0

Wczoraj cieszyli się kibice barcelony po wpadce Realu M, dzisiaj będzie odwrotnie.Po tym co ostatnio pokazuja remis brałbym w ciemno. Dogrywka z takim klubem to była porażka. Nie mamy napastników (Lewy się skończył na 2 mecze przed Katarem) ,mamy zakompleksionego Torresa, nie mogącego się przebudzić Fatiego ,gwiazdora bez umiejętności (na miarę takiego klubu) -Depaya i bojącego się (chyba słusznie) strzelania bramek Dembele.jest jeszcze -jeżdziec bez głowy -brazylijczyk (umiejętności i odwaga większe niż u Depaya). Jak wygrać kto ma strzelać bramki :?Pedri i FdJ? czy znowu liczyć trzeba na Araujo?

2

Pep sprzedał 2 knoty Garcię i Torresa,a Xavi 2 wziął za darmo Kessiego i Bellerina>Znowu zmniejszamy ocenę dembele za nie wykorzystane 2 strzały i 2 wyłożne na 100% podania.Niestety Torres jest niezawodny w pieprzeniu 100% sytuacji .Fati ma umiejętności niestety ktoś z jego Psyche powinien popracowć lepiej. Depay ,Bellerin,Kessie,Garcia - nie ta liga .Alonso na zmianę .BYło tak żle ,że nawet Pablo Torre zrobił dobre wrażenie.Nalepszy Araujo.Gol i obrona - w najlepszym wydaniu.

0

Szkoda Memphisa ale póki co on nie jest na ten poziom a do końca sezonu powinna sie wjaśnić sytauacja , czy Fati ma szansę na powrót do formy czy nie .To samo z nędznie grajacym Torresem. Trzeba kogoś sprzedać .Mimo tego , że obecny Mephis jest od nich lepszy to w obecnej sytuacji wszyscy są do dupy włącznie z Lewym,Raphinia .Dembele jak gra od początku to jest w obecnej sytuacji i tak najlepszy.Więc ostatni do wymiany/Z takim atakiem możemy marzyć o Mistrzostwie w Lidze.Nie ma szans.Ani Viniciusa nie mamy ani Benzemy.

0

@LatajacyHolender Obecnie trudno nie być lepszym od fatiego i Torresa,ale Memphis jest w szczycie formy niewiele lepszy niż oni.A z nich może coś się da zrobić.Z nim - nie.

0

Alba jest boiskowym "burakiem"któremu się wydaje , że ma wieksze prawa do sędziowania niż sędzia.Trzeba być niespełna rozumu żeby kusić los mając żółta kartkę.Klub powinien go ukarać a nie odwoływać się od werdyktu.Czas zastąpić go Baalde-m.

1

Sędzia do dupy,ale jeszcze głupszy pyskacz Alba.Jak można być takim kretynem żeby osłabiać drużynę.Wiedział ,że ma kartkę...

0

@kejdzi nie rozumiem..


2

To byłby wielki wstyd dla ligi hiszpańskiej gdyby Barka wygrała ligę .W zasadzie poza FdJ ,Gavim i Raphinią to reszta nawet nie próbowała grać. I jeszcze zostali zmienieni .Czas na nowe pokolenie ,może znów jakiś "Balde" pojawi się w ataku i coś się będzie działo.Lewy -tragedia. Liczyłem ,że chociaż do kwietnia pociągnie jakos.Będę się upierał ,powyżej 30 rż ,tylko jako rezerwowi powinni być

1

Oglądałem dużo meczów Maradony,był wtedy moim idolem jak teraz Messi. Różnica - 1) wtedy było dużo mniej technicznych zawodników i Maradonna -odstawał na plus od innych - tak jak teraz Messi 2) wówczas było więcej rzeżników (Maradonie złamali nogę w lidze hiszpańskiej ,bo sam był w stanie wygrać ligę, wtedy przegrali) 3) Maradonna grał znacznie mniej meczy i na poziomie (tym samym) Messiego grał jakieś 6-7 lat. Dla porównania ,podobny poziom miał Ronaldinio ,ale może 2-3lata. Posumowując ;tak wysoki poziom Messiego utrzymany przy tak dużej ilości meczy przez ponad 10 lat ,daje mu pierszeństwo.

6

Dla mnie najważniejsze sa 2 rzeczy; 1) postawienie kropki nad "i" dla szacunku do Messiego 2) Policzek dla CR 7 za pychę ,brak pokory ."Piłkarsko" wszystkie piłki ,które otrzymał ,powinien dostać Messi. Niestety ,władza ,możliwości zespołu - Realu M spowodowały ,że nie oceniano piłkarza tylko drużynę i osiągnięcia w której gra zawodnik. CR7 można było porównać z Messim tylko jako strzelca ,jako piłkarza całościowo Messi był poza zasięgiem kogokolwiek.Pele też był "tylko" strzelcem ,a Maradonna -nie był tak długo na topie.

0

Jeśli ta gala ma być prawdziwa ,to dlaczego nie ma miejsca dla Maradony ? w końcu był jeden z trójki największych.Dla szacunku do Diego , Messi nie powinien się zgodzić. W końcu ( w historii piłki nożnej ) był "większy "od Ronaldinio i Ronaldo.

0

Mimo wszystko ,dość 30 latków.Podobnie jak Lewy w połowie sezonu chcą ale nie mogą .Szacun dla lewego i Kante ale ich wiek już minął .Bussi zna klub i dał radę choć mocno zwalnia .Kante jest za "stary "by brać. Mamy jeszcze Albę,Lewego,Sergio R i obrońcę z Chelsea.Dość staroci.

2

Czy Bóg istnieje? hm ,patrząc na wojny,biędę,głód,zachłanność ludzi- wątpię .Oficjalnie -w Argentynie jest "nowe Bożyszcze". Teraz każdy wie .,że niepodważalnie osiągnął wszystko. Cieszę się,że się chłopu udało na koniec kariery. Nawet jego " nędzne pożegnanie " z FCB zostało wynagrodzone. Teraz będzie bawił się piłką z chęcia "

0

Super, w końcu odpoczną do ligi Mistrzów +Araujo + Lewandowski,wystarczy ,że jeszcze gra FdeJong,Dembele,Kunde,Rafifinia

0

Zachował się jak "prosty chłop"tym faulem.Oczywiście każdy ma swoje słabe 5 minut.Oby nie nie bylo więcej. Kara zasłużona.Może nastepnym razem sie opamieta.

0

@marcinK0000 Nico jest za słaby na FCB na tą chwilę.

0

Alba jest pychałkowaty optymista, jak każdy piłkarz po 30 -ce. Mógłby oznacza Chciałby. Wyjątek dla mnie to bramkarz i może jeden stoper. Lewy tez świetnie grał (aż nadto,poza LM) do 2-óch ostatnich meczów.Potem Psyche siadła z powodu braku sił.Widać ,że cały sezon w takim Tempie na takim poziomie jest nie do wytrzymania. Dla mnie mógłby grać Alba alba co 2 mecz 60 min ze słabszymi zespołami. Niestety jego szybkość zostawia wiele do życzenia i z jego chęcią (i umiejętnością) gry z przodu nie idzie w parze na bycie równocześnie obrońcą.

0

Lewy znowu będzie zawodnikiem miesiące.Tym razem "najgorszym" ,spudłowana jedenastka i czerwona kartka to "największa wtopa "w ciągu całej jego kariery .To rekord w 2-óch meczach ,jeden po drugim. Wiek robi swoje i było wiadomo ,że zawodnicy typu ;Bussi.Lewy i Alba nie dadzą radzy ganiać 90 min. Nie wspomnę o Sergio R, Bellerinie czy Xavim Alonso.Tu oprócz wieku -umiejętności - gorsze. Szkoda ,że Balde nie jest prawonożny ,stworzył by nizły duet szybkościowy z Dembele , który jest osamotniony na prawej stronie.Ciągle dostaje kogoś innego i nie ma zgrania.Jak sam nie pociągnie , to jest lipa.

0

Osasuna przegrała mecz w przerwie. Mając taki wynik u siebie z przewagą uwierzyła w zwycięstwo. Niestety wiek robi swoje ;Lewy -nędza ,Bussi i Alba- słabo, Balde -gwiazda.Niedoceniony - FdJ. Gdyby Balde był prawonożny to by stanowił świetny duet z Dembele. Niestety 70 % akcji idzie lewą stroną a i tak największe zagrożenia są z prawej. Dembele brakuje stałego bocznego obrońcy z którym by sie zgrał.Żal ,że odszedł Semedo.Czas by zzszedł z pola gry Bussi i Alba.Dziadki są za woplni i grają zachowawczo.

1

1;1, zbyt zmęczeni na wygraną i zadowoleni po przegranej Realu

0

Chętnie bym go wymienił za Torresa i Depaya Raphinię .W Atletico nie pasuje.

1

Niektóre ruchy są mało zrozumiałe dotychczasowych sprowadzonych zawodników.Poza Kunde i Christensen -dla mnie złe wybory.Jeśli "zarobimy "trochę pozbywając się świetnie opłacanych,słabo grających dziadków to kasy powinno starczyć.Jeśli sprzedać do tego (zysk z nie płacania pensji) Depaya , Kessiego, Bellerina,Alonso a nawet Garci (jak dla mnie to nie widzę nawet Torresa, ale niech tam jeszcze dostanie szanse) .Pytanie czy jest potrzebny ?? druga linia ma niezłe zaplecze wśród mlodych. Nico -póki co nie rokuje na powrót .Natomiast uważam ,że lepszy od Raphini mógł być znacznie tańszy Abde.,tak jak od Depaya był lepszy Judga.

0

W takim razie Kesie wypada na 2 m-ce.

0

w zasadzie poza Balde wszyscy mają spadek formy,włącznie z Pedrim,Gavim i Lewym.Dużo kontuzji...? chyba znowu szwankuje przygotowanie medyczne .A wystawianie Bellerina i zmęczonego młodego Gaviego w meczu o pietruszkę każe myśleć ,że trener marnie kombinuje.Biorąć pod uwagę Katar ,gdzie zajeżdżą Pedriego i Gaviego,końcówka sezonu może być znowu stracona.

0

Z takim asami strzałów jak Torres i Fati to znowu nie dojedziemy do półfinału Ligii Europy. Paradoks Torres strzela jak nie myśli,działa na odruchu.Najłatwiejszą sytuację czyli 100% piłki - chrzani a wpadają trudniejsze.Widac ,że u obu słabe psyche.Fati b.chce ale na tym koniec.Nie mogę pojąć dlaczego w meczu o pietruszkę nie oszczędza Gaviego i nie daje szans młodemu pokoleniu na prawej obronie wiedząc ,że Bellerin jest do d-py. Tym bardziej ,że młodzi pomocnicy wczoraj rozegrali przyzwoity mecz.

0

Rzeczywiście graliśmy fatalnie i nie zasłużyliśmy na wygraną .Torres w pudłach zaczyna być lepszy od Milika, a Garcia mógł otrzymać 2 żółtą kartkę .2 niewypały z M.City. Fati też się nie popisał. Dobrze ,że Sergio R.zwichnął bark bo by grał a tak 1-2 x szybkość Balde uratowała Barcelonie tyłki. Tylko Balde i Araujo wracają szybko ,reszta jest lepsza z przodu niż z tyłu.

0

Póki co jedyną szansą jest dla FCB _ mistrzostwa w Katarze ;jeśli wykończy się Benzema i Vinicius ,a cało wyjdą Pedri i Gavi .Wciąż mimo chęci jesteśmy za słabi .Wciąż mamy za dużo zawodników b.drogich -nie/słabo grających (Pique,Alba,Bussi ),zawodników starych ,wolnych i mało przydatnych (Bussi,Sergio B, Bellerin,Alba,Lewy -ten jest póki co przydatny,pytanie ,ile wytrzyma?)i kilku niepotrzebnie zakupionych (Torres,Garcia,Depay,,Kessie,Alonso) bo póki co są naszym ciężarem finansowym i przydatność ich niewielka. Jedyny solidny zakup -Kunde,przyzwoity Christensen i może Raphinia-choć wolałbym zostawić Abde). Młodzi sami nie pociągną (Pedri,Gavi,Abde i Araujo),cud ,że został FdJ.Realnie 2-gie miejsce w Lidze to szczyt możliwości na ta chwilę).Po co się grzać.

0

Ja pier-lę ,kolejny staruch ?ile można mieć 30 latków i chcieć coś wygrać ?

0

Dopóki nic nie znajdą na PO ,dlaczego nie chcą wypróbować kogoś ze szkółki.Balde zdaje egzamin ,a na prawej obronie gorzej niż jest nie może być. @ hipopotamy na zmianę (Sergio R i Bellerin).Nigdy tak żle nie było. Ile staroci tyle słabych punktów (Bussi,Sergio R,Alba,Alonso,Bellerin)Cud ,że jeszcze daje radę Lewy.,ale biologii nie oszuka się .Pękł CR7,Messi,Suarez ,Bussi. Lewy-też podlega prawom biologii.Pytanie kiedy? 2-3 miesiące? Jak szybko odpadniemy z Mistrzostw -to odpocznie.Jak nie to po Lewym

1

Depay -technicznie się nie rozwinie ,za stary.Lepiej niech wróci Abde,trochę szalony ale szybki i nieobliczalny.Depay -podobnie jak Traore ma te same kiwki i jest stary by go trzymać.Szkoda ,że odszedł Auba.FCB z przodu potrzebuje odważnych zawodników z techniką a Depay odważny jest ale techniki nie ma.Może wróci do formy Ansu i razem z Dembele zamieszają.2 zmienników ;Torres i Raphinia to dość.Na gwałt potrzebujemy prawego obrońcy żeby choć trochę nadążał za Dembele a nie 2 muły mamy Sergio R lub Bellerin (od obu lepszy był Dest ,przynajmniej szybkościowo nadążał)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?