Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@axegrinder sam poczytaj - przebywanie rywala w polu karnym przy wznowieniu powoduje powtórzenie wznowienia tylko, jeżeli atakujący wpływ na przebieg akcji. Yamal nawet gdyby stał na linii pola karnego to ani nie utrudniał wznowienia przez bramkarza ani nie wywierał presji na Pubilla i nie zmusił go do jakiegokolwiek zagrania.
2
Obrońcy Realu zachowują się jakby byli z Getafe, a Vincić jakby był Arbeloą Rojasem. Zawsze to samo promowanie brudnej gry Realu.
2
Co to było? Rudiger zaczynał jakieś MMA, a arbiter gwizdnął dla Realu ;p Już się zaczyna kręcenie.
3
To jest stały cykl - Real frajerzy z nami, my frajerzymy z Bayernem, a Bayern frajerzy z Realem.
0
@axegrinder wymyślasz bo mylisz przepisy dotyczące karnych z przepisami dotyczącymi wznowienia. W tamtej sytuacji Yamal nie był w polu karnym, a nawet gdyby dotknął linii to liczyłoby się to czy utrudnił wznowienie - nie utrudnił, wznowienie następiło, a później była najbardziej klarowna ręka po wznowieniu jaką tylko mogliśmy sobie wyobrazić.
2
@Dari0G myślałem, że na obecnej scenie politycznej Svinarskiego może przygarnąć co najwyżej Braun - a ten w pałacu wylądował ;p
0
@axegrinder Zapoznaj się ze znaczeniem stwierdzenia głupio-mądry.
Już Ci pisałem, nie wymyślaj sobie przepisów. Zagranie piłki ręką po wznowieniu gry to karny.
2
Następny w kolejce do powołania jest już tylko Ator ;p
0
@axegrinder co to znaczy bez korzyści? ;p Wyzywasz ludzi od płaczków, a sam wymyślasz sobie przesłanki byleby obronić sędziego. Nie, Yamal nie dotykał linii a nawet gdyby - według przepisów nie oznaczało to konieczności powtórzenia wznowienia i nie anulowało ręki po wznowieniu.
"I proszę bez personalnych wycieczek w moją stronę tylko dlatego że mam swoje zdanie i go bronię." - rozumiem, że wczoraj było późno, ale zobacz z łaski swojej od czego zacząłeś swoją wypowiedź - od obrażania wszystkich, którzy mają inne zdanie niż ty ;p
29
Chore statystyki, tym bardziej, że wiemy jakie faule popełniali piłkarze Atleti.
0
@Peciak ale gdzie to jest analizowane na obrazach pokazanych sędziemu?
0
@Peciak co to znaczy, że nikt się tak nie potyka? Masz nagranie z analizy VAR, wskaż moment, w którym analizują potencjalny kontakt nóg.
11
Tu wyraźnie widać, że Sorloth upadł bo potknął się o własne nogi, a nie przez popchnięcie w plecy.
A na drugim nagraniu widać, że VAR nie pokazał głównemu nawet zbliżenia na tę sytuację.
https://x.com/LeoFredon/status/2044180061050257752
0
@DrDNA weź już może nie pij, co? ;p
3
@Encore fajnie tylko oni tu analizują kontakt Olmo z Koke i kompletnie ignorują popchnięcie Olmo przez Llorente.
Wychodzi na to, że Twoim zdaniem Llorente nie faulował Olmo bo według ArchivoVar to Koke nie faulował Olmo ;p
I tak, znam kolejną interpretację Archivo, co nie zmienia faktu, że nałożenie zachowań Koke i Llorente to klarowny karny bo na spółkę nieprzepisowo przewrócili Olmo.
0
@Hawajczyk no nie, to Ty relatywizujesz - gdyby sam Koke go złapał to ok, miękko. Natomiast wzięli go w tym samym momencie, w efekcie czego Llorente wepchnął go na rękę Koke i to spowodowało upadek. Klarowny karny. Zresztą wskaż w przepisach regułę, że faul w polu i faul w polu karnym powinny być inaczej oceniane.
0
@Hawajczyk Przy Olmo masz objęcie go w pół przez Koke z przodu i popchnięcie rękami przez Llorente z tyłu. Jeżeli to jest miękkie to nie wiem co by mu musieli zrobić, żeby to był faul - złapać oburącz i wynieść z boiska?
6
@axegrinder kolejny głupio-mądry się odezwał. Gdyby sędziowie odgwizdali rękę Pubila i potraktowali faul na Olmo tak jak sytuację z Sorlothem i według tych samych standardów, to nie musielibyśmy wykorzystywać i 10 kolejnych setek.
1
Z cyklu znajdź różnicę ;p
1
Trudno się nie zgodzić - tutaj jeszcze Llorente od tyłu popychał rękami Olmo.
0
But, łokieć, krew, pot i łzy - tak się walczy o półfinał LM.
0
Yamal na skrzydle jest wyłączony z gry przez jednego obrońcę. Powinien zejść do środka na 10.
1
Początek na aferę się udał, a później to już wszystko wróciło do ustawień fabrycznych. Jak dalej sytuacja będzie wyglądać tak, że odbieramy piłkę w środku boiska/na połowie Atleti, ale nie możemy rozegrać szybkiego ataku bo nikogo nie ma z przodu, to raczej trudno będzie jeszcze 2 strzelić.
Oby zamknęli mi gębę w drugiej połowie, ale fakt jest taki, że po 2 bramce gra siadła.
0
@Katalończyk 99 nie ma czegoś takiego. Można wyszkolić psa, żeby ignorował ból i wykonywał dalej polecenie, ale przecież nie sprawisz, że pies przestanie odczuwać ból po uderzeniu.
1
@Katalończyk 99 to, że jest wyszkolony to oznacza, że nie czuje bólu? To było niepotrzebne.
11
Zamiast podejść do gościa i walnąć mu paralizatorem albo gazem, to puszczają biednego psa, żeby ten gruby go kijem bił.
4
Jak Simeone faktycznie chce obstawić Yamala 3/4 zawodnikami to Flick obowiązkowo powinien obstawić ultraofensywnie lewą stronę - chyba zostaje duet Cancelo/Rashford z instrukcjami atakowania jakby jutra miało nie być ;p
2
Z tego oświadczenia prokuratury wynika, że Jadczak z artykułem o Giertychu przestrzelił, a znając konia, to szykują się procesy i dla Jadczaka i dla aktywnych komentatorów tej sprawy.
https://www.gov.pl/web/pr-lublin/odpowiedz-prokuratury-regionalnej-w-lublinie-na-artykul-w-serwisie-wirtualna-polskamoneypl-z-dnia-10-kwietnia-2026-r
12
Cieszy, że Barca w końcu zaczyna walczyć o swoje prawa i głośno zaczyna mówić o takich nadużyciach.
6
@tbas no technicznie ciężko jest wypłacić cokolwiek z pustego - więc to problemy techniczne ;p