ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo starocie (na wylocie)albo 2-gi garnitur. Lepiej niech czekają rok. Depay w meczu z Bayernem nie istniał i pokazał swoje (nie)mozliwości.To neta liga. Obecnie poniżej 27 roku to mamy może 3-5 zawodników z górnej półki.Frank de Yong,może Pedri i Araucho.Chyba że wróci do formy Fati.Możemy dodać bramkarza i Dembele ,reszta starocie.Popatrze jak gra Olmo w reprezentacji,od czasu do czasu coś się uda.Lepiej dać szanse Demirowi,bez wydatków.
1
Najgorsze -pijanie z zachwytu nad Depayem.Próbuje gwiazdorzyć ,ale bez namacalnej korzyści. Wiele sztuczek mało przydatnych. Nie przepadam za duńczykiem ,ale to on był MBP meczu.Drugi Griezmann (też nie przepadam)i Pedro, który tak dużo gra ,że aż się prosi o kontuzje.Zła zmiana za Desta, oczywiście kiedy jak nie przy 3;0 ,Bussi cud ,że nie dostał 2-giej żółtej, 10 minut póżniej znowu brak szybkości w nogach nadrobił szybkimi łapami.Dobry mecz Erica Garcii poza jednym wybiciem piłki pod nogi przeciwnika.
1
Cały pierwszy skład (Griezman,Bussi,Lenglet,Alba),nawet Depay --DNO,NADZIEJa to Nasir Yufus (?),Puig i młody 17 latek (za Albę),chociaż lepszy skrzydłowy niż obrońca.Zawodnik meczy Dest lub Araucho.Boże sprzedajcie tych drogich dupków ,którzy po obniżeniu kasy będą grali jeszcze gorzej (Bussi,Alba,Sergio R0berto).Zero szybkości ,zero zwrotności ,zero pomysłu na grę.Griez. za 34 mln rocznie sam powinien ten mecz wygrać.Ja pier-lę)
0
Ocztwiście charyzma Diego była większa,więcej osiągnął z reprezentacją ,ale Messi jak nikt inny prezentował swój niedościgniony poziom przez 10-12 lat,i Diego i Ronaldhinio razem nigdy nie osiągnęli takiego poziomu przez wiele lat,grali genialnie okresowo pod publikę,ale żaden z nich nie umiał utrzymać takiego poziomu przez 10 lat,Kempes jest głąb,zaistniał rok,ale jako zawodnik miał tylko przebyskł 1 roczny,Diego M.parę lat a Messi naście lat.dość
2
No i pytanie,czy nie warto było poqlczyć o Lautaro Martineza,nawet kosztem Griezmana,już nie wspomnę o Depayu ?A może skaperować jeszcze bramkarza Argentyny za Neto?
0
Taki stary a taki naiwny,z nami się męczyli a chcą ograć francuzów,a może jeszcze LM wygramy w przyszłym roku ?
wasz poziom się kończy na Chorwatach czyli 2-ga liga (Polacy -3 cia),Francuzi,Portgalczycy,Anglicy ,Włosi -pierwsza liga. Może by dodać Belgię,może awet Holandię,ale nie hiszpanów)
0
Mam nadzieję,że dokupimy Lautaro a nie Depaya.Argentyńczyk technicznie i narodowościowo pasuje, Depay to nie ta liga.Niestety ,znowu zabraknie miejsca dla Dembele i nie ma się co dziwić ,że facet nie chce zostać za 50%pensji i grzać ławę, bo Ansu ,Messi ,Depay ew. Aguero będą pierwszym wyborem.
0
Kun podobnie jak Suarez - może się sprawdzić tylko wtedy jak nie będzie grał pełnych czy i wszystkich meczów i nie będzie wracał. A takiego komfortu nie widzę mając 5-ciu 30 -latków .Luis w Atlethico został zwolniony z gry w obronie.Inni -Nie .W Barcelonie -tylko Messi ma być święty -reszta nie ,więc od 30 rż powinno być ich jak najmniej w drużynie.Poza tym Kun powinien podpisać (jeśli w ogóle)_kontrakt po rozgrywkach reprezentacyjnych.Chyba mamy znowu durny zarząd. Jak złapie kontuzje -to będziemy płacić a on może grzać ławę pół sezonu, a resztę być nie przydatny. Ale pewnie Guardiola jest "kretyn",że go nie chce. Skoro Kun to po co Depay.Znowu nie rozwiniemy "młodych ".Szkoda ale na miejscu Dembele dałbym nogę.Nie pogra on albo Ansu Fati,dziadki mają pierszeństwo.Będzie atak Griezman,Depay(lub Aguero) Messi.Niech młodzi patrzą jak przegrywają ligę starzy.Żenada.Szkoda mi młodych.Chelsea pokazała ,że w młodości -siła.Nazwiska nie grają.
0
Jeszcze większe osiągnięcia miał Xavi ,może też powinien wrócić...wszystkie te osiągnięcia to historia.Taki świetny ,że Guardiola go już nie chce...a może jeszcze CR7 ,też "dziadek" z przeszłością..żenada ,kilka meczy zachwytu i cały sezon w D...e.A gdzie miejsce dla Konrada de Fluente,Collado,Dembele lub Fatiego ,nie wspomnę już o R.Puigu...
0
mecz Chelsea -Manchester C pokazał ,że w młodości siła a my tymczasem zbieramy dziadków,Aguero ,Wijlandung. Depay też już chyba 29 lat.jak możemy budować zespół z nazwisk ? Patrz Chelsea -+odważny trener .Może jeszcze z PSG kolejnego argentyńczyka weżmiemy?!
1
Kontynuacja dziadostwa.Stawiamy na wiek powyżej 30 lat (Aguero ).Podpiszą kontrakty i po kilku meczach opadną z sił.Jeszcze Odebajang skończył 30 rz,też go weźcie. Młody narybek najlepsze lata przesiedzi na ławce a oldboje będą chodzić po boisku. Brawo zarząd.Czas na rozwód ...chyba kibicuję już Messiemu- nie Barcelonie ,która albo sprowadza miernotę ,albo b.dobrych zawodników technicznie ,którzy mają problem z głową.Ja pier-lę...
0
Jakby dodać fakt ,że trener na początku sezonu chciał wypożyczyć Pedriego i sprzedać Dembele to po realizacji takiego planu nie bylibyśmy nawet w czwórce ligi. Za to uparcie faworyzuje Griezmana ,który niestety nie nadaje na osobę za którą wydane są takie pieniądze. Z kreatywnością jest na poziomie...no właśnie ,nikt mu "nie dorównuje "(może Moriba) ,wszyscy sa lepsi (Dembele,Dest,De Jong,Arauho,Lenglet,Alba,)TO NIE JEST NAPASTNIK,co najwyżej dobry pomocnik. Nawet Pedri robi wrażenie pomocnika defensywnego bo też z kreatywności ma niewiele.Cholera bierze ,że Puig siędzi skoro tylko On i Dembele poza Messim są w stanie stworzyć zagrożenie ( no dobra plus Bussi ,ostatnimi czasy) a gdzie młodość KOnrad,Collado ? Dziadki -out.Jeśli Messi ma dalej "ciągnąć"sam ,to lepiej niech odejdzie ,może pomóc alena więcej go nie stać ,za stary jest.
6
Griezman ,Pedri,Moriba i Messi oceny zawyżone.Dembele -zaniżona ,chłopak nie ma z kim grać, nikt na tym skrzydle go nie wspomagał,wszystkie ataki od 3-4 lat to lewa strona (Messi,Alba,Griezman ,Pedro) prawa strona to nasza pieta Achillesw,nibyma tam być Messi ale schodzi do środka.Zostaje -nam brawura Dembele lub Desta ,bez wsparcia.
1
Oczywiście możemy krytykować wypuszczenie Suareza,ale on się przysłużył FCB 1)zwolnił miejsce 2) może jest osobą ,która zabierze tytuł Realowi. W Atletico to jedyny zawodnik ,który nie musi wracać ,stąd jeszcze strzela,tam jest jednym z wielu,u nas był Alba,Messi i Suarez -schemat który upadł 4 lata temu.
1
Widać od kilku lat ,że nie ma prawego skrzydła ,nawet jeśli Dembele czy Dest podjadą pod 16m to nie ma do kogo zagrać bo cała ferajna (Alba,Griezman,Messi,Bussi ,Pedro)maja zakodowane ,że tylko z tamtej strony może Alba podać Messiemu. Bussi owszem poprawił sie jako osoba grajaca do przodu ale opierać siłę rozgrywania z przodu na 2-óch dziadkach to przesada(Messi i Bussi).Pedro ;jest ale go nie ma,Griezman -bardziej obronca niż napastnik, Moriba -poza wiatrem nie robi nic,za to wszyscy wieszają psy na Dembele ,który próbuje czasem coś 1 na 1 ale wsparcia ma "ZERO".Mimo nędznej umiejętności grania z przodu nadal wchodzą Trincao i Dunczyk a nieobliczalny ale z polotem Puig gra ogony.Z całym szacunkiem dla Moriby ,wolę Puiga (przynajmniej coś się dzieje) i zamiast 2óch rezerwowych napastników,wolałbym zobaczyć KOnrada i Collado.Jak dojdzie Aguero to znowu wiek z przodu będzie 32 lat i młodzi pójda w odstawkę .Na miejscu Dembele też bym nie podpisał kontraktu ,bo będą prze nim nowi (Aguero i Depay). Może by było lepiej jakby Messi odszedł bo wszyscy wiedzą ,że on to FCB ,która już nie daje rady bo wiek nie ten. Trzeba składać pakę od nowa i dopóty Messi będzie grał wszystkie piłki będa kierowane do niego, czyli niedobrze.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tak weżcie 2 -óch dziadków i poziom sie podniesie,Aguero też już chodzi po boisku,DepY NIE JESTmłody,Griezman,Alba,Bussi,Messi,Pique,Sergi R.-same dziadki.Lata świetności Aguero minęły rok temu i niech da szansę młodym , znowu nie zagra Dembele bo musi zagrać Aguero a Dembele go zmieni w 78min jak będzie pozamiatane.Nic dziwnego ,że chłopak nier chce podpisać umowy do grzania ławy; Powinien odejść do Kloppa i się okarze ,że świetny piłkarz
0
Sprzedajcie Griezmana,kupcie Lautaro Martineza,wróci Fati na jedno skrzydło ,Dembele na 2-gie ,wtedy nie bedzie wątpliwości kto ,gdzie gra bo odkąd Griz-Lee sie pojawił ,nikt nie wie czy on jest napastnik ,skrzydłowy, pomocnik ,wszędzie go pełno " a gdzie trzeba - nie było" .Na pewno za pieniądze które bierze jest nieoplacalny, "zero "- kreatywności + dużo -pracowitości = mało wartości
1
Bussi ,nie pi---ol ,powiedz ;jestem ,stary i za wolny ,żeby biegać 90 min,może 1 połowa..Teraz jeszcze niech kupią kolejnego niechcianego dziadka,spacerowicza Aguero.BYŁ WIELKI(3 lata temu)Teraz jak przyjdzie (mam nadzieje ,NIE)to zajmie miejsce jakiemuś młodziakowi
1
1) najgorsze ;trener i Sergio R. Trener zmiany wprowadza pod koniec meczu i to zawodników ,których trzeba oddać lub sprzedać mając do dyspozycji ;młodość,szybkość,fantazję (Puig,Konrad Fluente,Collado) tym bardziej ,że po wtopie z Granadą było mało prawdopodobne ,że tytuł wygramy 3)Wciąż nie moge zrozumieć ,co trener miał na myśli nie wpuszczając od początku Dembele z Granadą czy Athletico
2) przebłysk Griezmana nie wystarcza na tytuł,jak można wydać tyle szmalu na zawodnika ,który CZEKA az chłopaki coś wymyślą 3) brakuje ,czeby ten syf ciągnąć dobrać do składu AGUERO.tO TAK JAKBY KUPIĆ STaRE,DZIURAWE BUTY "nike" zamiast nowych ,mniej znanej firmy (np;Lautaro Martinez)
Najlepsze;? 1) wczoraj Dembele, Araucho i De Jong 2) Jak by trener dał szansę Puigowi,Collado,Konradowi de la Fluente + Pedro,Moriba to mamy 6-7 zawodników poniżej 23 rż i to Oni powinni grać ostatnie 2 mecze. Niestety Koeman ,nadal wierzy ??! ,jedyną szansą są 2 przegrane rywali ? Nie dziwię się ,że Messi i Dembele się zastanawiaja,lepsze oferty finansowe ?,lepsze kluby ? (jest ich coraz więcej,od 4 lat FCB nie wiem czy sie łapie na pierwszą 10 -tkę w Europie.Jesli tak to tylko dlatego ,że mamy Messiego.
0
Koeman ,nie chrzań,weż na klatę,popełniasz błędy; 1) w kazdym z ostatnich meczów zmiany wprowadza 15min przed końcem .R.Puig wniósł sporo ożywienia i widać ,,ze chłopak ma jakąś wizję gry (oczywiście ,czasem podobnie jak Dembele robi błędy,ale ten źle nie robi co nic nie robi 2) Albo Dembele jest kontuzjowany z powodu bólów w ok.spojenia albo nie, i jak grał mniej to dlaczego zszedł ,skoro był najlepszym naszym zawodnikiem oprócz De Jonga 3) wprowadzenie bezpłciowego Sergio Roberto chyba było tylko dowodem na to ,że on już nie powinien grać 4) uparcie dziennikarze i Koeman pokazują cudowne statystyki Griezmana ,a on nic nie kreuje,CZEKA (może ktoś ,coś wymyśli to się podłącze)5) skoro widać ,że chłopaki słabną i starzy zmiennicy typu duńczyk nic nie wnosi ,to dlaczego do cholery nie wpuści Konrada Fluente lub i Collado.Owszem Moriba gra nieźle ale powinien być zmiennikiem Bussiego w ostatnich 15-20 minutach ,który biega z językiem na brodzie, a Pedro powinien być zmieniony po 1-szej połowie ,bo już na rezerwach jedzie.są młodzi chłopacy ,którzy mają siłę i ochote walczyć ,to trzyma dziadków zajeżdżonych sezonem.Ostatnie mecze pokazują ,że skoro w końcówkach leją nasz drużyny słabsze,tzn,że zmiany powinny być wprowadzone najpóżniej w 60 min. I on K...a nie może zrozumieć.Cud ,że nie wszedł Pijanic ,może byśmy wtopili ten mecz
4
znowu mam wrażenie ,że większym winowajcą za remis jest Dembele jest niż Griezman ,który grał cały mecz,największym winowajcą jest jednak trener ,który mając zajeżdżony zespół robi zmiany pózno i mało skoro może zmienić 5 zawodników ,włącznie z Messim
0
Największym plusem Koemana jest usadzenie na ławce pijanica i poprwa gra Bussiego w ostatnich meczach,najgorsze;odstawienie Dembele i Puiga,Nie dawanie szansy Konrakowi de La Fluente i Collado,brak umięjętności do zrobienia napastnika z Griezmana ,który w najlepszym wypadku gra jako ofensywny pomocnik
0
to chyba odpowiedż jak stawia Koeman na wychowanków ,chyba ,że mówi o tych starych (szczególnie ostatnio przypadło mu do gustu stawianie na Sergio Roberto,od razu siła skrzydła wzrosła .Dzięki takiemu stawianiu pożegnaliśmy sie z tytułem .
4
W 2-óch końcowych meczach Koeman nie mając żadnej siły napędowej (jedyni odważni- Messi i Dest,De Jong) dwóch odważnych w podejmowaniu decyzji ,choć czasem z ryzykiem siedzą na ławce bo mu podpadli (Puig i Dembele).Czyli kibice i klub ponoszą karę za trenera.Jak można wygrać z Granadą czy Athletico jak jest futball zachowawczy i nie ma kto kreować gry.Psycholog klubowy chyba jest na "urlopie" od 4 lat ,bo każdy kupiony ,wyszkolony technicznie zawodnik za grube pieniądze się nie odnajduje.W każdej szanującej się firmie farmaceutycznej (może i innych)jest wykonywana kupa testów czy pracownik spełnia kryteria osoby nadającej sie do kreacji i odwagi w podejmowaniu decyzji.Same wtopy psychologiczne i niestety medyczne (np;Dembele).Owszem Puig i Dembele czasem mają złe wybory ,ale podejmuja próby i to w trakcie sezonu można jakoś korygować.Griezman ,Pedro ,Pijanic,Bussi (choć się ostatnio poprawił)prezentują futball zachowawczy.NIE NALEŻY SIĘ TYTUŁ bARCELONIE,szkoda ostatnich lat Messiego,kara dla zarządu zasłużona.Ryb a śmierdzi od głowy;Zarząd,Trener ,zawodnicy.Teraz niech sie pozbędą Dembele i zapłacą jego pensję Aguero "zamienił stryjek siekierkę na kijek" Po kilku latach nieudanych małżeństw ludzie się rozwodzą.Chyba Messi mnie przy tych barwach- trzyma (+De Jong i Dembele -może lekko zaburzony,ale czasem wnosił powiew nadziei).Może czas na Flika zwolnionego z Bayernu)
0
@Krystian1588 został jeszcze Flick po Bayernie
0
@KibicBarcy84 jak widzisz większość "wie" oddać piłkę partnerowi niech on pomyśli.Dembele co prawda czasem nieobliczalny dla nas ,ale dla przeciwnika też.Nikt poza Messim i nim nie jest w stanie podjąć ryzyko ,no sry jeszcze De Jong.Reszta to tchórze nie na barcelonę.Żeby więcej odwagi miał Dest i Araho od Griezmana ,to szczyt ,że taka kasę wydali na gościa który miał stwarzać zagrożenie w ataku.
1
@SzahMatt Co do zdrowia to wina medyków,nie radzą sobie.Co do bramek ,to zobacz asysty ,bramki w stosunku do czasu gry .Prosze podać przykład wykreowanej akcji przez Griezmana ,nie b ma .To nie napastnik ,boi się pójść 1na 1 ,to pomylił klub.Suarez w końcówkach był słaby szybkościowo i fizycznie ,ale wchodził 1na 1,Ney -też,Villa- tez,Rhonaldinio, Eto-też, Couthinio-tez,..wszyscy -tylko nie Griezmann
2
Jadą po nim jak po łysej kobyle,nie żebym mu nie miał co zarzucić, ale wolę jego od Griezmana ,który bierze co najmniej 2x większą kasę a sam czeka aż ktoś mu zagra,żadnej inicjatywy, zero kreacji w stylu "ten żle nie robi co nic nie robi".Oczywiście jest pracowity,poprawny technicznie (jak Pedri)i obaj zero kreacji ,młodego mogę zrozumieć ale taka gwiazda,która nie świeci z przodu to nie gwiazda.Dembele przez swoją nieobliczalność coś wnosi,daje szanse ,że któraś akcja wypali i od razu psy na nim wieszają bo nie strzelił .Pytam ile 100% spierdzelił Griezman ,na jakiej pozycji on naprawdę ,jako pomocnik-super ,jako napastnik DUPA w trokach która czeka aż mu Mesiulek zagra.Dać trzeba dla Dembele na skrzydło i dać mu szanse.To jedyny skrzydłowy w naszym zespole,wciąż młody. Co za kretyni wywalają na zawodników powyżej 100mln i nie wiedzą co dalej (Couthinio,Dembele,Griezman) .Przy takiej kasie to oprócz umiejętności ,powinien być psycholog,przecież oni wszyscy są super technikami (Griezman znowu najgorzej wypada) i liczą ,że się zmieni .Czyli albo trener do dupy albo psycholog.Piłkarze są jak dzieci. "pokaż mi dziecko a powiem jakich masz rodziców".Po co wydaja tyle szmalu jak nie maja pomysłu co dalej .Następne niewypały (Pijanic,Arthur de Mello).Kto za tym stoi.Może to sabotaż klubowy.?
2
Właśnie przed meczem obawy się potwierdziły ,najbardziej kreatywny zawodnik obok Messiego (O.Dembele)gra od 75 minuty.Pytam znowu znawców piłki co wnosi do akaku Griezman jak coś nie wymyśli Messi. W akcie desperacji idzie czasem zamieszać De Jong ,próbuje czasem Dest,ostatnio coś próbował Bussi (który właśnie skończył sezon,jeśli ma złamanie to 4-6 tygodni gojenia,nawet gdyby grał z maską to za 2 tygodnie) Jak może na cokolwiek liczyć drużyna jak 2-óch ,czasem nieobliczalnych ,ale kreatywnych ludzi hrzeje łąwę (Dembele i Puig).Futball zachowawczy ,wolny bez ikry. Biedak Messi jest skazany na niepowodzenie ,bo sam nie da rady. Byłby to szczyt obłudy ,gdybyśmy wygrali ligę hiszpańską .Nawet nędznie grający również potrafi zagrać lepiej. Griezmann odejdź, jak wróci Fati, może czasem zagra z kimś kto ma jaja np; De la Fluente lub Collado. Sprzedajcie Dembele ,kupcie kolenego dziada Aguero i będziemy sie bić o 4 miejsce w lidze.