Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Campeones, Campeones!!
3
@michal26 odwiedzanie socjali madryciaków po ich remisach/porażkach to najlepsza rozrywka na wieczór ;p polecam spróbować ;p
29
Mamy to, jest Negreira ;pp
0
@Pedri16Future Raphinha odpalił, gdy drużyna była już po najgłębszym kryzysie.
18
Podoba mi się ta mała akcja na zagranicznych kontach promująca Lewego jako tego piłkarza, który w największym stopniu przyczynił się do odbudowy Barcy, gdy ta była w najgłębszym kryzysie od kilkudziesięciu lat.
5
Bellerin miał szczęście, że obrońcy Realu przy tym strzale zachowywali się jak ich trener i stali na tej murawie niczym jakieś pachołki.
2
8 punktów w 6 meczach i mamy mistrza :) Piękny prezent nam zrobił Bellerin.
5
@Kgorecki2500 do płokułatuły
1
@Encore trochę robi wrażenie fakt, że oni tam 2 dni temu grali mecz. Z drugiej strony tłumaczy dlaczego Real dostał 3 wyjazdy w lidze pod rząd.
3
@Kgorecki2500 jak płacisz składki ZUS to one są rozdzielane na składki emerytalne, rentowe, chorobowe itd. - część trafia na subkonto ZUS. Jest to część środków, które są wypłacane razem z emeryturą, ale w przypadku wcześniejszej śmierci spadkobiercy mogą te środki przejąć w ramach dziedziczenia.
@JimMorrisonFCB jak masz prawomocne postanowienie o stwierdzeniu nabycia spadku albo notarialny akt poświadczenia dziedziczenia to zgłaszasz się do ZUS i tam już dostaniesz szczegółowe instrukcje co do formularza, który trzeba wypełnić. Nie powinno być problemu z uzyskaniem środków po osobie zmarłej 3 lata temu.
@Bykunn to jest bardziej złożone, na subkonta trafiają środki, które wcześniej były na kontach ofe + środki osób, które ofe założyły + osoby, które nie założyły ofe a miały taką możliwość, czyli generalnie osoby urodzone bodajże po 1968 roku. To jest zbyt skomplikowane, żeby rozważać każdy przypadek, dlatego zawsze najlepiej po prostu się przejść do ZUS i sprawdzić czy składki zmarłego były gromadzone w ofe albo na subkoncie ZUS.
1
To ciekawy temat i często w pracy spotykam się z osobami, które nie mają o tym pojęcia. Spadkobiercy po zakończeniu postępowania spadkowego zawsze powinni zgłosić się do ZUS i uzyskać informacje o środkach zgromadzonych na subkoncie ZUS i w OFE.
Często mówimy o kwotach rzędu kilkudziesięciu tysięcy zł, więc warto się po te pieniądze schylać.
2
@Szklaner ale którą stronę chleba smarować tym masłem i którą stroną szynkę położyć?
42
Oczywiście del Cerro Grande jest arbitrem z Madrytu - i tak, uważam, że robi to specjalnie.
0
@Safrani widzisz? Ten sam sędzia VAR już bodajże 4 raz nam nieprawidłowo anulował bramkę po spalonym-widmo.
1
Ktoś uprzejmy przypomina o podobnej kontuzji de Bruyne i 4-miesięcznej przerwie... ;p
7
Swoje wygraliśmy, a tymczasem Manchester City na prowadzeniu w Premier League na 5 kolejek przed końcem sezonu - ale Kanonierzy nie mają się czym przejmować, Arteta nadal jest w trakcie budowania projektu ;p
2
Porzućcie wszelką nadzieję - skoro Yamal doznał urazu bez kontaktu z rywalem to tam mięsień poszedł, co najmniej kilka tygodni przerwy i pewnie już po sezonie klubowym.
0
Xavi dzisiaj ma jakąś uroczystość, że zagrali mecz jego imienia?
2
Tylu topowym piłkarzom nie udało się pokonać Pedriego, a zatrzymała go jakaś jedna hiszpańska laska...
0
@Kozinho. racja - mam tak zakręcony tydzień, że nawet dni mi się mylą ;p
15
Świetna reklama Maca - w weekend wpieprzasz, w środę łapiesz uraz, samo zdrowie ;p
3
@July_6_BcN weź Ty zrób coś z tą dziewczyną Pedriego bo przez nią chłopak nam gaśnie jak kiedyś Yamal.
3
No i niech rewidenci sprawdzą - pewnie nic nie znajdą i u Stanowskiego i u Giertycha, więc i jeden i drugi przeleje bańkę na cele charytatywne. Wszyscy powinni być zadowoleni.
2
4 porażka Atletico z rzędu się szykuje ;p Wierzę w Betis, oby zepchnęli madryciaków do LE ;p
3
6 kolejek do końca i 9 pkt straty Betisu do Atleti (albo 8 jak dzisiaj przegrają). Jakby Atleti przez skupienie się na Arsenalu stracił dodatkowo 4 miejsce w lidze to zostaliby chyba największym memem w hiszpańskiej piłce ostatniej dekady ;p
1
Tu Pakistan - i słusznie zostali podsumowani. Nie wiem jak można być takim brudasem i w takich warunkach żyć.
0
Ktoś wie czy ten nowy sposób obliczania procentów będzie obowiązywał na najbliższym egzaminie dla klas 8 szkoły podstawowej? Bo jak coś to siostrzeńcowi muszę pilnie przekazać ;p
25
@Roobo hahah, że Tusk to Niemiec, hahahah, a to dobre, śmieszki ;p
5
@Sulimo dywan na ścianie, a co? ;p
1
@Eto'o9 R10 ale oni nie mają La Masii, która by ich z tego wyciągnęła ;p