Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pressinho @lukaszbrk Dajmy szansę Muriquiemu ;p Tylko 2 bramki różnicy i tam się jeszcze śmieszne rzeczy mogą wydarzyć.
6
Czyli wychodzi na to, że prawdopodobnie w całym Madrycie nie zobaczą w tym sezonie jakichkolwiek trofeów - piękne to i sprawiedliwe!
1
No to teraz niech Atleti trolluje w socjalach ;p Karma
1
Gala z Manchesteru ;p
1
@Kgorecki2500 Stanowski dostanie mandat, za udzielanie wywiadu podczas jazdy z trzymanym w ręku telefonem ;p
0
Po co było szaleć tak ;p Ciekawe który to będzie mandat Stanowskiego.
0
Messi dokupił klub-szkółkę do swojej podstawowej własności ;p
17
Krzysiek jak stereotypowy kuc, który wolny rynek zna ze sloganów politycznych - ale nie ma wyjścia, musi bronić Nawrockiego ;p
3
Żółta za cięższe oddychanie, to były czasy ;p
0
@esem91 Odpowiedź Groka.
"Tak, zweryfikowałem adres z podanego posta na X. Adres widoczny na zdjęciu w poście @micopi1(odpowiedź na filmik CEO @przemyslaw_kral) to:Bitcoin address: 16aEn4p6hK4FMpLtJGpoQZMZ946sDg1Z6n (format Base58, P2PKH).Aktualny stan (z blockchain explorerów na dziś, 16 kwietnia 2026):Saldo: ok. 4503,26 BTC (wartość ok. 333–335 mln USD w zależności od kursu).
Historia: Adres istnieje od 6 marca 2016 r., otrzymał 33 wpłaty i nigdy nie wysłał żadnych środków (0 outgoing transactions). Jest to jeden z największych „uśpionych” (dormant) portfeli BTC na liście richest/dormant addresses.
Czy należy do zondacrypto?Nie ma żadnego niezależnego potwierdzenia, że ten adres należy do zondacrypto. Oto fakty:CEO zondacrypto (@przemyslaw_kral) w dzisiejszym filmiku i poście właśnie twierdzi, że publikuje „swój” portfel z 4500 BTC, żeby rozwiać oskarżenia o wyprowadzanie środków i problemy z płynnością.
Żaden explorer (Blockchair, Blockchain.com, BitInfoCharts itp.) nie ma labelu/tagów wskazujących na zondacrypto, exchange, cold wallet firmy ani jakiegokolwiek powiązania z nimi.
Wcześniejsze wyszukiwania i artykuły o zondacrypto nie wspominają tego adresu nigdy wcześniej.
Zondacrypto od lat nie publikowało proof of reserves cold walleti. W ostatnich dniach (kwiecień 2026) media i analitycy donosili o dramatycznym spadku salda hot walletów BTC (z ~55 BTC do niemal zera) i opóźnieniach wypłat – firma odmawiała podania publicznych dowodów na cold storage.
W komentarzach pod postem ludzie od razu piszą, że „to ściema” i że w kilka sekund można znaleźć dziesiątki podobnych dużych, starych portfeli z ~4500 BTC – co jest prawdą (takie adresy są publicznie znane od lat).Podsumowanie:
Adres jest prawdziwy i naprawdę ma ~4500 BTC, ale nie da się niezależnie potwierdzić, że kontroluje go zondacrypto. To tylko oświadczenie CEO w ramach ich obrony przed oskarżeniami. Prawdziwy proof of reserves wymagałby np. podpisania wiadomości prywatnym kluczem z tego adresu lub audytu – tego nie ma.Jeśli chcesz, mogę sprawdzić aktualny stan adresu na explorerze lub poszukać więcej kontekstu wokół sprawy zondacrypto. Daj znać!"
2
@esem91 zauważ, że nie napisał czy to jest jego portfel i czy ma do niego dostęp - a faktem jest, że środki nie są wypłacane klientom, a według powyższych doniesień teraz także pracownicy przestali dostawać wynagrodzenia.
6
Kolejne problemy techniczne ;p
0
@Foton tylko jakie mielibyśmy korzyści jako państwo z tego tytułu? Pytam o realne korzyści.
3
@Kgorecki2500 To się wpisuje w szerszy kontekst obecnej polityki zagranicznej i o ile dla nas nikogo nie ma wątpliwości, że Izrael popełnia zbrodnie wojenne, o tyle polskie władze konsekwentnie unikają tematu, żeby nie wchodzić w konflikt z USA.
12
Wystarczył sezon w Realu i już Trent stał się zwykłą ...
4
Pewnie wygra Kane lub Olise - chyba, że Hiszpania wygra mundial, a Yamal zaliczy świetny turniej.
4
@MessiForeverTheBest nie czepiaj się, oni są niepełnosprawni.
3
No i teraz zobaczymy czy dostanie zawieszenie tak jak grożą nim Raphinhi :)
10
Nominacja do Oscara gwarantowana.
https://x.com/M10Update/status/2044510492249469337
0
Uwielbiam tę rodzinną atmosferę w Realu Madryt ;pp
"Jude.. Jude.. Jude..
Vinicius talking to Jude Bellingham: What do you want? What do you want? Shut your mouth (shut up) !!!!!
Bellingham is angry because Vini didn't pass the ball to him!!!"
https://x.com/bt3/status/2044531077474144313
3
@Kgorecki2500 z drugiej strony nie możemy oczekiwać trypletu w każdym sezonie. Sezon z mistrzostwem kraju i ćwierćfinałem LM to też dobry sezon, patrząc na to, że nadal nasza kadra jest pełna młodzików, którzy jeszcze dorastają. Nie musimy świętować porażek Realu.
2
@Encore Thiery Henry nie gra - on naucza!
0
@axegrinder czy ty masz jakieś upośledzenie? Serio pytam bo apelujesz, żeby cię nikt nie obrażał (gdy nikt tego nie robi - nie zrozumiałeś zwyczajnie użytego zwrotu), a tymczasem sam w każdym komentarzu wyzywasz wszystkich od płaczków, przegrywów czy frustratów ;p
Twój problem jest taki, że to ty dyskutujesz z faktami. Karny po ręce Pubilla był jasny. Popchnięcie Olmo rękami przez Llorente było klarowne. Braki drużyny niczego w tej kwestii nie zmieniają - i taka jest rzeczywistość.
0
Ciekawostka - Arbeloa pierwszy raz nie wziął porażki na siebie ;p
11
To w sumie zabawne, że sędzia przestał pomagać Realowi dopiero wtedy, gdy się na chwilę zapomniał ;p Komicznie wyglądało to wręczanie Camavindze zasłużonej czerwonej.
3
Ciekawe dlaczego Vini nie dostał czerwonej za pyskowanie skoro Guler dostał z marszu za to samo.
0
@axegrinder widzisz - płaczkiem i frustratem określa się z reguły osobę, która ignoruje fakty i skupia się na emocjach - i w tej dyskusji taką osobą jesteś wyłącznie Ty. Ignorujesz zupełnie przepisy dotyczące wznowienia gry i konsekwencji naruszenia pola karnego przez napastnika oraz podstaw powtórzenia wznowienia - a zamiast tego kreujesz sobie alternatywną rzeczywistość w ramach wyparcia.
Oczywiście pomijam fakt, że w momencie wznowienia Yamal nie był w polu karnym.
0
@axegrinder ale z ciebie hipokryta. Najpierw wyzywasz wszystkich od płaczków. Później sam płaczesz, żeby cię przypadkiem nie obrażać, a teraz jak wyszło, że się skompromitowałeś nieznajomością przepisów, to jak zwykły dzieciak zaczepiasz ;p
2
Co to jest za bezkarny kretyn..
6
Zawsze to samo ;p Najpierw wygrana z City dzięki Valverde, który powinien być zawieszony, teraz bramka z Bayernem po wolnym-widmo ;p A później płaczą, że wszyscy im wytykają pomoc sędziów.