0

Może to nasz "nowy Dembele",szkoda tylko ,że na "starym "nie zarobimy kasy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Najlepsze;Częście pod wodzą Xaviego.To jego szczęscie to nadzieja na 2 remisy w LM albo chociaż jeden ,Dynama .Świetny Abde(tym razem lepszy od Dembele),b.dobry Gavi i niezastąpiony Araujo,Bez nowych kontuzji (może poza Albą).Wczoraj z dobrej strony poklazał się Couthinio aż żal ,że nie wyszła mu przewrotka
Najgorsze; kolejne pudła Depaya ,słaba kondycja drużyny (poza Gavim nikt nie daje rady do końca meczu), Coraz więcej wpadek ma Pigue. Brak zmienników .Wczoraj kolejny,słaby mecz "przeszedł"Nico.Chyba coś mu jest po Benfice ,ale nie ma zastępstwa.Puig -fizycznie słaby,do walki bark w bark,nieco mocniejszy Couthinio.Oby drogą Pedriego nie poszedł Gavi,bo Nico już spuchł.

0

@DejvidR a to dobra wiadomość,chyba większe szanse ma Dynamo zremisować niż my wygrać

0

Ciąg dalszy farta Xaviego,mimo przyzwoitej gry nadal .Niestety napad chory a obrona cienka ,nawet Araujo ostatnie 15 min się słaniał. Depay -tragedia (mimo poprawki i bramki),Nico niewidoczny 2-gi mecz .Najlepszy Abde ,Araujo i Gavi. Chyba rzeczywiście Puig mimo postury Gaviego fizycznie mu nie dorównuje.Gavi ; walczak i twardo trzyma sie na nogach.Podobnie z Couthinio.Naprawdę remis z Bayernem należałoby uznać za sukces i brać w ciemno.Kondycyjnie nas zajadą .Tylko Gavi, i De Jong -dają radę.Depay też już puchnie i nie wraca.

0

Czytam i nie wierzę żeście tacy gotowi dla chwały grać. Wszyscy się sprzedajemy i jesteśmy przekupni.Jeśli ktoś oferuje Wam 30%-50%zarobków więcej -na pewno zostaniecie w firmie.?przy kwocie 5000zł na miesiąc 30% to dużo ,a przy 5mln Euro ?.A może Dembuś wie ,że jego mięśnie są kruche? ,więc zarabia nie grając.Co zrobił Koeman?niewiele a i tak musieli mu na odchodne zapłacić 12 mln. Każdy kombinuje jak może. Może to wina lekarzy ,że tak mało grał i trenerów ,którzy nie umieli z nim gadać .Powinni to zrobić zanim klub wydał ponad 100 mln,to samo z Couthinio.W każdej firmie dobrze płacącej ,zanim się przyjmie pracownika ma przynajmniej 3-5 po drodze testów psychologicznych. A tu rzucali szmalem na lewo i prawo i same wtopy .Klub jest winny wszystkim wpadkom finansowym .W Anglii nie ma problemów leczenia mimo tego ,że liga jest cięższa.Tam jedyny problem jak zmotywować zawodnika (który śpi na kasie ) do dalszych wysiłków.

0

Jeśli to nie jest kandydat na poz."9" to mamy z przodu obiecującego Abde i po co nam kolejny grzejący ławę napastnik..Chyba,że wiedzą że odejdzie Dembele.W innym wypadku FCB ma za dużo szmalu na wydawanie zawodników (nie daj Boże na wymianę).Co do meczy z Bayernem ,remis będzie sukcesem ,wtedy możemy liczyć na remis Dynama. Obecnie nie ma kto strzelać bo Depay w podejmowaniu decyzji głową przypomina Milika.Mamy już Luuuka,Duńczyka ,teraz gwiazdora Depaya .Kim mamy wygrać .Tylko Abde i Dembele sa nieprzewidywalni.Reszta gra technicznie świetnie ale bez odwagi i parcia na strzelanie goli.

1

Problemem Dembele była głowa i zdrowie .Bez wątpienia kiwa lepiej niż jakikolwiek francuz nie wyłączając młodziaka z PSG Kielian Mbappe.Francuz z PSG -ma mocniejsze psyche ale mija głównie szybkością.Technicznie jest gorszy. .Z głową sobie trener poradzi,a wymieniając sztab medyczny miejmy nadzieję ,że też się ułoży.Jak wszyscy wrócą do zdrowia to mając 9 młokosów (poniżej 24 rz)można zwojować świat(Fati,Dembele,Pedri,Nico,Gavi

0

@Ramek Potwierdzam,Abde też widać ma przypał na skrzydle,więc może być zmiennikiem Dembele,inni grają porządnie ale zachowawczo,potrzebujemy "wariatów"którzy odważnie wejdą w drybling

0

@Magicc89PL Fakt,to prawda ,ale zamknął trochę furtkę na innych zawodników

1

Nadal będę się upierał,że najlepszy na boisku był Gavi,Araujo i Dembele ,Nico tym razem był cieniem Gaviego (być może grał bo musiał po urazie z Espaniolem).Grał b.przyzwoicie ,ale b.mało widoczny. Może to brzmi jak żart ,ale Araujo jest lepszy na skrzydle od Desta i Mingezy. Aż przykro pomyśleć ,że mógłby grać Sergio R.gdyby wyzdrowiał. Po raz kolejny Depay "gwiazdorzy 'i patrząc na młodzież ,widać ile mu brakuje technicznie i pomyślunku.Szkoda,że trener nie wpuścił Couthinio bo widać ,że zaraz (wzorem Pedriego ) zajedziemy Gaviegio i następn y będzie kontuzjowany. De Jong też jest na wyczerpaniu ,Bussi jakimś cudzem się trzyma,ledwo ale się trzyma.Ale jest nadzieja,że po powrocie Pedriego i Ansu naprawdę może być fajna piłka,tylko musi trener przerobić Depaya ,bo im więcej "myśli" tym gorzej gra.

5

@MarioVeB! Do stylu Barcy,Szybkie drewno bez techniki ,rzeczywiście nadaje się jak Luuk de Jong

1

TRzeba było powalczyć o Lautaro Martineza,Kupili Depaya który miał być "9",a teraz kolejny drogi mistzr od pieprzenia 100%.Technika niemca jest gorsza od Depaya ,więc po co takie drewno w FCB.

0

@PawkoFCB Proponowałbym ,żeby Ci co się nie szczepią niech się leczą na własny rachunek,zobaczymy ilu będzie kozaków

0

lepiej żeby nie grał ,chyba że ma zastąpić kontuzjowanego Nico,i tak więcej nadziei na jakąś dobrą akcję daje Couthinio,Sergio ani szybkości,ani pomysłowości ani odwagi w krowaniu gry.

1

Jest nadzieja,pierwszy trener od 5 lat z takim fartem.Może to dobry prognostyk,grali całkiem nieżle poza słabą obroną i mało skutecznym atakiem atakiem. No trzeba przyznać ,że jak wrócą Arauho,Fati,Dembele i Pedri to powalczą o te 3 miejsce.Widać ,że chwilami przypominali starą FCB,ale wynik nie zasłużony >Nawet gdybyśmy przegrali a powinniśmy (karny wątpliwy ,a oni 3 strzały 100%-niewykorzystane)to coś drgnęło.Wirzę w Xaviego i cieszę się ,że wrócił.

0

@FCBurnley pewnie mocny tylko w gębie jesteś

3

Na niby dlaczego panika ,jesteśmy w przebudowie,w tym roku powinniśmy zająć miejsce na pudle,w LM nie mamy szans, więc po co panikować. Njważniejsze żeby wrócili do zdrowia Arauho,Pedri,Dembele i Nico i on coś z tego zrobi. Na szczęście " nieszczęście "pierwsze (Coeman)jest za nami.Wczoraj momo nedznego wyniku ,chwilami gra była Barcelońska.Trener dobry nadchodzi,jest z czego wybierać ,oby zdrowie dopisało (no może "poza "Sergio R)


0

teraz przekonamy sie co można wyciągnąć z tej raczkującej drużyn szarpanej kontuzjami ,zmianami ustawienia i priorytetami dla holendrów. Mam nadzieję ,że Xavi widzi szanse mając młodych budzących duże nadzieję (Fati, Pedri,Gavi,Nico,Bale,Arauho, Garcia )plus FdJ, Puig, Dembele ,Dest plus kilku dziadków (Pique,Bussi,Alba,Couthinio i Aguero).Może dopasuje Collado lub Demira ?.Czas na porządki. Może Depay przestanie "gwiazdorzyć".Chyba wszyscy wyżej wymienieni sa lepsi technicznie.On ma siłę i duże poczucie własnej wartości ,podobnie jak Dest -gorzej z technika .Widać jest w kim wybierać ,tylko musi być jakaś myśl, plan ,którego Holender nie miał. Wciąż w zasięgu miejsce na pudle w lidze hiszpańskiej.

1

@Borneo wprowadził młodzież bo ;1)nie miał wyjścia 2)miał presje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie przez przypadek się mówi ,ze "ryba smierdzi od głowy " .Jaki trener taka drużyna. Jeśli luuk de J. i Dest mają strzelać bramki to mamy rezultaty jakie mamy. Owszem Dest jest pracowity ale techniki to on nie ma co było widać nie tylko w Classico. O LdJ nie wspomnę.Może agenci Dembele wiedzą ,że Dembele też nie jest ulubieńcem Trenera i chcą go zwinąć. Może gdyby był holendrem ,ale nie jest ..Skoro rok jest "stracony " to młodzi się powinni ogrywać z Demirem włĄCZNIE.z CAŁYM SZACUNKIEM DLA aGUERO ,ALE TO KOLEJNY STAROĆ ,KTÓRY NIE POCIĄGNIE POŁOWY SEZONU.

0

Depay gwiazdorzy nie gra ,jak jedną osobę minie to myśli ,że już następni też go puszczą .Niestety nie ten poziom.4 holender (trener)jest nieco lepszy od Lukka de Jonga,nie umie ustawić F.de Jonga,wierzy w Depaya , Luuka de Jonga i Sergio Roberto.Depay powinien co najwyżej grać role "9" lub zmiennika.Luuk i Sergio R.nawet nie powinni wychodzić na więcej niz 15 minut.Demir przynajmniej od czasu do czasu umiał kiwnąć a Depay -tragedia.Oczywiści szybki i pracowity z przodu,ale jak do przodu idzie Depay i Dest (obaj zero techniki) to kto ma mieszać lub strzelać a i tak Dest robi więcej z przodu.

0

Najgorsze;4 Holendrzy,można co nieco darować F.De Jong skoro grał z urazem,ale Depay wszystko pieprzy,nie dość że słaby technicznie to próbuje kiwać ale wrócić już nie miał ochoty ("gwiazdor"),Luuk de Jong pokazuje jak "dobrym technikiem" jest kontuzjowany Duńczyk.Trener (czwarty holender) znowu błysnął zmianami (Sergio R.I Luuk de Jong -dwie gwarancje porażki)mając na ławce Demira,Nico i Puiga. Demir powinien zmienić Depaya już w drugiej połowie.
Najlepsze ;;??? starocie grały dobrze Bussi,Gerard P., b.przyzwoity mecz Couthinio ,Garci i Gaviego.Obstawiałem 0-3 ale Sergio R. i Luuk De Jong nie grali od początku ,więc troche się pomyliłem.
Pytanie dlaczego stawia na 3 nieudolnych holendrów???

0

Jeśli zagra" De Luuk" i Sergio R. to 3-0 przegramy, łagodny wyrok kary 1-0 dla Realu.Nie kim zremisować a co dopiero wygrać.

0

Sytuacja w grupie nie jest skomplikowana,chyba ,że walczymy o 3 miejsce.Wczoraj po obejrzeniu FC Porto,nie mamy szans na 2-gie miejsce w grupie.Oni przegrali 4-0, z podniesionym czołem zeszli z murawy,grali wyśmienicie a wynik zupełnie nie zabrał im jakości i umiejętności gry. Barka powinna się wstydzić tego meczu,jeden z gorszych w historii nie zasłużonych wyników. Co robią w tej drużynie Luuk de Jong i Sergio R.?poza zajmowaniem miejsca młodym ,chyba co robią dobrze trenerowi poza boiskiem.

0

Ja pierdzielę,pewność siebie po ostatnim meczu ? patrząc na mecz z LM nasz i Realu,sądzę że jak przegramy tylko 2-0 to będzie nasz sukces.3-0/4-0 to łagodny wymiar kary.Tylko Pigue stawiał czoła ,chwilami wspierany przez Buusiego,Desta i Gaviego.Reszta poniżej oczekiwań.Luuk de Jong jak zwykle na zmianę z Sergio R. zajmują miejsce innym zawodnikom. Depay gwiazdorzyć chce ale to nie potrafi,nie ten poziom.Szkoda ,że mając austryjaka młodego wchodzi nieudzacznik ,który marnuje 2 100% sytuacje.Co z tego ,że ma wzrost jak nie ma umiejętności.

1

@VamosB "Dzisiaj to on w ogóle nie zagrał ,żle dla niego jest pochwałą.

0

Swietny wynik jak na gre w "10",bo Sergio R. był duchem ,od strzału z którego padł gol bardziej sie chronił niż bramkę,a przy strzale w słupek też nie zdążył.Depay co prawda przysłużył drużynie ale grał dobrze 5 min w kluczowych momentach,potem gwiazdorzył.Świetny był Gavi,Alba (o dziwo ,chyba miał chęć pograć bez Messiego)Pigue i Stegen,reszta w miarę ok. Niestety w wolny Bussi i Sergio R.nie są w stanie ubezpieczać tyłów ,są za wolni.

5

Kiedy ten rudy krecio ,trener zrozumie ,że Sergio R. już dawno nie powinien grać? zajmuje miejsce i krząta się jak żyd po pustym sklepie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?