0

@waletpl ok,dzięki

0

@kanver_ Szanse były małe ,niski Pedri dostaje piłkę na głowę ,to był akt rozpaczy co zrobić z piłka

0

Plusy; Canselo,Araujo,bramkarz i FdJ, mógłbym dodać Felixa i Martieza ,coraz lepiej wchodzący w grę Pedri. Minusy; Kounde (Krisstensen powinienien graćw takim meczu,Kounde miał przerwę co było dla nas zagrożeniem( ,Raphinia (niestety jednonożność powoduje ,że wszyscy w lidze wiedzą ,że z prawą nie zrobi nic),Torres miał chyba wyłożone jak na tacy 2 -100%,a był wypoczęty),Lewy niestety ma kłopoty w każdej sytuacji w której kiedyś dawał radę. Zastanawia mnie ,co jest zadowalającego w grze Gundokana , w meczu widać go 15 minut, jest mało zwrotny,wolny i w drugiej linii głównie widzałem FdJ i Pedriego a Gundo pokazał sie 3 x.Za co te pochwały? Na ostatnie 20 minut powiniem wejść Fermin ,ma szybkość,siłę większą i wiekszą przebojowość. W końcówce po wyniku 2;1 za Lewego też był lepszy Fermin lub Duńczyk ,nawet Romelu by więcej wniósł, a Xavi ściąga Felixa, nie rozumiem

0

Jutro wygramy mimo nędznej dyspozycji ostatnich kilku meczy .Coraz lepiej będzie grać Pedri i FdJ.Czuję ,że strzeli Felix.pozdr

0

Po pierwsze ;są zajeżdzeni ,może wina lekarzy a może brak wczesnych zmian. Po drugie ;skoro zmęczeni nie są w stanie biegać to dlaczego nie wpuszczać częściej młodych .Ci co grają maxa albo nie mają siły albo łapią kontuzje. Po trzecie ; Raphinia i Torres to nie sa zawodnicy na ten klub.Jeśli Lewy się bierze za rozgrywanie to po meczu.Nawet Fermin lepiej sie prezentuje. Oczywiście karny powinien być na Raphini ale to i tak nie zmienia faktu ,że na zwyciestwo nie zasłużyli.

0

@waletpl no nie,był Ferran i Ansu.Za Raphinie chcieli dać 50 mln,można było 10 dołożyć i brać Zubimediego

1

@Arczi57 Improwizacja zaczyna się wtedy jak nie wiemy co zrobić .W wypadku kolana po diagnostyce wiemy co zrobić.problem jak sie przyjmie operacja w zależności od biologii tkanki pod wpływem zadanego obciążenia.W kolanie nigdy się nie improwizuje ,chyba ,że nie doświadczony chirurg. NMR -ma 80 % wiarygodnych rozpoznań ,badanie artroskopowe -99%,mając diagnozę -nie ma improwizacji.Dla jasności piszę jako chirurg ortopeda

0

Trzeba było sprzedać Raphinie,zostawić Abdego i kupić Zubimendiego.

0

@Cobra303 Jesteś za głupi żeby z Tobą dyskutować.Kiedyś Lewy był suoer strzelcem ,wszystko było kiedyś Gundo jest tak dobry jak Lewy ,a raczej był..

0

@LatajacyHolender zgadzam się z tym co grał w City,pytam po co wzięła FCB ? za stary na prowadzenie zespołu jak główny rozgrywający.

0

Najgorsze ; Xavi nie ma pomysłu jak poukładać ten skład.W pełnym składzie ;Obronę mamy na ocenę ;5,drugą linię na ;4, atak na ;3 , a że z gówna pączków nie ukręcisz to trzeba wymienić Raphinię (jednonożny ,odważny ale chaotyczny),Torresa ( mistrz od pieprzenia sytuacji podbramkowych)i Lewego (po prostu za stary,za wolny i za mało zwrotny).Obecnie lepszy w komtekście całego eczu jest Fermin.
Jest pozytyw, kończy się sezon ,może odpoczną i wrócą w 100% zdrowi i wypoczęci, może dołączy brazylijczyk

1

Plus ; Xavi pierwszy raz powiedział,że nie zasłużyliśmy na zwycięstwo,nie wstawił Oriola,zdjął Lewego ,powrót Pedriego .Oczywiście Araujo ; najpierw bombowy strzał zmęczonego obrońcy 3x mocniejszy i celniejszy niż wypoczętego NAPASTNIKA ;ferrana i przepiękna główka na 1;) ,Oczywiście Mats
minus; Chyba żle są przygotowani fizycznie,robią wrażenie bardziej zmęczonych od innych zespołów, Rapfinia -to nie ta liga (podobnie jak Sergio R,Ferran Tores (nie mogą wypoczęci tak pudłować -to wstyd) Araujo pokazał jak się strzela z nogi i z głowy. Mimo świetnego dogrania ;przeciętny mecz Gundokana

0

MIAŁ RACJĘ ALE TEŻ POWINIEN POWIEDZIEĆ TEŻ GRAŁ NĘDZNIE. POZA STRZAŁEM BRAMI W KAŻDYM MECZU ZNIKA NA 40 MIN,GRA ZACHOWAWCZO I NIE robi tego ,czego oczekiwano. Wkurzył się bo miał być bohaterem meczu ,a tu dupa. Osobiście wolę Fermina.Wtedy gra się klei z wychowankami Barcy, jak rozgrywa Gundo nie wiedzą co on wykombinuje.Najczęście spowalnia grę.

0

@45 W FCB jest rotacja ,po wykończeniu zawodnika. Niech gra po 30 minut al eregularnie ,anie raz Ferran ,raz Raphinia .Tak zawodnik traci pewność bo nie może się z nikim dograć. Tak załatwili Dembele po wszystko (Za Messiego, Albę i Bussiego grali lewą stroną )

0

Za rok będzie 30 lat i kolejny staruch do Barcelony.Czy nie wystarczy ,że Gundokan nie wytrzymuje 60 minut meczu ,potrzebny następny dziad który zabierze miejsce Ferminowi czy jakiemuś młodziakowi. W 2-giej lini trzeba biegać jak Gavi a nie chodzić i "kontrolować" mecz wzrokiem jak Gundokan. Spójrzcie na Cancelo ,niby jeszcze nie stary a już w połowie sezonu brakuje mu siły . Bierzemy wszystko ,co inni odrzucają.Many dość obrońców ,do 2-giej linii awaryjnie może iść Cancelo.

0

Taki w FCB jeszcze nie gra. Błysnął Ansu i Pedri i Arauho - urazy zatrzymały ich rozwój. Błysnął Gavi i trzyma poziom ale już bardziej nie "świeci", Yamal - też błysnął i nie będzie się rozwijać bo będzie grał na zastępstwie Raphini lub Torresa (obaj za słabi na ten klub . FdJ ? przy konkurencji Bellingama będzie ciężko. Nie widzę .Gdyby regularnie grał Yamal i nie załapał kontuzji...ale Xavi lubi doświadczonych (Torres i Rafa..) dwa nieszczęścia. Kiedyś najbardziej obiecującym zawodnikiem młodego pokolenia był Bojan i szybko zszedł na psy..Może nowy nabytek z Brazylii..

0

Gundo i Lewy ;2-óch spacerowiczów po 30 minutach meczu,powinni iść odpocząć..

0

Gundokam podobnie jak Lewy ma obecnie większe Nazwisko niż możliwości. Robią za gwiazdy ,którymi już nie są .Tak jak -spadające gwiazdy ,których już nie ma ale jeszcze jest po nich światło. Wścieka sie bo sam jest słaby i nikt nie chce za niego wziąć ciężaru gry na siebie. Gra dość słabo jak na rolę którą miał wnieść do gry w FCB. Bardziej mnie rozczarował niż Romelu. Oriol w ogóle mnie nie rozczarował ,gra jak potrafi i na pewno bardziej sie stara niż Gundokan .Gundo gra asekuracyjnie i wolno ,zero ryzyka. Na dodtek wszystkiego za rozgrywanie bierze się Lewy ,który nie powinien opuszczać 16 m od bramki przeciwnika. Romeu jest pracowitym kozłem ofiarnym .Bład czyni trener licząc na Gundokana ,gra wszystkie mecze a jest za słaby na cały mecz.Jak wchodzi Fermin to młodzi próbują przyspieszyć grę ,nawet kosztem utraty piłki,on-niczego nie ryzkuje.Jest cienki.

0

@TridenteMSN 3/4 pomocy wykonał Gavi-walczak,Gondo jest powolny i mało zwrotny,technika i owszem ale reszta -niwiele

0

@OCZYmm nie mówię ,że nie potrafi natomiast ma swoje 5 minut i potem go nie widać a liczyliśmy , że poprowadzi zespół do gry, a on robi uniki 75 minut

0

@OldMc84 Masz rację,nie powinno się życzyć,ale gdyby tak się stało to wtedy nam będzzie łatwiej.Póki co i tak wyżej cenię Real M, dlatego przed meczem pisałem ,że remis byłby dla nas zwycięstwem. Bellingan pr arł nosa rozkapryszonemu M'Pabpe i Hallandowi. Jest skromny i na razie od nich wygląda lepiej.

0

@Simone też przypadkowa ,więc na co chcieli liczyć z taka gra.

2

Ciekawe jak Gundo ocenia swoją grę ,bo moim zdanie gra do Dupy prze 60 minut meczu .Miał być kreatorem a jest zachowawczym spacerowiczem.On i Lewy powinni grać koncówki 30 minut ,góra. Nie widzę szału ani wizji w jego grze .Ma 3 dobre zagrania na mecz a reszta meczu przechodzi obok meczu.Po Oriolu przynajmniej nie było oczekiwań wysokich.

1

Nie ma co tragizować. W meczu z Realem zakładając ,że graliśmy takim składem ,z przypadkową bramką na 2;1 ,to był dobry wynik i dobry mecz. Z Pedrim i FdJ będzie znacznie lepiej,bo będzie kim rotować. Oriol Romeu się nie nadaje do gry z pierwszą szóstką w lidze ,a Gundokan więcej chce niż potrafi prowadzić grę .Zawsze widoczny jest kilkanaście minut.Oczywiście umie ją szanować i oszczędzać ale ciężaru gry (jak oczekiwano) na siebie nie bierze bo nawet w MCity był dodadtkiem do Belga i Bernardo Slivy a nie głównym rozgrywającym .A tu doszedł wiek i spowolnienie jest nieuchronne. On i Lewy to dziadki ,które powinni grać góra 60 min i opieranie gry na tych zawodnikach to pomyłka a to oni mieli być kluczowymi za wodnikami a nie Oriol.W sumie oceniam go wyżej niż Gundokana ,który miał grać podstawową rolę -Romeu miał grać rolę drugoplanową.

3

Oczywiście teraz a można dyskutować czy mu się należy czy nie.Biorąc pod uwagę wiek i osiągnięcia to może tak. Nie wiem . Natomiast za czasów gry w FCB był najlepszy na świecie i żadnej Złotej Piłki nie powinien dostać nikt inny za "osiągnięcia drużyny".To powinna być przyznawana piłka z innego klucza .Jedyne co dobre w tej nagrodzie to kolejny "pstryczek w nos" dla CR7.

0

Trchę przypomina Pinokia ,który jak kłamie to mu nos rośnie. TO SIĘ SPRAWDZA TYLKO W POZYCJI 69.

2

Jedyna nadziueja ,że w końcu Bellingan też złapie kontuzje ,i po Realu ...:

0

Proszę o wasze opinie odnośnie gry i funkcji Gundokana.Moim zdanie gra dobrze ok.15-20 min ,przez większość meczu go nie widać (we wszystkich meczach).Raphinia -dawno tu nie pasuje , a Lewy i Gudo są za starzy -może na 60 minut. Rewelacja to Gavi i Fermin ,który zawsze powinien wchodzić na zmianę Gundo zamiast Romelu (przy powrocie FdJ i Pedriego). Yamal albo na prawą stronę , albo wcale.B.dobrze ,zaskakująco Ingo Martinez.

0

To prawda ,że krok naprzód dlatego tak mało przegrali..

2

Odkąd zniknęli z boiska z powodu kontuzji Pedro i FdJ zaczęły się przerzuty obrońców do napastników. Gundokan od początku sezonu błysnął 4-5x ale , w sumie jako rozgrywający jest do Dupy ,po 30-40 minutach znika z pola widzenia .Przebłyski sztuki piłkarskiej mają portugalczycy i Fermin , świetnie wymiata piłki Gavi ,obronę obecnie mamy super ale to koniec. Lewy jak się weżmie za rozgrywanie tragedia tak jak Raphinia za drybling.Umie strzelać ale w czasie całego meczu Fermin robi lepszą robotę. Cancelo powinien grać za Oriola w 2-giej linii mając mocną pake z tyłu. Gundokan i Lewy powinni grać może jedną połowę ,potem puchną. Wiedziałem ,czułem i pisałem ,że remis byłby sukcesem. Niestety, Real - to wciąż nie ta półka . Zmiany wprowadzone tragiczne ,Raphnia i Lewy po przerwie to kompletni cieniarze,od Oriola to nawet nie powinno się wymagać za dużo. Na prawym powinien grać na zmianę Yamal i Ferran,awaryjnie Raphinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?