ArturS
Dołączył/a: listopad 2018
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie dajcie spokój,szkoda wychowanków,ale jeśli mają grać jak obecni w Realu to trochę sie nie dziwię.Nasi fantastyczni wychowankowie się skończyli lub kończą,a nowych za wielu nie widać.Oczywiście poza Riugiem P..i Aleną ,który jest obecnie lepszy od Sergio Roberto i na tym koniec.Suarez ,Munir itp nie daki rady ,a nowych też nie widać .
0
za mało 2 tygodnie,chyba nie puszczą gościa zanim nie nastąpi przebudowa tkanki tj.3-4 tyg .Kiedyś puścili tak Rooneya na mistrzostwa i doprawił nogę do końca.Chyba zależy od tego jak będzie grał Couthinio,jak się ogarnie to Dembele nie będzie najmniej 3 tygodnie.
0
Nie wróci po 2 tygodniach,chyba ,że niedoleczony.Biologii się nie przyspieszy za bardzo.
0
Skręcone "kostki" mają 4 stopnie urazu.Jeśli sam poszedł utykając to jest nadzieja na 2-gi.to ozn 3-4 tyg. 3-ci ok.4-6 tyg ,4 stopień to 2-m-ce.
0
jestem za,Messi też mógłby odpocząć.Niech gra Couth I Dembelle,ew.od 2-giej bramki za Suareza Malcolm
0
Dobry pomysł i Semedo zamiast Roberto ,jest szybszy i lepszy w obronie
0
Couthinio powinien grać w drugiej lini np;z Rakiticzem i Arthurem lub Busim .Dwaj ostatni ze wzgl.na wiek powinni być oszczędzani bo strach pomyśleć jak nędzni będą w końcówce sezonu.Mamy za dużo "dziadków" w pierwszym składzie.(Messi,Suarez,Rakieta,Bussi,Pique(Ktoś musi biegać.Nawet Sergo Roberto stracił szybkość ,więc osobiscie wolę Semedo.Alba też nie młody a ciągle gra.Żle się dzieje.
0
świetny pomysł,pozdr
0
Fascynowałem sie grą Maradonny tak jak dziś Messim.Miał większą siłe uderzenia z lewej nogi,2x większa Charyzmę, trochę gorszą prawą nog.Na plus dla Maradonny;grał kiedy nogi łamano jak zapałki,przedryblował reprezentacje Anglii na MS ,(a Messi w lidze hiszp)i to prawda,że takich zawodników u boku jak Xavi,Iniesta,Ronaldinlio ,Neymar - nie miał i musiał więcej robić "sam".Na pewno jego charyzma wpływała na drużynę jak za czasów Puyola w FCB.,Messi miał/ma więcej magicznych podań,ale to może -za miał było możliwości oglądania Maradonny.Ja stawiam ich na równi. Maradonna miał trudny charakter ale był wodzem na boisku i wiarą w wynik ,Messi jest "wiarą" i gwarancją sukcesu.
0
To prawda,trzeba przypomnieć ,że za czasów Maradonny faule były brutalniejsze,jemu złamano nogę.Pamiętam ,że ryzyko na fayle zmniejszyło sie mimo większej ilości gry.Ta sytuacja jest na korzyść Messiego.Maradonna miał autorytet Puyola,to go przewyższało nad messim
5
Jestem za.Bardzo trafna uwaga,tym bardziej,że w 2-iej linii może grać Couthinio w razie co , a talent Puiga jest wielki (przypomina Inieste) i Rabiot zamknie muścieżkę
rozwoju w podstawowym składzie
0
zgadza się ,dzięki za korektę ,co do tego wolnego-rzeczywiście palce lizać
2
W historii piłki nożnej jest dużo ładnych strzałów z dużej odległości po minięciu 2 -3 zawodników ,trochę kunsztu ,trochę szczęścia.Każdy kto gra w piłkę miał taki strzał 1 na 20-30.,ale to co zrobił Messi z Atletico czy Getafe jest nie do podrobienia.To już geniusz ,żeby rzucić się na taką akcję i skończyć to bramka,szok.Dla mnie Messi -w meczu z Atletico.
7
Na pewno świetna ocena Vidala, ale widać wszystkie zakupy się zwrócą, w końcu Couthinio też odpali w 2 -iej połowie sezonu o ile będzie mu dane. Na dłuższą metę zyski powinny być olbrzymie.Vidal (wypoczęty) pokazuje o ile lepiej mozna grać w tym wieku jak się nie ma pewnego miejsca w składzie.Trochę piję do Busiego i Rakitica.Powinni odpocząć.Mamy świetnych zmienników. Problem to Suarez ,jest świetny tylko w pobliżu Messiego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
De Light głównie wzrostem przerasta R.Puiga.Szkoda by było nie wykorzystać lokalny diament.Tym bardziej że już jest prawie pewny Rabiot.Dajmy sobie spokój z nim.
0
Couthinio jest bardziej ofensywny niż Arthur,więc jak ma grać któryś to wolę Cou.Nawet jak mu nie idzie to ma 1-2 okazje,Arthur do ataku niewiele wnosi póki co. Bardziej niż Arthur do Xaviego ,jest podobny Puig do Iniesty,więc zmarnujemy kolejną perłę jak sprowadzą De Jonga. De Lighta -chętniej bym kupił choć wyżej cenię De Jonga,ale w 2-giej linii mamy przesyt.
0
Aleś prostaczek ,współczuję .
1
Ja bym cofnął Messiego do 2-giej linii i Mógłby grać i Dembele i Couthinio.Bussi i Rakitic powinni odpocząć by mieć siły na koniec sezonu,do 2-giej Vidal ,Messi i Arthur.Ogladając ostatnie mecze Ajaxu,zdecydowanie bardziej rokuje De Jong (niestety).bardziej potrzebny jest jednak obrońca.Sprzedając D.Suareza,Munira i Rafinie ,może by starczyło kasy. Isco pójdzie do Menchesteru C. 100%
0
w formie dodać trzeba Couthinio,tym x 2 słupki,ale ma papiery na mieszanie
0
sUAREZ NIE JEST TYM sUAREZEM ,KTÓRY BYŁ,STRASZY ,PRÓBUJE ALE ŻAL patrzeć co wyprawia.Oczywiście szacun za walecznośc ale to trochę mało jak na ten klub.Wiek ma swoje prawa,przygaśli starsi panowie,Bussi,Rakieta,Suarez,Pigue i trochę Messi,czas na zmiany warty.
0
Chodzi o to ,że Couthinio czasem reuje coś nowego a Suarez czeka i bez Messiego nic sam nie stwarza.Owszem Couthinio MA SPADEK FORMY OD KONTUZJI A sUAREZ OSD ZESZŁEGO SEZONU.
0
Podoba mi się to co Napisałeś."klęska urodzaju" w 2-giej linii trochę martwi.Fajnie jest dyskutować czy lepszy zmęczony Bussi /Rakieta czy wypoczęty Alba czy Vidal.Dla mnie zawsze Bussi albo Rakitic powinni wypoczywać 1 mecz a dodać młodego,wypoczętego lub Vidala.Bardziej martwi atak.Na tą chwilę nie mamy dobrego środkowego napastnika,a Couthinio i Dembele są lepsi od Suareza (na tą chwilę) ale nie mogą go zastąpić.Może Guardiola by zmienił pozycję np;dla Aleny, silny,dobrze sobie radzi wśrodku ..? nie wiadomo jak by się sprawdził .Co sądzicie ? No i chyba na ta chwilę kupowanie De Jonga,mając AlenE (sprawdzony i Puiga)nie ma sensu przy brakach w obronie i(lewa stron) i środku ataku.
0
Dobra trochę przesadziłem ,bo robi wiatr i zamieszanie ale b.dużo traci piłek ,szczególnie 1-1,jest wolny.Dembele ma kłopot z zaśnięciem " gonitwa myśli " a a jak zaśnie to ze wstaniem.Tak ma wiele dorosłych osób przed wystąpieniem przed publicznością,to samo miał w Dortmundzie.I wiem ,że nie robi tego celowo
0
Najciekawiej byłoby gdyby nie zagrał w meczu z Totenhamem i przegramy ten mecz .Wtedy kubeł zimnej wody by sie wylał na łeb.Lepszy nieobliczalny (poza boiskiem i na boisku ) Dembele niż obliczalny na boisku i poza :Suarez,Munir czy Denis Suarez.Sumienni przeciętniacy nie sa nam potrzebni.Tyle.,Wkurza mnie jego niefrasobliwość,ale wierzę ,że nie robi tego specjalnie.Za bardzo chciał być w tym klubie,żeby to olewał.Taki jest ,i powoli trzeba to zmieniać (karać finasowo,gadać ,tłumaczyć) ale dać mu grać bo to "wariat boiskowy,nieobliczalny,czarujący ,techniczny.Takich nam trzeba
0
słusznie,niech" w ogóle" nie chodzi na treningi i dalej będzie w pierwszej czwórce najlepszych piłkarzy na boisku (Messi,Vidal ,Pigue i Dembele)Reszta rzeżbi nie gra.
0
Jesli strzela bramki i inicjuje sytuacje do bramek to mam w D..czy zaspał czy nie przyszedł. Jasne wyperdzielić Dembele ,zaraz skonczy karierę Messi i z przodu zastaną Munir i Denis Suarez.Na pewno się nie spóżniają.I co kogo mamy w zamian.Chcecie karac bo zarabia miliony.Wszyscy geniusze są rąbnięci troche ,Messi ma autyzm, Cristiano -chorobliwą megalomanie,Maradonna -ćpał,Ronaldinio -imprezował itp.Dembele ma swoje za uszami ale jeśli gra i stwarza szanse na lepszy wynik to kara to najgorszy wariant jaki może go spotkać i nas kibiców FCB.
0
Bzdury, jeśli zaspał to może nie mógł zasnąć ze stresu.przezywa wszystko co go otacza.Co z tego ,że niezapspany Suarez czy inny nic nie wnosi.Niech gra bo nie zaspał.Wole takiego Dembele niż Suareza ,który nie gra.Sam nie wie jak ta bramke strzelił,nic nie gra -a gra,naprawdę sadzicie ,że Dembele robi to celowo.Ma problemy z zaśnięciem i ze wstaniem.Zaspany na treningu będzie się zastanawiać jak dotrwać do konca treningu.Obudzony Buusi ,Rakitic też popełniają błędy ale na boisku.bzdury,niemożliwe ,że to robi celowo.
1
Panowie czepiacie się ,skoro wiecie kto to Jest Bussi i Rakieta to nie wymyślajcie
3
Bardziej o składzie decyduja kontuzje niz EV.Szkoda ,od 3-0 mogli pograć młodzi ,Riug,Alena,Miranda