Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LeoMessiiBarcaPepa wiadomo, Barcelona ;p
12
Po prostu xDDDD
1
@ferdas_rawa tu jest wszystko na bieżąco.
https://x.com/_LGalacticos
2
Carvajal zasłużył na jakiś solidny prezent za te wszystkie newsy prosto z szatni madryciaków :) Casillas pewnie jest z niego dumny ;p
7
Lubię wchodzić na notatnik w chwilach kryzysu Realu choćby dla takich perełek ;pp
"MisiekRW
46 minut temu
???? Real Madryt MMA 1
1. Rudiger vs Carreras & Asystent trenera (1 vs 2)
2. Mastantuono vs Fizjoterapeuta
3. Mendy vs Militao (bez kolan)
4. Żona Valverde vs Matka Mbappe
5. Huijsen vs Tygrys (klatka Rzymska)
6. Arbeloa vs Carvajal
7. Team Mbappe vs Team Vini (4 vs 4)
???? CO main event:
Tchouameni vs Valverde (rewanż w K1)
???? Main event:
Bellingham vs Mbappe (o pas dyktatora)"
2
@Pressinho byleby nie do PSG bo Lucho zrobiłby z niego potwora w środku pola.
18
Pięknego mają jednego z kapitanów, który zamiast łagodzić konflikty w szatni, sam je generuje ;p Szkoda tylko, że to pod koniec sezonu wybucha bo do lata może dadzą radę to ugasić.
1
@takisobiektos no to lubi udostępniać - w każdym razie liczę na niego :)
4
Jest szansa, że to wszystko jest nagrane, jeżeli na tych treningach był Asencio. On lubi nagrywać.
Może za niedługo dostaniemy nie tylko opisy, ale także PPV ;p
5
@norbi77 i oby wylewało się jak najdłużej!
5
Ciekawe jaka światła myśl stoi za chęcią ściągnięcia Mourinho do Madrytu - przecież zawsze on sam po paru miesiącach był katalizatorem kłótni w szatniach swoich zespołów - to jak gaszenie ognia benzyną.
8
Patus, ale poplułem przez niego lapka ;pp
8
Inaczej organizacja mundialu nie mogła się skończyć, gdy zabrała się za niego ta dwójka.
0
@LukaszFan wypowiedzi nie kojarzę - kojarzę artykuły na ten temat.
4
Jedyna dobra rzecz w obecnej formie PSG pod wodzą Enrique jest fakt, że on jest cule i po PSG chciałby wrócić do nas. Tak więc jakby Flick planował przejście na trenerską emeryturę, to my już ławkę trenerską mamy spokojnie obsadzoną.
6
@Dankho94isback tylko tu nie chodzi o brak zgrania na boisku, lecz o to, że tam się chyba nikt z nikim nie lubi ;p
1
@Hasszz jak wejdziesz w tweeta to powinno się automatycznie przetłumaczyć na angielski
"Starcie weteranów z młodymi zawodnikami w szatni Realu Madryt
▪️ Carvajal: "Nie zachowywał się dobrze wobec Arbeloi. Nie miał kontroli nad szatnią, był kiepskim kapitanem i słabym zastępcą."
▪️ Alaba: "Zrezygnował z roli doświadczonego zawodnika. Poszedł własną drogą, jak wielu zawodników Madrytu, w tym jego gwiazdy."
▪️ Fede Valverde: "W przypadku Xabiego bardziej skupiał się na wyzwaniach trenera i zdobywaniu zwolenników niż na ochronie i nauczaniu zawodników. Nie pełnił funkcji drugiego kapitana"
▪️ Mastantuono: "Przychodził pierwszy i leżał na stole leczniczym. Fizjoterapeutzy uszanowali niepisaną zasadę, że weterani mają pierwszeństwo przed młodszymi. Mastantuono poskarżył się Xabi Alonso"
15
Kolejna porcja newsów z Madrytu. Jeżeli chociaż połowa tych plotek jest prawdziwa to oni tam mają większy burdel niż my w czasie, gdy Bartomeu kończył swoją prezesurę.
""Starcie weteranów z młodymi zawodnikami w szatni Realu Madryt
▪️ Carvajal: "Nie zachowywał się dobrze wobec Arbeloi. Nie miał kontroli nad szatnią, był kiepskim kapitanem i słabym zastępcą."
▪️ Alaba: "Zrezygnował z roli doświadczonego zawodnika. Poszedł własną drogą, jak wielu zawodników Madrytu, w tym jego gwiazdy."
▪️ Fede Valverde: "W przypadku Xabiego bardziej skupiał się na wyzwaniach trenera i zdobywaniu zwolenników niż na ochronie i nauczaniu zawodników. Nie pełnił funkcji drugiego kapitana"
▪️ Mastantuono: "Przychodził pierwszy i leżał na stole leczniczym. Fizjoterapeutzy uszanowali niepisaną zasadę, że weterani mają pierwszeństwo przed młodszymi. Mastantuono poskarżył się Xabi Alonso"" (tłumaczenie automatyczne)
4
Dobra, koniec o tym meczu, pora na politykę.
Im Mentzen więcej ostatnio mówi tym bardziej czuć od niego taki vibe typowego kuca z lat świetności Korwina ;p
1
@Peciak ja oglądam na laptopie i ręki Laimera nie widzę - widać, że piłka odbija mu się od brzucha i dolnej części klatki piersiowej.
6
Kluczowy błąd meczu bo tu chyba mogła być 2 żółta dla gracza PSG, a zamiast tego było przewinienie-widmo Laimera.
@Peciak
13
Może to małostkowe, ale wolałbym, żeby Arsenal wygrał finał. Nie chciałbym oglądać zadowolonego pyska Dembele z 2 wygraną LM po odejściu z Barcy i po tym jak u nas miał w dupie profesjonalne prowadzenie się.
2
Niesamowite jest to jak bardzo Enrique zdołał wykastrować Bayerniaków. PSG przez całe 90 minut kontroluje ten mecz w każdym aspekcie.
10
Ciekawe czy są jakieś szansę na dymy w czasie klasyku, ale bezpośrednio między graczami madryciaków ;p Chciałbym zobaczyć Tchou szarżującego na Valverde, którego odciągałby Kounde ;p
0
@LAMC_10 to wiadomo - chodzą filmiki jak Bellingham ignoruje Mbappe w tunelu przed meczem albo takie jak poniżej.
6
Lepiej bym nie podsumował, więc wklejam. Nadal pozostaje otwartym pytanie po co w takiej sytuacji był ten cyrk z wetowaniem ustawy rządowej.
5
Ludzie piszą, że wybór Hernandeza do sędziowania klasyku oznacza, że będzie on tragicznie prowadzony. Prawda jest jednak taka, że było wiadomym, że klasyk będzie tragicznie poprowadzony od momentu, gdy było wiadomo, że będzie go prowadził hiszpański sędzia (czyli od zawsze).
Już nie raz wygrywaliśmy, gdy Real grał w 12 osobowym składzie i teraz też powinniśmy dać radę.
9
To oficjalnie można Atletico pogratulować ponownie wygrania niczego ;p
Jeszcze w tym swoim genialnym planie na sezon skończyli ligę na 4 miejscu ;p
2
Ta końcówka frajerska - Arsenal zabrał co najmniej 2 minuty doliczonego, kradnąc piłkę za linią boczną, a ten skończył mecz po 30 sekundach po pierwotnym doliczonym czasie.
Mimo wszystko miło, że cały Madryt został w tym sezonie z pucharem Tymbarku ;p
1
@Dankho94isback Bellingham twierdzi, że Haaland to niezwykły zawodnik. W odpowiedzi Tchouameni i Camavinga śmieją się, że co ich to obchodzi - na co Jude rzucił, że jest lepszy od ich ziomeczka Mbappe ;p
Na zdjęciu poniżej - pojawiły się plotki, że Mbappe zwyzywał członka sztabu szkoleniowego, a Jude miał w odpowiedzi opublikować swoje zdjęcie z tym pracownikiem jako forma cichego wsparcia.