ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dosyć dziadków którzy będą wolniej i mniej biegać ,a ten też ma skończone 30,wystarczy Lewy,Sergio R,Gundogan.kto ma biegać ?
0
Klub powinien sprzedać Raphinię,Kessiego i Garcię ,a Ansu powinien zostać.Jest wciąż młody z ogromnym potencjałem. FdJ i Dembele też chcieli sprzedać a to na ta chwilę osoby nie do zastąpienia. Sprzedać Ansu by wziąć Gundokana (starego dziadka)to olejna wtopa zarządzających.
0
Ansu musi zostać, jest bardziej potrzebny niż Messi (młody kontra stary),Lewy -zbyt wysoka ocena
10
Klub powinien sprzedać tych 2-óch z MCity i Rafhinię i kessiego ,a nie duńczyka i Fatiego.Już chcieli sprzedać FdJ -kretyni
0
Mam nadzieję ,że Messi nie przyjdzie a Fati zostanie.Biorąc pod uwagę następne 10 lat to Fati rokuje lepiej niż Messi i jest o wiele tańszy.
4
Z całym szacunkiem dla Messiego,lepiej żeby został Ansu Fati.Przynajmnie rokuje poprawę ,Messi zapowiada raczej pogorszenie sytuacji niż poprawę.
1
Jeśli sprzedadzą Fatiego to są kretynami. Rozumien Garcię,Torresa czy Kessiego -kompletnie nie pasują a Fati świetnie rokuje,wczoraj był zawodnikiem meczu,widać było ,że potencjał na poziomie Dembele,Pedriego ,Gaviego,FDJ.Raphinia z jedną grającą nogą nawet do piet im nie dorasta.Wolałbym dać szanse Abde.Już w poprzednim sezonie chcieli pozbyć sie FdJ.Dośc głupot.
1
Nie lubią Guardioli już ? przecież nam "oddał za darmo prawie dwóch świetnych piłkarzy " E.Garcię i F.Torresa .Chyba ,że już nie ma się co pokazywać. Teraz wygrają LM ,to w ramach rekompensaty powinni ich odkupić.
5
Przede wszystkim powinien dać odpocząć Gaviemu, bo jest młody i jak co mu pierdyknie to będzie jak z poprzednikami (Dembele,Pedri,Fati),Sam mówił ,że młodych trzeba stopniowo wprowadzać a Gavi gra słabo od kilkunastu tygodni, bo ledwo chodzi.
3
Powinni go sprzedać, a jako zmiennika zostawić Abde.Podobnie powinni sprzedać Terresa ,a jako zmiennika Ansu Fatiego wziąść 15-latka,Lamine Yamala-"gówniarz "ma jaja i umiejętności.Ansu gra coraz lepiej i jest wciąż b.młody.
1
4 dziadów to za dużo;Messi,Bussi,Alba,Lewy,Sergio R - to chyba w Old Boyach będzie szansa na wynik
0
Najgorsze;trener nie dokonuje zmian za wiele,Wczoraj ,po raz kolejny grali zbyt długo zawodnicy ,którzy już grają na rezerwie po 1 połowie; Gavi, Balde .Lewy strzelił ,ale chodzi po boisku,Torres i Garcia (w ogóle)chyba nie powinni wchodzić na boisko przed 70 minutą .Są młodzi gniewni żadni gry ,ale na ławce.Nędzne standartowe zmiany ;Garcia i Kessie nic nie wnoszą do kreowania ataku a być może na ławce siedzi "nowy" Balde czy Gavi.Naprawdę Gavi musi doznać urazu ,żeby dał mu odpocząć.? Cały atak FCB to pięta Achillesowa,wszyscy do wymiany.
Najlepsze; Widać kolejny promyk nadziei na odbudowanie Fatiego.Próbuje kreować grę i on powinien mieć pierszeństwo przed Torresem i Raphinią ,który niestety przypomina Traore -gościa z jedną nogą.
0
"Jedna z najważniejszych bramek "? bo ostatnia ? znowu zamierza pudłować?Co by nie mówić parę ładnych piłek tradycyjnie spierdzielił ,ale z tym strzałem zachował się egoistycznie,ale strzelił ładnie.Odwrotnie było z Lewym ,kilka bardzo fajnych podać na ewentualnego gola, ale nie podał Raphini (zachował się jak poprzednio Ferran) tyle ,że niestety nie podał i nie strzelił i całym meczy wypadł w ocenie gorzej niż Ferran. ale i tak Lewy przynajmniej ciut nadziei dał na lepszy styl.Czas dać odpocząć Gaviemu, bo chłopak jedzie siłą woli i zaraz dołączy do grupy kontuzjowanych.
0
Lewy w końcy trochę błysnął i mimo tego ,że dał ciała z tą 100% akcją to i tak był lepszy od Torresa ,któremu tyłek uratował gol ale zagrał też egoistycznie (jak Lewy),tyle ,że mu wpadło. Totalna tragedia Eric Garcia. Świetny Araujo,Ter Stegen i FdJ, super ,że wrócił Pedri .Markos i Bussi - przyzwoicie bez błysku z dużymi wpadkami.
0
Messi jest tej drużynie niepotrzebny.Ze starym Lewym i Busiim nic nie osiągną. Powinni oddać i Bussiego i Lewego a nie dobirać trzydziesto paro letnich zawodników. kupowanie powyżej 26 roku życia też już jest bez sensu.Biologia po tym okresie zwalnia , jest siła ,nie ma szybkości.
1
Oddać Torresa i Raphinię ,Abde jest bardziej nieobliczalny i ma więcej odwagi.
3
Z całym szacunkiem ale niech Messi nie wraca ,dość starszych Panów, Lewy,Bussi,Alba,Sergio R.Nazwisko nie gra. Wolę pozostaić Ansu Fatiego .Torres i Rapginia -out,nie wraca Abde.
0
Jednak sa dobre wieści ;kontuzjowany,bezowocny,bezpłciowy -od 3 m-cy ,w końcu -Sergio R. Niestety z powodu dupnej gry całego zespołu Gavi jedzie na "rzęsach" cud ,że tak młodziak wciąż to ciągnie. On już dawno powinien dołączyć do Pedriego,FdJ,Araujo, i Dembele z powodu nadmiary godzin gry. Gavi jest początkujący ,nie wmożemy wymagać żeby taki młokos ciągnął zespół.Niestety Xavi jest albo b.mądry albo bardzo tchórzliwy. Mało zmian (Gavi na rzęsach, Sergo R -stary i bezużyteczny).Skoro była i jest przewaga trzeba dać odpocząć zmęczonym i dać szansę młodym. On ich zajeżdza . Jakim cudem jest bez kontuzji Bussi i Gavi nie wiem , ale oboje potrzebują odpoczynku.
3
Ocenę fatiego zaniżono gdyż lewy i Raphinia spierdzielili jego piękne podania.jedyny który "widział "gre w okolicy 16-po raz pierwszy było widać,że cos w nim drgnęło i napewno z czwórki napastników powinien mieć najwyższą notę .Lewy powinienien mieć 2/3, Raphinia -3,Sergio R był stażystą ,nie robił nic i taka nota .Chyba w radiu redaktorzy oglądali ten mecz.
0
Z tej czwórki Ansu fati jest najmłodszy i najlepiej rokuje. Fati potrzebuje gry,on wg.mnie sie odbuduje.Taki problem z głową miał Dembele a teraz nie ma go kim zastapić. Powinni sie pozbyć w kolejności; Lewy - bo wiek ,nic już nie wniesie poza chodzeniem po boisku, raphinia - bo jest jednonożny i to nie poziom FCB, Ferran -technicznie dobry ale decyzje w czasie gry nawet nie rokuja za dobrze
0
Nie zgadzam sie ,że nikt nie błysnął.gdyby były lepiej wykończone sytuacje podbramkowe to błysnął Ansu Fati .Miał 3-4 świetnie wyprowadzone do ataku piłki i po raz pierwszy widać jego skok w przód .Zaczął sie pokazywać .Szkoda ,że wiara w Lewego powoduje ,że on ma pewne miejsce w 11-tce ,a nie powinien.Podobnie jest z wiarą w Sergio R.,kompletny niewypał.Dał by szansę młodym to może by któryś zaiskrzył.Tymczasem mamy chodzonego Sergio R, Kessie nawet jak biegnie to chodzi a i tak lepiej wygląda od Sergio R
0
Niech sprzedadzą Raphinię a zostawią Abde,jest szybszy ,gra 2 nogami i jest nieobliczalny a 2,5 x tańszy.
2
Najgorszy Sergio R.Szkoda ,że nie wpuszcza młodych.On nie daje nic,wolny,mało operatywny,komletnie nie przydatny zawodnik.Mimo wtopy na 16-ce 3x lepszy kessie ,który był tam ,gdzie nie powinien czyli 16-ce.Jest wolny.Widać ,że brak 4 podstawowych zawodników robi różnicę ,ale niekorzystanie z młodych jest klęską Xaviego .Gavi owszem zbyt dużo agresji,ale coś tworzył .Mimo wszystko nie mogę patrzeć na Sergio R. Lewy też do dupy .Przynajmniej 1 plus.Realowi będzie trudno walczyć o tytuł mając kilka meczów więcej.Finał Pucharu Króra plus LM.
2
co robił na boisku Sergio R,ani rozgrywania,ani obrony,nic i zdejmuje Kessiego ?! nie pojmuję
0
Dla mnie lipa,nic nie pokazał poza 2 zagraniami.I to z najsłabszą drużyną ,był gorszy od F.Torresa
4
Z całą sympatią do wielkości ikony,jestem przeciwny powrotowi Messiego na boisko .Zaburzy cały pomysł na grę bo wszyscy będą oczekiwali jego wielkości a ona została zakończona na MŚ po zdobyciu upragnionego tytułu.Do klubu -tak,na boisko-nie.Dość starszych Panów mających problem z szybkością( przez cały mecz) i kondycją (po 40 min grania.:Bussi,Lewy,Sergio R i Alba.
0
Sprawiedliśwszy byłby remis.Lewy -jest skończony strzelecko z racji wieku .Miał 2 ładne wyprowadzające piłki ,ale gra jak cały zespół.No cóż znowu wynik ważniejszy od jakości.Byle zdobyć mistrza w lidze.Też coś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cruyff był lepszy od Iniesty a Maradonna od CR7, być może Zizu też był lepszy od Xaviego. Obaj ;Cruyff i Zidane;więcej strzelali bramek oprócz kierowania grą.A gdzie Best?
0
Ansu ma potencjał ogromny i problem z głową .Taki problem miał Dembele ,a teraz (poza urazami)błyszczy. Prędzej powinni zmienić psychologów skoro sobie nie radzą z tej klasy zawodnikami co ;Ansu,Dembele,Couthinio .Klub ma maxa w " zamienił stryjek siekierkę na kijek "Ansu nie jest do sprzedania -nawet jeśli wypali za rok to wciąż ma potencjał i gra jak każdy technicznie ze szkółki FCB.Niech sprzedadzą Torresa,Garcię ew.Raphinię .Od Raphini lepszy był Abde,też trochę jeżdziec bez głowy ale znacznie większy potencjał i młodszy.