ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najgorsze jest to ,że Griezmann jako napastnik oddał 1 strzał w 93 minucie(b.niecelny),czyli mniej niż Dest i Bussi,De Jong ,który wykazywał trochę odwagi i inwencji z przodu został przesuniety do tyłu.Mecz ,który chcemy wygrać gramy 2 napastnikami Messim i Dembele.Owszem mieli okazje ,ale tylko oni (+Dest,BUssi))mieli odwagę oddać strzał. PSG wiedziało,że do 2;0 "mogą spacerować".Griezman jako napastnik ,kompletne "zero", w drugie linii był lepszy ,ale to nie jego miejsce.Dembele osamotniony z przodu ,musiał strzelać a to ułatwia obronę bramkarzowi jak wie ,że zawodnikowi nie ma kto pomóc.1 raz Dembele i raz Messi nawet byli w roli "9" a Griezmann w okolicy 16m,tak się nie wygrywa.Ucieczka od odpowiedzialności podjęcia decyzji o strzale nie daje nawet szans na przypadkowego gola .Nawet przy wyniku 2;1 dla nas PSG wzięło by się do roboty i przesądziło wynik ,wszyscy liczyli na Messiego i Dembele.PSG o tym wiedziało. Paradoks meczu ."głowni winowajcy" przegranej Dembele i Messi. Przecież Griezmann tylko 1 sytuację zmarnował ,bo tylko raz strzelał.
0
Jaka nadzieja,szkoda zawodników ,powinien zagrać 2-gi skład, może strzelimy 2 bramki,jeśli wierzą w PSG ,że to spacer,ale szybko walną jedną lub 2 i będzie pozamiatane.Jesteśmy za słabi na te progi.
0
Jak dobrze pójdzie to może 2;1 będzie,ale w obecnej przebudowie,szkoda zachodui utratę kolejnych zawodników....są za słabi na odrobienie strat,jak nie przegrają to będzie dobrze
2
Dest niestety jest za słaby technicznie by dryblować jako skrzydłowy, Walczak jest ale Semedo był lepszym technikiem. Martwi za to wciąż słaby jak na te pieniądze Griezmann,bojaźliwy ,oddaje piłkę ,nie ma odwagi na podejmowanie trudnych decyzji jak chociażby strzały spoza 16 m.Tylko Messi i Dembele (no i Moriba daj Boże)mają kopa, nawet Alba. Griezmann -jest pracowity, chce ale się boi ,to za mało to przynajmniej chwilami Couthinio podejmował próby dryblingu i strzału ,Griezmann -nic. Więcej odwagi ma Dest,Pedri,Moriba,Arauho,aż żal patrzeć-szkoda chłopa..
0
Najgorsze ;Trener wiedział ,że nie powinien eksploatowć tak mocno młodych ,więc już mamy 2óch z głowy Fati i Pedri (ok.4-5 tyg)
Najlepsze ; Messi -nie dostał czerwonej kartki (pewnie za nazwisko) i dzięki temu wygraliśmy ,2 - z b.dobrej strony pokazał się Ilaix Moriba.Rzeczywiście być może może zastąpić czasem Bussiego ,może przydatniejszy od Puiga biorąc pod uwagę warunki fizyczne.
0
Martwi mnie ,że Koman uważa 2;0 za niesprawiedliwe,chyba ,że mysli że 3;0 byłoby bardziej sprawiedliwe. Nie ma kim grać.Wszyscy są zajeżdżeni ,nawet Pedri i De Jong jadą na rezerwie ,a rezerwa wciąż siedzi (Puig,De la fuente itp)Zmiany są za póżno robione ,Nawet Sewila wygrywająć przeprowadziła je wcześnie. Samotny (słaby już fizycznie) Messi z niewielkim wsparciem Dembele ,Pedriego i De Jonga jeżeli chodzi o jakiekolwiek minięcie przeciwnika jeden na jeden to za mało na większość dobrych drużyn.Niestety nadal nie przekonuje Griezmann ,czeka na to co wymyśli ta czwórka,sam ,mimo pracowitości nie stanowi żadnego zagrożenia.Wolę ryzykanta Dembele ,który na 6 prób stworzy 3 x przewagę niż pracowitego ,przwidywalnego i zachowaczego Griezmana,Bussiego czy Pijanica.Podobnie z Puigiem ,owszem ma straty ale również parcie na granie do przodu i waleczność.Żal ,że gra końcówki, żal - że Conrad który nie boi się gry jeden na jeden -nie dostaje szans ,a trener trzyma sapiącego jak parowóz Bussiego.Sezon jest stracony ,nic nie zdobędziemy ,trzeba wprowadzać "młodą krew żądną krwi".Nie można wciąż zwalać na braki kadrowe ,która drużyna ich nie ma. Grali pierwsze 15 min,potem powietrze uszło>Próbował Messi i Dembelle,...
0
@JarekS Jasne, trzeba dać mu szansę z 2-3 lata..tzn.Comanowi..jakoś tym portugalczykom w FCB dłużej sie nie układa
0
W sumie wypadł lepiej niż Duńczyk,aczkolwiek brawo za odwagę ,fuksy zdażają się odważnym częściej, teraz mieliśmy dwa samobój i Trincao.
0
Pokazał dużo oprócz umiejętności..
0
@th@les Ale Couthinio na początku jak miał "pewne" miejsce próbował kreować grę a griezmann nie kreuje gry.
0
Co za bzdury,znakomite miał 15-20 minut.To chyba za mało jak na "taka "gwiazde z takimi zarobkami. Proste bramki pieprzył a tu samobój.Bramka fuksiarska,2 piękne podania Messiego,samobój i inteligentne podanie do Alby. Wygranie z takim przeciwnikiem rzutem na taśmę i to ma być zachwyt.70 minut nic Francus nie wykreował,czeka na pomysł Messiego.Nawet Dembele i Dest próbują z przodu coś zamieszać lub Pedro ,reszta to podania w tył. Tą drużynę trzymają :Messi,Pedri,Dembele,De Jong,Araujo i Stegen,nadzieja w Destcie bo młody i może w końcu wróci Fati.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Miałem wrażenie ,że gdy Trincao gra na prawej to nikt nie chce mu dać piłki,chłopak chyba stracił w oczach kumpli do gry a jeszcze przy wejściu Sergio R. z którym jest kompletnie niezgrany i wolny to już 2-giej nie mamy.
1
no niestety ostatni powinien być Araujo,jest zdecydowanie młodszy więc zwrotniejszy i szybszy.W końcówce meczu wszyscy opadli z sił, więc większym problemem było złe ustawienie Umtitiego,nie powinno go podanie ominąć .Prawe skrzydło ruszyło po wprowadzeniu Desta i Dembele.Trincao i Sergio R. to zły pomysł. Trincao -dość szybki ale zagubiony totalnie,a Sergio R. -wolny i bez polotu. Sergio powininien wchodzić na zmęczonego przeciwnika - w 60 min.Na wcześniej jest za wolny ,podobnie jak reszta drużyny poza Dembele i Destem -nie mamy szybkości.
0
...i jedyna ..nie dodał
2
messi to jedyny dziadek ,który wciąż zarabia chyba na siebie.Nie potrzebny to jest drogi Bussi i Pijanic,zarabiaja 15 x więcej od Puiga, a grają co najwyżej na tym samym poziomie (skoro grają,bo wg.mnie grają gorzej)Krocie zarabia Griezmann i na pewno nie gra tak jak zarabia,podobnie Couthinio. Dembele ze względu na wiek daje nadzieję ,że się spłaci ale pozostali czterej to kupa kasy ,straconej.
0
@jackdaniels słuszne spostrzeżenie,też mnie to ubodło. Teraz będzie mu trudno powiedzieć ,że nic nie wnosi.Bussi "biega "(pochlebstwo)jakby miał worek ziemniaków na plecach, a i tak gra
0
Kiedy ten Ciołek da więcej szans R>Puigowi ?
to mnie martwi ,już nie mówię o Konradzie ?
0
@cyron1 Couthinio zaczął sezon obiecująco,miał dryblingi,dobre podania,parł do przodu.Bussi jest stary i lepszy nie będzie więc lepszy (z nadzieją) Couthinio niż bez nadziei Bussi. Ostatnie 3 sezony nasza stara drużyna nie wytrzymywała tempa meczów,za mało młodych .za dużo starych.Bussi nie biega on się przemieszcza tak jak Messi.Alba ,Sergio R.-też są coraz wolniejsi,doszedł mało zwrotny i wolny Pijanic ,kto ma biegać ,sam De Jong za 2-óch nie zagra.Suarez też puchł jak musiał biegać. Sa mistrzami gry w zwolnionym tempie.To nie ta liga.Wszyscy po 27 rż tracą szybkość,nie wielu wytrzymuje kondycyjnie (w FCB tylko Griezmann daje radę kondycyjnie)
1
Co za bzdury,Suarez w Atletiku ma czekać na podania ,nie musi biegać .U nas nie robi tego również Messi, Bussi,rzadko Alba,Pijanicz. Konkluzje na temat trenera i zarządu;
1) świetny ruch ;oddanie dziadków trzech ( Vidal,Suarez,Rakitic)
2) minus; nędzny ruch zarządu (wydatek 400mln na 3 piłkarzy bez umiejętności wykorzystania ich potencjału(Dembele,Couthinio,Griezmann)
3) na minus -pozostawienie Bussiego ,który zabiera miejsce młodym a nawet Couthinio
4) minus ;upieranie sie w grze Griezmana,Trincao,Bussiego,Braithwaite)
5)minus ; Pedri i Dembele -mieli być wypożyczeni (lub Dembele -sprzedany) ,zyczenie trenera
6) plus -Fati,Pedri,Araujo ,progres gry Dembele
7) minus - brak gry narybku młodych;Puig,Konrad,Collado,Moriby)
8) minus -zajeżdzanie Pedriego i Messiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Słusznie powiedział Williams ,wygrali ,gdyż nie brakowało im wiary i serca. U nas poza De Jongiem i Araujo zabrakło wszystkiego .Messi robił za straszaka (chyba nie doszedł siebie po kontuzji).Pedri gra za dużo bo powłóczył nogami,Alba pcha się do przodu ,przeważnie nie zdąża wracać w 2-óch bramkach zawinił),Bussi nieco lepszy z przodu ,z tylu-bezużyteczny ,chyba że piłka na niego wpadnie, nawet Griezmann "łaske "zrobił ,że trafił.Dembele nie miał z kim grać bo prawie wszystko szło lewą stroną a jak dostał piłkę to i tak nikogo nie było z przodu bo Messi nie nadążał a Griezmann na wszelki wypadem zabezpieczał ew.kontratak , Griezmann -zero odwagi w grze do przodu . Zmiany jak zwykle nieudane poza Puigiem, który widać polot,energię ,siłe,wiarę i serce. Na kilka meczy powinien odpocząć Pedri i Messi ,żeby dotrwali do meczu z PSG. Pijanic i Trincao to strzał w kolano. A Zmiana Desta też nieudana ,chyba ,że wymuszona. gdzie obiecani młodzi np;Konrad de la Fuente,Collado ...? I pomyśleć ,że na początku sezonu chciał sprzedać lub dać na wypożyczenie Dembele i Puiga, wypożyczyć Pedriego .Widać zna się trener na rzeczy.
0
Messi powinien wejść w 2-giej połowie jakby nie udało sie prowadzić w pierwszej.Jak się chłop doprawi to z PSG mamy przechlapane.o zmarłych się żle nie mówi myśląc o wspinaczu na K2,Sergim Mingote,ale pchanie się( a już o ogóle przy minus 55)na szczyty ryzukując życie to nie bohaterstwo ,tylko głupota inaczej nazywana dramatem.
0
@Crakitic Bussi za szybkość i zwrotność nie powinien otrzymać noty większej niż 5.Słusznie zwracasz uwaę ,że tylko Dembele i potem Puig pchali cokolwiek do przodu ,więc ich noty zaniżone.Griezmann -nadal rozpacz w ataku ,za co go tak chwalą ,ża waleczność.? nie po to go kupili,miał strzelać ,Messi Mu nie "prtzeszkadzał w tym meczu " a grał jak dupa nie napastnik.
1
Najgorsze-brak odwagi z przodu.Poza Dembele ,który w zasadzie nie miał komu podać ,bo jak minął 3 -ch to w polu karnym najwyżej był jeden zawodnik FCB, no i niestety Griezman błąkajacy sie w pobliżu 23m nie wiadomo ,czy gra jako napastnik czy pomocnik. Pedri i Alba bez Messiego nie grają a przy tak słabo grającej drużynie nawet Bussi nieżle wypadł. Żal ,że ukryty potencjał grający do przodu Puig grzeje ławę . No i rozpacz Trincao,dlaczego nie spróbować. De la FuenteNa plus De Jong,Araujo,Dembele (70 min,potem spuchł)ioczywiście Ter Stegen.Mam wrażenie ,że Pedri też dostał zadyszki
0
@Murazor On został kupiony by strzelać bramki, nie odbierać piłki.jest świetnym obrońca i nędznym napastnikiem.
5
W mojej ocenie ; Pedri 8/9,Messi 7/8,De Jong, Araujo i Dembele-7, Alba 6, Ter Stegen,Griez 5/6. Biorac pod uwagę wiek Pedri zaniżony w ocenie a Messi i Griez -zawyżone
2
Na szycie łakotki za "stary" ,jak chce pograć to ją usuną i za 2 m-ce może grać .
0
@Midast Najlepiej Griezmana i Cothinio sprzedać i kupić Haalanda lub Martineza,ale i tak Couthinio przynajmniej próbuje dryblować i ma przebłyski piłkarskie a Griezman nic nie pokazuje ,boi się wszystkiego.Obaj nie śą warci pensji -jednego z nich,więc powinien polecieć Griezmann,potem..no własnie kto ? ja bym wywalił zmęczonego piłką gwiazdora Pijanica.Ma mniej strat od Coth bo nie podejmuje żadnego ryzyka ,wczoraj też oddał piłkę Araujo i skończyło się jak się skonczył. Żadnego strzału,żadnego zrywu,żadnego pożytku i na dodatek tylko jest szybszy od Bussiego. Na kolejnych kupionych nieudaczników szkoda kasy a nasza duńska "9" nie wiele odstaje od De Paya Memphisa.Obaj technicznie słabi,równie dobrze mogą brać Milika.
0
Najlepsza młodzież ;Pedri,Dembele,Firpo.)Araujo -jeden błąd i mecz nieudany.Ale w porównaniu całokształtu i stosunku pieniędzy włożonych do jakości gry to i tak lepiej zagrał od Griezmanna i Pijanica."szkoda"że to Ci dwaj nie "złapali" tej kontuzji.Couthinio i Puig w 2-giej linii pokazali by wieksza klasę. Niestety musimy ich oglądać i oni w połączeni z Trincao nic dobrego nie rokuje.