1

Jest szansa dla Couthinio by zamknąć buzie niedowiarkom.Teraz może zagra w 2-giej lini i się przebudzi. I linia Dembele,Malcolm,Boateng, Czuje to mecz szansy dla Couth.Oczywiście ,że nie dali przez przypadek taką kasę,żeby go sprzedać.To jak z samochodami ,samochód za 150 tys.(Couthinio) zawsze będzie lepszy od samochodu za 50 tys (Malcolm) .TYLKO go trzeba umieć prowadzić,Niestety Valverde sobie nie radzi póki co. Jedyna nadzieja (przykra) w kontuzjach Bussiego i /lub Rakitica. Szacun dla nich za zeszłe sezony ale w tym są współwinni tak dużej ilości straconych bramek,są wolni tak Pigue,boczni obrońcy Alba i Sergio pchali się do przodu a tyły zostawały na pastwę Pigeue'a i nie doświadczonego Lengleta. Przecież tyle bramek nie bez powodu straciliśmy.Smutna prawda ale prawda. Są (byli) świetni ,ale stracili szybkość tak jak Messi i Suarez.Trzeba odważnych zmian.Zostawić geniusza Messiego ( z kilkoma przerwami )a dziadków zmieniać by jeszcze coś pokazali.Zobaczcie końcówkę sezonu świetnie grał Iniesta ,ale niecałe mecze. Tak powinno być z nimi. CR7 też grał z przerwami ostatni sezon.

0

To za tyle szmalu może nada się i do obrony lub za Ter Stegena

0

Co do Couthinio masz rację odnośnie pressingu,ale w trio Messi_Alba -Suarez ,Suarez nie gra w ogóle,a Alba poza Messim nikogo nie widzi i to mnie irytuje.Dembele też nie brał udział w pressingu ale zaczął ,więc może by zaczął i Couth

5

Te b.dobre relacje E.V szczególnie z "kluczowymi" graczami powodują ,ze grają za dużo Emeryci a po ostatnich meczach widać ,że istotę wiary w lepsze mecze dają młodzi (Dembele,Semedo,Arthur)lub wypoczęci starsi panowie (Vidal).Szkoda ,ze Couth nie może pograć w 2-giej linii z Arthurem M.Jako brazyliczycy na pewno grali by super.W KOŃCU ROBIENIE NA SIŁĘ NAPASTNIKA z zawodnika ,który miał zastąpić Iniestę nie zdaje egzaminu.Może niech trener popróbuje zrobić napastnika z Bussiego lub Rakiety,też będziemy marudzić. I mamy lekki zgrzyt gdyż jak jest trio Alba,Messi ,Suarez -to widzą głównie siebie i są bardziej przewidywalni.DOBRZE BY BYŁO WYPRÓBOWAĆ W DRUGIEJ LINII Couth z Arthurem i jako 3 któryś z dziadków(Bussi,Rakieta lub Vidal),przynajmniej w "mniej ważnych " meczach.I póki co na stałe Semedo na prawej obronie .Ew.spróbować go na lewej stronie .Może by sie sprawdził ,wtedy by odpoczął Alba.,który albo osłabł albo tak gra bo nie dali mu podwyżki.

0

w pełni popieram,świetny artykuł,pozdr

0

Ja przed meczem pisałem ,że remis przyjąłbym bym w ciemno,a styl w jaki osiągnęliśmy remis jest żenujący,biorąc pod uwagę jak słabo prezentuje się Real w obecnym sezonie.Więcej poukładanej gry mieli przeciwnicy i grali nieco lepiej,stąd taka ocena.

2

gdyby na prawej dać pograć Semedo z Dembele to byłby duet nie do zatrzymania ,za szybcy i "za techniczni".Dla mnie to szansa na danie odpoczynku Messiemu.Remis jest policzkiem dla Barcy.Nie u nas i nie z Realem.Minimalnie lepsi byli rywale.W końcu graliśmy u siebie.Na szczęście rośnie nadzieja ,że w końcu Semedo będzie grał pierwsze skrzypce po prawej,ale potrzebuje wsparcia,którego nie miał w przeciwieństwie do Sergio R.W Dembele miał , Messi też chyba mu więcej zaczyna ufać.Widać ,że starsi panowie najczęściej grali ze sobą (Bussi,Alba,Rakieta,Suarez i Messi) dlatego młodym trudno zaistnieć,nie mają dość zaufania.Na razie tylko Artur M ,Vidala nie liczę bo on "sprząta"na boisku.Robi super robotę w destrukcji,ale w ofensywie nie liczą się z nim.

3

Szkoda, niestety póki co nie ma dla niego miejsca jak wróci Dembele. A wstawić go za Suareza chyba nie wypali.Na Couthinio za dużo wydali żeby go odstawić,bo potecjał ma przeogromny.Pytanie kidy wypali i czy może nie powinien jednak grać na pozycji Iniesty.Co by nie mówić Alba tak się pcha do przodu ,że nikt sobie na lewej stronie nie pogra.Jak byłby Miranda to wzrosły by możliwości dla Couth lub innego.Alba na lewej nie gra z nikim tak naprawdę ,zawsze szuka Messiego ,czasem Suareza,innych nie traktuje poważnie.Chociaż w środku pola widać rośnie zaufanie do Arthura.

0

Połowę ? policz ilość meczów i przypomnij ,że w ilości bramek 2 sezony temu nawet konkurował z Messim .Teraz jest cieniem Suareza i szczerze wolałbym Boatenga na kilka meczy ,może się "wgra".Malcolm wczoraj miał duże chęci,piękna bramka ,ale nie błyszczał a był o niebo lepszy od Luisa S

0

2 m-ce temu tak wszyscy jechałi po Dembele ,Couth kosztował więcej i też potrzebuje czasu.Poza tym nikt za niego kasy nie zwróci,po drugie nie ma na rynku wiele alternatywy,po trzecie Busi,Rakieta i Vidal sa starzy i muszą odejść w ciągu 2 lat, a Artur Melo i de Jong to za mało na 2-gą linię .Mimo wszystko Alena i Roberto graja przyzwoicie a nie są w stanie zaskoczyć czymś extra.Couthinio -tak.Dlatego wydali tyle szmalu,..proste ja drut

0

dobrze to ująłeś ,w czasie przeszłym.Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.Suarez to wie ,że więcej nie może,mózg chce ciało odmawia posłuszeństwa. Do zerwania więzadła krzyżowego 2x spotkałem na boisku faceta (przez 10 lat)gry który więcej mógł biegać.Potem tylko chciałem...po 20 minutach wiedziałem ,że to koniec..tak wygląda Suarez..może gdyby odpoczął parę tygodni (jak Vidal) to jeszcze by pograł na poziomie ale jest zajeżdzony i chęci to za mało

0

bzdura, kiedyś Mascherano powiedział,że radość to trening ,mecz to b.ciężka praca,którą musi robić.to prawda.

3

Na pozór tak ,ale jeśli zarabia z innego zródła a czas poświęca Barcelonie to jest to czas zapłacony.Są inne profity o których się nie mówi.Na tym poziomie nic się nie robi za darmo.Tylko głupiec nie mający szacunku dla siebie łudzi się ,że go ktoś doceni.a potem wynagrodzi.Mądry wie co robi i dlaczego..i napewno nie robi tego za darmo.

2

popieram ,skoro za niego tyle wywalili kasy to chłop musi mieć potencjał.Pytanie jak go odblokować.To b.wrażliwy brazylijczyk jak każdy z nich w europie nie umie się odnaleść (a już w takiej FCB jak sie nie ma pewnego miejsca). Moim zdaniem odpali na wiosne jak pojawi sie słońce,brzmi to durnie ,ale wiele osób w chłodne pory roku ma depresje,szcególnie brazyliczycy.Przesledzcie w Europie brazylijczyków (Pat,Paulinio ,Ronaldinio ..),lepiej sobie radzili zawsze Argentyczycy ..nie wiem dlaczego ale tak było i jest.Wierzę ,że wypali na wiosnę

1

Tylko Suarez ma pewne miejsce i nie ma stresu w postaci Dembele i musi walczyć o miejsce.Każdy mając pewne miejsce gra trochę swobodniej.Couthinio nie ma wsparcia Messiego i Alby,sam musi pracować bardziej .Porównaj grę Suareza bez Messiego ,poza meczem w Madrycie gdzie strzelił 3 budy,wszystkie piłki sam na sam traci..

0

zgadzam się, myślę ,że niestety jest na siłę robiony z niego napastnik, a miał przejąć rolę Iniesty.Bliżej byłoby mu do pozycji Iniesty niż Neymara.Poza tym Alba w ogóle z nikim ,poza Messim nie współpracuje.No i stress z powodu Dembele też go deprymuje.Trzeba cierpliwie czekać i może jednak zmiana pozycji..

10

Szału dostanę od jechania po Couthinio, który nie zachwyca ale jest lepszy od Suareza. Suarez w 4 minucie spieprzył prostą piłkę ,którą mógł wykorzystać Malcolm i mecz byłby trochę spokojniejszy. OK grał słabo,ale Suarez gra tak 90% meczów..

5

Panowie pisałem(brak napastników) przed meczem "remis biorę w ciemno ",mówiłem ,że Alba i Suarez bez Messiego nie grają ,pomyliłem się ,w 2-iej połowie nawet z nim nie grają.Pisałem wcześniej o 2-óch Arthurach (Melo i Vidal) + Semedo to jedyni którzy mają siłę i chęć gry.Na szczęście b.dobry mecz Pigue.Niestety Alba i Suarez bez zmienników tak będą jechać do końca sezonu.Trzeba wpuścić Boatenga i może Mirandę,chociaż na kilka meczów coby chłopaki odpoczęli.Pytanie kto da odpocząć Messiemu.Z odwagą napiszę ,że tylko cień szansy da Dembele.Widać Malcolm ..? może coś z niego będzie. Zawodnikiem meczu Semedo, potem Artur M,3-Pigue ew.Malcolm,pozd

0

na wygraną nie stawiam,remis brałby w ciemno.Bez Messiego Alba i Suarez nie istnieją. "cud " nie gra Sergio R.,bo byłaby Rzeźnia.To będzie lekcja pokory...i b.b.b.bardzo chciałbym się mylić.pozdr

0

popieram,tylko tak to widzę

0

Obecnie tytuł przesadzony ,to Luis powinien być godnym przeciwnika Benzemy,który jest o niebo lepszy ostatnio.

0

Można "na złość babci wybić sobie zęby".Nikt celowo bardziej nie fauluje Messiego nić Ramos,Marcello i paczka z Realu.Lepiej by było nie wystawiać go jak jest niedoleczony,bo stracimy nie jeden mecz a kilka.

0

Pesymistyczny scenariusz z Realem . Messi nie zagra,Dembele wejdzie na 20 min.Mecz wtopimy,rewanż wykończy naszych zawodników i następny mecz po rewanżu znowu oberwiemy i oby to nie była LM. Ciężki okres ,słaba forma ,dużo meczów.

0

pytanie czy problem jest z nią cz z tobą.Może jesteś np; przystojny ale niedojrzały do trwałego związku.Wbrew pozorom w układach damsko-męskich kobiety bardziej używają głowy a my innej cz.ciała,przynajmniej do 40rż.Ja jestem sporo po,więc mam czasem inne spojrzenie. Real i Baby są złe a FCB i chłopy są dobre.To są tylko pobożne życzenia,nie zawsze prawdziwe.

0

popieram,brak pokory to pierwszy czynnik klęski. Na Albę nie musi szykować planu Solari,jak nie zagra Messi -Alba nawet jak wyjdzie to zagra na pół gwizdka.Bez Messiego -remis z Realem u nas nawet wziąłbym w ciemno. Real wschodzi,my mamy doła i jeżeli tylko 3 piłkarzy gra (tzn.jest w formie: Arthur M,Vidal,Messi i ew. Semedo -grający mało)to za mało n Real,a bez idola -padaczka.

0

Po wtopie w pucharze z Realem go kupią,drugi raz Suarez nie błyśnie.Trzeba kupować póki ściąha piłkarzy Messi,przyszedł Jong za nim Light ,łańcuszek adoracji działa,odejdzie Leo ,mniej będzie chętnych.Poza tym Umtiti wciąż nie jest leczony ,to dobrze nie wrózy

0

..i mimo kamizelek i GPS ledwo( ,choć )biegaja ..kpina ,daj sobie siana chłopie ,niech wygrają wszystko,będę sie cieszył jako kibic FCB. Jedyna nadzieja jest w tym ,że taki problem mają w każdym klubie.Czas pokaże, żegnam.

0

widzieliśmy wszystko,gdyby nie bramkarz było by po meczu,bo zmęczony Sergio nie dobiegł na czas..mieliśmy farta.W LM też udało się ograć PSG rzutem na taśmę ,ale w końcu polegliśmy ze słabeuszami jak na FCB.

0

Po pierwsze jeszcze nie wrócił a 2 tyg minęło w czwartek,po drugie -martwię się o wynik bo szkoda mi by było kolejnej wtopy w LM, a o medycynie nie dyskutujmy bo z niej super żyję i kontakt ze sportowcami mam codziennie.Pesymiści nie pracują we własnej firmie przez naście lat...No chyba niektórzy są ślepi,spójrz jacy są wolni.Najszybszy jest wypoczęty Vidal(mówimy o 30 latkach w górę). Reszta ledwo zipie

0

Chłopie chyba nie rozumiesz,że biologii nie przeskoczysz.Tak działają leki p-bólowe,działają na objaw,nic nie zmieniają w uszkodzonej tkance- na dobre.Lek pozwala naturze na działanie z mniejszym bólem,ale pozwalanie na aktywność (z lekiem )pogarsza stan tkanki,przedłużając czas lub możliwość naprawy.Najnowsze badania udowadniają ,że takie leki opóżniają naturalny proces naprawy,ale biznes to biznes.Farmakologom zależy abyśmy wydawali kasę na leki.Mają nas w D..ie.Siedzę w tym naście lat,to medycyna poszła naprzód,biologia sie nie zmieniła.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?