0

Oby nie tyle co Griezmann,bo nie zdąży nic pokazać.odnośnie Griezmanna to mam obawy czy wzorem L.Suareza(przez ostatnie 3-sezony) jak strzeli 1-bramkę to zagwaranowane 3-4 mecze w pierwszym składzie .Może by trzeba było wypróbować kolejnego amerykaniu Fluente.Młodziak miał odważne i niezłe wejście na początku sezonu i może by coś jeszcze pokazał. Więc bilansując mamy ;3 spadające gwiazdy (Messi,Bussi,Pigue), 2 półgwiazdy, które spadły ale światło jeszcze pobłyskuje (Alba i Sergio R),2 wschodzące gwiazdy (Pedri i Fati),2 wschodzące półgwiazdy,które nie wiadomo czy zaświecą(Dembele i R.Puig), 2 b.obecnie trafionych zawodników (Coutinhio i Dest)i 3 niewiadome (Alena,De la Flunte,Trincao) i 2 z małą nadzieją (Griezmann i Pijanic).Ma trener pole do popisu.

0

@pax o JAKIM zawodniku mówimy ? Semedo już sprzedany, a jak był to był 2x szybszy od Sergio Roberto i gdyby pograł dłużej to prawe skrzydło byłoby dobre.Na szczęście Dest jest też szybszy i zwrotniejszy od Sergio dlatego grał w Klasyku.

0

@pax to Roberoto nie nadążał ,jak Alba,lepszy ofensywny niż defensywnsy,obajsą wolni

3

Może dobrze się stało,teraz może zwiększy mobilizację przed LM.Real w topił 2 mecze i dziś był lepszy.Gdybyśmy wygrali dziś ,może w aurze wielkości byśmy przegrali w LM.Jedno jest pewne Messi powinien odpoczywać bo dziasiaj go nie było ,a Bussi mat średnio 3-4 duże gafy na mecze i prawie zawsze ma czynny udział w straconej bramce.Może w końcu Coeman zauważy ,że Puig by gryzł trawę i gonił Valverde a pivot Bussi kręci sie wokół własnej osi i czasem mu się tak zakręci ,że traci piłkę z której przeciwnik m,a otwarta droge do siatki,nawet Puige nie wytrzymał i go opierdolił

1

Znowu zawiedli dziadkowie ,Bussi nie gonił Valverde bo wiedział ,że nie ma szans .Messi zmęczony, może czas zrozumieć ,że 60 min lub co 2-gi mecz przerwa to dość na ten wiek. Pigue coraz wyraźniej mnie zwrotny,Alba dobry w ataku ,obrona -słaba .Najlepszy Dest i Neto,b.przyzwoity Fati i de Jong.Dobry występ - Pedri. Przegraliśmy kondycyjnie i Real po 2 wtopach był bardzie zdesperowany na sukces. Couthinio tez po 60 minucie -ledwo zipiał. Przegrana zasłużona ,wynik -nie.

1

Wyjściowy skład OK pod warunkiem ,że Sergio R.nie bedzie gonił Vinicjusza tylko na niego czekał.Nie wiem czy nie lepszy na Vinicjusza byłby Dest,szybszy.Na początku meczu najlepszym obrońcą(i najsłabszym napastnikiem) jest Griezmann,więc niech gra pierwszą połowę ,potem powinien wejść Pedri i Dembele i dobić Real.

0

@pax Tak to są słabeusze,Sergio jest zwrotny jak Titanic lub Bussi,nie daj Boże w El Classico ,brazyliczyk będzie nie do zatrzymania.Sergio jest przyzwoitym wyrobnikiem ale niczego nie wnosi do gry.Żal mi oddania Semedo ,drzemała w nim dynamika.

0

@pax ofensywnie,to tylko ze słabeuszami

0

Roberto jest niezły ze słabszymi ,dopóki nie musi szybko wrócić,ale jest przewidywalny.Wolałem 2x Semedo,oczywiście robił błędy ,ale czasem coś "zmalował"przy szybkości a Roberto nie wnosi nic z większymi rywalami . Lepszy nieprzewidywalny "wariat" (Semedo ,Dembele)niż zachowawczy przewidywalny zawodnik (Roberto,Griezmann)

1

Za wysoka nota dla Sergio R.,grał zachowawczo jak na weterana i niestety jest mało zwrotny ,w klasyku dobie nie poradzi z szybkim brazylijczykiem,nie można mu wypuszczać piłek na dobieg ,tak jak byłemu Semedo.Patrząc na całokształt ilości minut i wkład to Dembele powinien dostać wyższą notę i Pedro tez.Bussi świetny w niepełnym wymiarze czasowym i powinienien wchodzić z ławki albo wyjściowo na 60min.Trincao chciał mieszać ale średnio mu szło więc nota zawyżona w porównaniu z Couthinio,który raz przyłożył nogę ale skutecznie. No i wkońcu odnalazł swoją pozycję Griezmann,powinienien być zmiennikiem Messsiego od 60-70 minuty,żeby nasz szanowny mistrz oszczędzał siły na sezon.

0

Wpierw trzeba dać mu szansę ,konkurencje ma małą, nieco lepszy Fati, ale nikt poza tym .Ani Trincao, ani Griezman, ani Pedro póki co.Jeśli wziąść pod uwagę ,że młodego Fatiego trzeba oszczędzać (bo nabierze kontuzji) ,to w końcu wypali Dembele.Jest trochę zagubiony czasem na boisku ale coś wnosi do gry,Griezman nic.Dwóch (trzech)dryblujących w FCB to stanoiwczo za mało (Mesii,Fati ,Couthinio),dla mnie na tą chwilę on powinien grać przynajmniej 1 połowe.

0

@Midast Pierwszy do sprzedaży to Griezman,drugi Bussi (może na ławkę na końcówki meczu)Dembele wniósł ślady nadziei w meczach ,beznadzieję wniósł Griezman, na razie żaden z młodych (poza skutecznym Fatim ) nie pokazał nic więcej niż Dembele,więc on póki co powinien zacząć grać.Rzeczywiście kupowanie na siłę napastnika pokroju Depay to pomyłka,nie ta półka.Skoro nie Lautaro to na tą chwilę nikt.

0

@Midast
Swietna ocena.Jednak poza dużą pomyłką De Jonga,gdzie była strata bramki,grał lepiej niż Bussi,który coraz częściej traci piłki albo oddaje do "sprawdzonych osób".Podobał mi się również Pijanic.Też powinienien grać częściej i chcę również Dembele po prawej lub lewej w zależności od potrzeb.Widać młody Fati słabnie przy częstej grze.

2

Po tym meczu liczę na zestaw na prawej stronie ;Dembele +_Dest ;prawe skrzydło nie gra ,jak tak dalej pójdzie to przeciwnicy też się skupią na lewej naszej stronie.Na tą chwilę dał bym szansę Dembele,ani Griezman nic nie wnosi ,ani Trincao.Dembele jest trochę szalony,ale jego nieobliczalność potrafi szokować i dawać brAMIKI,gRIEZMAN JEST LEPSZY OBROŃCA NIŻ NAPASTNIK

8

Niech wpierw sprzedadzą Griezmanna, zdrowy wnosi tyle co kontuzjowany Dembele,tyle ,że Dembele i młody,ma ogromny potencjał i ten sezon powinnien być decydujący,a kupowanie na siłę Depaya,który technicznie jest słaby mija sie z celem skoro można wypróbować na tej pozycji Ansu Fatiego. Oczywiście czasem podejmuje złe decyzje ale jak robi wiatrak to przyjemnie popatrzetrzeć bo obecnym składzie poza Messim nikt tak nie umie.

1

@Bananowysong Kiedyś na prawej stronie rokował zestaw super szybki ;Dembele i Semedo , a teraz jest wolny Messi i nieprzystosowany do zespołu Griezman. Być może kupno Desta z Ajaxu i Dembele (ew.Tricao )zamiast Griezmana było by coś,póki co prawa strona leży

0

@Lucky_Luke jak na niego to on nawet przyzwoity nie był,był najgorszy z całej 11-tki,nie dość ,że wolny jak zwykle to jeszcze dużo strat.

0

@InniSzataniCzynni Słusznie,miejmy nadzieję ,że Komean nie pozwoli mu na opirdzielanie się i wtedy w tym tempie może nie wytrzymac,zawsze nowy trener i ew.nowy kontrakt mobilizuje a ptem -olewaja jak sprawy są zalatwione.Tak było z Bussim i innymi.Niestety Bussi nadal cienki ,ostatni 6 ew.błędów.

6

@samel Może nie odwrotnie,bo to za dobre oceny dla obu zawodników ,którzy powinni decydować o sile ataku,ale na pewno Griezman nie był gorszy.Suarez więcej chodził niż Messi ,a to już nie do przyjęcia.

0

Nie pomoże puder róż kiedy gęba stara już"żaden trener ze staroci nic nie wyciśnie.Vaduś robił to samo ,grał starymi zawodniki ,młodość grzeje ławę ,jak się zestrzaeją czyli w 28 rż to ich wpuszczą

1

Atak i 2-ga linia zdecydowanie zawyżone oceny,to że Suarez wsadził nogę i padła bramka nie zmienia postaci rzeczy ,że gra do dupy,jedynie Griezman grał lepiej pewnie dlatego zszedł

8

Ansy dostał czerwoną ,ale to był jedyny zryw w tym meczu by coś zrobić,poza Semedo nikt do tej piłki by nawet nie wystartował (może Griezman),bo są za wolni.Zagrały muły przeciwko koniom .technika to trochę za mało i WSTYD.Coraz częściej mam wrażenie ,że wrócił Valverde ,graja dziady,wolne ,mało zwrotne no i niestety ,poza bramką -nic nie robi Suarez ale z uporem maniaka jest wpuszczany na boisku.Wpierw powinni wyrzucić Prezesa a potem Setiena,Suareza,Vidala,Rakitica,na ławkę z kolejnym spacerowiczem Alba i Bussim.Sergio zwrotny jak Titanic też już mało przydatny.Real nie gra dobrze,ale dać nam mistrzostwo ligi byłoby tragedią bo mogłoby oznaczać ,że w przyszłym roku będziemy znowu oglądać dramat

3

trudno żeby Semedo zagrał dobry mecz mając jako współpartnera Vidal,po pierwsze nie są zgrani ,po drugie Vidal grał słabo.

1

Ja pierdziele ,znowu Suarez on zaczyna więcej chodzić niż Messi.Niech przegraja i dadzą Messiemu odpocząć przed Liga Mistrzów,jak będzie pozamiatane w lidze hiszpańskiej na 100%,na razie jest na 90%

0

I oni sie jeszcze zastanawiaja ,niech go sprzedadza i i kupią Lautaro ,maja jeszcze czysty zysk

0

Najbardziej z dotychczasowych pomocników przypomina Iniestę,Arthur Melo mógl grać jak Xavi ale nie dostał tyle szans ile Griezman i to byl błąd ,że sprzedali nie tego co powinni.Dobrze nie sprzedali Semedo,mamy póki co 3 rodzynki +2 kontuzjowane; De Light i Dembele .Jakby doszedł Lautaro byłaby nadzieja na "NOWĄ- Starą " Barcelonę,ale obawiam się ,że powinna być zmiana trenera i zarządu.Z dziadków tylko Messi jeszcze mógłby pograć i na zmianę Bussi lub Rakitic,ale z ławki.

1

@Avatarr jAKIE BRAWA,PRAWDOPODOBNIE KTOŚ W KLUBIE WYWARŁ NA NIM PRESJE,jakby miał :jaja" to dawno by Suareza nie wpuszczał i szukając kasy trzeba było sprzedać Griezmana a nie arthura Melo.

0

I- Tragedia to duet SS; Suarez i Setien,II -to dziadki, Vidal,Bussi,Rakitic, Pigue,Messi i już niemłodzi Alba i Sergio III- słabi i wolni;Alba i Sergio, IV- Messi -widać zmeczęnie ;traci precyzję,nie ma z kim grać z przodu ,Nadzieja to młodzież; Ruig,Semedo i Fati + Lenglet. Jak na FCB grali nieżle ,ale w 5 30-latkami nie da się szybo Biegac. Wczoraj nie mogli dogonić portugalczyka . stąd 2 karne.Alba też sie skończył ,wczoraj spacerował...

1

Ciekawe,że nikt nie stracił cierpliwości do Griezmana ,który był droższy,starszy i nic jeszcze nie pokazał w ataku.Jego powinni sprzedać ,jeśli chcemy Mieć Lautaro i ew.Dembele w przyszłym sezonie,a nie sprzedać młodego ,który byłby lepszy gdyby dostał kredyt zaufania.Lepiej rokował niż Anton G.A teraz będzie kolejny dziadek,ciekawe kto będzie pracował w 2-giej linii.

0

Jak wielką głupotą jest ten ruch świadczy zgodność wszystkich fanów Barcy.Kolejny dziad do 2-giej linii.Ja pier---le,jedyny plus to fakt ,że po zmianie trenera nie będzie wyboru i zacznie grać R.Puig, niech jeszcze Fatiego,Semedo i Dembele sprzedadzą i kupią kolejnych dziadów."zamienił stryjek ,siekierkę na kijek",Jedyni zawodnicy z przyspieszeniem .Ligę hiszpańską już przegrALIŚMY,ZA DUŻO staroci w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?