0

Będzie miał Złotą Piłkę jak ukradnie ,z jedną nogą nie da się wygrac tej piłki.

1

B.dobrze robi,jak ma grzać ławę bo gra Griezman albo nie daj Boże Trincao ,to po co ma tu siedzieć .Jak zacznie być w podstawowej 11-ce to przedłuży umowę ,jak nie to nie.Nie mogą go sprzedać bez jego zgody i super.

1

Bzdura, tam czeka na piłki i nie wraca.Czas staroci minął i trzeba pisać nową historię ."Ostatni ze statku schodzi" kapitan, więc Messi po Bussim ,Pigue i może po Albie .Biologii nie oszukasz, Suarez się wyczerpie -szybko...Niestety wciąż zajmują miejsca Bussi,Pigue i niestety Giezman ,który się nie może odnależć,choć cenie go za pracowitość

0

@Mateonvious Dobry wybór,ale chętniej bym sprawdził jako zmiennika Pedro Konrada de fluente,niestety w moich oczach traci Trncao,ani prawej nogi,ani dryblingu...nic

0

Niedługo sprawa się wyjaśni...tylko złapie kontuzje Pedri ,następny młody zbyt eksplatowany.Griezman to może zastąpić Sergio Roberto w obronie,nieźle mu idzie. Couthinio na lewe lub 2-iej linii lub Pedro.Dla mnie najlepiej jakby oboje byli w 2-giej linii z De Jongiem ,do zmiany Pijanic,Bussi i Puig.Na lewe zdecydowanie Dembele albo Couthinio

0

Do drugiej linii muszą pójść młodzi ,wydolni szybkościowo;De Jong,Pedri i Puig lub Alena. Na człona nam doświadczenie Bussiego jak nie zdąża. Jak mamy wolnych obrońców i 2-gą linię to wysoki pressing nieudany jest jka strzał samemu sobie w pięte.

1

@PoGGi skojarz z jakiego terenu pochodżą, wysokie góry ,które wymuszają naturalną(by przeżyć na tych wysokościach)wyższą produkcję surfaktantu ,potrzebnego do lepszego wiążania tlenu ,i oni jak zjadą biegać na dół ,to 3 x szybciej wiążą tlen i się mniej męczą ,oto ich żródło sukcesu ,a nie mięśnie

1

@PoGGi to nie jest teoria. Murzyni mają większą podatność na przeciążenia wykonywane ze zmianami dynamiki, mają 'szybszą tkankę" ale b.podatną na urazy .Biały rzadko osiąga taką dynamikę , zauważ ,że w każdym klubie najszybsi są czarni (sadio Mane Liverpool ,Alaba i Comman z Bayernu, Semedo,Dembele czy Srerling z M.City) to nie przypadek

0

W tym tempie gry to patrzeć kto następny,miejmy nadzieję ,że nie Pedri.Cud -że nie sprzedali Dembele.Młodzi sa za słabi fizycznie by ich tak obciążać ,więc nie jest to przypadek ,że w ubiegłych sezonach pękał Dembele, teraz Fati ,no może nie wytrzymać Pedri jak będzie tak eksploatowany. Należy wiedzieć ,że włokna mięśniowe ludzi czarnych są "włóknami szybkimi, dynamicznymi "ale płacą mniejszą wytrzymałością. Najlepszy wiek 22-24lata pod wzgl. siła,szybkość,wytrzymałość. Niestety Fati musi mieć operację i z punktu widzenia powrotu do gry;po usunięciu 6-8 tyg,po zszyciu 2-3 m-ce dłużej.WIĘKSZOŚĆ PIŁKARZY GRA BEZ ŁĘKOTEK ,ALE MAŁO KTO je szył,jak zawodnik wypadł na 2-3 m-ce to tracił kasę i szansę na powrót na wysoki poziom. Ansu jest młody,więc ten amortyzator w kolanie może być niezbędny do dłuższej kariery.Dla wzmocnienia wytrzymałości mięśni też będzie korzystnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Każde zwycięstwo ma smak jak się ma do dupy obronę.

0

Najgorsze -żółwie w obronie i Griezmann, najlepsze- wypoczęty Messi i obunożny Dembele,przyzwoite przez dużę P-;Pedri i Fati .Nadal nie rozumiem dlaczego zmiennikiem Dembele jest jednonogi Trincao,nie dość ,że musi wszystko ustawić na lewą nogę to szuka Messiego,jest przewidywalny ..Messi chyba już w takich meczach pwinnien wchodzić w 2-giej połowie ,na pomęczonych fizycznie zawodników

0

Nie przesadzajmy ,mamy wzloty i upadki i nie ma szans na wygranie wszystkiego do końca.Musimy jeszcze parę x wtopić ,żeby trener zrozumiał ,że Messi musi odpoczywać a Bussi jest za wolny na pierwszy skład i na cały mecz.Jeżeli po tym wszystkim co ostatnio widzimy dalej w pierszej 11-ce będzie Griezman to kto ma szczelać brami ,? Messi zaniemógł,prawdopodobnie wiek plus nieznana mu bliżej pozycja (rozgrywający >/ napastnik ?) kto ma mu nagrać Bussi-zbyt ostrożny,Pijanic -pojedyńcze przebłyski,De Jong- może ?)braki,braki ,braki (obrona,2-ga linia ,napad) tylko Ter Stegen,Fati I Pedri -swój poziom trzymają ,a Dembele ,który podniósł swój poziom grzeje ławę )..Może kolejna przegrana i powrót Couthinio coś zmieni.Marzę o zmianach zawodników ,nie o korzystnym wyniku przy nędznej grze.

0

Nikt nie dodał ,że większość bramek straconych też jest po lewej, ALBA NIE NADĄŻA WRACAĆ BO CZUJE SIĘ JAK NAPASTNIK, Sergio R. też coraz wolniejszy, obecnie najpewniejszy punkt to Lenglet ,oczywiście nie jest bez grzechu,ale ostatnio zaliczył kilka pięknych prostopadłych podań, chyba się rozwija ,pozostali się zwijają... aż żal odejścia szybkiego portugalczyka,trzeba było oddać Griezmana,albo Griezmana przerobić na obrońcę...w końcu co do Alby mam wątpliwośći czy nim jest...

0

@Midast Świetna ocena,moje drobne uwagi ;Wczoraj piękny strzał Dembele z 18 m (niestety obroniony)piekne podanie do Messiego (niestety nie wykorzystane),pare udanych kiwek pokazuja ,że ani Griezmann ani Trincao nie są wstanie go zastąpić.Griezman jest "swietny "w obronie ,do D-y w ataku, a Alba odwrotnie. Chłopaki sa za wolni do powrotu ,ale do ataku skorzy (szczeg.Alba). Messi -b.przyzwoicie ,strzał z rzutu wolnego - palce lizać (ale obrona jego też),chciał próbował ale nie bardzo ma z kim pograć z przodu bo nikt z 2 -iej linii nie jest w stanie mu nagrać a jedynymi osobami ,które mogłyby to zrobić to Puig ,który nie gra i Pedro wrzucony do ataku.Koman przychodząc do Barcy powiedział ,że każdy zawodnik powinien grać na swojej pozycji by dobrze wykorzystać swoje umiejętności .Pedri (typowy mediapunta)poszedł do Ataku,Griezman -szuka miejsca,Messi -chce być rozgrywającym i atakującym (trochę zrozumiałe ),De Jong - w obronie.Messi widać ,że b.chce i żeby miał z kim pograć to jeszcze by wiele było korzyści.Jest sflustrowny ,nic nie strzela bo musi rozgrywać).Pijanic che robić wrażenie ,ale tylko chce.Nadzieja ,że wróci Couthinio ,mam nadzieje ,że ew.do drugiej linii z De Jongiem i Pedro lub Puigiem,do przodu na stałe (na pare tyg) Dembele,Messi,Fati (ew.De fuente na zmianę).Griezman albo Messi powinien odejść .Griezman się tu nie sprawdza komletnie ,a Messi może "dać trochę kasy".Osobiście Griezman pierwszy do odstrzału i Bussi, w drugim rzędzie Alba ( w obronie coraz gorzej),Pigue i Sergi Roberto.Odnośnie Desta; na razie nie pokazuje wiekszej jakości od sprzedanego Semedo (technicznie i szybkościowo na pewno-NIE).Trincao -też mnie martwi (wybitnie jednonożny -jak Roben,więc przewidywalny),czas sprawdzić młodego-Fuente.

0

Może Trncao lepiej wypada wizualnie w oczach trenera ,ale póki co jak Gra Dembele na prawej to cos sie dzieje,jak gra Tricao czy griezman to tylko chodzi lewa strona.

0

@ShawnC jestem za..stawianie na Trincao zamiast Dembele jest pomyłką ,co 2 nogi to nie jeedna,poza tym Dembele jest szybszy i pokazał ,że strzelać potrafi,Trincao na razie nie pokazał nic

0

@adukla to odciążenie budżetu,Suarez ,Rakitic,Vidal to jakieś 15 mln rocznie mniej wydatków a grali bezefektywnie jak za taką kase ,Poza tym to informacja dla młodych i Messiego ,ze czas na zmiany.Grając z Suarezem ,Messi poza nim i Albą nikogo nie widział i nasza gra poza tym ,że była wolna to jeszcze b.przewidywalna.

3

o na co zasłużył Suarez ? na grę do 35 rż,a z nim powinni grać Rakitic,Bussi,Mesi ? brał wielkie pieniądze i w takim klubie nie powinno się płacić za chęci czy zasługi i jego możliwości spadły wyrażnie 2 lata temu ,od roku biegał z 20kg workiem na plecach,rozumiem ,że trzymają jeszcze Messiego ,jego 15 min może zmienić przebieg meczu ,ale nikt poza Messim tego nie potrafi i zawodnicy od 28rż tracą na szybkości ,zwrotności itp (Bussi,Rakitic,Alba,Sergio R,Vidal..) wiele razy było wiadomo ,że nie ma kogo wypuścić do przodu bo nikt nie zdąży ,Semedo by zdążył ale był Sergio R. Dembele by zdązył ,ale był wolny Suarez,czas chwały minął i trzeba "wiedzieć kiedy ze sceny zejść".Na Messiego też pora na niecałe mecze albo z przerwami .Bez szybkich skrzydłowych nie mamy szans zaistnieć na arenie m-narodowej ,co najwyżej w lidze.Zobaczcie czołowe zespoły (Bayern,City,Liverpool,Real M) nawet nierozgarnięty ale szybki brazyliczyk wykończył szybkością Inter w meczu z Realem.Z całym szacunkiem dla Suareza ,zrobił z Messim olbrzymią robote parę lat temu .Trzeba sie umieć z honorem godzin ,że czas minął liczę ,że trener odsunie powoli Bussiego,Sergio R ,Albę zacznie grzać ławę Messi i zacznie grać świeża młodość a nie dziadki ,którzy osiągnęli wszystko i obniżeniu zarobków nie mają chęci i motywacji do ciężkiej harówki .pozdr

0

Nie wiem co reszta ale uważam,że jeżeli fizycznie wytrzyma to Pedri powinien grać wszystkie mecze z Fatim ,Messi powinien być czasem na ławce (kondycyjnie i szybkościowo idzie łeb w łeb z Bussim i Pigue),Dembele nie może byc zastąpiony przez Trincao bo jak 2 nogi nie grają to już na pewno jedna nie zagra.Wpuszczanie Briwharda(sry za nazwisko) w końcówce z którym nikt nie chce grać bo w niego nie wierzą,a nie dziwię się bo technicznie zero)za Fatiego to poroniony pomysł.Może de Fluenthe mógłby ożywić przód.Jak Coeman zacznie sadzać Messiego na przymusowy odpoczynek wtedy powiem ,że trener ma jaja,na razie ma kłopot z posadzeniem Bussiego,który żeby nie żółta kartka może by grał do końca.

4

Akurat wymiana Trincao za Dembele to "strzał w kolano" prawe tego zawodnika, nie ma prawej nogi."wymienił stryjek siekierkę na kijek".To samo z Fatim,w drugiej połowie był największym zagrożeniem to go zdjął.Mimo brami Griezman przestrzelił 100%,Fati 200% są tak samo winni złego wyniku jak Neto.Dembele do paru wypuszczonych prostopadłych piłek by doszedł,ale Trincao przy nim nie ma przyspieszenia.Oczywiście przy drużynach stawiających "autobus" taka szybkość niewiele wnosi , ale ma 2 świetne nogi a portugalczyk wszystko ustawia na lewą ,prawą się tylko podpiera.Żeby choć Fluente wpuścił zamiast Braithweita to może jakiś karny by był ale wybór spudłowany.

0

Dla mnie za całoksztatł i stwarzane zagrożenie u przeciwnika ,Dembele był trochę lepszy od Pedro.Jego podań nie wykorzystał Messi i Griezmann.Być może Włosi widząc ostatnie mecze Barcy nie widzieli zagrożenia na naszej prawej stronie , a tym razem było większe niż z lewej.To zasługa Dembele.Griezmann zawyżona ocena ,napastnik za takie pieniądze ,grający regularnie (pomijając przedostatnie mecze - za "wypowiedz reprezentacyjną")musi strzelać bramki.

0

@szczepan-ink szanse są bo inni też słabo grają,poza w/w

0

@kunmateo93W zasadzie to tylko Bayern gra swój poziom ,podniósł niespodziewanie -Everton ale liverpool też słabo dra jak na Liverpool.Na szczęście mamy przyzwoitą ławke a w tym sezonie to będzie b,ważne ,mecze co 3 dni ,możliwość 5 zmienników preferują kontuzje i kluby z dobrą ławką ...Patrzcie nie było Couthinio -świetnie zagtał Pedri a jeszcze jest Puig,Alena .Odeszło 3 starszych Panów a 3 młodych naprawdę spełnia się

0

@catalanian09 niestety Grizz ,to również wtopione pieniądze,tylko ,że Couthinio i Dembele zaczynają świecić,a on robi wrażenie jakby szukał wciąż miejsca na boisku.Być może przeszkadza mu Messi,ale król jest jeden.

2

te spalone są istotne w kontekście defensywnej gry Barki,jeśli to umiejętna gra obrońców - to super,ale jeśli to nieumiejętna gra -Moraty ,to tylko nasze szczęscie a to nie pomoże w dłuższym rozrachunku.

1

@Diego to nie był pstryk ,gdyż to potwierdza ,że On jest wciąż mocnym punktem zespołu,również mentalnie.Ich przegrana jest jego małym "zwycięstwem".Bez niego klub nie potrafi wygrać z silnymi zespołami.

18

Prawda jest taka ,że oprócz Bayernu, wielkie kluby są w kryzysie ,a Juve miał większe ubytki niż Barca. Sama obecność Cristiano ,mogłaby dać wiatr w żagle.Oni przegrali ten mecz w szatni, my dostaliśmy kopa po przegraniu z Realem ,tak jak Real dostał 2 kopy przed meczem z Barką .To są silne motywacje ,przegrana w poprzednim meczu mobilizuje wielkie kluby tak jak wielka wygrana potrafi zdeprymować.

0

@Ansufati123 ok,wiemy o kogo chodzi,ale postaram sie pamiętać

1

Najlepsze, wielki optymizm w grze Dembele (,grał z głową,szok,naprawde straty na poziomie zawodnika z klasą ,który drybluje nawet w obronie) i Pedriego.Obaj robili z przeciwnikami co chcieli. Błysnął Pijanic, przyzwoicie na poziomie- pozostali,oprócz Griezmana.
Najgorsze ; brak wizji dla Griezmana,słupek i kiks w tym miejscu po podaniu Dembele, mam nadzieję ,że to ostatni wybryk Fatiego z końcówki meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?