ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie,b.szanuję waleczność Suareza ale jego podstawowe zadania leżą ,80% strat w lini ataku Cud w EL Classico nie zmienia faktu .Po prostu ma kryzys jak Rakitic i powinien odpocząć.W obecnej chwili wolę Malcolma I Dembele.Malcolm walczy a Dembele w ataku jest ..nieobliczlny,czyli daje nadzieję na strzelenie bramki. Suarez się wypalił i trzeba nowej krwi.Szacun za to co zrobił ale wiek nie pozwala na powrót do przeszłości.Bazował na instynkcie strzeleckim ,szybkości ,sile.Teraz traci piłki bo jest wolny.Policzcie piłki sam na sam,80% strat.Boli serce jak na niego patrzę.
2
Ścięgien "podkolanowych" jest 8, a jako takiego "podkolanowego " nie ma.Anatomię mam w małym palcu.
0
Nareszcie ,kolejny odpocznie.W przeciwieństwie do Alby ma Zmiennika,jeszcze żeby tak na m-c wypadł Suarez,chyba byłoby dobrze dla końcówki sezonu.
8
Panowie zobaczcie co gra Luis S,chce ale na tym koniec.Vidal najlepszy na boisku,potem Messi ,niezły Semedo,dobry Bussi,Dembele przez 10 min zrobił 2 zagrożenia ,Suarez nic.Powinni grać zmiennicy,są wypoczęci;Alena,Malcolm,Dembele ,Vidal.Mają siłe i cheęć. Już wysiał S.Roberto ,zaraz -walnie Alba.I na końcówkę zabraknie trzonu zespołu.Dobrze ,że przez kontuzie odpocznie Rakieta,odpoczął Mesii i Umtiti..Da Trener Dembele pograć,jak dostaje piłkę jest nadzieja ,jak dostaje Suarez jest beznadzieja ..
1
Dla fascynujące było to co powiedział Eto jak przyszedł Messi,"On będzie /jest większy niż Ronaldinio: byłem w szoku,jak można być lepszym ,ale Eto wiedział co mówił" 2 światy -showmen Ronaldinio -i praktyczny do bólu Messi.Żadnego "show" i zabawy , jak u Roniego,czyste praktyczne piękno,przy okazji show.Messi miał kilka x więcej akcji szokujących świat,więc MESSI -ponad wszstkich ,przynajmniej od czasu Maradonny.
0
przy tej kasie,smutny ,brudny,zimnu Menchester to nie ciepła,czysta, Barcelona.Brałbym Barcelonę,trzeba żyć,nie tylko grać
0
Zgadzam sie ,bez dania mu szansy w pierwszym składzie się nie odblokuje.Mdli mnie od tego co wyprawia Suarez.Oczywiście walczy ale tak dużo schrzanionych piłek to nawet MIlik -nie miał. Może do obrony go dać.?B.go szanowałem 2-3 lata temu ,ale teraz mu nie idzie (wiek?)Busi -też opuścił forme,Rakitic -zmęczony (po MŚ),Sergoi i Alba -lepsi skrzydłowi niż obrońcy,stąd tyle straconych bramek.Na jakiś czas powinienen grać Vidal i Arthur z Busim lub Rakietą, aoni wraz z Sergi R.powinni odetcnąc.Semedo jest lepszym obrońcą od Sergio Roberto,gorszym -skrzydłowym ,ale zmęczeni wychowankowie nie dają rady.W sumie najbardziej się martwię o trenera bo chyba nie przejrzał na oczy i się gubi.Powiela błędy zeszłego sezonu,ta sama 11-tka cały sezon i dupa.
4
Panowie ,za chwile wysypią "starsi panowie "(już Rakitic), za chwilę wysiądzie Busi i Suarez (nie daj Bó -messi) i nie ma kim grać .Sam Couthinio nic nie wygra.Malcolm i inni są za słabi na Barcelonę.Zobaczcie pozycje Alcacera czy poprzednio Dembele w Borussi ),GWIAZDY.To z innym zawodnikami w Ajaksie,Romie ,Interze zagrają ,tu jest ciężko. Jedyny zdecydowanie lepszy zawodnik z młodych to MBappe, no i Neymar (o ile należy do młodych).Koniec, nie widać nikogo kto przychodząc do FCB nie pęknie.Artur sie wpasował,ale gra zachowawczo 80 % piłek w poprzek,tył ,jak Busi .owszem nie traci ,ale kto popchnie atak.Potrzebujemy szybkich,młodych ,nieobliczalnych .bez nich n.ic nie wygramy.Jak można nie dać mu szansy.Neymar -też się męczył na początku.Tylko Suarez się szybko zaadoptował,Villa nie mógł,Zlatan -nie chciał,Theri -też nie był tym co w Arsenalu.Kogo tu brtać ,kto da gwarancje ?
0
Te sumy to śmieszne kary>to tak jak my byśmy płacili 2 zł.Niestety poza Messim i Iniesta wielcy zawodnicy mają inną duszę ,lekko im przychodzi wszystko więc do niczego nie "muszą" przywiązywać uwagi.(przykład Ronaldinio,Zlatan,Maradonna)Problem nie rozwiąże sie przez kasę tak małą.Psycholog lub ...Nie wiem .
0
chłopie ,skup się .Może jakiś kretyn zajmujący się poszukiwaniem talentów wydaje o 60-70 mln więcej (Dembele )niż za Malcolma i nie wie co robi.Może Malcolm ma lepszą psyche (raczej ma)to z umiejętnościami jest dokładnie odwrotnie.Tylko ktoś daje D---y z opiekunów albo "starszyzna" w szatni nie chce go zaakceptować bo jest lepszy technicznie i szybszy.Oczywiście poza Messim (technika ).Mamy 5 zawodników po 30 rż ,co dalej ?
0
Takie podejście jest rozsądne,finansowo.Nie daj Boże wprowadzać go do gry. Szkoda Dembele ,który (mając słabą psyche ) dobrze zaczął sezon i może by się wkomponował.Munir,Malcolm,Alcacer grają "przyzwoicie " ale z przodu potrzebujemy nietuzinkowych zawodników mogących wygrać pojedynek 1 na 1.Ostatnio niektóre piłki Dembele stracił ,ale Suarez wszystkie.Odkąd odszedł Neymar i Iniesta mamy tylko Messiego i Couthinio do dryblingów,to stanowczo za mało. Wszyscy traca piłki (nawet Messi ) ale licza tylko wpadki Dembele.Żal wydanej kasy.Nieoszlifowany diament.Niektórym w szatni może się nie podoba ,że jest lepszy technicznie ?
1
Niedobrze jest w klubie jak sie przedłuża umowy z " Munirami".Jak ktoś ma szanse 3-4lata i się nie sprawdza ,to pozamiatać i oddać.Dać szanse Malcolnom i tp.
0
Ja tak samo 20 lat temu zachwycałem się Maradonną.Był połaczeniem Messiego i Vidala.
0
B.dobry artykuł.Ze wszystkim się zgadzam.Mam wątpliwości czy do zmiany nie jest trener ,który robi to o czym piszesz.I wstrząs powinien pierwszy mieć trener.Oni chyba czują ,że powinny być zmiany ,ale albo on rządzi albo Messi.I jest tak żle.Messiego -niestety nie da się wymienić,ale trenera -tak.
0
Obawiam się, że bez zmiany Valverde,nic się nie zmieni.Mając taką ławkę ,zajeżdża -zajeżdzonych.Jedyna szansa na wypoczynek to uraz (Messi,Couthinio) lub czerw kartki (Rakitic) .Rzeczywiście obrona cienka,ale 2-ga linia nie odstaje .Jeśli najlepszy jest Arthur,to chyma niedobrze się dzieje
0
Aż prosi się,żeby odpoczął Busi i Rakieta.Przynajmniej na zmianę,mając Vidala i Alenę można dać im trochę przerwy
0
Sergio R. i Alba to może świetni skrzydłowi pomocnicy ale w obronie do D..y,a wolny Pique (chociaż i tak super w ostatnich meczach)potrzebuje szybkich "nóg" do wsparcia.I Semedo to dobry wybór.
0
Zgadzam ,poza nim i Messim nikt nie stanął na wysokości zdania
0
Munir i Rafinia mieli swój czas ,niestety nie zdali egzaminu.Malcolm ? zobaczymy ,najgorsze jest to ,że poza K' mpabbe nie ma nic na rynku co by mu dorównać.Porawić psyche Dembele(jedyny technicznie dorównujący zawodnik) daje więcej nadziei niż nauczyć techniki.Obawiam się ,żeby on się rozwinął trzeba nowego trenera ,który równą miarką spojrzy na Dembele co Suareza.Suarez pieprzy prostsze piłki niż Dembele a jest pod ochrona .No i druga rzecz -niechętnie z nim grają ,Niestety Starocie (od 30 rż w górę) bez młodzieży nic nie zwojują .Za dużo meczów.
0
Do nieszczęścia brakuje kontuzja Alby i Stegena..
0
Panowie, poza Messim i Pique nie było kim grać.Wielu z nas przed meczem chciało zmian Rakitica,Sergio Roberto i obaj dziś zawiedli,a SergioR. był współudziałowcem przy kazdej bramce ,po prostu nie nadążał ze zmęczenia sezonem i chyba czas na odpoczynek ,Semedo jest szybszy i może w ataku gorszy ale w obronie jest lepszy ,bardziej agresywny i zdecydowany.Niestety Dembele więcej mieszał niż Malcolm.Potrzebujemy nieobliczalnych w ataku.Suarez jest pewniakiem ..do tracenia piłek.Więc młodzian Dembele może grać.Na nieszczęście Couthinio -kontuzjowany.
0
b.podoba mi się twój pomysł skoro ma nie być Dembele.
1
Jedna jaskółka wiosny nie czyni.Malcolm miał wejście smoka z Inerem ale w poprzednich meczach grał fatalnie.Dembele również uratował kilka punktów strzelając ważne gole i już jest zły bo spieprzył mniej od Suareza.Oczywiście- trochę jeszcze traci piłek ,trochę słaby w obronie ale już lepszy,natomiast bez zawodników grających 1 na 1 dalej (robiących jakąś przewagę) nie pogramy .Suarez pieprzy wszystko sam na sam, Arthur świetnie szanuje piłkę ale też nie zaskakuje z przodu (świetny zawodnik do obrony wyniku tak jak Busqi i Rakitic)ale z przodu Messi i Couthinio do dryblowania to trochę mało na taki klub,a Messi już też się starzeje.Mimo wszystko na niektóre zagrania Dembele chce się patrzeć,więc gdyby grał więcej to by się rozwinął,a nas grają dziadki (Messi,Suarez,Busi,Rakitic,Pique)Na tyle meczów bez młodzieży nie pociągniemy.Uwielbiałem 2 sezony temu Suareza ,ale teraz rozpacz..mimo 3 bramek z Realem..
0
Tutaj jest racja.Może mieć stres na boisku ,może coś nie wyjść,ale o sraczce i problemach żołądkowych można powiadomić wcześniej.Natomiast jeśli Barcelona kupuje zawodników i 1-2 lata póżniej sprzedaje tracąc 50 mln to coś tu nie gra.Paradoks -zarobili na Paulinio ale to nie był ich pomysł.Tyb bardziej ,że chłopak nie źle zaczął sezon i nie dostał szansy na dalszą grę ,a Suarez zaczął jeszcze gorzej i szanse miał.Też miałbym sraczkę.
0
Chyba jakiś kretyn wydał tyle kasy na nieoszlifowany diament nie wiedząc jaki jest mentalnie.Skoro go wycenili wyjściowo 3-4 x mocniej niż Malcolma,to pod względem możliwości nadal tak jest.Niestety chyba klub nie ma odpowiednich psychologów i obserwatorów .Kłopoty żołądkowe są stresopochodne.I każdy miałby stres widząc ,że gra Suarez pieprząc prawie wszystko,a nie gra Dembele psując połowę.Jeśli chwalimy Suareza za obronę to niech zmieni pozycje bo jako napastnik jest do d--py.
0
Moim zdaniem ,rzeczywiście Couthinio i Alba świetny mecz,dobry Busqet i Lenglet ,mimo wszystko przyzwoity mecz Dembele ,Malcom -(1 jaskółka wiosny nie czyni) ale miał wejście smoka,reszta do Wymiany a już na pewno powinieć odpocząć Sergio Roberto i Rakitić. Pracowitość i nieudolność Suareza idą w parze.Wszystkich krytykowanych Suarez bije na łeb.Robi wiatr ale tyle ile on traci dobrych piłek to głowa boli ,a nawet obronił strzał Dembele,który przy jakimś zbiegu okoliczności (rikoszet)mógł stworzyć szansę na bramkę.