1

@Aequlibre nie, że miał nie wejść tylko mieliśmy być zwolnieni z jego stosowania - i jesteśmy na tę chwilę.
Tu masz szczegółową informację:
https://www.money.pl/polityka/politycy-strasza-paktem-migracyjnym-wyjasniamy-co-naprawde-sie-zmieni-7295678702938144a.html

0

@marcin62 skarbówka się ucieszy. Wystarczy zamówić takie alko i obok łamania zakazu sprzedaży możesz jeszcze takiego przedsiębiorcę uwalić za brak wystawienia paragonu oraz zweryfikować jego koncesję na handel alkoholem (które może stracić) ;p Genialne pomysły.

5

To teraz prosta droga na listy Brauna i będziemy mieli posła Magicala ;p będzie w hotelu sejmowym uczył posłów robienia kociołka ;p


0

Wczoraj wielu dziennikarzy się skompromitowało, broniąc tego gościa i decyzji o jego TA, a tu wychodzi na to, że on co najmniej zwariował i jest niebezpieczny dla otoczenia.


2

@Jurny patrząc na obecną prasę Trumpa to wątpię :)

3

@Azazel_Pazuzu gdyby to miało połechtać ego Trumpa i skutkować załatwieniem czegoś dla Polski to nie miałbym z tym problemu - w końcu taki sposób działania Trumpa obciąża Amerykanów (se wybrali, niech się męczą i później naprawiają). Natomiast mam wątpliwości czy my cokolwiek z tego dostaniemy - tych 5k żołnierzy dalej do nas nie przyleciało i nikt nie wie kiedy mają przylecieć, kto ma przylecieć i skąd.

4

Może być problem z parterem, ale trzeba wierzyć ;p


12

Z drugiej strony zachowanie Realu jest równie absurdalne - wydali oficjalny komunikat o złożeniu oferty, która została odrzucona ;p Znacie inny klub, który wydaje oficjalne komunikaty o złożeniu oferty za piłkarza innemu klubowi?

2

@Hosh no nie, tutaj w grę poszły groźby i szantaż, więc to jest próba roszczenia sobie prawa do wybierania im bohaterów ;p

W każdym razie ta groźba odebrania orderu przyniosła odwrotny skutek, tylko utwardziła nacjonalistyczne stanowisko. Dopiero teraz szukają rozsądnego sposobu na zażegnanie kryzysu i my też powinniśmy bo czas, gdy czynione są ustalenia co do odbudowy Ukrainy i podziału tego tortu, to dla nas najgorszy czas na kłótnie.

2

@Eto'o9 R10 rozsiądź się w fotelu i czekaj na Cucurellę i Ebrima Tunkarę :)

6

@Eto'o9 R10 jak kocha to poczeka. Jak nie kocha to nie jest potrzebny ;p

Sorry, ale nasze udane transfery z ostatnich lat to piłkarze, którzy stawali na rzęsach, żeby tu przyjść - Lewy, Raphinha czy Cancelo.
Nie ma się co licytować z innymi i ulegać presji piłkarzy bo to oni mają chcieć do nas przejść, a nie oczekiwać aż Barcelona zaoferuje im więcej niż konkurenci.

4

Ostatni akapit zmienia postać rzeczy - drużyny, których piłkarze nie dotrą do ćwierćfinałów będą miały 1,5 miesiąca na przygotowania (mecze 1/8 są 4-7 lipca), zaś drużyny których piłkarze zajdą dalej dostaną ten tydzień wolnego dłużej i też będą miały miesiąc z hakiem na odpoczynek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@blakkudium zakładam jakiś 2/3-krotny wzrost kontuzji odnoszonych na treningach przez madryciaków ;p

1

@Kgorecki2500 z ciekawości - ile wydajesz miesięcznie na gry?

0

@Eto'o9 R10 trzeba nazwać jakoś tę chorobę - może syndrom/zespół Viniciusa?

0

@daniel32778 aktorka, którą z jakichś względów co chwilę wrzucają na ramblę ;p Ma tu swoją ambasadę niczym Argentyna ;p

2

@Xaviball będziemy zwalczać ;p

11

@BorzyKrzys co nas jakaś madryciara interesuje. Idź na notatnik z nią ;p

3

To nie fejk jak coś. Chyba skończy się wrzucanie jej zdjęć na Ramblę ;p


11

Proste i piękne.


3

Nie wiem co Mou ma w głowie, ale ciekawe jak sobie wyobraża dalsze funkcjonowanie w obecnym klubie, jeżeli Perez te wybory przegra ;p

1

Wiśniewski się za dużo Flinstonów naoglądał i zrobił jebudubudu.

0

@michal26 co mają działania/opinie z zakresu spraw zagranicznych do realizacji zadań MONu? Czyli oceniasz jego działania na niskim poziomie bo filmik na tiktoka nagrał? ;p

Nie żebym Kosiniaka lubił, uważam, że większość pracy w MONie wykonuje Tomczyk i Gołota z MAPu (w zakresie spółek wojskowych), ale Twoje argumenty brzmią trochę niepoważnie :) To już ja (rzekomy fanatyk rządu) podałem poważniejszy powód do krytyki czyli zakup Apache'y.

1

Niby są na wojnie, a jednak urządzają wspólny szczyt ekonomiczny - rosja zapewnia miejsce, Ukraina fajerwerki ;p


0

@gumaz Nie porównywałbym ministrów, a raczej całe zespoły. Patrząc na ostatnio wyciekające informacje o tym jak Błaszczak kupował sprzęt w Korei i USA (tj. wszystko z półki, wszystko na drogi kredyt, wszystko bez offsetu i udziału polskiego przemysłu) to ja bym się raczej zastanawiał czy Błaszczak nie był podobnym szkodnikiem do Macierewicza czy Klicha za pierwszej Platformy.

Obecna ekipa z kolei działa sprawnie - chociaż ma absurdalną wpadkę z zakupem prawie setki Apache'y.

5

Ten człowiek był ministrem obrony - a teraz otwarcie chwali się, że wycinał polskie zamówienia bo według niego nie pasowały do amerykańskich ;p
To tylko głupota czy już można mówić o zdrajcy o mentalności kolonialnej wobec USA?


0

@Karol145 "To nie ma być rentowne, tak samo jak wojsko czy policja czy straż pożarna, to ma spełniać zadania jako instytucja, kiedy to dotrze do ciebie" - oczywiście, że ma być rentowne w tym sensie, że ma realizować określoną liczbę zabiegów. Utrzymywanie oddziałów działających na 50-60% swoich mocy (albo i mniej) z utrzymaniem pełnego personelu jest absurdalne, a według Ciebie powinniśmy to utrzymywać bo mieszkańcy tak chcą ;p

0

@Karol145 Kieruję się rozsądkiem i uwzględniam rzeczywistość w przeciwieństwie do Ciebie. Dalej nie odpowiedziałeś skąd chciałbyś wziąć pieniądze na utrzymywanie nierentownych oddziałów. Tylko nie pisz, że z budżetu rząd ma dać.

0

@Karol145 No i super, że chce mieć szpital - teraz zapytaj tych samych ludzi co myślą o podniesieniu składki zdrowotnej, a jak się dowiesz, że są przeciw, to wskaż źródło finansowania świadczeń.
To Ty nie ogarniasz świata, na którym żyjesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?