Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Ryoumen nie, nie biorą - przed każdą transzą znane są aktualne warunki na jakich KE może zaciągnąć dług na rynkach międzynarodowych. Teraz nie są znane warunki transz, które mielibyśmy brać za kilka miesięcy/w przyszłym roku, ale będą znane w momencie, gdy będziemy decydować czy je zaciągnąć czy nie.
@John_Doe Bosak robi z Was idiotów, a Wy to łykacie. Tak, oprocentowanie zawsze jest zmienne i nikt tego nie ukrywał. Natomiast za kilka miesięcy, w przyszłym roku i za 10 lat UE dalej będzie miała najwyższy rating kredytowy, podczas gdy Polska będzie miała rating A-. Nadal gdybyśmy chcieli te same pieniądze pożyczyć w obligacjach skarbowych to mielibyśmy oprocentowanie na poziomie ok. 5,3-5,7%, a nie 3.32%.
4
@LukaszFan przecież rzecznik prezydenta dzisiaj udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że nawet nie dzwonili do Trumpa bo nie widzieli takiej potrzeby ;p
A cała sprawa wstrzymania wysłania żołnierzy do Polski wywołała w USA sporą burzę, gdzie po naszej stronie stawali zarówno demokraci jak i republikanie. Organizowane były przesłuchania wojskowych w Kongresie. Dzisiaj odbyły się także rozmowy wiceministrów z MONu z szeregiem amerykańskich polityków.
To ten nacisk załatwił (+ burza medialna) załatwiły nam odkręcenie tej decyzji.
Natomiast Trump wspiera Nawrockiego i teraz każda tego typu sytuacja będzie ogłaszana jako podjęta dzięki dobrym relacjom z Nawrockim.
4
@LAMC_10 a prawda jest taka, że sprawę załatwili nam amerykańscy kongresmeni. Nawrocki nawet się nie dodzwonił.
3
@July_6_BcN Ty w tej czarnej sukience też ładnie wyglądałaś - tylko mogłaś Pedriemu doradzić, żeby założył coś innego niż krótki rękawek :)
12
Jeżeli myślisz o długiej i owocnej karierze w klubie - nie dało się wybrać lepszej "partnerki" niż zrobił to Bernal ;p
A poza tym może się nie znam, ale śmiesznie wyglądają te pary, gdzie dziewczyny się odstrzeliły w najlepsze sukienki, a partnerzy założyli zwykłe koszulki.
5
@Rifek tylko tutaj to kasa za darmo - nic nie musi robić, jedynie udostępnia swój wizerunek.
4
Jak on się w ogóle porusza z takim sprzętem ;p
3
@Hosh Przecież w momencie kontaktu musiałby kopnąć Gaviego w postawioną na ziemi stopę - do łydki by nie dosięgnął przy odchyleniu nogi.
Zarył w ziemię bo próbował prawą nogą kopnąć piłkę, która doleciała już do lewej nogi - finalnie kopnął sam siebie.
2
@Hosh pokaż ten kontakt - bo ja tu widzę co najwyżej kopnięcie samego siebie przez Isco. Gavi jest w znacznej odległości od Isco, nie ma szans na jakikolwiek kontakt.
1
Aż mi się przypomniały Opowieści z Narnii i przekonywanie Edmunda ciasteczkami przez Białą Czarownicę ;p
2
@EzioAuditoreDF ...chociaż dokoła wszyscy już posnęli,
nie mogę leżeć a nie mogę wstać,
mija ostatnia nocka w mojej celi.
1
@NeroTFP1 No to Lewy wtedy miał 25 lat i brakowało mu tylko ok. 120 bramek w piłce klubowej do wyrównania osiągnięć Inzaghiego z całej kariery :)
3
@D10SLEO 2008 czy 2010 rok rozumiem bo jeszcze był przed szkołą JE Jurgena Kloppa - ale w 2013 roku kończył już przygodę z BVB, miał na koncie bodajże półfinał LM z nimi i 4 bramki w meczu przeciwko Realowi. Twierdzenie w tamtym momencie, że nie ma zadatków na topowego piłkarza na świecie było raczej formą polskiego marudzenia i tradycyjnego niedoceniania rodaków, a nie eksperckiej racjonalnej oceny.
6
@Tigermaus oni wypowiadali się na temat jego przyszłości - i właśnie te kilkanaście lat zweryfikowało ich zapowiedzi.
Ekspertem po fakcie to każdy janusz spod sklepu może być.
0
@Kacper1432 on tylko twierdził, że nie rozmawiał z Realem :) Nie twierdził, że nie będzie rozmawiał, ani że zostaje tam gdzie jest.
15
Ładne podsumowanie polskich "ekspertów" sportowych ;p
3
Fakt, Stanowski ostatnio kompletnie odpalił wrotki i jedzie najprymitywniejszą propagandą, podając dalej wpisy "silnych razem" prawicy.
1
@2026Canaletes będzie pewnie grał Ferran oraz Muriqui. Nie ma co panikować.
10
Once a culer, always a culer :)
21
Nie pamiętam, żeby przy pożegnaniu jakiegokolwiek piłkarza klub niemal w każdym komunikacie podkreślał, że żegnamy legendę. Jak dla mnie to nie jest zwykła kurtuazja, my chyba nawet nie zdajemy sobie do końca sprawy jaki wpływ miał Lewy na odbudowę klubu poza boiskiem i dobrze, że klub podkreśla na każdym kroku swoją wdzięczność za tę piękną przygodę.
Powiedziałbym, że jest to pierwsza legenda w erze po covidzie (i kryzysie).
1
Tu chyba za chwilę będzie kasowane konto ;p
https://www.instagram.com/p/DYSkJodCFL0/?img_index=1
0
Jeszcze trzeba poznać nazwiska polskiego jury.
2
Z Izraelem było wiadomo, oni na botach co roku jadą.
0
Izrael, Ukraina i Niemcy za nami - jest ok, mamy swój tryplet.
0
Czyli Grecy dali nam najwięcej punktów bo te 12 dla Cypru to polityka.
0
Nie chciałbym być teraz w skórze osób z polskiego jury, które zostanie ujawnione po finale. Niech się szykują na protesty brauna pod oknami.
0
W Eurowizji zawsze podoba mi się to, że wszyscy mają w dupie Niemców ;p
PS cofam to, szkoda mi naszego somsiada.
10
Najpiękniejsza bramka Lewego w Barcelonie ;p
0
@Prorokk tu w ogóle nie ma mowy o segregowaniu ;p
0
@Criss18Barca bzdura - przed przyjściem Rivaldo mieliśmy Ronaldo, zdobyliśmy PK, SPH, Puchar Zdobywców Pucharów i 2 miejsce w lidze. Kryzys to nastąpił później w latach 2000-03 i wyprowadzał nas z niego Ronaldinho, a nie Rivaldo.
Mylisz kryzys instytucjonalny ze sportowym, ale na instytucjonalny Rivaldo nie miał wpływu, a sportowo graliśmy dobrze przed jego przyjściem.