Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Eric Garcia gdzieś się zgubił.
7
@mmaciass ale fikołek ;p nie został aresztowany za dziennikarstwo śledcze. Został zatrzymany za grożenie komendantowi policji zastrzeleniem go i wszystkich, którzy będą mu pomagać/ukrywać go. Został zatrzymany w drodze na komendę, gdzie wyciągnął przy policjantach broń gazową, której nie powinien mieć bo nie ma na nią pozwolenia.
Dla Ciebie to śmieszne zachowanie i śmieszny zarzut, ale policja miała wiedzę o tym, że został skierowany na badania psychiatryczne (bodajże w związku z wcześniejszymi zarzutami o znęcanie się nad własną rodziną), których unikał.
Mieli więc potencjalnie do czynienia z wariatem, który otwarcie groził zabiciem komendanta i innych osób i posiadał broń, której mieć nie powinien.
Jak dla Ciebie to są "wymyślone przyczyny" to ciekawe co byś pisał jakby organy zignorowały te groźby, a Kraszkowski je spełnił..
2
Curacao chyba już tego nie odrobi ;/
1
@misterio *lewe skrzydło ;p
Na szczęście Rohan Bardaghji odpowie na wezwanie ;p
1
@blakkudium albo za wolno myślał, Zlatan jak zawsze miał rację ;p
3
Wzorowy Amerykanin, nie zna hymnu własnego kraju ;p
0
To mamy transfer 9 na przyszły sezon, dziękujemy Anczelot.
9
Tu Vini ma rację, to było wejście na pomarańczową, a nie było nawet faulu.
4
@MysticCat ja czytałem inne analizy i uważam je za trafne. Te 8% to w dużej części byli wyborcy PiS, którzy głosują na Brauna bo atakuje UE jak PiS przez 8 lat, porusza temat Brexitu, ale w przeciwieństwie do PiS i Konfy jest w tym wiarygodny. To nie ma nic wspólnego z lewicą czy liberałami bo na prawicy są ugrupowania, które instytucjonalnie nie współpracują z ruskimi.
7
@PeRRy możesz mi pokazać te dowody działania na rzecz Niemiec wbrew interesowi Polski? Co to w ogóle za porównania współpracy z sojusznikiem do współpracy z największym wrogiem?
14
@draxidox niby dlaczego? Mój komentarz dotyczył tego, że wspieranie ruskich powinno kończyć się pobytem w więzieniu. Jego dotyczył faktycznego poparcia dla KO - zjawisko znane co najmniej od 2011 roku. Omawialiśmy ten temat krótko jeszcze na studiach na zajęciach bodajże z kryminalistyki i badania wskazują, że więźniowie częściej głosują na partie lewicowe/liberalne bo są to ugrupowania, które z reguły przykładają większą wagę do polityki resocjalizacyjnej i realizacji praw do obrony. PiS w zakładach karnych jest skreślony przez Ziobrę i jego politykę zaostrzania kar za wszystko.
7
@MysticCat rządzący są winni tego, że 8% wyborców wspiera opcję jawnie rosyjską? ;p To jak już idziemy w zrzucanie z nich winy to jak to wygląda dla PiS czy Konfy, że wyborcy prawicowi wolą głosować na ruskich niż na nich?
22
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To powinien być margines organizujący się co najwyżej w zakładach karnych.
5
Mi też szkoda tego Bernardo, ale zastanówcie się - czy w naszej sytuacji i przy naszych potrzebach dalibyście mu te 16-20 mln euro pensji na 2/3 lata?
Sorry, ale na jego pozycjach gra Yamal, Pedri czy Fermin/Olmo. Dawanie takiej pensji zawodnikowi do rotacji byłoby absurdem, mamy pilniejsze potrzeby.
5
Jeżeli to byłaby prawda, to trochę łatwiej dałoby się zaakceptować tę kradzież. Z tych propozycji wynika, że Lapcio trzyma drabinkę płacową w klubie, a Real robi interesy metodą na Bartomeu.
3
Właśnie takich czerwonych nie rozumiem - tutaj obrońca biegł swoim torem, a napastnik celowo wbiegł w ten tor. Dla mnie to w ogóle nie jest faul.
1
Dlatego PiS nigdy nie może wrócić do władzy. Mentalność PRLowska, gdzie państwo jest dla partii.
1
@Kgorecki2500 ale on z Wietnamu jest i po polsku całkiem dobrze mówi.
2
@Kapitan9 Velverde, już dawno móglby przejść do jakiejś fedracji MMA. Dostawałby brawa i uwielbienie widzów, a nie krytykę za swoje popisowe zagrania :)
0
@Aequlibre nie wiem co widzisz, ale na pewno nie jest to wynik paktu migracyjnego.
1
@Aequlibre nie, że miał nie wejść tylko mieliśmy być zwolnieni z jego stosowania - i jesteśmy na tę chwilę.
Tu masz szczegółową informację:
https://www.money.pl/polityka/politycy-strasza-paktem-migracyjnym-wyjasniamy-co-naprawde-sie-zmieni-7295678702938144a.html
0
@marcin62 skarbówka się ucieszy. Wystarczy zamówić takie alko i obok łamania zakazu sprzedaży możesz jeszcze takiego przedsiębiorcę uwalić za brak wystawienia paragonu oraz zweryfikować jego koncesję na handel alkoholem (które może stracić) ;p Genialne pomysły.
5
To teraz prosta droga na listy Brauna i będziemy mieli posła Magicala ;p będzie w hotelu sejmowym uczył posłów robienia kociołka ;p
0
Wczoraj wielu dziennikarzy się skompromitowało, broniąc tego gościa i decyzji o jego TA, a tu wychodzi na to, że on co najmniej zwariował i jest niebezpieczny dla otoczenia.
2
@Jurny patrząc na obecną prasę Trumpa to wątpię :)
3
@Azazel_Pazuzu gdyby to miało połechtać ego Trumpa i skutkować załatwieniem czegoś dla Polski to nie miałbym z tym problemu - w końcu taki sposób działania Trumpa obciąża Amerykanów (se wybrali, niech się męczą i później naprawiają). Natomiast mam wątpliwości czy my cokolwiek z tego dostaniemy - tych 5k żołnierzy dalej do nas nie przyleciało i nikt nie wie kiedy mają przylecieć, kto ma przylecieć i skąd.
4
Może być problem z parterem, ale trzeba wierzyć ;p
12
Z drugiej strony zachowanie Realu jest równie absurdalne - wydali oficjalny komunikat o złożeniu oferty, która została odrzucona ;p Znacie inny klub, który wydaje oficjalne komunikaty o złożeniu oferty za piłkarza innemu klubowi?
2
@Hosh no nie, tutaj w grę poszły groźby i szantaż, więc to jest próba roszczenia sobie prawa do wybierania im bohaterów ;p
W każdym razie ta groźba odebrania orderu przyniosła odwrotny skutek, tylko utwardziła nacjonalistyczne stanowisko. Dopiero teraz szukają rozsądnego sposobu na zażegnanie kryzysu i my też powinniśmy bo czas, gdy czynione są ustalenia co do odbudowy Ukrainy i podziału tego tortu, to dla nas najgorszy czas na kłótnie.
2
@Eto'o9 R10 rozsiądź się w fotelu i czekaj na Cucurellę i Ebrima Tunkarę :)