Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kocuur Co ty porównujesz? ;p Powtórzę, bo widzę, że nie zrozumiałeś - wskaż oficjalne komunikaty Realu w stylu tych wczorajszych Atleti. Dwa - pokaż w jaki sposób te komunikaty broniły interesów Atletico - jak konkretnie.
Zwyczajnie nie potrafisz się przyznać, że napisałeś bzdury i odwracasz kota ogonem.
0
@kocuur wskaż mi to ciśnięcie beki przez oficjalny profil Realu. Dalej nie podałeś jak konkretnie te wczorajsze tweety miały realnie bronić interesów Atletico.
0
@kocuur Ty generalnie nadużywasz słów bez treści. Tyle komentarzy napisałeś, a jeszcze w żadnym nie wyjaśniłeś w jaki sposób ten popis miał bronić ich interesów. Miał przekonać piłkarza do pozostania? ;p Przecież efekt jest odwrotny, Już Elche z nich ciśnie bękę, wczoraj BVB - a to zapewne nie koniec.
0
@Karol145 powiedz to lekarzom, pielęgniarkom, producentom leków i sprzętu medycznego czy firmom dostarczającym media. Oni widocznie nie wiedzą, że szpital to nie gospodarka.
0
@Karol145 jest i obrońca komunistycznego przekonania, że leczenie jest za darmo a pieniądze lecą z nieba.
Nie, chociaż szpitale pełnią funkcje publiczne, to tak samo muszą zatrudniać personel, płacić rachunki i skądś te pieniądze muszą brać. Opłacanie pustych sal bo szpital działa na pół gwizdka - jak chcesz to to finansuj.
0
@ProMILs ok, poczytałem trochę.
Szpital w Lesku faktycznie jest zadłużony, ale to jest zadłużenie wieloletnie. Na początku 2024 r. mieli prawie 120 mln zł zobowiązań.
Do tego dochodzą braki kadrowe bo lekarze wybierają inne placówki + sam region ma problemy demograficzne i niektóre oddziały są za duże jak na potrzeby lokalnej społeczności (dotyczy choćby porodówki).
Oczywiście szpital twierdzi, że dostaje za mało środków z NFZ, ale przy takim zadłużeniu, niepełnym działaniu szpitala i brakach kadrowych to ten szpital nie ma szans normalnie funkcjonować.
W planach jest podobno konsolidacja placówek i dołączenie szpitala w Lesku do szerszej struktury.
A teraz pomódl się ze mną do świętego Donalda ;p
0
@ProMILs świadczeń czy nadwykonań?
0
@Kgorecki2500 chodzi o ten szpital powiatowy, za który odpowiada powiat? ;p
0
@kocuur @Dari0G zachowujecie się jakbyście mieli problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nikt nie oczekuje od nich sprzedaży poniżej wartości, skąd wy to w ogóle wzięliście? ;p
Skompromitowali się nie oczekiwaniami finansowymi tylko serią cringe'owych wpisów, w których atakują na oślep i które nie przystoją poważnemu klubowi.
0
@kocuur totalna kompromitacja, zachowali się jak małe spłakane dziecko, któremu dorosły zabiera lizaka. Jak to miało przekonać Alvereza do zmiany decyzji to raczej nie przekonało ;p
0
@kocuur normalny klub próbowałby go przekonać do projektu, pokazać wzmocnienia, zaproponować podwyżkę itd. - a nie płakać w mediach w tak kompromitujący dla nich sposób.
6
Tymi komentarzami Atletico chyba nie tylko utwierdziło Alvareza w zamiarze odejścia, ale także przekonało innych piłkarzy, aby omijać ten śmieszny klub szerokim łukiem.
Wyobraźcie sobie, że jesteście ich kibicami i macie teraz wyjść do znajomych i otwarcie się przyznać do sympatii klubowych - siara jak... ;p
1
11 mld zł na same drony i wszystko w polskim przemyśle. Ładne strzały :)
1
@MesQueUnClub_87 nie twierdzę, że stosujemy jakieś sztuczki nielegalne. Twierdzę, że Barcelona ma takie atuty (miasto, warunki do życia, globalna fanbaza i marketing), których takie Chelsea czy Bayern żadnymi warunkami finansowymi nie będą w stanie przebić.
5
Dlatego nas nie lubią inne kluby. Praktycznie każdy piłkarz chciałby grać w Barcelonie albo Realu (chociaż teraz nie byłbym taki pewien) i zawsze jak się pojawiamy w negocjacjach i mamy kasę, to oferty innych klubów idą w odstawkę. Każdy pamięta jak pokazaliśmy Chelsea miejsce w szeregu 4 lata temu, gdy po kolei zgarnialiśmy ich cele transferowe bazując na dźwigniach.
Bayern ma podobne doświadczenia (najpierw Lewy, teraz sprzątamy im sprzed nosa Gordona, a jeszcze nie wiadomo czy coś nie wypłynie z Kane'em).
26
@Kgorecki2500 ja przede wszystkim uważam, że Jaś Kapela nie wykonuje żadnej pracy. Nie ma czego porównywać.
5
@Beztroskii Jak za 30-letniego Raphinhę dostaniemy z 90 mln z Arabii to powiem, że to był ostatni moment na duży zarobek na nim. De facto przez całą karierę u nas miał tylko jeden topowy sezon czyli ten pierwszy pod Flickiem. Wcześniej grał piach, a w tym sezonie kontuzje.
Jak dostaniemy dobry hajs to trzeba się ładnie pożegnać i iść dalej.
6
@norbi77 maszyna do pressingu i intensywnej gry w ataku. Typowy profil Flicka.
1
Chciałbym zobaczyć miny włodarzy Bayernu. Ciągle z nas kpią i traktują jako bankruta, a teraz muszą kolejny raz obserwować jak im uświadamiamy, że są tylko lokalną niemiecką potęgą będącą co najmniej o poziom niżej względem globalnego gracza jakim jest Barca.
Chyba Lapcio szykuje powtórkę sprzed 4 lat, ale tym razem bez dźwigni :)
2
Nic mnie tak nie rozczula jak kibice ekip z Premier League martwiący się o nasze zdolności finansowe - a już szczytem są kibice ManU, próbujący podważać/wyśmiewać zapłacenie tych 70 mln podstawy za Gordona ;p
2
@michal26 liczba bramek na poziomie Torresa, 1,70m wzrostu - jak dla mnie to nawet 80 mln to by było za dużo za niego bo to nie jest typowa 9. Tym bardziej, że przeciw nam rywale zagęszczają obronę nisko, więc ginąłby w tłoku.
1
@MessiForeverTheBest kiedy ostatnio tak mówił to kupiliśmy Lewego.
0
@FabianekMrozek Z drugiej strony dotychczasowe obserwacje Flicka i Deco (niezależnie czy mówimy o piłkarzach, którzy przyszli czy o piłkarzach, których nasz trener i dyrektor chcieli, ale poszli gdzie indziej) się sprawdzały.
My też gramy inaczej niż Newcastle, a przed przyjściem Flicka Raphinha wyglądał jakby Barca była za duża dla niego.
0
Jeżeli dobrze liczę to Gordon przy 5-letnim kontrakcie, cenie 70 mln (bez zmiennych) i 11 mln brutto pensji zajmie w FFP ok. 25 mln (70/5 = 14, 14+11=25) - czyli po powrocie do zasady 1:1 zajmie w całości miejsce Lewego.
7
Nie wiem czy ten Gordon wypali, ale tempo przeprowadzenia tego transferu i czas kiedy jest wykonywany (tuż po zakończeniu sezonu, a nie ostatnie godziny okienka transferowego) po prostu robią wrażenie.
2
Ten Gordon przypomina trochę Raphinhę. Flick do swojego stylu gry potrzebuje piłkarzy mocnych fizycznie, potrafiących intensywnie pressować rywala oraz dobrych technicznie. Gordon zdaje się pasować do takiego profilu piłkarza.
0
@Kinginiesta zawsze jest i co z tego? ;p
5
Barcelona bankrut wyciągnie z kapelusza 80 mln. Za chwilę znów kibice Madryciaków, Chelsea czy innych Bayernów zamienią się w naszych księgowych ;p
0
@sokot dlatego nie rozumiem co im odbiło, że próbują to przepchać - tu nie ma żadnych plusów.
0
@sokot artyści to w Polsce może kilkanaście tys. ludzi. W elektoracie Tuska to promil, a pomysł przygotowała Polska 2050.
Ani Krystyna Janda ani Kurdej-Szatan i chyba żaden z artystów z pierwszych stron gazet i lansujących się w mediach by się na to nie załapał.
Tu mamy bardziej kategorię "artystów" pokroju Kapeli, który bez freaków prawdopodobnie nie miałby co do garnka włożyć.