Aragorn33
Dołączył/a: lipiec 2022
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może te filmiki to nie powinien być 1:1 kontent publikowany oficjalnie przez klub, ale ewidentnie przydałby się w dziale PR.
2
@PatrychoO i na przyszłość naucz się pisać całe komentarze bez edycji bo tak się nie da rozmawiać. Te artykuły na TVP Wrocław były puszczane w głównym kanale TVP Info. Pudło.
2
@PatrychoO a tobie o ukaranie zbrodni i dobro ofiar chodzi czy o robienie na tym polityki? Właśnie potwierdzasz zasadność pisania o hienach z prawicy (możesz zgłosić administracji, że cię od hien wyzywam).
No bo jakie znaczenie ma jej przynależność partyjna skoro nikt z partii jej nie bronił, nie relatywizował zbrodni i nie próbował wykorzystać jakichkolwiek układów, aby uniknęła kary? :)
Skomentuję to twoimi słowami - to prawda, smutne to :) A teraz wracam do głównego tematu postu czyli wtórnej wiktymizacji ofiar przez republikę.
3
@PatrychoO Słabo szukasz. Inna sprawa, że lepiej już nie informować, niż robić to w taki sposób jak Republika i ponownie narażać ofiary.
https://wroclaw.tvp.pl/92376378/prokurator-krajowy-o-pedofilii-w-klodzku-opisy-zarzutow-sa-drastyczne-nikt-nie-ingerowal-w-sledztwo?utm_source=chatgpt.com
https://wroclaw.tvp.pl/92240925/szesc-i-pol-roku-wiezienia-dla-kobiety-zamieszanej-w-sprawe-pedofilii-i-zoofilii?utm_source=chatgpt.com
https://wroclaw.tvp.pl/92416207/afera-w-klodzku-kurator-oswiaty-apeluje-o-rozwage-chodzi-o-dobro-dzieci?utm_source=chatgpt.com
2
@PatrychoO Nie odniosłeś się do meritum - już zrozumiałeś dlaczego można pisać o prawicy, a twój komentarz o pedofilii co najmniej akceptowanej przez partię jest bzdurą?
Tu masz artykuł - jeszcze za nim zrobiono ze sprawy polityczny młotek.
https://tvn24.pl/wroclaw/swidnica-sad-wznowil-proces-pary-oskarzonej-o-gwalcenie-dzieci-i-produkcje-pedofilskiej-pornografii-st7082644?utm_source=chatgpt.com
2
@PatrychoO bardzo dobry przykład pokazujący dlaczego można pisać o prawicowym środowisku. Na Mikołaja Filiksa szczuł Duklanowski, Oskarek, Matecki oraz TVP Kurskiego.
Czy potrafisz wskazać, aby któremuś z nich spadł włos z głowy albo żeby ich środowisko się od nich odcięło?
To samo obecnie - Republika robi politykę na potwornej zbrodni. Wcześniej próbowali zrobić z tego winę całej partii - ok, brudna polityka, ale polityka. Natomiast ostatnio zaczynają grzebać i ujawniać coraz więcej informacji o ofiarach, żeby podtrzymać temat - możesz wskazać jakikolwiek głos krytyki prawicowego środowiska na ujawnienie miejsc zamieszkania ofiar?
Nawet ty potraktowałeś to jako pretekst do odwracania tematu i nieudolnych prób uderzania w partię polityczną, mając w dupie fakt powtórnej wiktymizacji przez Sakiewicza.
2
@PatrychoO wspominam o KK, żeby ci pokazać jaka jest różnica między oskarżaniem sprawcy, a organizacji, do której sprawca należał. Jak pedofilem okaże się piłkarz to winnym pedofilii jest piłkarz a nie całe środowisko piłkarskie - chyba, że środowisko piłkarskie albo jego część tego pedofila ukrywała.
To masz jakieś systemowe działania platformy zmierzające do relatywizowania/ukrywania/usprawiedliwiania pedofilii czy tak piszesz bzdury bo ci się nudzi?
2
@PatrychoO uzupełniając, żeby było śmiesznie - aktualnie jedyną osobą, która wprost próbuje bronić pedofila jest Jacek Kurski z PiS i partii to nie przeszkadza.
Mamy jeszcze Konfederację, w której Korwin relatywizował pedofilię (pomijam mniej znanych działaczy) i za te działania włos mu z głowy nie spadł.
To tak co do systemowych działań polskich partii w zakresie pedofilii.
2
@PatrychoO "ja napisałem, że tamta sprawa nie nauczyła osób związanych z platformą, że pedofilia jest zła. Obie sprawy to fakty."
Fajnie, że skonkretyzowałeś - teraz pozostaje Ci tylko wskazać działania partii relatywizujące albo usprawiedliwiające pedofilię. UGA BUGA
2
@PatrychoO KK jest wiązany z pedofilią bo są dowody na systemowe krycie pedofilów przez władze KK.
Masz jakieś dowody na systemowe krycie pedofilii w jakiejkolwiek partii politycznej czy tak po prostu piszesz bezsensu?
11
@PatrychoO co to znaczy, że nie nauczyła? Główny sprawca nie był z platformy i został skazany. Radna KO również została skazana. Nikt nie próbował kryć przestępców.
I nie, to co robi Republika nie jest smutne tylko obrzydliwe bo znowu wykorzystują ofiary do akcji politycznej.
7
Historia Mikołaja Filiksa niczego prawicowych hien nie nauczyła ;/
2
@tomek8756 czekaj, aż zaczną się wypierać Trumpa w listopadzie po przegranych przez Republikanów midtermach.
1
@MessiForeverTheBest @RoberDzik więcej szczegółów - okazuje się, że on na miejsce sporu z normalnym karabinem wrócił a nie pistoletem.
1
@RoberDzik rozumiem emocje i samemu ciężko czuć jakąkolwiek sympatię do osoby zastrzelonej bo miała ona terroryzować lokalną społeczność - ale mimo wszystko z perspektywy prawa obrony koniecznej tutaj raczej nie będzie (jeżeli faktycznie się wycofał do domu po broń).
15
To wiele wyjaśnia. Jeżeli najpierw doszło między nimi do kłótni, strzelający wrócił się do domu, wziął broń i wrócił z nią tylko po to, żeby kłótnię kontynuować, to ciężko to podciągnąć pod obronę konieczną. Skoro mógł się wycofać z pierwszej sprzeczki, to powinien był wezwać do agresorów policję, a nie wracać na miejsce z bronią i samodzielnie wymierzać sprawiedliwość.
Prawnie obrona konieczna jest raczej nie do obrony.
1
Oho, wszystkie armaty Realu na Bayern. Trzeba oglądać bo jest potencjał na największy sędziowski przekręt ostatnich lat.
1
@Cvzx tak więc, że tak.
5
Chyba wobec nieprzewidywalności i chaosu Trumpa zaczyna się na Zachodzie zawiązywać powoli realny sojusz średnich państw.
Ciekawe czym jeszcze skończy się wizyta w Japonii.
17
@czudi17 Madryt musi być solidarny. Jeżeli Atletico ma przegrać to Real solidarnie też powinien przerżnąć.
14
Dopiero teraz zauważyłem - nasza przewaga nad 2 miejscem w lidze (9 pkt.) jest wyższa niż przewaga Bilbao nad strefą spadkową (6 pkt.).
Bracia Williams to zawsze mieli łeb do interesów ;p
4
@RoberDzik nie no, różnica to prawie 16-17% (Fidesz ok. 37, Tisza ok. 54)
4
@Karol145 a czy Ty już wiesz jakie poglądy ma Tisza? ;p
5
@Roobo już, spokojnie - już zrozumieliśmy, że porażka Fideszu to nic takiego, a Tisza to konserwatyści i będą się dogadywać z PiSem i Konfą :) Zaparzyć Ci ziółek?
12
Będzie na lotnisku z kwiatami czekał na Zbyszka (o ile po drodze sam znowu nie trafi do pudła).
9
Szczęście, że rząd ma dobre relacje z nowymi władzami Węgier :)
0
@sergio5 i likwidacja trwa ;p
0
@Chimera w zeszłym roku zeszli z dotacją do 1,5 mld, powinno wystarczyć.
7
Ciekawostka - Orban od 2022 roku blokował unijne pieniądze dla Polski w ramach rekompensaty za przekazany sprzęt - w końcu dostaniemy nasze jakieś 2 mld zł :)
0
@Kgorecki2500 tylko to jest podział mandatów z głosowania krajowego, w JOWach też jest przegięcie tylko w drugą stronę ;p
@Arcybiskup o to mi chodzi, że jest bez projekcji.