0

Werner jest jak Dąb silny,ale technicznie to nie ta liga,niech gra w tam gdzie gra.Brakuje nam staruchów lub młodych bez techniki.@JKrolFCB

1

Brakuje kolejnego dziada w Barcelonie.-Pijanica

0

Klubowi brakuje staruchów ,nich kupia Pianica i może jeszcze Ronaldo.Srednia wieku 33 lata,a jak jeszcze sprzedadzą Semedo...to czas zmienić klub. Dłużej takiej polityki nie da się tolerować.Tylko błysk Messiego trzyma.Czas na rozwód,jak kupią Lautaro a Pianica i sprzedzą Semedo to cdn. z "durnymi "ruchami w FCB.

0

Problem jest w tym ,że na rynku nie ma świetnych graczy,szczególnie na poz.środkowego napastnika i każdy ciut lepszy poniżej 25 rż będzie kosztował powyżej 100mln ,a Barka jest za dobra na słabych technicznie Niemców. Lautaro przede wszystkim nie ma z kim grać w Interze,po kilku obejrzanych meczach szwęda się po boisku nie mając okazji do pokazania swoich umiejętności.Dajcie kilka nazwisk w zamian...nie ma na tej pozycji.Neymar też już za stary żeby wywalic ponad 100 mln.Przy dziejszej częstości spotkan ,tylko młodych trzeba szukać. Mamy 5 dziadków i 2 -óch prawie dziadków (Alba i Roberto) kto bedzie grał.?Na tą chwilę Lautaro jest niezłą opcją ,lepszą niż Griezmann który 7 lat grał antyfutbool.

0

pRZY TAKIM TEMPIE MECZY WYKOŃCZĄ aNSU fATIEGO..

2

Umtiti był za wolny,pozwolił na oddanie strzału i była bramka.Lenglet popprawnie,Semedo -solidnie,niestety - nie było widać Griezmanna i wciąż przeciętny i wolnySergio Roberto.

4

Setien nie pieprz ,w zasadzie poza Staraniami Messiego,Fatiego wejściemArthura,można tylko pochwalić Semedo, który jako jedyny szybki miałby szanse dojść do wrzuconych piłek prostopadłych,ale trener go cofnął do tyłu. Jedyny Pociąg expresowy;to Semedo ,reszta to pociągi towarowe,no jeszcze w drugiej połowie wjechał pociągi pasażerskie; a francus nie grał lepiej niż Fati

0

Trochę doktory dały ciała, ja bym postawił na Vidala,trochę się ograł,strzelać i przepychać sie potrafi

2

Mdli mnie od chwalenia Suareza. Ostatnie 2 sezony -stracone.On i Alba grają tylko z Messim i to hamuje rozwój młodych.Może na przedpolu przeciwnika jest niezastąpiony ale w pozostałych miejscach jest przeciętny i trzeba dać szanse młodym .Puig - technicznie i pomyślunkiem gra,budzi niepokój tylko siła fizyczna tego szkraba.Sam podmuch wiatru go przewraca i na powinien wchodzić w 60 min na trochę zmęczonego przeciwnika .

0

Jeszcze prze wywaleniem trenera ,odda Semedo za młota niemieckiego ,który technicznie będzie kolejną wtopą,odda Vidala a zostawi Rakitica, ja pi-...lę ,szykuje się długi kryzys.Chyba przed trenerem należałoby wymienić zarząd,oni nie chcą zwolnić trenera,a on mimo ewidentnych błędów od 2 lat ,nadal "rządzi",jestem załamany..Suarez ma przebłyski co 6 meczy i teraz znowu 5 meczy będzie cienki,jak przez ostatnie 2 sezony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dupna gra,dobry wynik,mieliśmy szczęście ,że nie grał Hazard.Poza Messim i De Yongiem w pierwszych dwóch liniach dramat,Trzeba wpuszczać młodych a nie Rakitica i Roberto.Artur na pewno coś wkurzył Valdka i zasłaniaja się chorobą, Suarez do dupy,Griezmann nie dopasowany,Alba nie wszedł w grę.Jak można długo czekać na wyrzucenie Valdka.Może padnie Menchester City i wróci Guardiolla,bo jest czarna rozpacz,nie da się tego oglądać,zaczynamy grać z kontry u siebie bo 5 dziadków nie wyrabia kondycyjnie i szybkościowo.

2

Znowu 2 starszych panów w ataku i 2-giej linii,tragedia

3

Najgorsze; trener,wczorajszy mecz pokazał ,że czas wstawiać do 2-giej linii Alenę,nie Rakitica,Suarez poza klepką ,z której Ansu strzelił-traci 1/2 swojej wartości bez Messiego.Valdek jest żenujący.W takim meczu mógł wpuścić młodego Ruigiego P. ,to pokaz ,że duchy przeszłości wracają,w 2-giej linii 2-óch 30 latków,Rakitic i Vidal.Żaden z nich fizycznie i szybkościowo nie dorównuje młodemu Alenie,a chcą go oddać by grał Rakitic.Tragedia.Powinni oddać Vidala i Rakitica do Interu za Martineza i jeszcze dopłacić.

0

wrzuć ranking piłkarzy wszechczasów,szanuję Lewego bardziej niż V DJ,i innych napastników,nie znoszę pychałkowateo Cristiano,ALE LEWEMU do niego też dużo brakuje,chociaż w ostatnim roku ,lewy był lepszy i ranking trochę mnie dziwi.

0

Od 10 lat Zawodnicy powinni walczyć o 3 miejsce na pudle. Messi poza zasięgiem,Cristhiano też.Jeżeli chodzi o umiejętności strzeleckie to Messi ma ciut lepsze przeliczniki (ilość bramek do ilości meczy )niż Cristhiano i można prowadzić polemikę , ale cała reszta,kreowanie gry,dryblingi...są poza zasięgiem kogokolwiek.I albo przyznajemy ZP za grę konkretnego zawodnika albo całego zespołu. Trudno żeby gorzej wypadł VDK i Alison żle jak grają koło siebie i pozostali zawodnicy też grają super.Jest przyznana nagroda dla zespołu i osobna dla piłkarza.Lewy z całym szacunkiem gra w lidze niżej notowanej od nastu lat i nie wiadomo jak by sobie poradził w lidze ang czy hiszpańskiej.Bijąca na łeb PSG w lidze francuskiej słabo sobie radzi z rywalami z lig mocniejszych z Lewym byc może byłoby podobnie.Osobiście najbardziej flustrujące jest ocenianie zawodnika za zasługi zespołu /W rankingu piłkarzy 100-lecia Cristhiano ,który zdobył 5 ZP,nawet nie łapie się na pierwszą 10. Messi jest zawsze na podium. Nic dodać nic ująć,. PS ;Zresztą kto by chciał oglądać piłkę nożną gdyby grały same Vandajki ?

0

Ostatni miesiąc Valdka ? wczoraj Real M;80 min -bajecznie grał zPSG ,mamy m-c prawdy, Dortmund,Atletico,Milan,Real ,po wczorajszym Realu ,wynik 3;0 byłby łagodną kara dla Valdka,a z FCB nie będzie dekoncentracji jak z PSG

0

Po wczorajszym oglądaniu Realu,myślę ,że wynik 0;3 dla Realu będzie do przyjęcia,pięknie grali ,końcówke roztrwonili z braku koncentracji.Ale jak zrobią pressing na połowie przeciwnika jak z PSG,to Messi nie dostanie żadnej pilki i w pierwszej połowie stracimy 2 bramki.Nie widzę cienia nadziei.Nadal kibicuję Barcelonie ,ale Waldek się pogubił juz w zeszłym roku.Trzeba zyć nadzieją ,że nie doczeka 2 sezonu.

1

Jak odejdzie Valduś

0

vALVERDE ,Suarez,Bussi out, to nasz problem ,jeszcze Griezmann jets lepszym defensywnym pomocnikiem niż atakujacym.Ernesto nie ma pomysłu od p[onad roku,trzeba go zwolnić

1

@socha Zgadzam się w 100%

2

W przeciwieństwie do Bussiego ma chłop serce do gry ,siłę i umiejętności strzeleckie.Bussi jest tylko lepszy technicznie ,ale wolę Vidala,również od Sergio Roberto,który jest troche "bezpłciowy "na boisku,któremu brak mu dynamiki,zadziorności i nie ma miejsca ,w którym nie da się go zastąpić.To powinien być 3 zawodnik w 2-giej linii,a 4-ty Ruigi P.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.Bussi,Rakitic i Suarez-powinni o tym wiedzieć .

0

Masz rację, wzrosła zasługa obrońców po pudłach 100% Sevilli,tragiczna ocena ,4 x100% Sevilla nie wykorzystała,ale sytuacje były,niestety Messi i Suarez też zawyżony,Oczywiście bramki pieknę,ale to wszystko ,trochę za mało na ten poziom.


0

Jestem za... ale Waldek mnie przeraża

1

3 tyg i w dodatku Kinesio-taping dla ochrony.Sama tkanka goi się 6 tyg.Tak na marginesie to powinni leczyć Waldka - na oczy.On chyba nie widzi nędznej gry Suareza od roku ,a wciąż na niego stawia.

0

Trafna ocena ,zgadzam się.Chłopak ma chłodną głowę jak na swój wiek.Mniej błędów od Dembele robi a jest podobnie nieobliczalny w dryblingu. Niestety zawodzi Griezman choć robi dobrą robotę w obronie.Może Messi go "uporządkuje"

0

Arthur się zbliży do 80-90% Xaviego,De Younga bym bardziej porównywał z Busim ,nie Iniestą, Z Iniestą nie da się porównać chyba nikogo.Za to De Young chyba będzie strzelał trochę więcej goli,jest cholerne silny,nawet Bussi w jego wieku nie był taki silny i szybki.Suma sumarum złe porównanie.obu par


0

Widac dużą bezmyślność ankietujących .Neymar -nie,Griezmann-Nie.To ja sie pytam kim będziemy grać.Jeden i drugi są świetnymi napastnikami,poszli albo nie przyszli z powodu kilku baniek więcej + topowa pozycja w zespole.Kto z ankietujących by nie zrobił tak samo.Przyznali sie ,popełnili bład,trzeba dać sobie po pysku,przybić piątkę (po męsku) i brać.Jeżele dalej chcemy "dziadkami" to umoczymy cały sezon na wszystkich frontach.A jeszcze do tego Valverde.+ Suarez+ Bussi,+ Rakitic+ Sergio R.Sprzedajmy młodzież (Semedo i Dembele) i przez 3-4 lata zostana nam tylko de Light i Arthur + dziadki.Jestem podłamany.


0

Tyłki się zatrzęsły w szatni ,bo Griezmann mógłby być pierwszy po Messim. Jak w ogóle można się pytać w szatni czy on może grać.Mamy tym samym "atakiem " coś wygrać.Griezmann nie jest już młody ale Suarez i Messi to dziadki.Poza nimi nie mamay napastników.

0

Nie można się obrażać na faceta który wybrał kilka baniek mln euro więce.Prawda jest taka ,że Griezmann nam jest bardziej potrzebny niż Suarez ,który ma najlepsze lata za sobą. Nie mamy napastnika poza Messim ,a on jest najlepszy z dostępnych.Kretyn by go nie wziął. Obecnie bardziej nam potrzebny niż De Light a nawet De Jong.Tam mam zmienników ,może nieco gorszych ,a tu w napadzie -emerytów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?