ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cała Barceloną przez cały sezon grę robią zawodnicy poniżej 28 rż ;Pedri, Gavi, FdJ, Balde, Dembele, Araujo itp ; Powyżej tego wieku poziom wydolności jest jeszcze do przyjęcia-dają radę do ok.70 minuty ,potem się przemieszczają ,ale szybkość zerowa; Bussi,Alba,Lewy,Sergio R .Rozumiem ,że przyda się 2-óch bardziej doswiadczonych ,ale nie pięciu. Po co im zawodnicy typu Pablo Torre ? na handel. Jak ktoś ogląda Davida Silvę to też on coraz więcej "chodzi " w M City, coraz częściej jest zmieniany,bo coraz mniej może dać maksa ,czuje niedoceniony. Ostatnia szansa żeby na nim zarobić. Byłem również przeciwnikiem Lewego, pierwszą cz. sezonu -nabrałem wody w usta bo błyszczał , ale jednak widać ,że koniec Lewego. Co mecz to gorzej..Oczywiście Guardiola też miał starszych ,ale Messi był wicej wart niż teraz Pedri z Gavim razem wziętych ,a miał jeszcze Bussiego, Iniestę i Xaviego.Drobna różnica. Silva fantastyczny zawodnik ,ale nie za taką kasę ,niech go wezmą a oddadzą do MCity 2 kukułcze jaja ; Ferrana Torresa i Erica G. Też byli polecani.Guardiola nie jest w ciemię bity i wie co robi.
0
@LatajacyHolender Modric jest topowy przez 15 min,potem go nie ma .Jest nazwisko ,nie ma gracza .Tak jak Lewy ,więcej zajmuje miejsca niż gra . Tpowi są Ci którzy harują 89 min bo już dłużej nie mogą ;FdJ,Arauj,Gavi,Pedri,Balde nawet Kounde
0
Jasne,niech kupią kolejnego starucha( czytaj ;zawodnik blisko 30rż).Mamy Lewego (grał dobrze pół sezonu,Bussi -jako tako, Alba -od czasu do czasu,coraz częściej słabo,Sergio R.-w ogóle nie gra).Za tą kasę pogra pół sezonu i zmęczony lub kontuzjowany siądzie na ławce rezerwowych, czekając na emeryturę .Guardiola jest mistrzem pozbywania zawodników niepotrzebnych lub dupnych.
1
Najlepsze; wynik,Araujo,FdJ,Pedri b.dobry mecz; Kristensen przyzwoicie ; Kessie
Najgorsze; mimo wszystko Lewy i Rafinia zbyt dużo złych decyzji.Xavi mógłby robić wcześniej zmiany bo zajeżdzi chłopaków. W końcu Pablo Torres czy Fati muszą grać -żeby grać i chyba nie są gorsi od zmienników innych klubów.
Będę się upierał stwierdzenia ;Lewy im dalej od pola 16 m przeciwnika ,tym gorzej.Chwalenie go (wysoką oceną) za zmarnowanie 2-óch 100% i kilku złych ładnie zapowiadających sie akcji- jest przesadą.
3
Lewy jest chyba szybki jak Kessie, moim zdaniem słaby jego mecz. 3-4 dobre zagrania. Nie powinien się zabierać za rozgrywanie. Trojka najlepszych ; Araujo,FdJ,Pedri- w tej kolejności. Szybkość i rozgrywanie to jego 2 pięty Achillesowe. Jest b.dobry w 16-tce przeciwnika.Im dalej tym gorzej.
0
Kessie nie jest jest lepszy w 2-giej linii niż Fati jako skrzydłowy.Biorąc pod uwagę fakt ,że Fati powinien mieć nadzieję na pozostanie w FCB, Kessie moim zdaniem jest zbyt wolny.Powinien grać Fati. Nawet Torres jest lepszy ,wię w 2-giej lini powinien grać FDJ,Pedri i Gavi.
1
Najlepsze ;wynik i środkowi obrońcy,przyzwoity ; FdJ,Gavi i mecz bocznych obrońców i kessiego
Najgorszy ;Robert i uraz Bussiego ,Torres i Fati.Robert im dalej jest od bramkarza przeciwników tym gorzej>Nie powinien rozgrywać piłek bo nie potrafi. Z drugiej strony należało oczekiwać ,że ktoś wypadnie ze stale grających ;Bussi,Gavi,Pedri
0
Rozumiem wystawianie maxa składu na taki mecz ,ale na mecze ze słabszym przeciwnikiem nusi rotować dużo wcześniej. Brakuje żeby kolejny lider (czytaj; Dembele) wysiadł.Już to przerabialiśmy z Pedro . W końcu chyba wszystkie zespoły z pierwszej 5 -tki ,też jeszcze grają co 3 dni ?
0
@DonAndres*8 Dla mnie piłkarzem meczu ;FdJ (ew.Bussi) ,nadal trzymam wersję niewypałów z M.City (Ferran + Garcia)
0
Najlepszy;FdJ,Bussi i wynik
Najgorszy ;mimo bramki: Lewy .Pedri też nie błysnął przy strzałach ,szczególnie 3-cim kiedy powinien oddać lewemu - strzał
0
Dziś zobaczymy co jest warta drużyna bez Dembele ...? Tak na marginesie , zmęczenie materiału jest nie tylko u uszkodznego Dembele .Cała druga linia ledwo ciągnie bo nie ma zmian .Będzie cud jak wygramy.
0
@JarekS To jeśli jesteś taki znawca to zdajesz sobie sprawę ,że tamtą LM wygrał młody Messi, Neymar i Suarez. Dla mnie pikarze po 28 rż tracą zwrorności szybkość i dynamikę .Nigdy FCB nie miała tak dobrej linii ataku. I to ich główna zasługa
Reszta to (starocie). były skromne dodatki przy tej trójce.Dlaczego FCB przestała grać mając 5 osób powyżej 30 rż (,Xavi,Messi,Bussi,Suarez,Pigue),nie miał kto biegać a drugiego Messiego który sam zagra za 50% zespołu nie było. Teraz też z Albą,Bussim,Sergio R, Pigue i Lewym -wiele by nie osiągnął mimo niezłych nazwisk .
0
Abde jest "tani"i bardziej nieobliczalny (czytaj lepszy technicznie,dynamiczniejszy i dość "bezczelny ") niż Raphinia .Może z ryzykiem ale wolałbym jego jako zmiennika niż Raphinię.
0
Niestety Dembele od początku był żle przyjęty przez zespół .Było kilka gwiazd ,która uwielbiała grać lewą stroną a grający od czasu do czasu na prawej Dembele nie miał ani wsparcia ze strony obrońcy (stale zmieniający się Sergio R,Semedo ,Dest) ani ze strony rozgrywających .Teraz sytuacja się zmieniła i większość zagrożenia jest z prawej strony gdyż Dembuś zaczyna współpracować ze środkiem pola i Kounde. Dziś Dembele pokazuje ,że Neymar był do zastąpienia tylko cały zespół powinien w niego uwierzyć i dać pomoc. A go olali. Umiejętności miał przy przyjęciu takie same.
1
ŻÓŁta -to max, Dembele był zmęczony i spóżniony,chciał "wejsć"przed zawodnika ,nie zdążył .Ok, zółta,a czerwona to byłby absurd ,on świadomie nie fauluje,to nie ten ryp zawodnika.
0
@JarekS Zwracając się w ten sposób "chłopcze" oznacza ,że Jesteś prostakiem ,nawet jeśli masz rację
0
@okiemtypera_lucaxx95 Na podstwie jakiej reguły tak uważasz? Niestety przerastamy je tylko siłą fizyczną. Mają lepsze wyniki w nauce na każdym poziomie. Muszą znosić takich opierdalaczy jak my mają ,więcej obowiązków, facetów ,którzy oprócz czubka własnego nosa mają wszystko w dupie - a i tak dłużej żyją . Chyba ,że kumaci faceci to ci którzy wykorzystują możliwości kobiet .To ja jestem BARDZO KUMATY.pozdr
1
Klub znowu vhce sprowadzać starocie ? malo nam ?przecież wyniki robią młodzi zawodnicy ,max 25 lat :Gavi,Pedri,Dembele,Araujo,Balde,Kounde, FdJ,Fati (jeszcze wróci do pełnej formy). Nawet Lewy po kilku miesiącach spuvhł. Chilowo odzyskał siły ,ale w przełom kwietnia-maja będzie po Lewym,U Bussiego - przy dużym wsparciu szybkości młodych mniej widać błędów, ale on z Lewym i Albą ,nie mówiąc o Sergio R.są i będą coraz wolniejsi i coraz mniej przydatni.Po co kupować koleknych dziadków.? Rozumiem J.Felix lub Lautaro Martinez ....koniec.
1
@T^L Pewnie nic w życiu nie osiągnąłeś ,że taką zawiść masz do gościa ,który coś jednak osiągnął. Wyrazy współczucia.
0
Na 15 meczy strzelił 3 bramki,to Torres jest taki dobry też
1
Najlepsze, Xavi wystawił tylko 2-óch starszych panów.;Bussiego i Lewego i obaj grali.Świetnie ,że nie wystawił Alby i Sergio R.,nie mogli nic zrobić na skrzydłach.
Najgorsze ;??? mogło być 5;0,ha,ha,
0
Jakieś jełopy porównują Depaya do Suareza,Villi i Griezmana ,to inna półka zawodników. Jeśli FCB obawia się ,że przejście Depaya zmniejszy szanse FCB na tytuł to jestem w szoku. Carrasco jest technicznie o klasę lepszy tak jak Felix od Depaya,obaj nie pasują do systemu Atletico ,tak jak Depay do FCB.Pomysł tym lepszy że gdyby sie sprawdził można by się spokojnie pozbyć Torresa .Fati się odbuduje tak jak Dembele.Też miał poślizg 2-3 letni.
0
@xavi890 Dobrze ,że strzelił ,bo grał na 40%,więc ciąg dalszy nędznej postawy
1
Najlepsze; wynik ,Ter Stegen, Dembele i światełko w mroku dla Fatiego.Piękna bramka,kilka zagrywek ,więcej niż zwykle przed polem karnym,widzę nadzieję
najgorsze; Torres i Alba (coraz wolniejszy),skrzydła są stare i spowolniałe (Sergio R i Alba) niedługo obiegnie ich Kessie,który chyba wchodzi tylko jako postrach.Zderzenie z tym bawołem musi być bolesne. On nawet świeży jest wolny -jak pociąg towarowy. Mimo bramek - wciąż słaby Lewy (dużo strat ,braki techniczne i próby rozgrywania piłki nie są jego mocną stroną .Lewy traci na wartości ,Fati zyskuje
2
Autor tytułu artykułu na pewno poprawił sobie Ego, wyzywając od karłów - Messiego.Może jest "mały" ale jaki WIELKI.Odwrotnie do autora tekstu. Myśli ,że jest wielki ,ale tylko myśli ,bo wie ,że jest MAŁY. Samo życie ,niewykształcony geniusz piłki i wykształcony ,niedowartościowany " intelektualista. Świetny sposób na pokazanie jakie się ma kompleksy. TAK NA MARGINESIE TO KTO KOMU WIĘCEJ ZAWDZIĘCZA ?
0
Wynik cieszy .Niestety Xavi powinien już dawno zauważyć ,że Alba jest tak wolny ,że prawa flanka przeciwnika jest zawsze mocniejsza szybkościowo .podobnie z Sergio R (+Bussi ,Lewandowski i Kessie).5 demonów szybkości. Na chwilę obecną prawa strona to :Kunde,środek Araujo i Kristensen ,lewa strona -Abde w tej linii nie ma nad czym myśleć.To samo w środku ;Pedri,Gavi i FdJ. Są momenty ,że Ansu zaczyna wchodzić ciut na wyższe tory.Torres powinien być zmiennikiem Lewego,który cieniuje strasznie.Te 2 bramki trochę dają odpust Boży ,ale gra kicha. Po co wchodzi Kessie ? jak jest Pablo Torre.Kessie nawet wypoczęty jest wolny...chyba ,że ma straszyć przeciwnika ten Bawół.
0
Super ,razem z Torresem niech wezmą...Depay do Atletico lub Juve...i trochę dobrych wiadomości
0
Francuska wersja Depaya. Słaby technicznie ,silny i sprawny i jeszcze bez jaj .To jedyna różnica ,Depay ma jaja które są większe od umiejętności. Dla mnie jest gorszy od Torresa a i Toressa od początku nie widzę w FCB .Powtarzam ,Guardiola podrzucił nam 2 niewypały Garcię i Torresa.
0
@MarshallLAW FdJ zawsze słobo wypada jak gra z Bussim ,Sergio trzeba odstawić
3
Najlepsze; wynik i Torres który daję większe szanse Fatiemu na obudzenie się. Drugi raz z rzędu strzela Dembele, jest nadzieja na więcej. Nie było widać "braku" Alby.Świetny Pedri, Araujo, Stegen i Kristensen, przyzwoity Kounde i Balde .Pierwsze 30 min nieżle Fati.
Najgorsze; Słabszy FdJ ,Bussi i Kessie.Fdj chyba nie lubi grać z Bussim,nie chce być "Drugi"
Tak czy owak nie spodziewałem się nawet remisu ,biję się w klatę,dali radę ,zwracam honor,jest radość