ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
" Pokażcie pazurki a przytniemy wraz z paluszkami "chciałoby się rzec,ale ... w tej formie. Wyboru nie mamy trzeba dać odpocząć dziadkom i powinni grać młodzi-gniewni.Starzy są rozgniewani ,że nie mogą grać tak by chcieli bo wiek nie ten. Do młodych gniewnych zaliczam Couthinio ,który może w końcu zagra w 2-giej linii a w pierwszej Dembele i Malcolm.Obok Couth ew.Alena i np;Ruigi P lub Sergio Roberto. Ale to mżonki,Ernesto pewnie stwierdzi ,że chłopaki wypoczęli, wygraja ten sobotni mecz i przerżną lub zremisuja następne.
0
Jesli będziemy tak grać jak w Pucharze z Realem to mamy mniejsze szanse niż oni na finał LM.Póki co dla mnie faworytem jest M.City.Mam nadzieję ,że się w porę obudzimy i że medycy w FCB -zajmujący sie przygotowaniem formy ludzie "zaplanowali "ten spadek formy ,który powinien nadejść w marcu lub kwietniu.W obecnej formie nie ma szans dużych na wygranie nawet ligi hiszpańskiej.Przewaga topnieje ,a Real rośnie w siłę.
0
Kto Ci chłopie da za dziadka 80- 100 mln,może za Messiego. 50-60 mln to już przesadzona suma.
1
Rakitic powinien na zmiane grać z Bussim,wtedy byśmy mieli i doświadczenie i wypoczętego zawodnika.Coby nie patrzeć przez ostatrnie 2 lata w rankingu defensywnych pomocników był wyżej os Bussiego i zdażało mu sie strzelać bramki (a Bussiemu- nie),więc wolę Rakitica. Niestety obaj są zbyt wolni ( ze zmęczenia ilością meczów)aby grali razem, a póki co ani Sergio R. ani Alena nie są w stanie ich zastąpić. Na razie pewny jest Arthur M, a de Jong ?-zobaczymy rokuje dobrze ale widać po Couthinio że "rokuje"to trochę mało,szczególnie jak się drży o pewne miejsce w drużynie ,albo nie gra się na pozycji na której się dobrze czuje. Teoretycznie to obaj z Couthinio powinni stanowić siłę 2-giej linii,ale trener ...cholera wie co wykombinuje.Po ilościach meczów mam wątpliwości czy doświadczenie jest więcej warte od sił witalnych,chęci do gry.Mamy doświadczonego Suareza i nieobliczalnego Dembele,mamy Bussiego i Artura Melo , młodość czy rutyna ? wg. mnie 65-70% młodości ,35-40% rutyna .Obecnie jest odwrotnie i jakoś ciągnięmy ale wieje nudą a widowisko traci.
1
widzę ,że większość zaczyna mieć szacunek do trenera tak wielki jak do Luisa S.I niestety mam te same odczucia.
0
widzisz jesteś upierdliwy w interpunkcji a sam piszesz " nie dałem racy doczytac (zamiast rady doczytać do końca". Przygadał kocioł garnkowi.Daj sobie siana z ta interpunkcją albo idź czytac do miejskiej biblioteki
5
Kluivert nie bądż taki pewny co do Jonga. Bo Valverde coś wykombinuje,np;nie będzie grał lub będzie musiał zastapić Suareza
1
Jedyną przyczyna jest trener,dostaje kasę za dopasowanie zawodnika do gry,jeśli chciał go do klubu.Kupują zawodnika wstawia na "nową" pozycje i upiera się ,że ma tam grac bo w 2-giej linii jest przepych (choć miał być "Iniestą", a "jest Neymarem") tzn.3 emerytowanych dziadków (w tym Vidal),Artur M.miał grac za Xaviego i gra,a Couth nagle ma grać za Neymara,ale nie może bo Alba miesza na skrzydle (swoją drogą dobrze) i może Alba jest jego zmorą oprócz Trenera a nie Dembele. Ja bym zmienił trenera,jest uparty jak osioł trzymając od kilku m-cy Suareza,(Bussiego i Rakietę,)który ....jes już tylko El Pizdolero.Myślę ,że więcej by tam zrobił Malcolm
0
Ok ,skoro widzeliście ,odpuszczam ,dzięki
0
Proszę obejrz powtórki,wjechał mu w nogi powodując upadek,sprawa jest oczywista,faul.Trochę dorabiasz,ponieważ wszyscy robiąc wślizgi i wpadają na kogoś to go faulują ,tym bardziej gdy nie dotknęli piłki a tu tak było ,Semedo sam się nie wywrócił. Ewidentny faul,nie ma co dyskutować
0
Przecież Semedo sam się nie wywrócił, nie zablokował strzału tylko skasował Semedo ,który mógł jeszcze coś zrobić, proszę obejrzeć na powtórkach
0
Tak robią wyrachowani napastnicy,Semedo to młody chłopak ,który poszedł na żywioł i w dotychczasowych meczach i nie widać żeby potrafił kombinować.Karny się należał ,wygrana w meczu nie. Wg.mnie to nawet na remis nie zasłużyliśmy. Semedo nie zagrał "rewelacyjnie " na lewej stronie ale i tak lepiej niż Sergio R (na kazdej stronie)
0
Popieram,niestety trzeba zacząć ocenianie trenera.Też powinien dostać niską notę,bo albo bierze w łapę od El Pizdolero za mecze,albo jest pakt o nietykalności tego gościa za sprawą Messiego albo jest głupi i ślepy.Lepszy wypoczęty Boateng niż zmęczony Suarez. Chyba wczoraj zadyszki dostał ,ze względu na wiek Vidal.Musi być trener ,który potrafi rotować dziadkami.Nie może grać 5-ciu w każdym meczu bo nie ma kto biegać. Rzeczywiści uwzięli się na Couth -wszyscy,ale nic lepiej nie grał ani Sergio R ani Bussi ani Rikitic .Widać jest kryzys skoro najlepsza linia to lina obrony (Pigue,Semedo,Lenglet)
1
Obrońca nie dotknął- przy interwencji piłki a ewidentnie skasował Semedo,który po zwodzie utrzymał sie przy piłce i mógł kontynuować akcję.Faul był wyrażny i oczywisty.
0
Faul był ewidentny na Semedo ,natomiast byłoby niesprawiedliwe gdybyśmy wygrali zamiast przegrać 2;0.
0
Żal patrzeć,w zeszłym roku opuścił Barcelonę El Pistolero i wjechał El Pizdolero.Biedny Messi nie ma z kim grać a na dodatek nawet gdyby grał Malcolm to Messi może by go zauważył jak by nie grał El Pi-lero.Valverde pewnie to wie.Poprzedni mecz uratowali Obrońcy i strzał Malcolma,ten mecz uratował bramkarz.Nie dość ,że poza Semedo wszystkim napchano cementu do gaci to jeszcze wiadomo ,że wszystkie piłki do Messiego a on wszystkie do Suareza. Bussi,Rakieta,Sergio R.- spacerowicze,Couth pokazał trochę chęci,na tym koniec. w polu poza Messim,Pigue i Semedo wszyscy poniżej normy dla tego klubu.Ja pierdzielę ..co dalej ?
0
oby się załamał,Suarez do d..y
2
Tylko nie Suarez,totalna klapa z nim ,przecież nie gra.Messi mógłby odpocząć,w ataku Dembele ew.Couth do 2-giej linii ,a do ataku Malcom. Nie można patrzeć na to co wyprawia Suarez i powinien z 2 tyg odpocząc.
0
Ok,może pochodzi zamożnej rodziny ale tacy przeważnie nie są introwertykami (patrz ;Gerard Pigue.,Kaka ),a trener musi umieć wpłynąć na piłkarzy bo z większością z nich problemy są w głowie.Jak tak daleko zachodzą( FCB,Liverpool ) tzn. ,że technicznie już nie wiele sie zmienić u nich da.trener decyduje kto gdzie i jak gra,..zresztą dziś bedzie dobry dzień dla Couth
0
Dzięki ,nie zauważyłem .Czyli chyba warto dać szansę Boatengowi. Nie wiem jak to wytłumaczyć ale czuje ,że jutro Couth strzeli bramę,w końcu może zagra w drugiej linii.Na szczęście dla fanów FCB ,Real dziś wygrał z Atletikiem i jutro remis nas "urządza".Załamie się jak jeszcze raz tak zagra Suarez.Czy to możliwe ,że on nie ma innego wyjścia (np: Alena,Boateng) czy dostaje kasę od Suareza od kazdego wystepu ?(żart).Trochę mu Pan pochlebił zaliczjąc do trójki najsłabszych.Moim zdanie -"przewodzi" stawce od kilku meczów.
0
Nieśmiało czekam na opinię o Luisie S.pozdr
0
Jutro zobaczymy,rzeczywiście wygląda na introwertyka,a jeśli trafił do FCB to musi być warty wyciągnięcia z niego co najlepsze.Musi mieć kogoś kto go wesprze jak ojciec- syna.Większość z nich pochodzi z domów gdzie ojcowie maja dzieci w dupie albo nie mają czasu.Valverde powinien mieć opanowaną sztuke perswazji i to błąd trenera ,że nie potrafi go przerobić.Trzeba go obudzić bo dziadkowie coraz gorzej z kondycją ,koncentracją -mają ,a on "tylko" z głową.pozdr
0
Mając doświadczenie z "Gomesem" ,powinni sprawdzać ,przed kupnem nie tylko wydolność fizyczną ale i psychiczną . Nawet w przyzwoitej firmie w naszym kraju trzeba przejść kilka (od 3-4 osób) testów psychologicznych zanim się dostanie robotę za dobrą kasę .A tam co przyjmują bo może się sprawdzi.To nawet z Malcolmem (za ok. 40 mln) się tak nie robi a co dopiero z Couth -jak dali ok.160 mln. Ktoś spierdzielił robotę,bo chłopak grać umie.I albo niech z niego wyciągnąć maxa psychicznie ale trzeba zwolnić "barana" który przy zakupie obstawał.Dembele też już sprzedawali .To samo jest z nim.I najgorsze ,że na rynku nie widać za wielu młodych obiecujących.Tu nie chodzi o 15 m,tylko zadaniowo się zmienia.Może Arthura też do ataku dać ? Na siłę się robi z niego napastnika..tu jest problem.
0
A po co nam następny emeryt.Już po 28 rż można kupić tylko obrońcę,bramkarza lub zmiennika..Hazard zaraz będzie miał 30 lat.bez sensu
1
Może jeszcze go na obronę wystawcie na parę meczów to już na pewno będzie do sprzedania.Proponowałbym zatrudnić dobrego psychologa dla niego i dla Valverde.Jak ma się pokazać zawodnik jak gra nie na swojej pozycji i jest " zapchaj dziurą".?Widać mają za dużo szmalu ,nie wiedząc co kupują.Lepiej zwolnić trenera który się uparł na jechanie"starymi samochodami ". Już nie może Suarez,Messi,Bussi,Rakieta - ale grają ..
0
Doceniam wnikliwą analizę zagań Semedo i jestem b.ciekaw Pana opinii co do gry Suareza .Nie sądzi Pan ,że czas na Boatenga ?
0
to dobrze bo to może być ostatnia bramka,jak Ernesto nie będzie rotował.Niestety jedna jaskółka wiosny nie czyni.Dembele potrzebował kilku dobrych meczów i bramek ,żeby zaistnieć.Tego samego potrzebuje Malcolm i COuth,który jednak powinien grać w 2-iej linii.Wtedy wzrosły by szanse dla Malcolma.
2
Na jego dobrą ocenę ma wpływ kilka czynników : 1)jeden z najlepszych ,o ile nie najlepszy mecz 2) dobrze dryblował ,znacznie lepiej od pozostałych zawodników 3) jako wciąż młody zawodnik w ocenie najlepszych znalazł się w pierwszej trójce 4) nie grał zachowawczo w porównaniu z pozostałymi (szczególnie 2-ga linia).Oczywiście Pigue - zrobił najwięcej dobrego,ale to rutyniarz i powinien (i to zrobił) stanowić wzór dla innych w na swoich pozycjach.Melo też grał b.poprawnie ale bez zgrań kluczowych. Semedo parę razy "ośmieszył" zawodników Realu i to było ważne dla kibiców.
0
Ja bym chciał odpocząć od Suareza ,który traci mnóstwo piłek,jak nie Suarez ,którego znamy. Niech próbuje Boateng.Vidal się włączył do gry ,może i on zaskoczy ale trzeba dać mu szanse z 2-3 tyg. Może wypoczęty Suarez przyda sie w koncówce sezonu,bo na razie czarna rozpacz.
1
Mam wątpliwości co do E.V. 1)grają brzydko 2) dużo straconych bramek 3) 2 lata nie "przerobił "Couthinio na rasowego zawodnika za którego zapłacono kupę szmalu, a to rola trenera by wyzwolić w nim wszystkie możliwości ( Pep potrafi z każdego zawodnika coś jeszcze wyciągnąć,nawet stary Aguero zaczął biegać w obronie) 4) rotacje są bardziej związane z urazami niż potrzeba wypoczęcia zawodnika 5) albo zawodnicy decydują kto gra (może dostaje od nich prowizje).Tylko starzy się wypowiadają pozytywnie ,żeby został (Messi,Rakitic,Alba ,Bussi) młodzi nabieraja wody w usta. Więc zgadzam sie z przedmówcami , nie zdobędzie LM - to Do widzenia ,sorry ,ale " biznes to biznes".Mało ,która drużyna ma taką ławkę rezerwowych,a my wcviąż się marwimy o wynik. Do du-y.