1

Co za bzdury,jakby grali z 2-ga ligową polską drużyną mogliby grać z jednym obrońcą." jedna jaskółka wiosny nie czyni".Wększą zasługą był posadzenie na ławce 2-óch partaczy Bussiego i Griezmana ,który w tych okolicznościach co nasi strzelili ,On by spaprał.

0

Martwi trochę fakt ,że przy stanie 2;0 nie zdjął Messiego.czas żeby chłop odpoczywał więcej w tym wieku.Tu również na 20 min mógł wpuść De Fuente lub Puiga.Cieszy "nieudolność'Bussiego(w końcu trener zacznie go zadzać na ławie) i ława Griezmanna.Bussi powinień być zmiennikiem De Jonga.Niestety martwi również chodzący w obronie Pijanic.Zero szybkości,trochę lepiej z przodu ,ale fakt ,że pierwsze 23 podania miał celene ozn."zero" ryzyka w grze do przodu ,potem troche się rozkręcił ,ale to mało.Trudno żeby gra w obronie była dobra jak w 2-giej linii nie ma zwrotnych i zbyt szybkich,a Pijanic i Bussi nie są w stanie wrócić przy jakiejkolwiek szybkiej akcji.

1

to ile zarabia Griezmann ,jeszcze mnie potrzebny (z takimi pudłami strzeleckimi to nawet Milik mu nie doruwnuje)

0

Dla mnie ,Pedri w pierwszym roku gry jest lepszy niż był Iniesta.Iniesta -był technicznie wyrażnie lepszy ,natomiast grał bardziej zachowawczo,spokojnie .Z czasem nabierał odwagi,mógł obok miał Xaviego,Messiego,Ronaldinio(2-óch ostatnich lepszych technicznie).Więc nie ma co "piać z zachwytu" ale na swój wiek w tym klubie -wielka klasa.Pożyjemy ,zobaczymy.Poza tym Iniesta mało strzelał .Z powodu osłabionego mięśnia miaŁ "ZAKAZ"zbyt agresywnego strzelania.Obaj skromni,obaj techniczni,obaj z zimna krwia na boisku ale Pedri troche bardziej (na szczęście)śmiały w poczynaniach

5

Jakoś poza Aleną i Puigiem nie widzę potrzeby wsparcia.No może jeszcze powinien próbować Flunte zamiast Trincao ,który totatalnie jest zagubiony.

1

Mdli mnie od oglądania Bussiegiego,jest tak wolny i mało zwrotny,że jego przydatność ogranicza sie do momentu kiedy ktoś do niego idealnie poda,ale wartość De Jonga spada bo musi pracować za Bussiego.Jak już trener się złości na R.Puiga (nie do końca-słusznie,ponieważ wiemy ,że również chciał oddać /wypożyczyc Dembele a teraz skamle ,że go brakuje)to nie ch wpuści Alenę ,który zwiększył szybkość i zwrotność 2-giej linii.Niestety Griezmann nadal TYLKO ,b.chce grać dobrze,ale jak na zawodnika ,który "umie" grać na wielu pozycjach na żadnej nie gra dobrze. Wczoraj nasza "9" pokazała jak się paprze idealne podania 3-4 x,nie do przyjęcia.Najgorsze jest to również ,że tylko Dest jest szybszy od Messiego.

0

Komentarz usunięty

0

Jasne brakuje nam "dziadków" I-wszej kategorii i ,młodszych 2-giej kategorii.Już kupiliśmy Pijanica za Arthura,teraz jeszcze 2 mamuty :Di Maria i Aguero.Pozostali grzeją ławy w swoich klubach ,u nas będą błyszczeć.Dopuszczalny pomysł Laporty Halland za Griezmana i Couthinio.Klub na tym poziomie ,grający inny football nie powinien kupować zawodników powyżej 24 rż,są za starzy na wchodzenie w inny system gry.

0

Pijanic wygrywa w kwalifikacji podań do 10m

0

@MarioVeB! co ozn.mieszkasz na Barce i jaki kompleks ?

0

Juve ma b.dobrą drużynę Mają szansę wygranie LM.Silna ,wyrównana drużyna ze świetnym trenerem.Cristiano w tym meczu był znacznie gorszy od Messiego ,odwrotnie proporcjonalnie do drużyn w których grają,więc błysnął. Wykorzystali wszystkie nasze słabości i ten mecz był najmniejszą karą jaką mogliśmy zapłacić .Oprócz wyniku powinniśmy jeszcze dostać 1-2 czerwone kartki.

0

@Midast moje marzenie,ew.Couthinio,a z przodu pobróbować De Fuente zamiast Trincao.Nie mam nic przeciw De Jongowi ,który czasem gra gorzej ale uczciwie haruje w przeciwieństwie do Bussiego zwrotnego jak Titanc i Pijanicza-gwiazdora,którego wpierw nie "doceniali "w Juve,a teraz w FCB.

1

Nawet jeśli miał rację to fatalny sędzia nie odgwizdał też karnego dla Juve z powodu reki na polu karnym obrońcu Barki. Mecz poniżej pasa z powodu jakości gry.Poza Messim i Destem ew.Puiga i Jonga ,który tyrał za całą 2-gą linię ,reszta do D...y.Nie zwalajmy na sędziego.Pijanic też chciał prowadzić mecz,razem z Albą. Im gorzej grają tym więcej mielą jęzorami.

0

Nie ma pieniędzy,nie ma braw i "gwiazdy"gasną.Jedyną szansą są młodzi,którzy chcą zaistnieć,nic nie osiągnęli i mniej ich ineresuja pieniądze i chwała niż chęć do gry.Wczoraj dał przykład Lipsk.Poza Messim( ,który gdyby miał z kim grać)trzebaby było wszystkich po 26 rż odstawić od pierwszego składu.Na obronę Comeana pozostaje fakt ,że nie dużego (żadnego )wyboru i niestety na obecny czas Ansu Fati ,Dembele i póki co niezastąpiony choć wolny Pigue są kontuzjowani. Nie rozumiem tylko dlaczego tak uparł się trener by nie zastąpić Bussiego i Pijanica Aleną i Puigiem.Biedak Messi sam orał z przodu i zapłaci za ten mecz -następnymi.De Jong -może nie błysnął ,ale tyrał chłop jedyny oprócz Messiego i Desta.(+Pedri ?)

2

Chyba oglądałem inny mecz Bussi grał tragicznie a Pijanic -b.ostrożnie ,niczego nie wniósł do gry i obie oceny zawyżone.Za wyrzut Alby Autu-też ocena zawyżona ,sam nie wie do kogo wyrzucał do Lengleta czy bramkarza? Niehlujny "wyrzut" i strata bramki.

2

na razie Pijanic rozegrał jeden przyzwoity mecz z Juve .Jest za stary i za wolny żeby czekać rok,aż się oswoi.Już w Juve więcej "gwiazdorzył" niż grał . Kilka przebłysków na kilkanascie meczów to za mało.Mamy takich pod dostatek (Bussi,Alba,Sergio B,Griezmann).Niech lepiej sie ogrywają młodzi (Puig i Alena)głodni sukcesu i prący do przodu.

0

@Midast W zasadzie zgodzę sie poza Lengletem ,który ma wpadki jak wszyscy ,ale na swojej pozycji nie ma konkurencji.Pijanic dużo biega (ostatnio najwięcej przebiegł km) i miał najwięcej ilość dokładnych podać (94%),ale nic z tego nie wynikło pozytwnego, gdyż szybko pozbywa się piłki do najbliższego i w dodatku większośc bez jakiegokolwiek ryzyka.W przeciwieństwie do Alby (niestety) Lengleta i Messiego,którzy nie mają póki co konkurencji na swoich pozycjach,Pijanic jest wolny i nic nie wnosi do gry w porównaniu z Puigiem czy Aleną.Jedynie porównać można go z Sergio R., który też jesy wolny i tez nie wiele wnosi z trudnym przeciwnikiem,choć na ta chwilę jest bardziej ofensywny.

0

@Mroziu G...no prawda,Alba sam nie wie do kogo adresował piłkę ,rzucił między bramkarza a lengleta

4

Oczywiście możemy psioczyć na Messiego ale poza nim i Destem nikt nie podejmuje próby parcia do przodu.Nawet Dembele przy Autobusie postawionym mało przydatny.Nie wspomnę o Pijaniczu czy Bussim ,który po opiedolu w szatni spr€bował coś wrzucić. Pytanie z kim ten biedny Messi ma grać ? sam już nie jest taki jak był a wszyscy oddaja mu piłkę i myślą " mistrzu ,zrób coś"(Alba,Trincao,Griezman,Bussi0oddają mu zawze piłkę i to jest przewidywalne.Więc chyba czas pozwolić Messiemu odejść ,niech sobie Chłop za zasługi jeszcze pogra gdzie chce,a zespół powinien się budować od nowa bez Bussiego ,Alby.Może zaczął by grać Griezman.

0

@MidastZgadzam się w 100% ,mimo ,że w 2-giej połowie trochę sie zdekoncentrował ,ale przy tym wyniku i braku Alby tak miało być.Należało by pochwalić Puiga za 2 akcje,prostopadłe podanie do Braithwaite'a i zabranie piłki obrońcy i Alenę za dynamike i chęć do gry .Obaj lepsi od Pijanica i Bussiego.

4

Oceny Pedriego i Alby zawyżone w stosunku do Dembele,nic nie pokazali a Dembi miał zbyt mało podań by się wykazać .Messiego ciągnie do rozgrywania na lewo do Alby a on coraz gorzej gra.Dembeke powinien mieć dużego plusa za strzał ,którego nie zaliczono,widać jego celownik świetnie ustawiony w porównaniu z resztą ekipy.Lepiej 3x od Griezmana i nawet Messiego.

0

@smieszek Jak byś trochę więcej wiedział to byś spojrzał inaczej.Zorganizował kilka meczy harytatywnych dla najbiedniejszych.Mimo kary opuszczał (bez zgody)FCB by grać dla reprezentacji Argentyny(mecze towarzyskie),nie zjawił sie na audiencji u papieża,gdyż powiedział ,że ludzie umieraja z głodu a Watykan kapie złotem.Był buntownikiem ,Pele-był lizusem i dupowłazem ,trzymał z bogatymi i sie nie wychylał.Diego miał wielkich wrogów za mówienie prawdy, nie wytrzymywał napiecia i ćpał, ale do futbolu wniósł "boskość i magię"dzieki czemu ten football kochamy.

0

Tak gra wypoczęty Messi,pytanie kiedy znowu przerwa? latka nie te, a jak wypocznie ..to miło popatrzeć

0

Jakie trudne,pójdzie Messi w tamtą strone a on przyjdzie w rozliczeniu

0

@Hawajczyk Zgadzam się ,że mu nie szło ale z kim miał grać jak poza Dembele nikt nie miał umiejętności bądź odwagi żeby przeć do przodu.Też uważam ,że noty Messiego za niskie ,minimum 4.

0

Jako obrońca Lenglet wyglądał najlepiej,znalazł się b.dobrze również na przedpolu przeciwnika niestety bez gola,więc oceny zaniżone w stosunku do Alby i Sergio Roberto,poddobnie Porównanie Frankiego de Jonga z Albą nieporozumienie, Frankie HAROWAŁ JAK WÓŁ,Alba tylko okresami był widoczny.Jeszcze powinno się na ocenę 3-3 ocenić trenera.Mógł wcześniej zmienić Pijanica i Couthinio np;za Ruiga P lub Alene i ew.wpuścić De Funte.Widział ,że gra się nie klei a mimo to obstawał przy tym składzie do końca.

3

Popieram Paxa, Leo bije głową w mur,słabnie a próbuje kiwać i rozgrywać. Poza nim tylko Dembele "pchał"piłkę do przodu,reszta -b.zachowawcy football ,dno. Oczywiście na pochwałę zasługuje De Jong który harował jak wół i Lenglet.Ale 4 osoby to za mało z jadącym na rezerwie Messim.Oczywiście powinien grać rzadziej albo 1 połowę ,ale kto poza nim ma prowadzić grę.Nadzieją był R.Puig ale grają osoby ,które boją coś zagrać efektywnego .Może powrót do formy Couthinio trochę zmieni,może wpuści De Fluente.Wczoraj za mało grali z Dembele ,który jedyny poza Messim parł do przodu.Bez Messiego byśmy stali i grali w dziada bo tylko to umie obecna drużyna ,nikt za Dembele nie nadąży,a tak się prosiło by zgrać 2 dynamity ;Dembele i Semedo ,który odszedł.Sergio R.gra przyzwoicie, ale nie wnosi szybkości i tym samym zagrożenia.Ci w/w tracili piłki ale czasem tak zakręcili ,że była nadzieja na akcję dającą szansę na gola.

0

@Klaudix Tak ,wszyscy którzy są w tym wieku tracą szybkość i siłe,zostaje wytrzymałość(Alba,Griezman,Pijanic).Biega cały czas ale wolno,nie jest w stanie dobiec do jakiejkolwiek prostopadłej piłki ,poza Dembele i Ansu Fatim nie ma kto wykonać sprint .Liczmu ,że Fluente zacznie grać

0

jaki krok do przodu jak jest 2-3 z tyłu.

0

Uraz Pigue' wygląda na uszkodzenie więzadła przyśrodkowego i pewnie łąkotki przyśrodkowej więc 2-3 m-ce. Widać ,że starość (Bussi,Pigue,Sergio R) się sypie ,aż dziw ,że Messi (na razie) cały.Sezon stracony ,niech da pograć Puigowi,de Fluente. Najlepszy Dembele i Lenglet,potem Messi i DE Jong,reszta ;żal patrzeć włącznie z Pijaniczem i Griezmanem.Pokłon dla Atletico,pierwszy raz fajny futboll,wygrana zasłużona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?