0

To by powstal inny felieton

0

Bez jaj, wszyscy beda chcieli zakonczyc tu kariere..

0

Dobry wybor 10 nazwisk

0

Niezly napastnik, niech dalej strzela w Osasunie (i wiecej realowi :)), powodzenia

0

Podobno stan Schumachera delikatnie sie poprawil, uff

0

Pisze sie klauzula...

0

Wiecej emotek

0

A czego oczekiwac od gimbuska?

0

Dzisiaj w Hiszpanii jest tj prima aprillis, wiec przestan wklejac te glupoty

0

Ranking nic nie warty, Busi 27?

0

Pedro 10 bez dwoch zdan, czego chciec wiecej od niego

0

ahahahHHAhahahahahhahah

0

A wez i nie badz antyfanem jak sie patrzy na taki real wspomagany lfp

0

Torres mistrz swiata i europy, to znaczy ze ma grac u nas w pierwszym skladzie?

0

Jesli mialby miec role rezerwowego, wchodzic w drugiej polowie czy grac z ogorkami to ok, jest swietny, ale aspiracje do pierwszego skladu nie w tym klubie

0

Cały Puyol !!!

0

Widac, ze madry trener. Moze byc to ciekawe spotkanie

0

Wierzycie w plote puszczona przez jakiegos grzyba?

0

jakies klody z kartaginy przyjechaly sobie, urzadzily polowanie na nogi i postawili autobus

0

adriano znowu przytyl ahha

0

Jedyne co ktos gra i sie stara to Neymar

Tello bramka fart

0

gooooooooooooooooooool

0

Masche & Song to nie poziom Barcy

0

W nastepnej rundzie Copa Del Rey gramy z Getafe

0

Getafe prowadzi z Girona 4:1 (0:0 w pierwszym), czyli w 1/8 (?) gramy dwumecz z Getafe.

0

Nie, chce po prostu zeby druzyna wygrywala a z parodysta Masche tego nie da sie robic.

0

Skladzik ok, ale BARTRA OBOWIAZKOWO NA GETAFE.

0

Ja tam lubie gdy za bramka zasiadaja kibice Barcelony jak na Wembley... Jezeli sie nie myle to nasi beda na tym mecz za prawa bramka (jak City z Bayernem czy Arsenalem)?

0

jeszcze 2 i tracimy lidera ;/

0

niezly mecz sevilla-bilbao, druga polowa zapowiada sie swietnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?