisk
0
Niezly napastnik, niech dalej strzela w Osasunie (i wiecej realowi :)), powodzenia
0
Podobno stan Schumachera delikatnie sie poprawil, uff
0
Pisze sie klauzula...
0
Wiecej emotek
0
A czego oczekiwac od gimbuska?
0
Dzisiaj w Hiszpanii jest tj prima aprillis, wiec przestan wklejac te glupoty
0
Ranking nic nie warty, Busi 27?
0
Pedro 10 bez dwoch zdan, czego chciec wiecej od niego
0
ahahahHHAhahahahahhahah
0
A wez i nie badz antyfanem jak sie patrzy na taki real wspomagany lfp
0
Torres mistrz swiata i europy, to znaczy ze ma grac u nas w pierwszym skladzie?
0
Jesli mialby miec role rezerwowego, wchodzic w drugiej polowie czy grac z ogorkami to ok, jest swietny, ale aspiracje do pierwszego skladu nie w tym klubie
0
Cały Puyol !!!
0
Widac, ze madry trener. Moze byc to ciekawe spotkanie
0
Wierzycie w plote puszczona przez jakiegos grzyba?
0
jakies klody z kartaginy przyjechaly sobie, urzadzily polowanie na nogi i postawili autobus
0
adriano znowu przytyl ahha
0
Jedyne co ktos gra i sie stara to Neymar
Tello bramka fart
0
gooooooooooooooooooool
0
Masche & Song to nie poziom Barcy
0
W nastepnej rundzie Copa Del Rey gramy z Getafe
0
Getafe prowadzi z Girona 4:1 (0:0 w pierwszym), czyli w 1/8 (?) gramy dwumecz z Getafe.
0
Nie, chce po prostu zeby druzyna wygrywala a z parodysta Masche tego nie da sie robic.
0
Skladzik ok, ale BARTRA OBOWIAZKOWO NA GETAFE.
0
Ja tam lubie gdy za bramka zasiadaja kibice Barcelony jak na Wembley... Jezeli sie nie myle to nasi beda na tym mecz za prawa bramka (jak City z Bayernem czy Arsenalem)?
0
jeszcze 2 i tracimy lidera ;/
0
niezly mecz sevilla-bilbao, druga polowa zapowiada sie swietnie