2

Żart ; Nagrodę powinien co roku przyznawać Real M .
Trudno ocenić co naprawdę oceniają ,zespół czy zawodnika .Jeśli tylko grę zawodnika to trzeba prześledzić wszystkie mecze Rodrigo i Viniciusa .Jeśli zespołowość oceniać to Carvahal powinien zgarnąć nagrodę. Ale czas Messiego pokazał ,że CR7 zabrał 5 piłek a nigdy nie był lepszy bo się nie dało być lepszym od Messiego. Mimo podziwu dla umiejętności Viniego dobrze ,że "ukarali" pychę Realu, Viniciusa. Na Vinim to nie zadziała.Jest za głupi . Może działacze klubu coś zrozumieją.

0

1

Ancelotti "podpisał " na siebie wyrok .1)Dzień dłużej mieli przerwę 2)słabszy rywal w LM 3) grali u siebie 4) FCB więcej kontuzjowanych 5) 13 spalonych ...

0

@Almighty OK,macie rację ,ulżyło mi

0

@Szakul91 Szacun kolego ,jesteś prawdziwym kibicem. Trafił się kryzys ale dla mnie Real jest jak Messi.Jak zbyt szybko go zdenerwujesz ,otrząsa się i pokazuje co potrafi zrobić z dowolnym klubem.Wczoraj był kryzys pierwszej połowy,potem po 2;0 był flustracja,złość i po meczu.pozdr

0

Właśnie pokazał ,że mu słoma z butów wychodzi.Przypisał sobie zasługi Messiego.4:0 z Realem na jego boisku bez Messiego jest lepszym wynikiem niż 5:0 z Messim. Wczoraj Ingo Martinez był lepsza wersją G.Pique'a. Jego długie podania były wartością dodaną w obu ostatnich meczach.Gerard tego nie potrafił.

0

Tzn,że wybierał prezes Realu M. ,gdyż 3 bramki przeciw Bayernowi są nie prównywalnie większym osiągnięciem. Ale w ten sam sposób CR7 zabrał kilka piłek Messiemu.Peresa macki sięgają b.daleko.

0

Jedyne zastrzeżenia to bramkarz.Na początku meczu wybiegając naprzeciw Kane'a mógł sprokurować czerwoną kartkę i po meczu byłoby, ledwo zdążył . Przy obu bramkach Keane'a(jedna na spalonym) dośrodkowanie było z boku ,więc gdyby odważnie ruszył w oby przypadkach to Kane by nie doszedł do piłki a on stał i czekał .Myślę ,że Szczęsny ze swoim zasięgiem rąk nie dał by mu szans na strzał. Nadal nie budzi zaufania..jest niepewny.Nie wiem dlaczego Pedri dostał wyższą notę od Casado i Fermina,obaj byłi wielkimi współautorami środka pola a Fermin 2 asysty.Wielkiego znaczenia to nie ma ,ale rzadko grający Fermin,po przerwie był na poziomie wyższym niż Pedri.

0

Flick chce udowodnić Penie ,że się nie nadaje i może to nastąpi jużw meczy z Sewilą. Podzielam również obawy redakcyjne ,ale jakby na to nie patrzeć na razie Flick robi ważenie że wie co robi.Nota bene też mi się nie podoba ,ze mało oszczędza Yamala. Więc czekam na dalszy ciąg wydarzeń ,ale b.cieszy mnie powrót Olmo,Gaviego,Fermina (i "Niedyspozycja " Torresa)

2

Pana Janka T. wartość skończyła się wraz z graniem .Myśli ,że jak w "bramce" był dobry to upoważnia go to krytykowania poczynań innych .Zal mi nawet redaktorów ,którzy biorą pod uwagę opinię Pana Jana. W ten sposób ubliżają sobie i obniżają swoją wartość osiągając jego poziom.

0

Zemsta Erika Garcii za to ,że go nie sprzedali do Girony.

1

Ciekawe czy nieoszczędzanie Yamala (przy wyniku 2;0,3;0) też tak powie jak nam wysiądzie na 6 m-cy? Młody chłopak gra wszystko ,biologia swoje zrobi...

2

Na dorównanie Messiemu trzeba czekać 20 lat. Haland i Kylian Mbappé. są technicznie drewniaki ,podobnie jak CR7 i Lewy.Mogą próbować dorównać CR7,ale Messi poza zasięgiem.Nawet Yamal (technicznie od nich lepszy)jest za słaby na Messiego.Messi sam wygrywał mecze 4-5 mijał regularnie, Yamal po 3 się gubi choć technicznie jest lepszy od Hallanda i francuza .Niestety na tą chwilę Vinicius jest No 1 na świecie chociaż go nie lubię,ale jest poza zasięgiem ,nawet dla Yamala.

5

Mamy papierowych żołnierzyków ; Pedri, Araujo, Fati, OLmo. Zobaczymy co dalej z :FdJ,,GAvi,? cud ,że jeszcze gra Yamal. Biologii się nie przyspieszy.Dopiero po 23rż włókno mięśniowe ma maksa. Aż się prosi żeby Yamal odpoczął , a tu odpoczynek oznacza kontuzję (patrz Fermin,Kristenssen,Bernal)

0

niestety idzie niechybnie drogą Pedriego ,Gaviego ...nikt go nie oszczędza ,nawet w ostatnim meczu powinien zejśc przy 3;0

9

Powinien dostać Dani Carvajal ,był rzeczywiście dobry i wygrał wszystko

0

@KobeFR Takie leczenie przypomina wycieranie szmatka
cieknącej wody na podłogę.Na dłuższą metę nic nie .Zmień lekarza i idż do podologa.Masz do dupy stopę.

0

To prawda ,że zarząd jest do dupy. 1)sprowadza ,nie sprawdzonych (mentalnie )piłkarzy,;Dembele,Arthur Mello, Griezman ,Couthinio 2)żle podpisane kontrakty próbują zmienić jak się zoorientowali ,że za dużo płacą za nędzną grę (Lenglet-14 mln rocznie ,dla porównania -,Araujo 3 mln,Lewy -w drugim sezonie -27mln a grał nędznie,FdJong...).Jednak Flicj wie ,że Gundokan fizycznie jest przygotowany na 30 minut intesywnego wysiłku i Gundo nie chce grąć ogonów a biegać nie będzie. Ci co go chwalą nad niebiosa jakoś nie zauważyli ,że większość meczów przedreptał,jak mecz był dobry to grał dobrze 20-30 minut.Na pewno nie nadaje się do pressingu. Wczoraj mimo nędznej gry zespołu, kondycyjnie zabiegali(młodą) Valencję .To było widać .Gundo by dostał zawału.Do jego koncepcji nie pasuje i tyle. Chce FdJ bo on charuje, podobnie Gavi,Fermin i Pedri. Gundo jest super na 20 minut.Czas by odszedł

2

Grał nie żle przez 35min,biegać mu się nie chciało lub nie mógł ,podobnie jak Lewy .Tyle ,że Lewego -trudniej zastąpić.

0

szacunek dla młodego ,brawo..klub nie szanuje młodych ,potem ich zostawia na pastwę losu. Fati w godzinach chwały mógł odejść za duże pieniądze ,ale został,teraz po kontuzjacg go nie chcą .Zaraz sprzedadzą Pedriego i Araujo...

0

Kretynizm z zarządzaniem jest od kilku lat( Dembele, Artur de Mello, Couthinio,Griezmann,Torres,Garcia) .To nie zawodników powinni wymieniać tylko działaczy .Może przydałby się z ...? z Niemiec cały zarząd (żart)

1

Zapłacił za pychę ,wcześniej został lekko szturchnięty w klatkę a złapał sie za twarz wymuszając rzut wolny.W końcu należna wypłata za udawanie i egoizm. Teraz bęgdzie "gwiazdorzył "wyglądem ,bo na razie nic nie pokazał.

2

..tylko nie dodał ,że chodziło o Szwecję (najlepszy piłkarz wszech czasów w Szwecji)

0

Nie dziwię się jemu skoro Kounde zarabia 3,5 x więcej ...

3

@Faro Oczywiście ,że do poziomu Messiego to w ogóle mu daleko, a i do Ronaldo to mu jeszcze brakuje. Na razie możemy go porównywać z Viniciusem ew. Neymarem , którzy moim zdanie są lepsi bo sami kreują grą.Kaili czeka jak Ronaldo -na wypracowane sytuacje. Bazuje na szybkości głównie ,technicznie kozakiem nie jest.

0

Najlepsze ;wciąż niekontuzjowany Yamal (jedyna zdrowa wisienka na torcie) Pozostałe wisienki (Fati,Gavi,Pedri,Araujo) lekko "nadgryzione. Po tych kontuzjach wszyscy są bardziej podatni na kolejne urazy. Brawo trenerze.
Najgorsze; patrząc na sztab medyczny i trenera ;Yamal też skończy kontuzją w tym roku

0

@Fabik87 zastanów się kto przez niego nie będzie grał; Gavi,Pedri,FdJ,Fermin,GUndo ?

0

@Sinirsey zastanów się kto przez niego nie będzie grał; Gavi,Pedri,FdJ,Fermin,GUndo ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JohnnySilverhand zastanów się kto przez niego nie będzie grał; Gavi,Pedri,FdJ,Fermin,GUndo ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?