1

@Laminedependencia Mbappe pewnie pęka z zazdrości na widok tej dyktatury.

26

@Safrani @esem91 patrz, jeszcze nie rządził, a już "naciąga" tak jak Ci wczoraj pisałem :)

2

Prawdziwy kot - nie dość, że pamiętał o obietnicy, to jeszcze ją zrealizował ;p Ciekawe czy w Arsenalu pozwoliliby mu na takie akcje ;pp


16

Barcelona mogłaby zrobić takie "the best of" Lewego i Szczęsnego z dzisiejszej parady - zasłużyli + jak rano wstaną to nie będą musieli oglądać kilku godzin nagrań, żeby zobaczyć co za show dali ;p

6

@panczo ale ja nie twierdzę, że KO spełnia moje wymagania. Twierdzę jedynie, że jest partią, która najmniej szkodzi w zakresie moich poglądów (ogólnie patrząc). Związków partnerskich nie ma bo blokuje je PSL oraz prezydent, ale przynajmniej nie podejmują działań szkodliwych dla tych postulatów.
W większości spraw albo działają zgodnie z moimi poglądami albo działają jak ciepła woda w kranie czyli nic nie robią, ale przynajmniej nie pogarszają sytuacji.

11

@Safrani to na tej samej zasadzie Amerykanie wybrali Trumpa. Oni zobaczą czym są rządy Konfy, ale Ty to odczujesz.

13

@JimMorrisonFCB mam poglądy centrowe/liberalne. Jestem zwolennikiem wolnego rynku, ale w odpowiednich granicach (szczególnie uważam, że państwo powinno bez litości zwalczać lobbystów, próby monopolizacji poszczególnych gałęzi gospodarki, zmowy cenowe czy próby oligarchizacji państwa). Światopoglądowo mam poglądy umiarkowanie lewicowe (tak dla związków partnerskich/małżeństw homo, legalnej aborcji, legalnej marihuany, neutralności religijnej państwa).

Wskaż mi aktualnie sensowną alternatywę dla KO, to zmienię głos w 2027 :)

1

@Konradowskyy problem w tym, że oni nic nie robią ;p Zandberg jest jak taki niedźwiedź, który zapada w sen zimowy - tylko on śpi między kampaniami wyborczymi ;p

0

@esem91 Tusk w naciąganiu to jest mały miki w porównaniu z naszą prawicą.

11

Wujek Frenkie z Vinim ;p


7

Raczej celowo tego nie zrobił bo brakuje Camavingi, ale i tak jest to dodatkowa satysfakcja po wygraniu ligi. Tak się kończy świętowanie wygranej ligi w październiku ;p


1

@lithotripter ale karierę zrobiła w USA (musiałem naciągnąć, żeby pasowało ;p)

5

Obrońca Barcelony i piosenkarka z USA - gdzieś już to widziałem ;p


1

@Lionel_Messi10 ja go zawsze na 2x biorę. Najpierw wieczorem jem ile dam radę, resztę chowam do lodówki, a rano odgrzewam na talerzu (i smakuje lepiej niż wieczorem). Polecam :)

1

@Lionel_Messi10 aa, dobra ;p Ja zawsze biorę pitę 50 cm (właśnie wcinam) ;p

4

Vini wielki piłkarz - nawet w takiej chwili pamięta, aby honorować legendy swojego klubu ;p


0

@Lionel_Messi10 co to jest za potrawa?

2

Mam wrażenie, że Gavi cały mecz czekał tylko na możliwość wjechania w Viniciusa ;pp Widać, że na niczym innym się nie skupiał tutaj, wzrok od początku wlepiony w brazola ;p


8

Do pustej ;pp


0

Fajnie, że Olivia się pojawiła, ale z tymi buziaczkami to od Yamala z daleka - potrzebuje formy na mundial.


7

Jemu głowa służy tylko do jedzenia nią.

0

@LAMC_10 Aitana jest ok, ale Olivia to po prostu top.

3

Real na ławce ma Carrerasa, Mastantuono i młodzież.
U nas na ławce jest Lewy, Raphinha, FDJ, Bernal, Balde czy Kounde.

Kondycyjnie powinniśmy ich zajechać w 2 połowie bo jest kogo wpuszczać na zmianę.

0

@Rupert_Haubica jesteśmy - bez nich są przebłyski z przodu, a nie stałe kreowanie okazji bramkowych.

0

1 minuta i już oczywisty błąd ;pp

2

Rudiger i Asencio - ten duet musi skończyć przynajmniej z jedną czerwoną.

1

Oby moje słowa zamieniły się w gówno, ale wydaje mi się, że duet Viniego z normalną 9 może być dla nas groźniejszy niż duet Vini-Mbappe, którzy na boisku nie współpracowali.

4

Ciekawe ilu ochroniarzy ich pilnowało ;p


1

@Pedri16Future no jak przejrzałem na szybko relacje na innych grupach to dużego oburzenia nie widziałem - wolałem zrobić zastrzeżenie ;p

22

Może to mniejszościowa opinia, ale jak komuś wpada do łba pomysł, aby autokar obrzucać kamieniami, to żadnym kibicem nie jest - jest idiotą. Nie ma znaczenia w który autokar chcieli rzucać.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?