2

Niestetyna skrzydle tylko Semedo chętnie współpracuje z Dembele,Alba -nie,na lewej nie grają z nim ,szkoda.Poza Messim jedyny zawodnik ,który może błysnąć

6

Niestety Bussi powinien odpocząć,nie jest na fali,i chyba był najgorszy na boisku.poza bramką Suarez też nie zachwycił.Szkodza ,że przy wyniku 3;0 nie wpuścił Aleny albo Ruiga.Denis Suarez powinien być sprzedany. Trzeba szukać nowego Srodkowego.@-ga linia jest zabezpieczona;Alena,Arthur,Ruig,Couthinio.Nie ma typowej "9"

0

Szkoda zajezdzać Messiego,niech gra Suarez

0

To nie są pierdoły,ja to leczę ..

7

Żeby miał we łbie to co w nogach, to może miał by Nobla, podstawówki nie skończył a się wypowiada jak znawca piłki.Czasami słuchamy wypowiedzi piłkarzy i lepiej by było gdyby tylko grali.To robi Messi i to jest podwójna wielkość.Ze swoją techniką Pele obecnie mógłby może w co najwyżej w przyzwoitym klubie.Technicznie dziś mamy 1000 takich jak on, 100 takich -jak Maradonna,a Messi jest tylko jeden (no może dodać by Iniestę)biorąc pod uwagę również przegląd gry.

0

w tym roku kalendarzowym już nie zagra o ile diagnoza jest prawidłowa.Młody chłopak ,drugie skręcenie - dobrze nie rokuje.Często zaczyna się seria urazów.Po uszkodzeniu więzadła powstaje blizna ,która nigdy nie jest pełnowartościową tkanką.Powinni go sprzedać.

0

Chłopie ja w tym robię 20 lat,dobrze z tego żyję i wiem ,że tkanka potrzebuje ok.5-6 tyg.A on już jest po 2-gim urazie.Żeby grać po 2 tyg musiałby być w polskiej lidze.

1

za niska nota dla Vidala,był najlepszy po Pique i może Dembele, b.równy poziom bez strat

1

dobry komentarz.Co z tego ,że inni są solidni na treningu i poza nim jak grają przyzwoicie ale niewystarczająco dobrze aby zachwycać.Dembele owszem czasem traci ale wnosi nowy powiew nadziei nieosiągalny w obecnej chwili -poza Messim_-przez nikogo ,a już Suarez ,owszem walczak ale sam na sam wszystkie piłki stracił ,czasem ma 5 min Couthinio,nawet Artur Melo -nie wykonuje genialnych podan.Owszem walczy,mało traci ale to nie to o co chodzi fanom piłki.Wszyscy wiemy co robią pozostali ,szukają Messiego więc przeciwnicy czatują na podania.Nie wiem czy Melo lepszy czy Alena,na pewno najlepszy w 2-giej linii jest Vidal i chciałbym aby grał aż padnie kondycja.

0

Dziwne ,że mało się pisze o alternatywie dla Alby.Za chwilę złapie uraz i będzie śmierdziało po tamtej stronie.Pierwsze objawy zadyszki sa wyraźnie a zastępców nie widzę.

1

OBY SUAREZ leczył sie jak najdłużej ...

0

Widocznie chłopie oglądasz piłkę od 10 lat."Messi" rodzi sie co 20 lat i przypadło to wydarzenie na twoja oglądalność. W międzyczasie zawodnicy" wymieniali się " Złotą Piłką", i niech zmienią formę nagradzania np;piłkarz którego drużyny zdobyły najwięcej to może być Modric i Varane i nawet Cristiano,ale porównywanie go z kim innym jest niedorzecznością w oistatnich 10 latach.

0

Nie ma co się podniecać ,mnie może kluć w oczy "Tomek54321".Przecież to nie ma znaczenia czy piszesz Rakieta czy Rakitic,wiadomo o kogo chodzi

9

niestety,ZGADZAM SIĘ , też mnie martwi "ten Pan"

16

Arturo V, klasa rasowy pomocnik w z tyłu i z przodu.Zdecydowanie najlepszy jakiego mamy w obecnej chwili.

0

Nalepszy Pique potem - Vidal , Dembele i Messi na równi,przyzwoity również Semedo. Pozostali -nie zachwycili Alba,rakieta i Bussi bez ikry,w końcówce szarpnął Couthinio. Alena strzelił ładnie ale niczego nie wniósł. Równy super mecz Vidala,tyrał jak 20 latek i z głową. Dembele chwilami dawał radośc ale miał przestoje.

0

powinni go zoperować bo ostatni sezon miał słabszy od poprzedniego być może z powodu kolana a nie jak Pique z powodu wieku (m.in).Zresztą Cillesen dobrze się spisywał i ciekaw jestem kolegów opinii Cillesen czy Lenglet .pozdr

0

I co będzie w ataku,miernota .Dobrzy zawodnicy są od 70 baniek w górę, klub musi mieć kilku młodych z taką ceną.Niestety z całym szacunkiem jeszcze mnie Malcolm nie zachwycił podobnie jak Denis Suarez,Rafinia,Munir czy Paco Alcacer.Będziemy grać starymi gruchotami lub młodymi bez polotu.

27

No niestety wróci Suarez i Dembele pójdzie w odstawkę. Daj Bóg się mylę..

0

Malcolm jest za cienki,to może być dobry zmiennik,ale to nie ten poziom. Dzisiaj Vidal był najlepszy po Messim ,oprócz przeglądu pola i waleczności potrafi strzelać (czego brak Bussiemu i trochę Rakiecie )Malcolm jest pracowity ale nie ma przebłysku geniuszu,dlatego tylko 40 baniek za niego dali a za Dembele 105. To jest informacja jak włodarze klubu oceniają umiejętności.No chyba ,że się nie znaja i tak sobie dla picu wywalają tyle kasy,pozdr

1

zgadzam się ,widzimy błędy młodego Dembele, a nie widzimy błędów Suareza,rakitica,Sergio R.. Młody daje nadzieję ,oni schodzą ze sceny i ich błędy śmierdzą straconą bramką, jego -co najwyżej -nieszczeloną .Sorry,ale prędzej sprzedałbym Bussiego lub Rakitica ,bo oni sa wiekowi i mają zastęców (np; Arthur czy Alena)a za Dembele nie ma nikogo.

4

Jeżeli Rakitic i Bussi mówią ,że ma wielkie możliwości to MA.Oni się cenią ,ale na treningu widzą co potrafi,Daj Boże wypali w ciągu sezonu .Przypomnijmy sobie jak dużo dryblingów bez efektu miał Neymar a uwielbialiśmy go za odwagę i przebojowość i nieprzewidywalność w linii ataku.Dembele go trochę przypomina,ma trochę mniej wiary w siebie , ale za to ma 2 kopyta do strzelania goli,pozdr

0

No oczywiście Modric..

1

No nareszcie jest szansa ,że po nowym roku wróci paka zdrowsza,a teraz pogra młodzież,strach tylko o Sergio B.,bo też załapie kontuzję -jak starsi panowie.Alena,Malcolm,Dembele,Vidal pograją.

0

żle się dzieje.Po Realu M.,sypie się FCB. 5 "dziadków"(Pique,Rakieta,Bussi,Suarez ,no i Mesiulek)których nie ma kim zastąpic,a talenty mają problem z głową i jeszcze chcą oddać.Ney byłby Ok,chociażby na pozostałych Brazylijczyków; Couthinio i Artura, ale nie daj Bóg zamienia za brazyliczyka z Liverpoolu.To będzie padaczka. Najbardziej się obawiam,że młody nie ma wsparcia u starych.

0

setki mikrourazów ,zrywa całe prawie bez bólu.Jedynie pojawia się dyskomfort i poczucie "uciekania kolana" jako wyraz niestabilności

0

naczynie które jest w więzadle,poza tym mało prawdopodobne aby więzadło uszkodziło się samo ,najczęsciej jest triada; ACL,MM(łękotka przyśrodkowa ),MCL(więzadło przyśrodkowe). Mówimy o najważniejszym ,ale to b,silne więzadło i jeśli się uszkadza to rzadko "same"

0

Jesteś w błędzie,świeże jest bolesne bardzo po 30 min,do tego czasu jest szok tkankowy,są porażone receptory bólu.Poza tym wylana krew ze świeżego zerwania zalewa kolano w 3-minuty i kolano nie da się zgiąć ani wyprostować.

0

rafinha je dorwał dlatego dotarł do końca meczu,jak zerwiesz "na świeżo "krwiak uniemożliwia chodzenie.

0

Da radę, więzadła to tzw.bierny stabilizator stawów.Pracuje kiedy nie pracują mięśnie (czynne stabilizatory) (np.przemęczone lub w stanie spoczynku).Przydatne są ,ale nie niezbędne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?