ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nawet jeśli to niepotrzebnie tracą siły.Pięciu powyżej 30rż chce wygrać 3 korony ? to tak jakbyś chciał nie robić kupy przez tydzień. Biologii nie przeskoczysz.Jeśli wygramy TU-to przegramy ;TAM..Zidane wiedział co robi, oszczędzając CR7.
2
to jest właśnie tragedia,Roberto nawet na prawej już sobie nie radzi,pchają się z Albą do przodu ,ale nie zabezpieczają tyłu,może lepszy byłby Murillo..?
1
Może ty słuchasz audycji radiowych a nie oglądasz,oni nie mają dynamiki i siły,gubią piłki lub nie potrafią dograć kilku podań.Zobacz jak rzadko tracili piłki jak byli młodsi,teraz Messiemu odbierają piłki kilka x w meczu ,o Suarezie nie wspomnę, Bussi -też wykręca ostatnio regularnie straty piłek,Alba biega trochę jak gra Messi(,bez niego można go nie wpuszczać na boisko)Sergio R. jest wolny i dlatego fałluje ..
0
popieram w pełni,martwi ,że nadal nie wiemy co z Dembele ? 2 tygodnie minęło a tu cicho..
1
chciałbym abyś miał rację ..pozdr
0
Oni grają coraz lepiej a my coraz gorzej."Nienawidzę" Realu ale my jedziemy na rezerwie.Suarez chodzi po boisku(biega )ale nie gra.Przyjrzyjmy się 90% piłek traci gdy chce kiwać,czasem dobrze odegra ale to wszystko,jest skończony (na kilka tygodni ,jeśli nie odpocznie).Messi się cieszył z gola jak nigdy przedtem.To dowód jak dużo go to zdrowia kosztuje. Jak nie wróci Dembele to nie ma kto mieszać,wszyscy są za wolni.2 dynamity to Dembele i Semedo (a jeszcze schodzi z boiska zamiast Roberto)
0
zgadzam się ,im starszy tym mniej meczy powinnien grać zawodnik ,tym bardziej że na ławce siedzą wypoczęci (Alena,Malcolm,Ruig P,Boateng).Z pozoru gorsi ale wypoczęci, atymczasem u nas nie ma kto biegać.Jak dobiegnie i zdąży to piłkę straci albo nie trafi do bramki.(Suarez) Bussi i Messi też tracą piłki.Zmęczenie i brak koncentracji idą w parze.
0
Chyba się narażę fanom FCB ale przerżniemy dwumecz z Realem.Jakieś szanse tylko widzę w powrocie nieobliczalnego -Dembele.Messi jak zagra w obu meczach to wypadnie na dłużej..Dwa Arthur-y: Mello i Vidal ze zmęczonym Messim nie wygrają ani LM ani El Classico..Mello -młody i silny,Vidal -wypoczęty (długo nie grał) Nie jest młodszy od naszych dziadków ale sił ma 2x więcej na boisku i to nie jest kwestia kondycji fizycznej tylko psychofizycznej.
0
Zobaczcie jak daleko zaszedł w LM Real w poprzednim sezonie ,oszczędzając Cristiano R. na ważne mecze.Messi nie jest młodszy a chce ciągnąć do końca.Nie ma szansy skoro zmęczenie widać na młodszych np;Sergio R. i Alba.To nie ważne ,że on ma chęci,ważne czy nie skończymy sezonu zawiedzeni LM ,bo Messi nie wytrzyma.Paradoksalnie kontuzja ręki dała odpocząć jego nogom i dużo zyskał potem w grze.Teraz nikt poza nim nie umie wykończyć akcji i dlatego "ON MUSI"grać.
0
pewnie za mało bystry jesteś..Wcześniej też pisałem ,że Dembele nie wróci po 2 tygodniach i jak widać miałem rację.Zajmuję się sportowcami medycznie od 16 lat i widzę rzeczy ,których nie widzicie..
0
niezły dowcip, Suarez jest pewniakiem do tracenia piłek ,szczególnie jeden na jeden.Messi by nie miał skurczu ww wyniku stłuczenia ,gdyby mięsień nie był przemęczony.To sa poważne objawy zmęczenia mięśnia.Czarno to widzę,niestety to ostatnia szansa powlczyć o LM,od przyszłego roku powinno się budować nowy skład.5-ciu dziadków to za dużo na tak obciążony sezon.Jest doświadczenie ale nie ma szybkości i koncentracji.Dowód ;Messi traci piłki ,których nigdy nie tracił jak nie brakowało sił,Suarez -dno,Bussi coraz częsciej traci piłki,Pique-ma wzloty i upadki ale jest wolny.Nawet Sergio i Alba stracili szybkość.Żle to wygląda.
5
Dobrze by było aby Messi odpoczął 2-3 tygodnie, El classico nie wygramy,ogólnie gramy mało dynamicznie ,poza Arturem Melo,Vidalem i Semedo( i Aleną) wszyscy jadą na rezerwie,męczą się a forma Realu zaczyna(powoli) się poprawiać ,więc możemy zapomnieć o manicie.Mamy póki co jednego napastnika ,Messiego .Drugi -Dembele dochodzi do siebie ,Suarez -Tragedia,Couthinio -wciąż bez formy.Rotacje Valverde do dupy,jak można zdjąć szybkiego Semedo a zostawić wykartkowanego i wolnego Sergio B.Gdyby nie Semedo ,(Sergio by nie zdążył wsadzić nogi bo jest za wolny)nie byłoby karnego.Niestety Messi jest niezastąpiony ,a wiek nie pozwoli mu dotrzeć do końca sezonu.Wszyscy po 30rż (poza Vidalem ,który trochę póżniej wszedł do składu) są przemęczeni + Alba i Sergo R.Nie wiem czy bardziej mnie irytuje Suarez czy trener.
0
ok,dzięki za ocenę,faktycznie się nie przyłożyłem..
0
jak zwykle zawyżona ocena Luisa S,Messiego też,Sergio R -też nie zdążył wrócić jak padła bramka po jego stronie. Pisać o genialnym meczu Melo i dobrym Messiego- nie rozumiem lepszej oceny Messiego.To samo "solidny" mecz Chorwata i słaby Alby,a ocena ta sama .Jeśli chodzi o Albę -stanowczo zawyżona.2x objechali go po lewej jak chłopca i było grożnie.
0
W końcu jest obroną i tam powinien zabezpieczyć zanim pójdzie do przodu,wczoraj 2x obiegnięty jak chłopiec
0
Artykuł świetny,aczkolwiek móimy o Couthinio,ale Niestety Alba też nie zdąża po lewej stronie i na obu skrzydładch by się przydał "Semedo"który nawet jak jest trochę w tyle to nadrobi na dystansie.No i nasz mankament Suarez ,kolejny mecz gdzie widoczny w 2-3 akcjach.Słabnie gość,szkoda
0
przyjrzyj się ,pcha się do przodu (super to robi ) ale tył jest niezabezpieczony.Z Sewillą 2 x og objechał jak dziecko.Dobrze ,że nie padły bramki
0
Obawiam sie ,że czas ze sceny zejść dla Rakitica i Bussiego,nastapił i w 2-giej linii oprócz Arthura i Couthinio Alena lub jeden z ze starszych panów,są wolni mimo umiejętności i obaj w tyle to za mało zabezpieczenia na cały mecz.poz tym bardzo podoba mi się para Dembele -Semedo,2 huragany po prawej.Sergio R.niestety też jest wolny lub zmęczony.Najbardziej irytuje mnie Suarez 2-3 dobre akcje w meczu to za mało na zajmowanie miejsca w składzie.
0
Niestety Alba jako obrońca-cienki,dał 2x sie objechać i niedużo brakowało aby padły bramki,Luis niestety nadal nie zachwyca.Dwa plusy z meczu,wynik i Couthinio ,chyba się odblokuje.Reszta super.Minusy,wolni boczni obrońcy,obaj .Semedo najszybszy nie gra.
0
dałem d-py,bo dałem ,pozdr
0
za jeden mecz nie dają Złotej Piłki...
2
Oczywiście,że mu nie idzie,ale pierw jechali po Dembele teraz po nim a nikt nie zauważył słabej formy od początku Suareza,Bussiego, kryzys miał Rakitic,słabo gra Sergio Roberto,Pique miał wielki kryzys,Alba gra tylko jak gra Messi.O dziwo najlepiej gra "dziadek "Vidal i młodziak Arthur Melo,coraz lepiej pogrywa Semedo.Couthinio jest (byłby )świetny ale musi mieć nadzieję na miejsce.Suarez i Bussi mają pewne miejsce więc grają w kratkę ze wskazanie na "do dupy".Dobrze ,że Messi trzyma stały poziom.
2
Messi gra super,ale Suarez od początku Sezonu marnuje wszystkie piłki (90%)których wcześniej nie marnował.Wczoraj miał 2 sytuacje 100%,..poza jednym (kluczowym) zagraniem dla bramki Messiego nic nie pokazał.
0
Chłopie nie zawraj d..y drobiazgami,bo najważniejsze w życiu przegapisz
0
chyba chciałeś dodać " byłemu (2 sezony temu )Suarezowi .
0
W obecnej formie Suareza (kilka m-cy)to powinno być łatwo znależć zmiennika.A serio to jak mamy kupić "byle co" to lepiej czekać rok.Szkoda ,że Frankie nie gra na środku bo byłby odjazd.@drugą linię mamy odjazdową i młodzieżowa,jeszcze jak dojdzie Ruig P. to przepych.Ale atak w środku nędza,Dembele nie ma zastępstwa i jak złapie uraz to znowu leżymy,już nie wspomnę o Messim.Suarez zrobił swoje i czas powiesic buty na kołku albo grać część meczów tak jak Iniesta w ostatnim sezonie. Szkoda ale to koniec,jest słaby chociaż chęci ma duże,to samo z Bussim (coraz więcej błędów)i Rakietą.Wiek robi swoje.Tylko genialny Messi daje radę.
0
Rzeczywiście jedyny mankament i to wielki to "Suarez" trudny do zastapienia ,natomiast widać przebłyski Semedo,który jest dynamiczniejszy i lepszy w obronie od Sergio R.
0
Niestety Suarez bez Messiego jest bezwartościowy,psuje 90% piłek,Cou panikuje i nic mu nie wychodzi ,ale na wiosne wypali,a Suarez poza paroma przebłyskami jest cienki od kilku m-cy.jeżeli Bouateng gra lepiej w meczu niż Suarez bez Messiego , to jest dramat.Natomiast dobrze całkiem grał na lewym Semedo i może grać za Albę ,który bez Messiego nie ma ochoty do gry ,to widać .
0
Couthinio irytuje ? owszem ,ale to co wyprawia Suarez ,to dopiero ! 100% straconych piłek 1 na 1,Alba-spacer,Obaj bez Messiego są bezwartościowi.Sergio R.od dawna gorszy od Semedo,ale gra..Nadal klasą dla siebie Vidal i Arthur Melo,przyzwoicie Semedo i Alena i to koniec.Dobrze ,że zakup holendra wypalił.Ten mecz nie ma wartości(w dniu dzisiejszym -dzień udany dla FCB) i chyba lepiej jakby odpadli i skupili się na Lidze Mistrzów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika